Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kanalizasyon Açma Ustası – Lağımcı

Kanalizasyon Açma Ustası – Lağımcı

Eskiden lağımcı olarak bilinen kanalizasyon açma ustası günümüzde daha da modern teknikler ile bu işi yapmaya başlamıştır. Robot makinelerle lağım açma işlemleri daha temiz ve daha streil ortamlarda çalışma imkanı sunmaktadır.

Kanalizasyon Tıkanma Nedenleri

Kanalizasyon boruları alaturka tuvalet ya da klozet fark etmeksizin çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Kanalizasyonun başlıca tıkanma sebepleri aşağıda belirtilmiştir. 

 • Suda erimeyen katı cisimlerin bina tuvaletlerinin içine atılması
 • Lavabolara dökülen sıvı yağların ya da çeşitli sıvı atık maddelerinin kanalizasyon giderlerinin birleştiği noktaları tıkaması muhtemel bir durumdur. 
 • Pis su gider kısımlarında sürekli olarak çeşitli kimyasal dökülmesi durumları da kanalizasyonlarda tıkanıklık meydana getirebilmektedir. 

Bu durumlar ile karşılaşıldığı zaman kanalizasyon tıkanması sorunu kişinin kendi imkanı ile çözümleyebileceği bir işlem değildir. Direkt olarak yapılması gereken durum kanalizasyon açma ustası çağırmak olmalıdır. Ustalar robot makinelerle birlikte lağım açma işlemi gerçekleştirmektedir. 

Lağım Açan Tesisatçı Usta

Kanalizasyon tıkanıklıklarınızda firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda sizlere tuvalet açan lağımcı olarak alanında deneyimli ve güvenilir personellerimizi göndermekteyiz. Bu sayede kanalizasyon açma ustası direkt olarak bulunduğunuz yere gelerek robotla kırmadan tıkanıklık açma konusunda çalışmalarını gerçekleştirmektedir. 

Robotla Lağım Açan Usta Bulmak

Kanalizasyon tıkanması ne yazık ki sık karşılaşılan durumdur. Burada önemli olan bu sorun ile karşılaşıldığı zaman kendi imkanlarımız ile kimyasal kullanarak geçici çözümler bulmak değildir. Modern lağımcı olarak adlandırılan kanalizasyon tıkanıklığını açan firma statüsündeki usta tesisatçılarımız eşliğinde sizlere makine yardımı ile sorun tespiti yapmaktayız.

Firmamızın kendi bünyesinde yer alan kameralı kanal açma robotu ile soruna müdahale ederek kamera yardımı ile tıkanıklığın sebebi bulunmakta ve sonrasında da ne yapılabileceğine göre tıkanıklık açma yöntemleri belirlenip işleme konulmaktadır. Kanalizasyon açan usta olarak firmamızda oldukça fazla deneyimli tesisatçı bulunmaktadır. Bu nedenle de kanalizasyon tıkanıklığı tespiti durumlarında kırma dökme yaşanmadan, hiçbir yeri kirletmeden temiz bir şekilde bu iş gerçekleşmektedir. 

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşadığınız zaman lağımı kim açar ya da kanalizasyonu kim açar şeklinde arama yapmanıza gerek yoktur. Firmamız alanında uzman ve bu işi bilen, sürekli olarak pratik yaparak tecrübe kazanan ustalarımız ile çalışmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığını açan firma, su kaçağı bulma işlemi, gider açma işlemi, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gibi tesisat işlerini çözümleye firma olarak bilinmektedir. 

Tıkanan kanalizasyon borusu yaşam alanlarınız ile kanalizasyon arasındaki hattı oluşturmaktadır. Bu nedenle de bu tıkanıklık açılmazsa yaşam alanlarına ciddi zararlar verilebilir. İlk etapta kendini pis koku ile gösterse de sonrasında boru çatlakları, boru kırıkları, temiz suya pis su sızma gibi su kaçakları yaşanması durumlarını da ortaya çıkarmaktadır.

Bu sorunlar büyümeden sizler de firmamız ile iletişime geçerek tıkalı kanalizasyon açan servis ile iletişime geçmelisiniz. Robotla kanalizasyon gideri açan tesisatçı firma bulmak çok zordur. Bu nedenle sahip olduğumuz tesisat yardımcı makinelerinden yararlanmak için sizler de 7/24 bize ulaşabilirsiniz. 

Kanal Açma İşlemi Yapan Lağımcı Firma

İstanbul tesisat firması olarak makineyle lağım açan firmalar içerisinde İstanbul geneline hizmet sunmaktayız. Hem Asya hem de Avrupa yakasında kanal açma makineleri sayesinde lağım açma servis işlemlerini yerine getirmekteyiz. Bu hizmetlerden faydalanarak sizler de en kısa sürede makineyle garantili lağım açan usta yardımı ile giderde meydana gelen problemleri çözümleyebilirsiniz.

Bu sayede firmamızın yapmış olduğu temizlik ve tıkanıklık açma işlemleri de garanti kapsamına alınmaktadır. Bakımlı kullanım sonrasında uzun süre tıkanıklık yaşanmayacaktır. İstanbul genelinde sağladığımız lağım açma hizmetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Robotla lağım açan usta
 • Kanalizasyonu robotla açma
 • Kamerayla lağım açma servisi
 • Makineyle kanal açma servisi

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...