Kanalizasyon Açma

Binaların banyo ve tuvalet giderlerinde zamanla biriken yabancı cisimler tıkanmaya sebep olur. Tıkanmanın ilk belirtisi, kokudur. Banyo lavaboları ve tuvaletlerde her zamankinden daha fazla koku olur. Bunun ardından ise, lavabo ve tuvaletlerde taşma meydana gelir. Bu durum, ciddi maddi ve manevi sorunlara yol açan bir sorundur. Binanın dışındaki rögardan kaynaklanan tıkanıklık belediyenin ilgi alanına girer. Ancak genellikle, binanın pis su giderinin rögara bağlanacağı noktada tıkanıklık meydana gelmektedir. Bu aşamada, bizler https://bogazicitesisat.com olarak garantili tıkalı kanalizasyon açma hizmetimizle müşterimize faydalı oluyoruz.

Kanalizasyon Açma Hizmetimiz

Kanalizasyon açma hizmetimiz, son derece kısa süren ve kırma dökme olmadığı için konforlu bir hizmettir. Bu işlemde alanında uzman personelimiz ve sahip olduğumuz teknolojik cihazlarımız ile fark yaratmayı başarıyoruz.kanalizasyon açma

Kanalizasyon Açma Nasıl Oluyor?

Kanalizasyon tıkandığında, ekibimiz olay yerine gidiyor. Eskiden tıkanıklık tespiti için tahminen belirli noktalar kırılarak bakılırdı. Bizim bugün sahip olduğumuz teknolojik cihazlar, kırmaya gerek kalmadan tıkanıklığı tespit edebilmemizi sağlıyor. Tıkanıklığı kameramızla tespit ediyoruz. Bunun ardından robot olarak bilinen cihazımızla, tıkanıklığı açıyoruz. Müşterilerimizi çok kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde mağduriyetten kurtarıyoruz. Bunun yanı sıra firmamız başka hizmetler de vermektedir.

Kanalizasyon Açma Dışındaki Hizmetlerimiz

Firmamız kanalizasyon açmak için gelişmiş makineler ve deneyimli personel kullanmaktadır. Verdiğimiz garantili hizmet sebebiyle çokça tercih ediliyoruz. Bunun yanı sıra, pek çok farklı hizmetimiz de mevcuttur;

  • Su Kaçağı Bulma
  • İlaçlı Petek Temizliği
  • Kombi Bakımı ve Tamiri
  • Pimaş Yıkama
  • Buharlı Petek Toz Temizliği

Bu ve çok daha fazlası firmamızın sunduğu hizmetlerdir. Bunların yanı sıra, logarı tıkanan müşterilerimiz de bize başvurabiliyorlar.

Logar Açma Hizmetimiz

Müşterilerin güvendiği bir firmayız. Bundan dolayı, logar açma konusunda yine biz tercih ediliyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik makineler yardımıyla, garantili hizmet veriyoruz. Banyo ve tuvalet giderlerindeki tıkanıklık, mutfak giderlerindeki tıkanıklık, bulaşık makinesi gideri tıkanıklığı, vb. birçok konuda müşterilerimize çözüm ortağı oluyoruz. Bu türden bir problem yaşayan kişiler, bizlere, whatsApp, GSM veya diğer telefon numaralarımızdan ulaşabilirler. Firmamız gelen çağrılara kısa sürede dönüş sağlıyor.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212