Kanalizasyon Açma

Binaların banyo ve tuvalet giderlerinde zamanla biriken yabancı cisimler tıkanmaya sebep olur. Tıkanmanın ilk belirtisi, kokudur. Banyo lavaboları ve tuvaletlerde her zamankinden daha fazla koku olur. Bunun ardından ise, lavabo ve tuvaletlerde taşma meydana gelir. Bu durum, ciddi maddi ve manevi sorunlara yol açan bir sorundur. Binanın dışındaki rögardan kaynaklanan tıkanıklık belediyenin ilgi alanına girer. Ancak genellikle, binanın pis su giderinin rögara bağlanacağı noktada tıkanıklık meydana gelmektedir. Bu aşamada, bizler https://bogazicitesisat.com olarak garantili tıkalı kanalizasyon açma hizmetimizle müşterimize faydalı oluyoruz.

Kanalizasyon Açma Hizmetimiz

Kanalizasyon açma hizmetimiz, son derece kısa süren ve kırma dökme olmadığı için konforlu bir hizmettir. Bu işlemde alanında uzman personelimiz ve sahip olduğumuz teknolojik cihazlarımız ile fark yaratmayı başarıyoruz.kanalizasyon açma

Kanalizasyon Açma Nasıl Oluyor?

Kanalizasyon tıkandığında, ekibimiz olay yerine gidiyor. Eskiden tıkanıklık tespiti için tahminen belirli noktalar kırılarak bakılırdı. Bizim bugün sahip olduğumuz teknolojik cihazlar, kırmaya gerek kalmadan tıkanıklığı tespit edebilmemizi sağlıyor. Tıkanıklığı kameramızla tespit ediyoruz. Bunun ardından robot olarak bilinen cihazımızla, tıkanıklığı açıyoruz. Müşterilerimizi çok kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde mağduriyetten kurtarıyoruz. Bunun yanı sıra firmamız başka hizmetler de vermektedir.

Kanalizasyon Açma Dışındaki Hizmetlerimiz

Firmamız kanalizasyon açmak için gelişmiş makineler ve deneyimli personel kullanmaktadır. Verdiğimiz garantili hizmet sebebiyle çokça tercih ediliyoruz. Bunun yanı sıra, pek çok farklı hizmetimiz de mevcuttur;

 • Su Kaçağı Bulma
 • İlaçlı Petek Temizliği
 • Kombi Bakımı ve Tamiri
 • Pimaş Yıkama
 • Buharlı Petek Toz Temizliği

Bu ve çok daha fazlası firmamızın sunduğu hizmetlerdir. Bunların yanı sıra, logarı tıkanan müşterilerimiz de bize başvurabiliyorlar.

Logar Açma Hizmetimiz

Müşterilerin güvendiği bir firmayız. Bundan dolayı, logar açma konusunda yine biz tercih ediliyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik makineler yardımıyla, garantili hizmet veriyoruz. Banyo ve tuvalet giderlerindeki tıkanıklık, mutfak giderlerindeki tıkanıklık, bulaşık makinesi gideri tıkanıklığı, vb. birçok konuda müşterilerimize çözüm ortağı oluyoruz. Bu türden bir problem yaşayan kişiler, bizlere, whatsApp, GSM veya diğer telefon numaralarımızdan ulaşabilirler. Firmamız gelen çağrılara kısa sürede dönüş sağlıyor.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.