Kanalizasyon Borusu Açan Firma

Kanalizasyon borusu açan firma olarak aynı iş grubundaki birçok firmadan daha çok müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bunun sebebi genel olarak yetiştirdiğimiz ve son teknoloji ürünleri ile desteklediğimiz cihazlı tesisatçı ustaları tabi ki. Müşterilerimiz kanalizasyon tıkanıklıkları gibi durumlar ile karşılaştıklarında robot cihazlarla kanalizasyon borusu açan firma olarak bizim ile irtibat kuruyorlar.

Hızlı dönüş ve ilgili personelimiz müşteri sorununu ve adresi personelimiz ile paylaşıyorlar. Saha ekibimiz hızlı bir şekilde mağduriyet yaşayan müşterimizin adresine gidip gerekli sorunu cihazlarımız ile inceleyip müşterimize çıkaracağı maliyet ve iş yükünü minimum düzeyde tutmayı amaç edinerek plan belirliyorlar. Belirlenen plan neticesinde müşterilerimizin istekleri ve onayları doğrultusunda işlem yapıyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran bir diğer noktada burada devreye giriyor. Güler yüzlü hizmetimiz ve tabi ki müşterilerimizin günlük hayatını etkilemeyecek hızda ve kolaylıkla sorunlarını halletmeye çalışarak müşteri memnuniyet ve referans ağımızı günden güne genişletiyoruz.

Diğer Firmalardan Neden Farklıyız?

Diğer kanalizasyon tıkanıklığı açan firmalar arasında sıyrılarak öne çıkma sebebimiz, müşterimizin çıkarlarını gözettiğimiz kadar teknolojik gelişmeleri ve bu gelişmelerin getirdiği yenilikleri de takip etmemizden geçiyor. Son teknoloji ürünü kanalizasyon borusunu açan cihazlar kullanarak işimizde ne kadar profesyonel olduğumuzu ve müşterilerimize yardımcı olmaktan onur duyduğumuzu gösteriyoruz.

Kanalizasyon Borusu Açan Makineler

Kanalizasyon borusu açan makineler kullanmanın yanı sıra bu teknolojik ürünlerin müşterimize sağlayacağı yararı da göz önünde bulunduruyoruz. Uzman kadromuzu belirlikli aralıklara sizlere nasıl daha iyi hizmet verebileceğimize dair seminerlere ve bilgilendirme toplantılarına davet ediyoruz. İşimizi sadece para kazanmak için değil, adımızı memnuniyetle anan mutlu müşteriler edinmek için yapıyoruz.

Hangi Hizmetleri Vermekteyiz?

Kanalizasyon borusu açma hizmetleri haricinde kanal borusu açma hizmeti gibi kanalizasyon dahlilindeki bütün işlemleri yapmaktayız. Amacımız belirli bir iş yapmak değil sizi memnun edecek her türlü işi yapmak.

Fiyat Politikamız

Kanalizasyon borusu açan servis hizmetleri arasında kullandığımız cihazların gerek maliyeti gerekse kullanım konusunda gerektirdiği hizmet sebebi ile alanımızda ileride olduğumuzu söylemeliyiz. Cihazlarımız ülkemize özel olarak getirilip personelimize haftalarca süren bu özel ve hassas aletleri kullanım dersi veriliyor. Buna rağmen piyasada ki birçok firmadan daha ucuza çalışmaktayız bunun sebebi ise tabi ki kameralı kanalizasyon açma cihazı kullanıyor olmamız. Normal bir firmanın harcadığı vaktin ve iş gücünün çok daha azını harcıyoruz teknolojimiz sayesinde. Bu nedenle sizden diğer firmalar gibi hem kendi hem sizin omuzlarınızdaki maliyet ve iş yükünü artırmıyoruz. Kanalizasyon borusu tıkanıklığı açan tesisatçı fiyatları arasında imkanlarımıza ve sunduğumuz imkanlara oranla cüzi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Müşterilerimize Sunduğumuz Ek Hizmetler

Müşterilerimize yüksek memnuniyet garantisi, azaltılmış maliyet ve iş yükünün yanında neler mi sunuyoruz? Firmamız sizi düzenli müşterimiz olarak görmeyi çok ister fakat biz işimizi yaptıktan sonra evinize uzun süre tesisatçı gelmeyecek, Neden mi? Çünkü sadece sorunları gidermekle kalmıyor tekrar size sorun çıkarmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bunlardan biri de kanalizasyon yıkama servisi. Kullandığımız sistemsel araçlar ve yılların tecrübesi ile sorununuzu kökten hallediyoruz.

Kanalizasyon borularını açmakla kalmayarak yıkanma işlemlerini ve tazyikli su yardımı ile temizlenme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede zaman içinde oluşan yağlanma pisliklerin gitmemesi ve durağan bir yapıda kötü koku oluşmalarına sebebiyet verebilmesi gibi olumsuz durumlar ortadan kalkmıştır. Bu sayede her zaman bir numaralı sonuç alınabilen işçiler çıkarılmaktadır. Kanalizasyon giderlerinde ve binaların ana gider hattında oluşan tıkanmaların sağlık açısından zararlarını da önlemek amacı ile düzenli olarak bakım, tıkanıklık açma ve temizlik işlemlerini yaptırmanızı tavsiye ederiz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.