Kimyasal İlaçla Kalorifer Borusu Kaçağı Kapatma

Kimyasal İlaçla Kalorifer Borusu Kaçağı Kapatma Isınan kalorifer borularında, düzenli kullanıldıklarında bir süre sonra irili ufaklı delikler oluşur ve sızıntılar meydana gelir. Kalorifer borularında meydana gelen sızıntıların tespit edilmesi ve onarılması için sizlere profesyonel olarak hizmet veren bir firma olarak kimyasal ilaçla kalorifer borusu patlak yeri tamiri yapıyoruz. Oldukça ekonomik bir yöntem olan bu yöntem de kimyasal ilaç kullanıldığı için tesisatın herhangi bir noktası kırılmadan kaçak tespiti yapıyor, kimyasal ilaç ile sızıntıların önüne geçiyoruz.

Kalorifer borularında meydana gelen delikler ve kaçaklar nedeni ile kombinizin suyu belirli sürelerde azalır ve su eklemek zorunda kalırsınız. Kombide azalan suyun sebebi kombi arızası değil kalorifer tesisatında oluşan kaçaklardır. Bu nedenle kaçakların tespit edilmesi ve onarılması kaloriferlerinizden daha fazla verim almanızı sağlar. Kimyasal kullanılarak kaçakların tespit edilmesi ve kaçağın kapatılması işlemi çok güvenli bir işleme olarak sizlere sunulmaktadır.

Kimyasal İlacın Zararlı Bir Etkisi Var Mı ?

Profesyonel olarak sizlere hizmet veren bir tesisat firması olarak tesisatlarınızda oluşan sorunların giderilmesi kimyasallar kullanıyoruz. Tüm tesisatları için vermiş olduğumuz tesisat kaçağı kapatma işleminde kullandığımız kimyasallar sadece kalorifer borularında yer alan kaçakları kapatan, kullanım suyu ile birlikte sirkülasyon sırasında herhangi bir tesisata veya tesisat ekipmanına zarar vermeyen kimyasal türüdür. Bu nedenle sizlere sunacağımız hizmet kapsamında tesisatlarınız veya kombiniz herhangi bir zarar görmüyor.

Kalorifer tesisatlarında oluşan kaçaklar hem daha fazla su sarfiyatına sebep olur hem de su sızıntılarının oluştuğu yerlerde nem oluşmasına, nemden kaynaklı duvar dökülmeleri gibi sorunlara yol açar. Bu olumsuz durumlar hem yaşam kalitenizi düşürür hem de maddi olarak size maliyet olarak yansır. Bu olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için ve onarım işlemini minimum maliyet ile gidermek için tesisat kaçağı onarım hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olur. Kimyasal ilaç uygulaması ile herhangi bir yeri kırmadan 1 saat gibi kısa bir süre de kaçağın yerinin tespit edilmesi, kaçak olan noktanın onarılması hizmetini sizlere sunuyor ve evinizde oluşan bu sorundan sizi kurtarıyoruz.

Kimyasal Kaçak Tamiri Sonrası

Kalorifer tesisatında oluşan kaçakları kimyasal kullanarak tamir ettiğinizde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar şunlardır.

  • Kimyasal ile kaçak onarımı işlemi sonrasında bu işlemi yapan profesyonel ekibimizin belirlediği ısı derecesinde kombinizin 3 – 7 gün arasında çalıştırılması ve su sirkülasyonu yapılması gereklidir. Bu süre zarfında tamir edilen kaçakların kontrol edilmesi çok önemli bir konudur.
  • Kimyasal ilaç uygulaması sonrasında kombi basıncının düzenli olarak kontrol edilmesi çok önemlidir. 2 sat aralıklar ile kombi basıncını takip ettiğinizde su sızıntısı olup olmadığını anlayabilir, kimyasal ile kalorifer tesisatındaki kaçak onarımı konusunda başarılı olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Kimyasal Kullanarak Kalorifer Kaçağını Kapatan Firmalar

Kimyasalla su kaçağı onarımının fiyatı, onarımı yapan firma kalitesine, tecrübesine ve profesyonelliğine göre değişkenlik gösterir. Isıtma sistemi kaçak kimyasalı kullanarak sizlere vermiş olduğumuz kombi kaçaklarını tamir etme işlemi sonrasında sizlere 1 yıl kullanım garantisi veriyoruz. Garantili çözümler sunan bir firma olmanın yanında sektörde yer aldığımız yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ile sizlere hizmet veriyoruz. Deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor, kalorifer tesisatında kaçak tamiri yapan firma olarak bir telefon kadar uzağınızda yer alıyoruz. İstanbul genelinde hizmet veren profesyonel ve tecrübeli bir firma olarak ihtiyacınız olduğu zaman bir telefon ile bize ulaşabilir, profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz ile kalorifer tesisatınızı onarıyor ve 1 yıl garanti veriyoruz.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212