Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kimyasal İlaçla Kalorifer Borusu Kaçağı Kapatma

Kimyasal İlaçla Kalorifer Borusu Kaçağı Kapatma Isınan kalorifer borularında, düzenli kullanıldıklarında bir süre sonra irili ufaklı delikler oluşur ve sızıntılar meydana gelir. Kalorifer borularında meydana gelen sızıntıların tespit edilmesi ve onarılması için sizlere profesyonel olarak hizmet veren bir firma olarak kimyasal ilaçla kalorifer borusu patlak yeri tamiri yapıyoruz. Oldukça ekonomik bir yöntem olan bu yöntem de kimyasal ilaç kullanıldığı için tesisatın herhangi bir noktası kırılmadan kaçak tespiti yapıyor, kimyasal ilaç ile sızıntıların önüne geçiyoruz.

Kalorifer borularında meydana gelen delikler ve kaçaklar nedeni ile kombinizin suyu belirli sürelerde azalır ve su eklemek zorunda kalırsınız. Kombide azalan suyun sebebi kombi arızası değil kalorifer tesisatında oluşan kaçaklardır. Bu nedenle kaçakların tespit edilmesi ve onarılması kaloriferlerinizden daha fazla verim almanızı sağlar. Kimyasal kullanılarak kaçakların tespit edilmesi ve kaçağın kapatılması işlemi çok güvenli bir işleme olarak sizlere sunulmaktadır.

Kimyasal İlacın Zararlı Bir Etkisi Var Mı ?

Profesyonel olarak sizlere hizmet veren bir tesisat firması olarak tesisatlarınızda oluşan sorunların giderilmesi kimyasallar kullanıyoruz. Tüm tesisatları için vermiş olduğumuz tesisat kaçağı kapatma işleminde kullandığımız kimyasallar sadece kalorifer borularında yer alan kaçakları kapatan, kullanım suyu ile birlikte sirkülasyon sırasında herhangi bir tesisata veya tesisat ekipmanına zarar vermeyen kimyasal türüdür. Bu nedenle sizlere sunacağımız hizmet kapsamında tesisatlarınız veya kombiniz herhangi bir zarar görmüyor.

Kalorifer tesisatlarında oluşan kaçaklar hem daha fazla su sarfiyatına sebep olur hem de su sızıntılarının oluştuğu yerlerde nem oluşmasına, nemden kaynaklı duvar dökülmeleri gibi sorunlara yol açar. Bu olumsuz durumlar hem yaşam kalitenizi düşürür hem de maddi olarak size maliyet olarak yansır. Bu olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için ve onarım işlemini minimum maliyet ile gidermek için tesisat kaçağı onarım hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olur. Kimyasal ilaç uygulaması ile herhangi bir yeri kırmadan 1 saat gibi kısa bir süre de kaçağın yerinin tespit edilmesi, kaçak olan noktanın onarılması hizmetini sizlere sunuyor ve evinizde oluşan bu sorundan sizi kurtarıyoruz.

Kimyasal Kaçak Tamiri Sonrası

Kalorifer tesisatında oluşan kaçakları kimyasal kullanarak tamir ettiğinizde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar şunlardır.

 • Kimyasal ile kaçak onarımı işlemi sonrasında bu işlemi yapan profesyonel ekibimizin belirlediği ısı derecesinde kombinizin 3 – 7 gün arasında çalıştırılması ve su sirkülasyonu yapılması gereklidir. Bu süre zarfında tamir edilen kaçakların kontrol edilmesi çok önemli bir konudur.
 • Kimyasal ilaç uygulaması sonrasında kombi basıncının düzenli olarak kontrol edilmesi çok önemlidir. 2 sat aralıklar ile kombi basıncını takip ettiğinizde su sızıntısı olup olmadığını anlayabilir, kimyasal ile kalorifer tesisatındaki kaçak onarımı konusunda başarılı olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Kimyasal Kullanarak Kalorifer Kaçağını Kapatan Firmalar

Kimyasalla su kaçağı onarımının fiyatı, onarımı yapan firma kalitesine, tecrübesine ve profesyonelliğine göre değişkenlik gösterir. Isıtma sistemi kaçak kimyasalı kullanarak sizlere vermiş olduğumuz kombi kaçaklarını tamir etme işlemi sonrasında sizlere 1 yıl kullanım garantisi veriyoruz. Garantili çözümler sunan bir firma olmanın yanında sektörde yer aldığımız yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ile sizlere hizmet veriyoruz. Deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor, kalorifer tesisatında kaçak tamiri yapan firma olarak bir telefon kadar uzağınızda yer alıyoruz. İstanbul genelinde hizmet veren profesyonel ve tecrübeli bir firma olarak ihtiyacınız olduğu zaman bir telefon ile bize ulaşabilir, profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz ile kalorifer tesisatınızı onarıyor ve 1 yıl garanti veriyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...