Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kırmadan Lavabo Açan Firmalar

Kırmadan Lavabo Açan Firmalar

Lavabonuz mu tıkandı? Başa gelebilecek en büyük aksiliklerden biridir neredeyse. Her yerin kırılıp dökülmesi, ustaların o asık suratı birde üstüne tıkalı yeri bulamayıp kırık dökmeye devam etmeleri oldukça can sıkıcı bir durumdur. Sizleri bu dertlerden kurtarmak için firmamız bünyesinde son teknoloji aletler ve güler yüzlü , samimi ve anlayışlı uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Gereksiz yere kırılan duvarlara giderlere son vererek hem maddi hem iş yükünüzü, hem de zaman kaybınızı önlüyoruz.

Kırıp dökmeden lavabo açabilmek son derece profesyonel tesisat firmalarının işidir. Çünkü her tesisat işlemi bir nebze de olsa kırılacak ve yeniden onarım için hazırlanacaktır. Ancak, tesisattaki sorunu bulma aşamasında dikkatli ve özverili bir şekilde çalışınca bu sorun ortadan kalkmış olmaktadır. Firmamız, giderdeki tıkanıklık, su kaçağı ve herhangi bir tesisat sorununa ilişkin olarak makine yardımı ile çözümsel yaklaşım gerçekleştirmektedir. Bu sayede de her zaman birinci sınıf kalitede hizmet sağlayıcılığı gerçekleştirmiş olmaktadır.

Lavabo Tıkanınca Ne Olur?

Genel müşteri şikayetlerimiz lavabodan su geri vermeye başladı, lavaboya su gitmiyor şeklinde oluyor. Dikkat etmeniz gereken tıkanıklığı erken fark etmek. Açmak için uzman ekibimizden destek almalısınız. Unutmayın açmaya uğraşırken daha fazla tıkayabilirsiniz. Tıkanıklık durumunda lavabo aç ilacı kullanmanız durumunda hala tıkanıklık giderilmedi ise tekrar denemeyin ve ekibimizin müdahalesini bekleyin.

Lavabo açıcı servisi sizlere yetkin hizmeti verebilmek amacı ile tam vaktinde orada olacağız.

Hizmetimiz Neleri Kapsıyor ?

Tıkanıklık açma ile başlayan hizmetimiz kalifiye elemanları ile evinizde ki her türlü gerekli kanalizasyon ve lavabo tamirat tadilat işlemlerinizi yapabiliriz. Lavabom tıkandı diye dert etmenize gerek yok. Önceliğimiz güven ve müşteri memnuniyeti. Bu sayede aynı sektörde bulunduğumuz firmalar arasında sıyrılarak liderlik koltuğunu hiç bırakmıyoruz.

Tıkanma Durumunda Ne Yapmalıyız ?

Aklınıza ilk sırada lavabo açıcı kullanmak gelse de ilk yapılması gereken bu değildir. Tıkanan lavaboya gidecek her türlü sıvı ve gider akışını kesmeniz lazım. Bu sayede tıkanma çevresindeki taşma olaylarını önlemiş olursunuz. Lavabo açma servisi olarak ardından bizi aramalısınız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Rakiplerimizden farkımız ve üstünlüğümüz müşterilerimizin memnuniyetinizi ve kazancını ön planda tutarak işimizdeki yenilikleri elemanlarımız başta olmak üzere tüm firmamızı adapte etmemiz. Kamera kullanarak lavabo açan servis olarak rakiplerimizden öndeyiz. Tıkanıklık nerede aramadan sorunu kısa vakitte kökten hallederek sizleri mutlu etmekteyiz. Tıkanan lavabo borusunu kamerayla açma işlemi ile sizlere ekstra faturalar çıkarmamaktayız. Kamera ile tıkanıklığı bulduktan sonra gider açma robotu adı verilen son teknoloji ürünü cihazımız ile tıkanıklığı gidermekteyiz. Kamerayla kırmadan lavabo gideri açan tesisatçı olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmaktayız.

Hangi Ekipmanları Kullanıyoruz ?

Kameralı lavabo açma servisi olarak güncel ekipmanları kullanarak sizlere hizmet vermeye gayret etmekteyiz. Malzemelerimizi sizleri memnun edebilmek amacı ile sadece almıyor gerekli eğitim ve sertifikaları daha etkin kullanımı ve sizleri daha hızlı memnuniyetinizi sağlamak amacı ile çalışanlarımıza vermekteyiz. Kamera ile lavabo açma cihazı parçaları olan gider robotu, pimaş boru kesimi robotu ve bu cihazlara entegre olan modülleri kullanmaktayız.

Firmamız siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz. Robotla pimaş açma işlemi bazı özel durumlarda kullanılır. Makine ile açılan lavabo borusu işlemlerinde pimaş açma işlemi uygulamıyoruz. Kameralı sistemle tıkanmış lavabo borusunu açan servis olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti amaçlı bir hizmetimizden daha bahsetmek istiyoruz. Acil durumlar için alınmış bir önlem olarak 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Artık acil makine ile lavabo giderini açan firma olarak da adımızı yaymaya devam ediyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...