Kombi Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Birçoğumuz evlerimizde ısınmak amacıyla kombi ve doğal gaz kullanıyoruz. Kullandığımız kombinin enerji verimliliğinin ve kombinin ısıtma yeteneğinin yeterli olmasını isteriz. Dolayısıyla kombi bakımı, yakıt ve enerji tasarrufu ve kombi arızalarından korunmak için son derece önemlidir. Kış mevsimi gelmeden kombi bakımı yaptırmanız kış aylarında rahat etmenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla kombi bakımı neden yapılmalıdır? Sorusunun cevabı kış aylarında maddi kayıplar yaşamamak olabilir.

Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?

Kombiler çeşitli nedenlerden dolayı arıza yapabilmektedir. Parçalarda meydana gelen problemler nedeniyle meydana gelen arızaları boğaziçi tesisat olarak tamir ediyoruz. Ayrıca kombinize eklediğimiz parçalara 1 yıl değişim garantisi veriyoruz.kombi bakımı

Kombi Bakım Fiyatları

Boğaziçi tesisat olarak diğer firmalardan farklı olarak profesyonel olarak hizmet veren farklı anlayışımızla siz müşterilerimizin bir telefon uzağındayız. Özellikle kış aylarından önce kombiler sık sık arıza yapmaktadır. Bu nedenle bireylerin kış ayından önce kombi bakımlarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Profesyonel bir kadroya sahip firmamız tarafından kış ayları öncesinde kombi bakımı gerçekleştiriyoruz.

İyi ısıtma yapmayan kombiler kış aylarında faturalarınıza da yansır ve sizi rahatsız edebilir. Kombi bakımıyla verdiğimiz hizmetlere ek olarak, kombi temizliği, kombi parça değişimi ve arıza tespit işlemleri yapıyoruz.

Ayrıca kombiler kullanılmadığında peteklerde temizlik ve ısıtma problemleri meydana gelebilir. Firma olarak kombi bakımı yanında peteklerin temizlik ve bakımını da gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde müşterilerimizin kombi sorunlarını gideriyor ve memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Kombi Bakımları Yapılmazsa Ne Olur?

Kış aylarının vazgeçilmez ürünü olan kombiler, bizlerin kış aylarında daha rahat etmelerini ve evlerini sıcak tutmayı sağlar. Eğer sıkıntı çıkaran kombiler ya da bakım zamanı gelmiş kombilerin bakımı zamanında yapılmazsa kış mevsimi geldiği zaman mağduriyetler yaşayabilirsiniz. Bu tür ek masraflardan kaçınmak ve ısınma problemi yaşamak istemiyor iseniz sizleri Boğaziçi tesisat ile tanışmaya davet ediyoruz. Profesyonel çalışma ekibimiz ve çalışma şeklimizden memnun kalacağınızı ümit ediyoruz.

Siz de Boğaziçi Tesisat sayesinde kombilerinizin kışlık ve periyodik bakımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetlerimizi size özel en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Firmamızdan fiyat almak için arayabilir ve kombi kontrolünüzü yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212