Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kombi Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Birçoğumuz evlerimizde ısınmak amacıyla kombi ve doğal gaz kullanıyoruz. Kullandığımız kombinin enerji verimliliğinin ve kombinin ısıtma yeteneğinin yeterli olmasını isteriz. Dolayısıyla kombi bakımı, yakıt ve enerji tasarrufu ve kombi arızalarından korunmak için son derece önemlidir. Kış mevsimi gelmeden kombi bakımı yaptırmanız kış aylarında rahat etmenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla kombi bakımı neden yapılmalıdır? Sorusunun cevabı kış aylarında maddi kayıplar yaşamamak olabilir.

Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?

Kombiler çeşitli nedenlerden dolayı arıza yapabilmektedir. Parçalarda meydana gelen problemler nedeniyle meydana gelen arızaları boğaziçi tesisat olarak tamir ediyoruz. Ayrıca kombinize eklediğimiz parçalara 1 yıl değişim garantisi veriyoruz.kombi bakımı

Kombi Bakım Fiyatları

Boğaziçi tesisat olarak diğer firmalardan farklı olarak profesyonel olarak hizmet veren farklı anlayışımızla siz müşterilerimizin bir telefon uzağındayız. Özellikle kış aylarından önce kombiler sık sık arıza yapmaktadır. Bu nedenle bireylerin kış ayından önce kombi bakımlarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Profesyonel bir kadroya sahip firmamız tarafından kış ayları öncesinde kombi bakımı gerçekleştiriyoruz.

İyi ısıtma yapmayan kombiler kış aylarında faturalarınıza da yansır ve sizi rahatsız edebilir. Kombi bakımıyla verdiğimiz hizmetlere ek olarak, kombi temizliği, kombi parça değişimi ve arıza tespit işlemleri yapıyoruz.

Ayrıca kombiler kullanılmadığında peteklerde temizlik ve ısıtma problemleri meydana gelebilir. Firma olarak kombi bakımı yanında peteklerin temizlik ve bakımını da gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde müşterilerimizin kombi sorunlarını gideriyor ve memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Kombi Bakımları Yapılmazsa Ne Olur?

Kış aylarının vazgeçilmez ürünü olan kombiler, bizlerin kış aylarında daha rahat etmelerini ve evlerini sıcak tutmayı sağlar. Eğer sıkıntı çıkaran kombiler ya da bakım zamanı gelmiş kombilerin bakımı zamanında yapılmazsa kış mevsimi geldiği zaman mağduriyetler yaşayabilirsiniz. Bu tür ek masraflardan kaçınmak ve ısınma problemi yaşamak istemiyor iseniz sizleri Boğaziçi tesisat ile tanışmaya davet ediyoruz. Profesyonel çalışma ekibimiz ve çalışma şeklimizden memnun kalacağınızı ümit ediyoruz.

Siz de Boğaziçi Tesisat sayesinde kombilerinizin kışlık ve periyodik bakımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetlerimizi size özel en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Firmamızdan fiyat almak için arayabilir ve kombi kontrolünüzü yapmamızı sağlayabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı?

Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı?Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı? Yaz mevsimlerinin sıcaklıklarının etkisini

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı ÇözümKombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Öncelikle kombide su kaçağı bulunması

Güçlü Referans Bilgilerimiz

Güçlü Referans BilgilerimizReferans Bilgilerimizden Bazıları Firmalarımız aracılığıyla faydalanacağınız

Az Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi Markası

Az Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi MarkasıAz Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi Markası Özellikle kış aylarında doğalgaz

Kombide Su Kaçağını Termal Kamera İle Bulan Firma

Kombide Su Kaçağını Termal Kamera İle Bulan FirmaKombide yaşanan su kaçağını termal kamera ile bulan firma Artık hayatlarımızda

Kombi Petek Temizleme Esenler

Kombi Petek Temizleme EsenlerÖzellikle kış aylarında çok kullanılan kalorifer tesisatında tıkanıklıklar

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...