Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kombi Barı Neden Düşer

Kombiler evlerde ısınma, ocak ve şofben kullanımını biraraya getiren kapsamlı cihazlar grubuna giriyor. Kombi çalışma prensibinde ufak bir arıza dahi olması, kombinin hiç açılmamasına sebep oluyor. Bu arızalardan biri de kombi basınç düşmesi olarak karşımıza çıkıyor.

Kombi Basınç Ayarı

Kombinin çalışması için gerekli olan su seviyesi düştüğünde kombi çalışmıyor. Bu su seviyesinin ayarının yapılması gerekiyor. Tüm marka kombilerde kombi bar düşmesi genellikle aynı şekilde oluyor. Programında ve kombi servisçilerinin uygulamalarında 1 ile 2 arasında bulunması gereken kombi su seviyesi ibresi bu aralığın altına düştüğünde kombi işlem yapmıyor. Bu durum kombi basıncı düşüyor sorusunu akıllara getiriyor.

Kombi Tamir Firması

Kombi, kullanım itibarıyla güvenlik tedbirlerinin tam olarak alınması gerekli olan cihazlardan bir tanesi ve yaşanan bir sorun karşılığında hemen bilinçli kişilerce müdahale edilmesi gerekiyor. Kombiyi bilinçsizce kurcalamak veya tamir etmeye çalışmak büyük sorunlara sebep olabiliyor. Firmamız yıllardır tesisat işlerinde kalitesi ve güvenilirliğiyle tercih edilmekte olan bir firmadır. Faaliyet alanlarımızda kombi tamir ve onarım hizmetlerinde de bulunmaktayız. Kombiye yönelik herhangi bir sorun yaşadığınızda veya kombinin basıncı neden düşer gibi sorularınıza cevap bulmak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Ülkemizde kombi kullanımının yaygınlaşmasıyla bu cihazlara yönelik arızalarda çoğalmaya başladı. kombinin basıncı sürekli düşüyor ise kombiyi kullanmak için basınç seviyesinin ayarının yapılması gerekir. Firmamız kombi su basıncı düşünce ne yapmalı konusunda sizleri bilgilendirmekte ve arızanın giderilmesini sağlamaktadır.kombi barı neden düşer

Kombi Basınç Ayarı Nasıl Yapılır?

Kombinin basınç gösterge ibresi 1’in altına indiğinde su basıncı ile ilgili bir problem olduğu anlamına gelmektedir. Firmamıza kombinin barı sürekli düşüyor sorunu yaşadığınızda ulaşarak hizmet alabilirsiniz. kombinin su basıncı düşerse ne olur konusunda bilgi almak için firmamıza telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kombinin Arızası Nasıl Giderilir?

Kombinizde oluşan her türlü arıza için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kombi açılmıyor, hata mesajı veriyor, kombi suyu neden azalır ve kombi çalışmama durumları için firmamıza ulaşınız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yaşıyor ve kombi kullanım ve arızaları hakkında sıkıntı çekiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kombi arızaları hassas arızalardır ve bu konuda bilgi birikimi taşımıyorsanız arızayı tamir etmeye çalışmamalısınız. Firmamızdan kombi arızalarına yönelik ekonomik hizmetler alabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı?

Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı?Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı? Yaz mevsimlerinin sıcaklıklarının etkisini

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı ÇözümKombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Öncelikle kombide su kaçağı bulunması

Güçlü Referans Bilgilerimiz

Güçlü Referans BilgilerimizReferans Bilgilerimizden Bazıları Firmalarımız aracılığıyla faydalanacağınız

Az Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi Markası

Az Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi MarkasıAz Yakan Kombi- En Kaliteli Kombi Markası Özellikle kış aylarında doğalgaz

Kombide Su Kaçağını Termal Kamera İle Bulan Firma

Kombide Su Kaçağını Termal Kamera İle Bulan FirmaKombide yaşanan su kaçağını termal kamera ile bulan firma Artık hayatlarımızda

Kombi Petek Temizleme Esenler

Kombi Petek Temizleme EsenlerÖzellikle kış aylarında çok kullanılan kalorifer tesisatında tıkanıklıklar

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...