Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm

Öncelikle kombide su kaçağı bulunması size ne gibi zarar sağlar bundan bahsedelim. Firmamızın yaptığı araştırmalar ve tecrübeler neticesinde söyleyebiliriz ki size maddi açıdan zaman içerisinde yakıt masrafı ve kaçağın meydana geldiği bölgedeki kaçak büyümelerinin neden olduğu maliyetlerin artacağını söyleyebiliriz.

Kombi kaçakları özellikle kışın sürekli kullanımda fark edilen ve insan hayatını kabusa çeviren bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Kombi kaçaklarında en büyük sorun,  tesisat sistemi ile birlikte sürekli kaybolan bir miktar su barı bulunmasıdır. Hafta 2 kere kombiye su basmak durumunda kalıyorsanız, kombinizin tesisat sisteminde kaçak var demektir. Su kaçağı ya da herhangi bir tesisat işlemlerine dair kaçaklar kombi servisleri ya da firmamızın tesisat servisi tarafından çözümlenmektedir. Sıcak su hattı termal kamera yardımı ile incelenerek sizlere yer tespiti ile birlikte anında çözüm getirisi sunulmaktadır. Kış aylarında ısınma problemlerinizi ortadan kaldırmak adına sizler de kombi kaçaklarınıza baktırabilirsiniz.

Kaçak Olduğunu Nasıl Anlarız?

Anlamamız için kombi ve tesisatımız üzerinde rutin kontroller ve takipler sağlamalıyız. Belirtilerden ilki kombinin su miktarındaki eksilme olacaktır. Kombinizin su basıncı düzenli ve sürekli olarak düşüş olacaktır. Bu düşüşü fark ettiğiniz anda aklınıza getirmeniz gereken olasılıklardan biri kaçak ihtimalidir. Bir diğer ihtimal yakıt masrafının artmasına rağmen tesisat veriminin düşmesi size kaçağın verdiği bir sinyal olabilir.

Kaçak Konusunda Ne Yapılmalı?

Kombideki su kaçağı konusunda uzman olan firmamız ile irtibata geçilmeli tabi ki. Yetkisiz ve bilgisiz müdahaleye kesinlikle izin verilmemeli. Kaçağın daha kötü hale gelmesine neden olabilen bu gibi durumlarda sizler açısından daha maliyetli ve iş yükünün arttığı bir durum haline gelebilir. Kombinin su eksiltmesi durumunda kombi üzerinde yapılacak bir işlem veya kombiye göre ayarlanması gereken bir özel ayar yok ise, bu kombi marka modeline göre değişebilmektedir tabi ki ekibimiz kaçağın giderilmesi konusunda tecrübe ve eğitimi ile gerekli işlemleri sağlayacaktır. Kırmadan kombi kaçağı kapatan ilaç kullanım yetkinliği sayesinde tesisatınıza zarar vermeden sadece onarılması gereken kısmı özel ilaç adı verdiğimiz madde ile kapatıyoruz.

Firmamız Kaçak Konusunda Tam Olarak Ne Yapmaktadır?

Kombiden kaynaklı su kaçağı ve kalorifer tesisatına bağlı su kaçağı durumlarında yapılması gereken duruma göre değişmektedir. Genelde kaçaklar kırmaya dökmeye gerek kalmadan ilaç ile kapatılabilmektedir. Ama kalitesiz malzeme ve tesisat kurulumu sırasında meydana gelen hata kaynaklı kaçaklarda parça değişimi veya parça yolunun düzeltilmesi gerekebilmektedir. Kalorifer borularında kaçak var gibi kendimizi paniğe yönlendirmek yerine firmamızın emin ve güvenilir mutlu müşteri ağına katılabilirsiniz. Kaçak kimyasalı kullanımında gerekli önlemler alınarak kullanım standartlarına uygun olarak işlemleri yapmaktayız.

Kombide su kaçağı gibi durumlarda aranması gereken firmalar arasında lider konumda olan firmamız, sizin memnuniyetiniz için elinden geleni yapmaktadır. Kombinin sağlığı için ne yapmalıyım diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Tam da bu noktada kaçakların tamir edilmesi şeklinde bahsedelim. Kaçak olması durumunda tesisatınız gerekli verimi sağlayamaz ve durumu ayarlayabilmek için daha fazla çalışmak zorunda kalır buda kombinizin sağlığının 2 kata kadar hızlı tükenmesine neden olmaktadır.

Farkımız Ne?

Isıtma tesisatındaki kaçağın yerini termal kamerayla bulan firma olarak farkımız kullandığımız teknoloji ve müşteri memnuniyetine önem vermemizdir. Kombi kaçağı bulan firma olarak memnuniyetiniz memnuniyetimizdir ilkesini benimseyerek sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Kombi kaçağı tamiri yapan usta ve yetkin elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Eğer kombi su kaçırıyorsa aranması gereken ilk firma olarak sizleri firmamıza bekliyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet veren firmamız yoğun talep

Plastik Su Borusu Neden Patlar?

Plastik Su Borusu Neden Patlar?Plastik su borusu evlere suyun ulaşmasını sağlayan sisteme denir. Bu su boruları

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212