Kombi Onarımı Tamiri

Kombi onarım servisi, bir kombi ve petek temizleme servisidir. Yıl boyunca petek ve kombilerde oluşabilecek olan veya oluşan bütün problemleriniz için servis bünyesinde çalışmakta olan elemanlardan faydalanabileceksiniz.

Kombi onarımı Tamir Servisi

Kış boyu sürekli çalışan, yaz aylarında da çalıştırılmayan kombiler ve petekler, bazı arızalar ile sizleri üzebilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için kombi bakım ve onarım servisi sayesinde kombilerinizin periyodik bakımlarını yaptırabilir, çeşitli arızalar için deneyimli ekibimizden faydalanabilirsiniz. Kombilerde arıza olduğu en kolay kış aylarında ortaya çıkabilir. Çünkü kış aylarında kombiler bizim ısıtıcılarımız olmaktadır. Eğer bulunulan ortam eskisi kadar ısınmıyorsa ve peteklerde kısmi bir soğukluk varsa, kombide problem var demektir. Bu problemin önüne geçebilmek için petek temizliği servisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kış aylarından rahat bir şekilde ısınma sağlamak ve faturaları az miktarda ödeyebilmek için servis sayesinde kombilerinize, bakım ve onarım çalışmaları yaptırabilirsiniz. Hem petekleriniz, hem kombiniz hem de cihazda bulunan parçalarınızın sorunları için servisimizden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir şikayetinizi bizlere ilettiğiniz taktirde, öncelikle iletişim hattı üzerinden sizlere bilgi veriyoruz. Daha ciddi bir sorun ya da temizleme ve bakım durumları söz konusu olduğu zaman, nitelikli elemanlarımızı bulunduğunuz adrese yönlendiriyoruz.

Uzun süredir çalışmıyor olan kaloriferler, kışın gelmesi ile birlikte yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Uzmanlar tarafından yapılan tespitlere göre, periyodik bakımların yılda düzenli bir şekilde iki kez yapılması gerekiyor. Bu durumu göz ardı edip uygulamayı yaptırmayan ya da yapmayı erteleyen herkes, soğuk kış gününde kombilerinin arızalanması sonucu bizlere ulaşıyor. Bu durumda sizi mağdur durumda bırakmamak için titiz ve hızlı çalışmalar yürüyoruz. Fakat bu gibi durumların önüne geçebilmek adına mutlaka periyodik bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor.

Öncelikle yapılan bakımlarda kombi tamiri ve bakımı, kombi onarımı, petek ve radyatör temizliği, petek bakımı, genel kontroller uygulanıyor. Bulunan tespitler sonucunda profesyonel çalışanlarımız tarafından onarım ve bakım çalışmaları büyük bir temizlik ile yürütülüyor. Üstelik hem evinize hem de cebinize zarar vermeyen hizmetten uygun fiyata faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat, aktif durumda olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak en iyi servis hizmetini alabilirsiniz.

 

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kalorifer Petekleri Isınmıyor

Kalorifer Petekleri Isınmıyor Kalorifer peteği ısınmıyor çözümleri Sorunlar ve Çözümleri Son petek

Güçlü Referans Bilgilerimiz

Güçlü Referans BilgilerimizReferans Bilgilerimizden Bazıları Firmalarımız aracılığıyla faydalanacağınız

Kalorifer Peteklerinden Neden Yanık Kokusu Gelir?

Kalorifer Peteklerinden Neden Yanık Kokusu Gelir?Kalorifer peteklerinden neden yanık kokusu gelir? Soğuk havalarda çeşitli rahatsızlıklarla

En İyi Radyatör Petek Modeli Hangisi?

En İyi Radyatör Petek Modeli Hangisi?En iyi radyatör petek modeline geçmeden önce petek nedir, onu tanımlayalım.

Kalorifer Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı

Kalorifer Su Kaçağı Tespiti Yapan TesisatçıDinleme Yaparak Kalorifer Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı Kalorifer su kaçağı

Kombi Petek Temizleme Esenler

Kombi Petek Temizleme EsenlerÖzellikle kış aylarında çok kullanılan kalorifer tesisatında tıkanıklıklar

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.