Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kombi Petek Temizleme Bağcılar

Evlerimizde ve iş yerlerimizde yaşam alanlarımızda ısınma, sıcak su ve ısıtma amaçlı kullandığımız kombi ve kalorifer peteklerinde kullanım yılıyla doğru orantılı olarak zamanla kireçlenme, balçıklaşma, tortulaşma ve çamurlaşma meydana gelir. Özellikle yerden ısıtma sistemlerde çamurlaşma daha fazla görülür. Meydana gelen bu maddeler kombi kalorifer tesisatlarında tıkanıklıklara, sağlıklı ısınmamaya ve pahalı ısınmaya nede olur. Bu maddelerin kombi petek tesisatı üzerinde meydana getirdiği olumsuz etkiler nedeniyle sıcak su verimli bir şekilde devir daim yapamaz ve bunun sonucu olarak da ısınma problemleri yaşanır.

Bağcılar Kombi Petek Temizleme

Bağcılar petek temizleme firması olarak bu tür sorunlarda kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Bağcılar kombi petek temizleme firması olarak, kalorifer peteklerinde ısının peteğin her noktasına eşit şekilde ulaşmamasına neden olarak, kalorifer peteklerinin alt kısımlarında biriken pisliklerin ve kirecin neden olduğunu tecrübe etmiş bulunmaktayız. Yerden ısıtmalı kapalı tesisatlarda ise tortulaşma ve çamurlaşmaya bağlı olarak ısınma problemleri yaşandığı görülmektedir.

Bağcılar Kombi Petek Temizliği

Kalorifer ve petek tesisatındaki pisliğin kombiye ulaşması sonucunda eşanjör, pompa ve üç yollu vana gibi önemli parçalar arızalanabilir. Kireçlen ve tıkanma sonucu eşanjör istenilen ısıyı sağlayamayabilir. Bu durum sonucunda kombi kendini kapatarak arıza konumuna geçer. Genellikle yerden ısıtmalı kapalı sistemlerde kombi kalorifer petek tesisatında çürümeler olur ve tesisatta deformasyon oluşur. Tüm bunların sonucunda da ısınma problemleri yaşanır, yüksek faturalar gelir ve servis maliyetleri artar. Bağcılar kombi petek temizliği firması olarak öncelikle,  kalorifer peteklerinize ve kombinize zarar vermeyen petek temizleme kimyasalı kullanır ve peteklerinizin ve tesisatınızın temizlenmesinden sonra petek ve kombi kalorifer tesisatı koruma kimyasalı kullanılarak tesisatınız muhafazaya alınır. Bağcılar kombi petek temizliği firması olarak tesisatınızın ve kombinizin yüksek verimle çalışmasını, tesisatınızın ömrünün uzamasını ve doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlar.

Bağcılar İlaçlı Petek Temizleme

Yerden ısıtmalı sistemler olsun diğer kombi kalorifer petek temizliği olsun özellikle kış aylarına gelmeden önce temizliğinin yapılması gerekir. Kalorifer petek tesisatlarında oluşan kireçlenmeler, tortulaşma ve çamurlaşmalar nedeniyle ısı devir daimi zorlaşacağından yeterli verim alınmaz. Bağcılar petek temizleme firması olarak kombi kalorifer tesisatlarınızı ve yerden ısıtmalı tesisatlarınızı basınçlı makine ve petek kimyasalı ile temizlemekteyiz. Kalorifer petek temizliği işlemleri yaklaşık olarak 1-1,5 saat sürmektedir.

Bağcılar Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Bağcılar petek temizleme firması olarak söz verdiğimiz gün ve saatte adresinizde hazır bulunuruz. Petek temizleme işlemine öncelikle kombinizin altında bulunan kalorifer petek dönüş borusu üzerindeki filtreyi yerinden sökerek temizlemekle başlıyoruz. Daha sonra filtreyi yerine takıyoruz. Akabinde banyoda bulunan havlupanı yerinden sökerek petek temizleme makinemizi bağlıyoruz. Makine içerisine 20-25 litre su koyarak 70-80 dereceye kadar ısıtıyoruz. Su istenilen sıcaklığa geldikten sonra en yakınımızdaki petekler hariç diğer peteklerin hepsini kapatıyoruz. Bir peteğin temizlenmesi yaklaşık olarak 5-6 dakika sürmektedir. Yerden ısıtmalı sistemlerde ise mobil temizleme makinesi ile her peteğe ayrı arı giden petek tesisatlarını temizliyoruz.

Bağcılar Petek Temizleme Makinesi

Kombi kalorifer petek temizleme işlemini makine ile gerçekleştirdiğimiz için tesisatınız içinde herhangi bir şekilde kireç, çamur ve tortu kalmamaktadır. Dilerseniz kalorifer petek tesisatınız içine koruyucu kimyasal göndererek, sisteminizin her türlü kireç, çamur ya da tortudan korunmasını sağlayabiliyoruz. Zamanla tesisatınız ve petekleriniz bu maddelerle tıkanabilir. Bu da ısı kaybına neden olabilir. İstenilen ısıyı sağlamak için her yıl kombi petek temizliği yaptırmalısınız. Bağcılar kombi petek temizliği yapan firmamız petek ve tesisat temizliğini kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pendik Petek temizleme

Pendik Petek temizleme Pendik Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Tuzla Petek Temizleme

Tuzla Petek Temizleme Tuzla Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Kombi Petek Temizliği Eyüp Sultan

Kombi Petek Temizliği Eyüp SultanKombi Petek Temizliği Eyüp Sultan, Boğaziçi Tesisat En yakın petek temizliği

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama, Kağıthanede Petek Temizleme Firması

Kombi Filtre Temizliği

Kombi Filtre Temizliği Kombi Filtre Temizliği Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kalorifer Peteği Temizleme Firması

Kalorifer Peteği Temizleme Firması Kalorifer Peteği Temizleme Firması Normal petek temizleme, ilaçlı petek temizliği.

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...