Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kombi Petek Temizleme Beylikdüzü

Firmamız, kombi petek temizleme Beylikdüzü servisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Kombi petek temizliğinizi yaptırarak kışı rahat geçirebilirsiniz. Petek temizliği, özel kimyasallar ile gerçekleştirilerek, radyatörlerin içindeki suyun dolaşımının daha düzenli hale getirilmesi ile verimin büyük oranda arttırıldığı bir yöntemdir. Kombi petek temizleme Beylikdüzü, peteklerin içinde zamanla oluşan kireçlenme, paslanma ve balçıklaşma gibi sorunlara karşı özel ilaçlı kimyasallar ile yılda bir kere temizlik yaparak sizleri yüksek faturalardan ve ısınma probleminden korumaktadır.

Yerden ısıtma ya da kalorifer petekleri gibi tesisatlarınızda sürekli olarak bir miktar su bulunur. Zamanla bu su kireçlenme ve balçıklaşma meydana getirir. Oluşan bu maddeler zamanla borularda tıkanıklıklara neden olur. Bununla birlikte kombi üzerinde suyu ısıtan eşanjör adı verilen parçada zamanla kireçlenerek yeterli ısıtmayı yapamaz. Bunun sonucu olarak ısınma problemleri ortaya çıkar. Bu nedenle kombi petek temizliği oldukça önemli bir konudur. Isınma problemleri yaşıyorsanız ve faturalarınız kabarık gelmeye başladıysa, kombi petek temizleme Beylikdüzü bölgesinde faaliyet gösteren firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Beylikdüzü Kombi Petek Temizleme

İstanbul ilinin en kalabalık alanlarından biri olan Beylikdüzü genellikle konut ağırlıklıdır. Bölgede faaliyet gösteren firmamız, kış aylarının yaklaşması ile konutlardan yüksek oranda petek temizleme servis talebi almaktadır. Uzun yulardır İstanbul bölgesinde kombi petek temizleme hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmamız, son teknoloji cihazlar ile hizmet sunarak fark yaratmaktadır. Kış aylarında ısınma sisteminde sorun yaşamak istemiyorsanız mutlaka periyodik olarak kombi petek temizliği işlemini yaptırmalısınız. Ev ve iş yerlerinizdeki kombi petek ve kalorifer tesisatınızı sizlere en uygun zamanda gelerek, son teknoloji ürünü petek temizleme makinemiz ile petek temizliğinizi yapmaktayız. Petek temizliği işlemi sırasında petekleriniz yerinden sökülmeden, profesyonel petek temizle kimyasalı ve petek temizleme makinesi kullanılarak temizlik işlemi yapılmaktadır.

Petek Temizleme ve Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

Kış aylarında daha iyi ısınmak için ve daha az fatura ödeyerek daha fazla ısınmak için sizler de üzerinize düşeni yerine getirmelisiniz. Kombi petek temizleme Beylikdüzü bölgesinde profesyonel olarak hizmet veren firmamızdan faydalanabilirsiniz. Firmamızı telefon ile aradıktan sonra en kısa sürede adresinize gelen teknik ekibimiz kireçlenmiş, tıkanmış peteklerinizi en titiz bir şekilde temizleyerek sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Kombi petek temizliğinizi her yıl düzenli bir şekilde gerçekleştirerek ısı problemi ile karşılaşmadan rahat ve konforlu bir kış geçirebilirsiniz. Son teknoloji petek temizleme makinesi ve özel petek temizleme kimyasalı ile petekleriniz büyük bir hassasiyet ile temizlenerek en kısa sürede sizlere teslim edilmektedir. Konusunda uzman ve deneyimli teknik ekibimizin gerçekleştireceği temizlik hizmeti ile daha yüksek ısınma potansiyeline kavuşacaksınız. Bununla birlikte doğalgaz faturalarınızda gözle görülür bir şekilde düşüş olduğunu da göreceksiniz.

Petek Temizliği İçin tercih Edilecek Firmalar

Kombi petek temizliği konusunda öncelikle kurumsal ve güvenilir firmalardan destek almalısınız. Servisin internet üzerindeki yorumlarına bakarak bunları referans olarak kabul etmelisiniz. Merdiven altı firmalar sizlere fatura veremezler. Bu tarz firmalardan kaçınmalısınız. Bu firmaların yapacakları işlemler sonrası kombiniz ya da tesisatınız zarar görebilir ve geri dönüşü olmayan daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Kombi petek temizleme Beylikdüzü firması olarak sizlere faturalı ve garantili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Petek temizleme işlemi yapılırken en etkili yöntem makineli ve kimyasallı yöntemdir. Tek bir radyatörden makine bağlantısı yapılarak radyatörlerin sökülmesine gerek kalmadan uygulanan bu yöntem ile ortalık kirlenmeden temiz bir şekilde petekleriniz temizlenir. Bununla birlikte kombi üzerindeki filtrede temizlenerek işlem tamamlanmış olur.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kalorifer Petekleri Isınmıyor

Kalorifer Petekleri Isınmıyor Kalorifer peteği ısınmıyor çözümleri Sorunlar ve Çözümleri Son petek

Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı?

Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı?Kombiye Su Basmak İçin Ne Yapmalı? Yaz mevsimlerinin sıcaklıklarının etkisini

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı ÇözümKombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Öncelikle kombide su kaçağı bulunması

Güçlü Referans Bilgilerimiz

Güçlü Referans BilgilerimizReferans Bilgilerimizden Bazıları Firmalarımız aracılığıyla faydalanacağınız

Kalorifer Peteklerinden Neden Yanık Kokusu Gelir?

Kalorifer Peteklerinden Neden Yanık Kokusu Gelir?Kalorifer peteklerinden neden yanık kokusu gelir? Soğuk havalarda çeşitli rahatsızlıklarla

En İyi Radyatör Petek Modeli Hangisi?

En İyi Radyatör Petek Modeli Hangisi?En iyi radyatör petek modeline geçmeden önce petek nedir, onu tanımlayalım.

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212