Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kombi Petek Temizleme Esenyurt

Kombiler kış aylarında yoğun olarak kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar, karmaşık yapıya sahip olan ve birbirini etkileyen parçalardan oluşmaktadır. Kombilerin bu karmaşık yapıya sahip olması muhtemel arızaların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle bu cihazların periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bununla birlikte günümüzde birçok tesisat firması bu konuda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kombi petek temizleme Esenyurt bölgesinde hizmet veren firmamız bu konuda teknolojik cihazları ve kimyasal temizleme ilaçları ile kombi ve peteklerin temizliğini sağlamaktadır. Bu sayede kombiniz daha verimli ısıtma sağlayacak ve daha az fatura ödeyeceksiniz. Firmamız bu konuda garantili hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun özelliklerine, oksijene göre ısıtma sistemleri içinde kireç tortu, balçık ve çamurlaşma oluşur. Özellikle yerden ısıtmalı sistemlerde çamurlaşma daha çok görülür. Zamanla oluşan bu maddeler ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve pahalı ısınma gibi sorunlara neden olur. Isı sirkülasyonu tam sağlanamadığı için ısı sorunları oluşur.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği tek bir radyatörden yapılarak yüksek basınçlı makine sayesinde kimyasallı su tüm tesisatın içerisinde gezerek arındırma işlemi yapılır. Kombi petek temizleme Esenyurt bölgesinde kombi ve radyatör bakım ve onarım hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirmekteyiz. Doğalgaz ile ısınma her ne kadar verimli ve rahat bir ısınma şekli olsa da kombi petek temizliği yaptırılmadığı zaman büyük sorunlarla karşılaşılabilir. Belirli bir süre sonra tesisat içinde dolaşan su buharlaşarak tesisat içinde kireçlenme, çamurlaşma yapacağından tesisat borularında ve peteklerde tıkanıklıklara neden olabilir. Bu durum karşısında verimli ısınma sağlanamaz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına kombilerin özellikle yoğun çalıştığı kış aylarından önce mutlaka kombi petek temizleme işleminden geçirilmesi gerekmektedir.

Esenyurt kombi petek temizleme firması olarak servis elemanlarımız öncelikle sorunun temeline inerek tıkanıklığın sebebini araştırırlar. Tıkanıklığın sebebini tespit ettikten sonra geliştirilen çözüm önerileri ile sorununuz kökünden çözülür. Kombi petek temizleme işlemi son teknoloji petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile en fazla 1-1,5 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre zarfında evinizde ya da iş yerinizde herhangi bir şekilde ortalık kirlenmez.

Özellikle yerden ısıtma sistemlerde her sene kışa girmeden önce temizlik işlemi yapılmalıdır. Yerden ısıtmalı sistemlerde borularda tıkanıklıklar daha fazla olduğu için bu tür sistemlerde ısı alışverişini ve suyun akışını zorlaştıracak derecede kireçlenme ve çamur oluşur. Bu tür sistemlerin temizlenmesini profesyonel ekibimiz ile bu işe özel makineler ve kimyasallar ile temizliyoruz.

Petek Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Kombi ve kalorifer tesisatınızın düzenli bir şekilde çalışması ve sağlıklı verim alına bilmesi için Esenyurt kombi petek temizliği ihmal edilmemelidir. Petek temizliğini düzenli bir şekilde yaptırırsanız kışın soğuk günlerinde soğuğu hissetmezsiniz. Daha sıcak ve konforlu bir ortamda kışın keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte kombi petek temizliği yakıt tasarrufu yapmanız açısından da önemlidir.

Petek temizliği yaptırmak ayı zamanda kombinizin ömrünü de uzatır. Sürpriz arızalara karşı önleminizi arttırmış olur. Ayarlanan ısıda kombi çalışmaya ve evinizi ısıtmaya devam eder. Dolayısı ile başta ısınma probleminizi çözerken aynı zamanda tasarruf etmiş de olursunuz. Kalorifer tesisatının arıza yapmasını önler. Kısacası tüm bu sorunlardan kurtulmak için kombi petek temizliği Esenyurt bölgesinde kombi petek temizliği yapan firmamızdan destek alarak peteklerinizin temizlenmesini sağlamalısınız.

Kış gelmeden önce kalorifer tesisatınızın bakımını yaptırarak, kış ortasında sorun yaşamaktan kurtulursunuz. Periyodik olarak kombi petek temizliği yaptırdığınız taktirde sistemde arıza çıkma olasılığını da düşürmüş olursunuz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pendik Petek temizleme

Pendik Petek temizleme Pendik Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Tuzla Petek Temizleme

Tuzla Petek Temizleme Tuzla Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Kombi Petek Temizliği Eyüp Sultan

Kombi Petek Temizliği Eyüp SultanKombi Petek Temizliği Eyüp Sultan, Boğaziçi Tesisat En yakın petek temizliği

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama, Kağıthanede Petek Temizleme Firması

Kombi Filtre Temizliği

Kombi Filtre Temizliği Kombi Filtre Temizliği Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kalorifer Peteği Temizleme Firması

Kalorifer Peteği Temizleme Firması Kalorifer Peteği Temizleme Firması Normal petek temizleme, ilaçlı petek temizliği.

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...