Kombi Petek Temizliği Ataşehir

Ataşehir Kombi Petek Temizliği

Boğaziçi Tesisat Ataşehir’de kombi petek temizliği firması olarak profesyonel hizmet sunmakta ve aynı zamanda kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini bir arada yaptırdığınızda ikisi bir arada kampanyası ile %50 ye varan indirimler sunmaktadır. Ataşehir petek temizliği fiyatlarımız için Petek Temizliği fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Fiyat politikamız ucuz kalitesiz işçilik bazlı değil kaliteli hızı ve uygun fiyat baz alınarak hazırlanmıştır gelişmiş makineler sayesinde daha hızlı iş akışı sağlamakta bundan dolayı gerek kaliteli işçilik gerekse fiyat rekabeti konusunda oldukça iddaalıyız. Kaliteli hizmet için Boğaziçi Tesisatı tercih edin.

Ataşehir Petek Yıkama

Ataşehir petek yıkama petekler sökülmeden makine ile petek yıkama işlemleri petek yıkama işlemi peteklerin içi ve tesisat içi birde dış temizliği peteklerin (araları)ızgara bölgelerinde oluşan tozların temizliği olacak şekilde ikiye ayrılmaktadır. Ataşehir petek yıkama hakkında detaylı bilgi için bizi arayın 0850 532 1 536 veya doğrudan 0538 955 59 74 arayabilirsiniz.

 

Kombi ServisleriKombi Bakımı

Kombi bakımı uzmanlık isteyen bir iş olup kesinlik kurumsal firmalar tarafından yapılması gereken bir iştir firmamız bünyesinde çalışan teknik görevliler alanında uzman kişilerden oluşmakta olup teknolojinin gelişmesiyle birlikte eğitimlerle sürekli tecrübelerine tecrübe katmaktadırlar kombi bakımı sayesinde kombiler daha güvenli ve tasarruflu olduğunu unutmayın yılda birez kombi bakımını ihmal etmeyiniz.

 

Hizmetlerimiz

  • Ataşehir Kombi Bakımıcropped-KOMBİ-PETEK_TEMİZLİĞİ.jpg
  • Ataşehir Petek Temizleme
  • Ataşehir Petek Temizliği
  • Ataşehir Yerden ısıtma temizliği
  • Ataşehir merkezi sistem temizliği

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212