Kategoriler
Kombi Tamir Servisi

Kombi Servis Fiyatları

Kombi Servis Fiyatları

İstanbul gibi metropol şehirlerde insanların en çok zorlandığı konu güvenilir servis bulmak yetkili servislerin kombi servis fiyatları yüksek olması kombi kullanıcılarını ucuz kombi servislerine yönlendiriyor fakat bu seferde güvenirlik sorunu ortaya  çıkmakta Boğaziçi Tesisat olarak İstanbul’da 8 yılı aşkın süredir kombi servis hizmeti vermekteyiz. Belki ucuz değiliz ama bir çok firmaya göre uygun fiyat ve garantili hizmet sunmaktayız. WhatsApp hattımıza kombi arıza durumunu gösteren bir video veya fotoğraf atarak kombiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kombi Tamir fiyatları hakkında sormak istedikleriniz için bizi arayın. Çalışan aileler için esnek çalışma saatlerimizle kombi tamir işlemleri için işinizden geri kalmayın.

 

KOMBİ SERVİS FİYATLARI TUTAR / BİRİM
ECA Kombi Servis Fiyatı 50 TL
Demirdöküm Kombi Servis Fiyatı 50 TL
Vaillant Kombi Servis Fiyatı 50 TL
Protherm Kombi LNX Leopart  Fiyatları 50 TL
Baymak Kombi Servis Fiyatları 50 TL
Ferroli Kombi Servis Fiyatı 50 TL

Buderus,Viesman, ve yoğuşmalı kombi servis ücretleri 50 TL ve yapılacak işlem sonrası değişen parçalar  1 yıl garanti kapsamındadır.

Boğaziçi Tesisat Kombi servis ücretleri kombi arızası tespit edildiği taktirde talep eder arıza tespiti yapamadığımız servislerde ücret talep etmiyoruz ücretsiz kombi servisi hizmeti veriyoruz fakat 8 yıldır arıza tespiti yapamadığımız servisimiz bir elin parmaklarını geçmeyecek kadardır. kaliteli hizmet için Boğaziçi tesisatı tercih edin.

Servis hizmeti verdiğimiz kombi markaları

“Kombi Servis Fiyatları” için 10 yanıt

Dogalgazlı şofbenim sıcak su akarken tekrar soguyor deecesini yükselttim yine aynı arızaya devam etti yardımcı olurmusunuz

Petek temizliği ile birlikte kombi bakımı yaptırmayı düşünüyorum. Fiyat ve kredi kartı ile ödeme seçeneği olup olmadığı hususunda sizlerden bilgi rica ediyorum. Petek sayısı 9

Geçen seneden beri kombi çalışırken çok garip sesler çıkartıyor. Geceleri ise belli zamanlarda güm diye çok yüksek bir ses çıkartıyor. Ev sahibi ben karışmam diyor ama mecburen yaptırmamız gerekiyor. Bilgi ve randevu rica ediyorum.

Kombi bakımı için Boğaziçi tesisatla anlaştık. Kombinin arka tarafında bulunan tankın gazı bitmiş. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra petekler el vuramayacak kadar sıcak bir hale geldi. Gerçekten tebrik ediyorum sizi mükemmel iş yapıyorsunuz.

Kombimin dışarıya bakan hortumundan bazı zamanlarda çok aşırı su akıyor. Su aktığı zaman gösterge de azalıyor. Acaba neden kaynaklı olabilir? Siz bu konuda da hizmet veriyor musunuz?

Yaklaşık 4 ay önce eski kombimizi değiştik ve sıfır bir kombi taktık. Bu kombinin bakımını ne zaman yaptırmamız gerekiyor? Petek temizliği yaparken kombi bakımı da yapmak şart mı? Bilgi verirseniz sevinirim.

Kombim sürekli su eksiltiyor. 2 günde bir su vermek zorunda kalıyorum. Acaba bu konuyla ilgili yardımcı olur musunuz? Su vermeyi unutup, kombinin bozulmasından korkuyorum.

Kombi ile alakalı bir sorum olacaktı. Petekler bir türlü ısınmıyor. Petekleri temizlettik fakat durum yine aynı… Acaba sorun kombi ile mi alakalıdır? Yıllardır bu dertten kurtulamadık. Lütfen yardım edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.