Çağrı MerkeziGSM Arayın

Kombi Servis Fiyatları

Kombi Servis Fiyatları

Kombi Servis Fiyatları

İstanbul gibi metropol şehirlerde insanların en çok zorlandığı konu güvenilir servis bulmak yetkili servislerin kombi servis fiyatları yüksek olması kombi kullanıcılarını ucuz kombi servislerine yönlendiriyor fakat bu seferde güvenirlik sorunu ortaya  çıkmakta Boğaziçi Tesisat olarak İstanbul’da 8 yılı aşkın süredir kombi servis hizmeti vermekteyiz. Belki ucuz değiliz ama bir çok firmaya göre uygun fiyat ve garantili hizmet sunmaktayız. WhatsApp hattımıza kombi arıza durumunu gösteren bir video veya fotoğraf atarak kombiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kombi Tamir fiyatları hakkında sormak istedikleriniz için bizi arayın. Çalışan aileler için esnek çalışma saatlerimizle kombi tamir işlemleri için işinizden geri kalmayın.

 

KOMBİ SERVİS FİYATLARI TUTAR / BİRİM
ECA Kombi Servis Fiyatı 50 TL
Demirdöküm Kombi Servis Fiyatı 50 TL
Vaillant Kombi Servis Fiyatı 50 TL
Protherm Kombi LNX Leopart  Fiyatları 50 TL
Baymak Kombi Servis Fiyatları 50 TL
Ferroli Kombi Servis Fiyatı 50 TL

Buderus,Viesman, ve yoğuşmalı kombi servis ücretleri 50 TL ve yapılacak işlem sonrası değişen parçalar  1 yıl garanti kapsamındadır.

Boğaziçi Tesisat Kombi servis ücretleri kombi arızası tespit edildiği taktirde talep eder arıza tespiti yapamadığımız servislerde ücret talep etmiyoruz ücretsiz kombi servisi hizmeti veriyoruz fakat 8 yıldır arıza tespiti yapamadığımız servisimiz bir elin parmaklarını geçmeyecek kadardır. kaliteli hizmet için Boğaziçi tesisatı tercih edin.

Servis hizmeti verdiğimiz kombi markaları

Bu makale ne kadar faydalı oldu ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama değerlendirme / 5. Oy sayısı:

Yazar hakkında

Su Tesisatı administrator

8 yorum

GüzideYayın tarihi11:37 pm - Eyl 16, 2019

Petek temizliği ile birlikte kombi bakımı yaptırmayı düşünüyorum. Fiyat ve kredi kartı ile ödeme seçeneği olup olmadığı hususunda sizlerden bilgi rica ediyorum. Petek sayısı 9

RıfatYayın tarihi11:13 pm - Eyl 15, 2019

Geçen seneden beri kombi çalışırken çok garip sesler çıkartıyor. Geceleri ise belli zamanlarda güm diye çok yüksek bir ses çıkartıyor. Ev sahibi ben karışmam diyor ama mecburen yaptırmamız gerekiyor. Bilgi ve randevu rica ediyorum.

FatoşYayın tarihi11:27 am - Eyl 14, 2019

Kombi bakımı için Boğaziçi tesisatla anlaştık. Kombinin arka tarafında bulunan tankın gazı bitmiş. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra petekler el vuramayacak kadar sıcak bir hale geldi. Gerçekten tebrik ediyorum sizi mükemmel iş yapıyorsunuz.

KemalYayın tarihi10:16 pm - Eyl 13, 2019

Kombimin dışarıya bakan hortumundan bazı zamanlarda çok aşırı su akıyor. Su aktığı zaman gösterge de azalıyor. Acaba neden kaynaklı olabilir? Siz bu konuda da hizmet veriyor musunuz?

Su TesisatıYayın tarihi12:28 am - Eyl 13, 2019

Tarık Bey 4 aylık kombi için bakım gerekmez kombi bakımı yılda bir kez olacak şekilde periyodik olarak yapılmalıdır

TarıkYayın tarihi10:57 pm - Eyl 12, 2019

Yaklaşık 4 ay önce eski kombimizi değiştik ve sıfır bir kombi taktık. Bu kombinin bakımını ne zaman yaptırmamız gerekiyor? Petek temizliği yaparken kombi bakımı da yapmak şart mı? Bilgi verirseniz sevinirim.

ibrahimYayın tarihi8:49 pm - Eyl 11, 2019

Kombim sürekli su eksiltiyor. 2 günde bir su vermek zorunda kalıyorum. Acaba bu konuyla ilgili yardımcı olur musunuz? Su vermeyi unutup, kombinin bozulmasından korkuyorum.

EsraYayın tarihi11:28 pm - Eyl 10, 2019

Kombi ile alakalı bir sorum olacaktı. Petekler bir türlü ısınmıyor. Petekleri temizlettik fakat durum yine aynı… Acaba sorun kombi ile mi alakalıdır? Yıllardır bu dertten kurtulamadık. Lütfen yardım edin.

Bir cevap yazın