Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Kombi Temizliği Fiyatları

Kombi Temizliği

                Kombi servisi, kombi bakımı ve tamiri alanında, tüm servisler arasında, profesyonel ekibi ile hizmet vermekte olan bir servistir. Özellikle kış aylarında kullanılan kombiler, bazı sebeplerden dolayı arıza verebilir. Bu durumların önüne geçebilmek için kombi onarım servisi sayesinde güvenilir bakım yaptırabilirsiniz.

Kombi bakım servisi, kış aylarından önce kombileriniz için bakım işlemleri yapmaktadır. Çünkü kış aylarında düzenli olarak kullanılan kombiler, yaz aylarında çok uzun süre kullanılmadığı zaman sıkıntı çıkarabiliyor. Kombilerin bu tür zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir problem olduğunu kontrol etme ve arızayı giderme adına, kombi servisi elemanlarından yardım alabilirsiniz.

Bakımları düzenli olarak yapılmamış olan kombiler, kış aylarında arıza yapmalarının dışında, faturalara da olumsuz sonuçlar ile yansır. Hem cebe hem de cihaza zarar veren bu durumdan, profesyonel ekibimiz sayesinde kurtulabileceksiniz. Yapılan düzenli bakımlar sayesinde, kombiler eskisinden çok daha iyi bir şekilde çalışma gösterecektir.

Triplex villalar, dublex villalar, apartman, daire, ev ortamı ya da iş ortamı, çok sayıda odası olan iş hanları, okullar, kısacası hizmet götürebildiğimiz çok sayıda alan bulunuyor. Petekteki tıkanıklıkları, petek kanal içlerinde kimyasal açıcılar ile asla yerlerinden sökülmeden onlara bakım yapma amacını taşıyoruz. Petek bakımlarını, kombi bakım ve onarımlarını, kapalı devre sistemlerini bakıma dahil ediyoruz. İçi açılmayacak şekilde kaynak yapılarak sabitlenen bu ürünleri parçalamak çok zordur. Zaten profesyonel ekibimiz bu çalışmaları yürütürken kesinlikle kırma ve kirletme olmadan işlerini yürütüyor.

Peteklerin içlerinde zaman içerisinde, metal erimeler meydana gelebiliyor. Bunun tek sebebi de oluşan korozyonlardır. Korozyon ise, kesinlikle içten başlayan pas gibi maddelerin artışı olduğunu söylemek gerek. Düzenli ve doğru bir petek temizliği sizlere fazlası ile artış kazandıracaktır. Bir doğal gaz faturasını azaltmak için yapabileceğiniz tek işlem, peteklerde suyun dağılışını engelleyen maddelerden kurtulmak olacaktır. Bu işlemi firmamız üstleniyor. Bağlantı ayarlarını ve temizliği yaparak sizleri kışa en iyi şekilde hazırlamak bizim görevimiz. 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz sayesinde, profesyonel servisimizden yardım almanın güvenini yaşayabilirsiniz. Bunun için numaramızı tuşlamanız ve gerekli bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...