Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Konya Su Arıtma Cihazı Servisi

Konya Su Arıtma Cihazı Servisi Türkiye’de coğrafi yapı nedeni ile ve sağlanılan baraj, belediyecilik ve su basım işlemleri sırasında bir sürü kimyasal madde karışması nedeni ile artık şebeke sularımızdan ne yazık ki kaliteli sular akmamaktadır. Klor ve mikrop öldürücü birçok yabancı madde atımı ile sudaki sadece zararlı bakteriler değil aynı zamanda yararlı bakteriler de öldürülmektedir.

Buna ek olarak da suların aşırı kireçli olmasından kaynaklı bir şekilde hem insan sağlığına hem de su ile çalışan elektronik eşyalarımızın zarar görmesine neden olmaktadır. Konya’ da her ne kadar Türkiye ile kıyaslandığı zaman suların kireçlilik oranı az da olsa, ne yazık ki ülke genelinde yaşanılan su klorlanması ve kireçlenmesi sıkıntısı Konya’ da da varlığını sürdürmektedir. 

İçme sularının kireçli olması içtiğimiz suların çeşmeden değil de hazır su olarak başka damacana markalarına yönelimini sağlamaktadır. Bu da her hafta en az bir damacana yaşam alanlarımıza girmesi demektir. Sulara gelen zam ile birlikte damacana suların pahalı olması, kişilerin ekonomik bütçelerine yıllık bazda bakıldığında zarar verdiğinin bir göstergesidir.

Ayrıca damacana suların dolum yerlerinin güvenliğinin de tam sağlanamamış olması bir başka olumsuz faktör ile karşımıza çıkmaktadır. Çay suyunda, ütü suyunda, yemek suyunda pişirme makineleri içerisinde kullanılanlar suların şebeke suyu olması nedeni ile elektronik aletler bir süre sonra kireçlenmekte ve bu durum da onların ömrünün kısalmasına, iyi çalışmamasına ve arızalanmasına yol açmaktadır. İnsan sağlığına verdiği zararlar ise saymakla bitmez. Bu nedenle şehir sularının geldiği şebeke sularının en sık kullanım yeri olan mutfaklarda bir artıma cihazının bulunması olası tüm problemlerin önüne geçmek için en etkili adımdır. 

Konya su arıtma cihazı servisleri ev tipi ve endüstri tipi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ev tipi cihazlar kullanım hacmine bağlı olarak sunulan bir su artıma desteğini oluşturmaktadır. Bu sayede belirli litre küp üzerinden hesaplanan filtre değişimleri e bakımlarının yapılması dışında uzun ömürlü kullanım sağlayabilecek cihazlardır. Endüstriyel tip su artıma cihazlarında ise litre bazında değerlendirdiğinde daha geniş hacimli su arıtımı için kullanıldığı bilinmektedir. 

Su Arıtma Cihazı Fiyatları Konya

Su artıma cihazlarının en ekonomik ve en uygun fiyatlar ile montajının ve bakımının sağlanması firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Garantili ev tipi veya iş yeri tipi su arıtma cihazlarının servis sağlayıcılığı da garanti altına alınmaktadır. Bu sayede en ekonomik bütçe ile hem su arıtma cihazı alıp hem de kurulum ve montajını gerçekleştirebilirsiniz.

Zaman içinde garanti süresi kapsamında oluşan arızalanmalardan ücret alınmamaktadır. Garanti süresinin bitmesi ile birlikte su artıma cihazı fiyatları Konya ili için hem ekonomik hem de kolay ödeme koşulları sağlanmış olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyat ve uygun ödeme koşulları ile sizlere sunulan destekten her zaman sunmuş olduğumuz servis hizmetleri kapsamında yararlanmanız mümkündür. 

Konya Endüstriyel Su Arıtma

Konya Endüstriyel su arıtma işlemleri, daha büyük su artıma cihazlarının şirket veya iş yeri bazında montajının sağlanmasını ifade etmektedir. Bu sayede kurumsal bir kimlik il, daha geniş ve daha fazla litre su harcanan yerlerde kullanım için uygun olan Konya endüstriyel su arıtma cihazı kullanılmaktadır. Sizler de su arıtma cihazlarının satışına ilişkin olarak, kullandığınız su kapasitesine uygun şekilde ek filtreli cihazların özelliğine uygun olanlarından tercihte bulunabilirsiniz.

Her marka ve model su arıtma cihazlarının endüstriyel alanda veya kişisel yaşam aşanları boyutunda montajının yapılması, satışının sağlanması, bakı ve onarım servislerinin en ekonomik kapsamda sunulması için çalışmalarını sürdürmektedir. Bizlere her zaman ulaşabilir ve bu işlemler için bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

AHIRLI SU ARITMA CİHAZI SERVİSİ AKÖREN SU ARITMA SERVİSİ

AKŞEHİR SU ARITMA CİHAZI ALTINEKİN SU ARITMA CİHAZI BEYŞEHİR

BOZKIR

CİHANBEYLİ

ÇELTİK

ÇUMRA

DERBENT DEREBUCAK

DOĞANHİSAREMİRGAZİ

EREĞLİ

GÜNEYSINIR

HADİM

HALKAPINAR

HÜYÜK

ILGIN

KADINHANI

KARAPINAR

KARATAY

KULU

MERAM

SARAYÖNÜ

SELÇUKLU

SEYDİŞEHİR

TAŞKENT

TUZLUKÇU

YALIHÜYÜK

YUNAK

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet veren firmamız yoğun talep

Plastik Su Borusu Neden Patlar?

Plastik Su Borusu Neden Patlar?Plastik su borusu evlere suyun ulaşmasını sağlayan sisteme denir. Bu su boruları

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212