Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Lavabo Açıcı Kullanımı Nasıl Olmalı?

Lavabo Açıcı Kullanımı Nasıl Olmalı? Cildinizle temas etmesi halinde büyük problemlere yol açabilecek olan lavabo açıcı kimyasallar ile ilgili deneyimlerinizde dikkatli olmanız gerekmektedir. Tercihlerinizi asit bazlı lavabo açıcılar ile yapmışsanız, bu durumda insan vücuduna ciddi zararları veren ve yanıklara yol açan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sanal siteler üzerinden de yapılan araştırmaları incelediğinizde genellikle mutfakta, banyoda ve buna benzer alanlarda temizlik önerilerine dair istekleri ve paylaşımları görebilirsiniz.

Bu doğrultuda hareket eden kişilerin memnun kalacakları sonuçlarla karşılaşmakta olduklarını görmekteyiz. Bu yazımızda sizler için işinizi kolaylaştıracak olan birtakım adımları paylaşmak istiyoruz. Lavabo açma başlığımız sayesinde lavabo açıcılar ve lavabo temizliği hakkında tüm bilgileri elde edebileceksiniz.

Bu konuların arasında ilk olarak dikkatinizi çeken konu tıkanmış lavabo ve eyveler olacaktır. Çünkü bu sorunla sık sık karşılaşabilirsiniz. Buna ek olarak lavabo açıcı kimyasallar ya da doğal yöntemlerden faydalanmak isteyebilirsiniz. Tıkanan giderin ya da lavabonun açılmasıyla ilgili tavsiyelerden önce lavabonun tıkanmasını önlemek için ne gibi önlemler alınır sorusunun yanıtını paylaşmak istiyoruz.

Lavabo Giderlerini Temiz Tutmak İçin Ne Yapmalı?

 • İlk aşamada mutlaka lavabolarınızı ve giderlerinizi temiz tutmanız gerektiğine değinmekteyiz.
 • İkinci aşamada ise lavabo gideri tıkanıklığı ile ilgili problemleri yaşamamak için çeşitli büyüklüklerdeki filtrelerden uygun olanlarını seçebilirsiniz.
 • Üçüncü aşamada atık yağlar gibi lavabonun tıkanmasına neden olacak sıvıları dökmemelisiniz. Boruları çepeçevre sararak suların gitmesini engelleyen bu durumlardan uzak durmanız gerekmektedir.
 • Aynı zamanda belirli aralıklarla temizlemeniz gereken boruların bakımlarını ihmal etmemelisiniz.
 • Son aşamada ise çalıştığınız tesisatçıların mutlaka güvenilir, kaliteli olmasına dikkat etmeli ve teknolojik imkanlarla sundukları hizmetlerden faydalanmalısınız.

Lavabo Gider Tıkanıklıkları Nasıl Anlaşılır?

Pek çok kişinin deneyim kazandığı konulardan birisi olan lavabo tıkanıklığı ile ilgili net bilgileri elde etmek istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. İlk olarak suyun giderde hangi hızda gittiğini veya akıp akmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu aşamada sorun yaşıyorsanız ve kötü kokular burnunuza gelmeye başladıysa hemen bizleri arayabilirsiniz. Bu sayede profesyonel hizmetlerimizden faydalanarak, işinin ehli olan ekiplerimizden gerekli tüm destekleri alabilirsiniz.

Lavabo Açıcıları Kullanarak Lavabo Açma Yolları:

Tüm tedbirleri almanıza rağmen halen lavabo tıkanıklığını yaşamaktan kurtulamıyorsanız, panik yapmanıza gerek olmadığını hatırlatıyoruz. Bu aşamada işinizi kolaylaştıracak olan bazı önemli detaylara değinebiliriz:

 • İlk olarak herkesin klasik davranışlarından olan pompa ile açma yöntemini deneyebilirsiniz.
 • Olumsuz neticelerle karşılaşmanız halinde çamaşır suyu ve sıcak su önerisinden faydalanabilirsiniz. Böylece giderde biriken atıkları parçalamayı deneyebileceksiniz.
 • Ancak etrafın zarar görmesini istemediğinizde karbonat ve sirkeyi karıştırıp gidere dökerek 3-5 dakika beklemelisiniz. Daha sonra sıcak su ile giderin yıkanmasını sağlamalısınız.
 • Tüm bu yöntemlere rağmen başarılı sonuçları elde edemediğinizde kimyasal lavabo açısı malzemelerini kullanabilirsiniz. Bu maddeleri kullanırken mutlaka bilgi almalı ve kullanan kişilerin deneyimlerinden faydalanmalısınız.
 • Tüm bu faktörleri değerlendirmenize rağmen sonuçların olumsuz olduğunu görmüşseniz, ümidinizi kestiğiniz anda tıkalı lavabo açma işlemlerinde sizleri memnun edecek olan firmalarla profesyonel hizmetleri alabilirsiniz. Teknolojik çalışmaları sayesinde evinizi kırmadan ve dökmeden lavabolarınızı açacak olan elemanlarla tanışabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerinden ve yakın illerinden bizleri arayarak lavabo açma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İşini son derece profesyonelce yapan uzman gider açma firmaları sayesinde amacınıza hızla ulaşabilirsiniz. Banyodaki lavabo tıkandığında ne yapmalıyım, lavabo tıkanması nelere yol açar, lavabo tıkandı ne yapacağım gibi sorularınızın yanıtlarını sizlerle paylaşacağız. Ekonomik çözümleri elde etmek istediğinizde sizlere yardımcı olacak adreslerle iletişime geçebileceksiniz. Bu adreslerden olan firmalarımız sayesinde kararmış lavabo sorununda en iyi çözümleri yakalayabileceksiniz. Makineyle lavabo tıkanıklıklarını açan servis ihtiyaçlarınızı karşılayan bir firma olarak, lavabo açan usta ekiplerimizle sizleri buluşturuyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...