Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Lavabo Açıcı Makine Fiyatları

Lavabo Açıcı Robot Fiyatları

Yaşam alanlarında oluşan, tuvalet, lavabo veya küvet, duşakabin giderlerinde oluşan tıkanıklıkların çözümü son derece basit olmaktadır. Bu sayede de kolay bir şekilde gider açıcı makineler yardımı ile sorun çözümlemesi yapılmaktadır. Gider borusu tıkanmaları oldukça büyük bir sorundur. Tıkanan giderden su gitmeyince su basması meydana gelir. Elektronik akşamlara zarar veren bu durum aynı zamanda elektrik çarpmaları ve kısa devre yapılması durumunu da ortaya çıkarmaktadır.

Tıkanık giderlerin açılması günümüzde kanal açma makineleri ve robot makineler yardımı ile sağlanmaktadır. Profesyonel lavabo açıcılar olarak adlandırılan bu makineler oldukça az tesisatçı tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle ilgili hizmetten yararlanmak adına sizler de bu makineleri kullanan bir servis ile çalışmalısınız. Firmamız makine ile lavabo açan servis olarak hizmetlerini her zaman siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini de önemsediği için hem sorun çözümünü yapmakta hem de profesyonel bir iş çıkarmaktadır. Bu sayede sadece sorun ortadan kalkmakla kalmaz aynı zamanda kısa, hızlı ve pratik hizmetlerini zaman tasarruflu olarak sunmuş olur.

Kanal Açma Makinesi Fiyatları

Kullanım amacına ve markasına göre farklılık gösteren piyasada birçok farklı fiyattan alıcı ile buluşan kanal açma makinesi bulunmaktadır. Kanal açma makine modeli, fiyat konusunda belirleyici unsur olarak karşımıza çıkar. Birçok farklı markanın kendi içerisinde birden farklı kanal açma makinesi bulunur. Bu lavabo açıcı makine fiyatları son derece profesyonel ve amacına uygun şekilde hizmet sağlayıcılığı yapmaktadır. 150 lik ve 200 lük hat olarak sunulan vidanjörler ile amacına uygun dış hatlarda; daha küçük çaptakiler ise iç hatlarda kullanılmaktadır. Kanal açma makineleri daha çok çapı küçük olan yerlerde ve bina kısmından ana rögara giden yerlerde kullanılmaktadır. İnce hatlı aparatları ise, çoğunlukla mutfak ve lavabo süzgeç hatlarında kullanılmaktadır.

İkinci el lavabo açma makinesi almak isteyen kişilerin dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü piyasada oldukça zor satılan aletlerdir. Bu aletler tesisat ustalarının eli ve en büyük yardımcısı olduğu için bir problem olmadıkça kimse satmak istemez. Bu nedenle sıfır makine almak kafadaki tüm soru işaretlerini kaldıracaktır. Ancak ikinci el makine almak isteyen kişilerin ise oldukça dikkatli olması gerekmektedir.

Lavabo Açıcı Makine Özellikleri

Lavabo açıcı makineler son derece hızlı ve etkili şekilde lavabo içlerini ve gider tıkanıklıklarını açmaktadır. Bu makinelerin belli başlı özellikleri bulunmaktadır.

Lavabo açıcı makineler ek aparatlar veya ek aletler ile birlikte bir bütün olarak çalıştırılmaktadır. Bunlardan en önemli ek aparat makinesi ise kameralı robot sistemidir. Kameralı robot makinesi lavabo tıkanıklığının sebebini öğrenmek amacı ile gidere salınarak gözlem yapılmaya yarayan bir alettir. Bu problemi gören ev sahipleri gider tıkanıklığının nedenini görünce, temizlenme sırasında o tıkanmaya neden olan maddeyi bilmekte ve ona göre daha dikkatli ve özenli kullanım sağlamaktadır.

Gider borusu tıkanıklıkları robot makine yardımı ile maksimum yirmi dakika içerisinde anında etkili şekilde açılır. Bu nedenle bu makinenin hız ve zaman tasarrufu sağlama özelliği bulunmaktadır.

Lavabo borusu tıkanmaları insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Tuvalet borusu tıkanıklığı yaşayan kişilerin tuvalet ve lavabolarını sürekli olarak tıkanık veya yarı şekilde tıkanmış olarak kullanmaları oldukça sakıncalıdır. Hem hijyenik açıdan hem de su baskınları açısından bu durum oldukça risklidir. Lavabo açan makineler bu amaç ile üretilmiştir. Lavabo açan kameralı makineler tıkanıklık açma hususunda daha etkili olabilmektedir. Kameralı makineler ile gider borusu açma işlemi ile gider borusu içinde bulunan parçaların tıkanıklıklarının olduğu noktadan itibaren genel bir boru hattında temizleme yapılmaktadır. Makinelerin kullanım özellikleri geniş çaplı bir temizlik hizmeti de saplamaktadır. Sadece açmak ile kalmayarak bulunan gider hattının temizlenmesi de büyük ihtiyaçtır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi filtre temizleme nasıl ve ne zaman yapılır?  Kombi filtre temizliği

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • ariston kombi filtresi ariston kombi filtresi nerede ariston kombi filtre temizliği Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta ferroli kombi filtre temizleme Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme kombi baca filtresi temizleme kombi bakımı kombi bakımı filtre temizliği Kombi Bar Düşmesi kombi filtre bakımı kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.