Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Lavabo Gideri Açma Ankara

Ankara’ da bulunan tıkanıklık açma konusunda uzman ve birtakım aparat ve makine yardımı ile bu işlemi kısa süreye indirgemiş olan firmamız ile çalışmak ister misiniz? Bu sayede zamanınız ve paranız da size kalır. Aynı şekilde çalışmalarımızda ekonomiklik ilkesi ile hem zamandan tasarruf sağlayan firmamız yetkilileri siz değerli müşterilerimizin de ekonomik açıdan maddi tasarruf sağlamasına yönelik çalışma yapmaktadır. Bu çalışmalar doğrultusunda lavabo gideri açma huşunda oldukça profesyonel bir çalışma sağlamaktadır.

Siz değerli müşterilerimize özel olarak, kırmadan, dökmeden ve tesisatın getirdiği pislik atıkların ortaya çıkmasını önleyerek gayet temiz bir iş çıkarmaktayız. Firmamızın profesyonel çalışma anlayışı ile ele aldığı bu yaklaşımda siz değerli müşterilerimize özel değerli yaşam alanları yaratmak için çalışmalarımızı Ankara ilinde sürdürmekteyiz. Ankara’ nın bütün ilçelerine sunulan Lavabo gideri açma Ankara hizmeti ile bu bölgede yaşayan tesisat sorunlarını çözümlemek için sistematik bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Lavabo Gideri Açma Ankara Hizmeti

Eski usul sistem ile lavabo tıkanıklıklarının kimyasal ile açım işlemi artık tarihe karışmıştır. Günümüzde hala bu şekilde çalışan tesisatçılar bulunsa da firma olarak önceliğimiz kimyasal kullanımından değil makine ve su basıncından yararlanarak daha temiz bir iş çıkarabilmektir. Lavabo gideri açma hizmeti ile birlikte size sunulan teknik açıdan daha temiz bir iş ve daha çözümcü bir yaklaşımdır. Bu hizmet kapsamında öncelikli olarak giderin tıkanıklığının tespiti yapılır. Su basıncı verilerek, boruların ilk döşenmiş hali gibi tertemiz olması sağlanır.

Bu basınç ile tıkanıklık açılmakta ancak bunun yanında zaman ile kullanıma bağlı oluşabilen boru içi yağlanmalar ve kireçlenmeler de ortadan kalkmaktadır. Kimyasal basım işlemi lavabo açıldıktan hemen sonra yapılır. Bunun nedeni, kimyasalın etkisi ile uzun bir süre lavabo borularını yeniden tıkanmasını önlemek içindir. Gider borularına basılan kimyasalı açmak için bazı firmaların ya da evlerde kullanılan kimyasal maddelerin değeri ile aynı değildir. Bu bir daha oluşabilecek tıkanıklıkları önlemek amacı ile oluşturulmuş bir işlemdir. 

Lavabo evye tıkanıklığı açma Ankara

Lavabo evye tıkanıklığı açma Ankara hizmeti de görüldüğü üzere gene, firmamızı tarafından Ankara ilinin bütün ilçelerinde sunulmuş olan bir hizmettir. Bu hizmet tanımında, sıklıkla tıkanıklık gösteren ve kendi çabalarımızda düzenli olarak kimyasal dökerek açmaya çalıştığımız mutfak lavabolarının evye tıkanıklığını açma işlemi yatmaktadır. Bu işlem dahilinde daha temiz ve sistemli bir çalışma ile, mutfak lavabo giderlerine zarar verilmeden tıkanıklık açılma işlemi yapılmalıdır. 

Kimyasal kullanımı mutfak evyelerinde çok sakıncalı bir durumdur. Özellikle marketlerde satılan ve kişilerin kolaylıkla temin edebildiği bu araçlar hem zehirli gaz solunumu yaparak, doğaya zehir salınımı yapmakta hem kullanan kişilerin bunu her ne kadar dikkatli kullansa da solunum gerçekleştirerek astım, bronşit vb. hastalığa yakalanmasına neden olmaktadır.

Özellikle evde bebek veya evcil hayvan bulunuyorsa en çok bunların ciğerleri bu zehirli gaz salınımından etkilenmektedir. Her ne kadar lavabo açılan yerde bulunmasalar da havaya karışan buharı bir şekilde solumaya maruz kalabilmektedir. Çünkü ortaya çıkan zehirli karbondioksit, yaşam alanı içinde yok olmaz ve sadece lavabonun açıldığı yerde de kalmaz. 

Ayrıca sürekli olarak kimyasal kullanan kişiler lavaboyu ilk etapta açtıklarını sanır. Çünkü giderden su istendik şekilde gitmeye başlamıştır. Oysaki bir sonraki tıkanıklığın daha büyük olacağının habercisi olarak karşımıza daha büyük sorun şeklinde çıkar. bunun için lavabo tıkanıklığını küçümsemeyin. Lavabo evye tıkanıklığı açma Ankara hizmetinden yararlanmak için sizler de sürekli olarak tıkanan mutfak lavabolarınıza bir şans daha verin. En kısa sürede firmamızdan randevu almak için iletişim numaralarımızdan ya da internet sitemizden irtibata geçebilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...