Lavabo Kokusu Nasıl Giderilir?

Evlerin en çok kullanılan ve en çok temizliğe ihtiyaç duyan noktaların başında, şüphesiz ki tuvalet ve lavabolar gelir. Kullanım sıklığına göre de temizlik ihtiyacı değişiklik göstermektedir. Lavaboların gider kısımlarda yaşanan tıkanıklık ve uzun süre bekleyen su birikintisinden dolayı lavabo kokusu meydana gelmektedir. Peki, lavabo kokusunu gidermek için ne yapmalı

Lavabo Kokusunun Önlenmesi

Kötü kokunun sebebi, lavaboların alt kısımlarında bulunan, giderin ve pis suyun akmasına yardımcı olan gırtlak adı verilen borulardan kaynaklanır. Borular lavabonun konumu ve gider noktasına en uygun olacak şekilde konumlandırılmalıdır. Firmamız tarafından sağlanan hizmet ile kaliteli ve uygun malzeme ile bu tür kokularında önüne geçmiş olursunuz. Lavabo koku giderici maddeler geçici olarak çözüm olabilir fakat uzun süre kalıcı bir çözüm sunmaz. Bu tür maddelerin kullanımı da dikkatli olmak şarttır. Solunması ve aynı ortamda uzun süre buhara maruz kalınması sağlık açısından oldukça tehlikelidir. Firmamız hem sağlığınızı hem de evinizi riske atmadan uygun kontroller sonrası hizmet vermektedir.Lavabo Kokusu Nasıl Giderilir

Lavabo Tıkanıklığının Açılması

Lavabonuzdan gelen kötü kokunun kaynağını bulmakta zorlanıyorsanız, firmamızdan destek alabilirsiniz. Lavabo kokusu giderici kullanmanıza rağmen kötü koku hala gelmeye devam ediyorsa, büyük ihtimal olarak iç borularda yer alan kısmi tıkanıklıklardır. Ekibimiz ile üstün teknolojik aletlerimiz ile evinizi kırmadan, yıkmadan gerekli tıkanıkların açılması sağlanır. Lavabo kokusu giderme ekibimiz için oldukça pratik ve çözümsel bir işlemdir.

Lavabolarda Oluşan Sorunlar

Tıkanıklık, kötü kokular ve sararmalar hem temizlik hem de kullanım açısından hoş bir izlenim bırakmaz. Lavabolar düzenli olarak temizlenmelidir. Aksi durumda kötü manzaralarla karşılaşabilirsiniz. Lavabo kokuları nasıl giderilir sorusu aklınıza geliyorsa doğru adres için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Bu tür kokulara kot ve zemin dairelerde daha sık rastlanılır. Öyle ki eviniz rüzgâr esen bir yerde ise bu tür kokularla daha sık karşılaşabilirsiniz. Lavabo kokusu nasıl giderilir sorularını aklınızdan silin ve bize ulaşın. Hem kalıcı hem de uygun fiyatlı tekliflerimizi değerlendirmek için sitemizden rahatlıkla tarafımıza ulaşabilirsiniz. Profesyonel çözümlerimiz ile sizde sonuca ulaşabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.