Lavabo Kokusunu Giderme Yolları

Yaşam alanlarında çok sıklıkla kullanılan lavabolarda kalıcı kokular zamanla oluşur. Bu koku yaşam alanlarının tamamını kapsar. Bu kokular ile baş etme yolları için firmamız https://www.bogazicitesisat.com/ sitesi pratik bilgiler sunar.

Koku Nasıl Giderilir?

Lavabo temizliği lavabo kokusu giderme açısından önceliklidir. Her kullanım sonrası dezenfektanlarla lavabo güzelce temizlenmeli koku yapıcı atıklar lavabodan uzaklaştırılmalıdır. Oluşan pis kokuları gidermek için lavabo koku giderici ürünleri firmamızdan temin etmek mümkün.

Firmamızda satılan özellikle lavabo kokusu giderici filtreler iyi bir çözüm önerisidir. Lavabo içinin temizliği dışında bağlantı borularında biriken ve kokuya neden olan atıklarında temizlenmesi şart. Elimizde mevcut olan küçük robotlar ile lavabo tıkanması sebebiyle ortaya yayılan pis kokuların giderilmesi için pimaş borularını dezenfekte etmekteyiz.lavabo kokusu giderme

Kokuya Neden Olan Durumlar

Lavabo giderlerinden yayılarak sağlığı olumsuz etkileyen bakteriler aynı zamanda kokuya da yol açar. Bu bakterilerin mutfak araç ve gereçlerine ve gıdalara bulaşmasını önlemek ve kokuyu yok etmek için lavabo giderlerinin tamamı temizlenmelidir.

Firmamız bu konuda ve genel tesisat sorunları konusunda deneyimli bir firma olarak uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Lavabolarda meydana gelecek kokuların önlenmesi içinde çalışmalar yapan firmamız kokuya neden olarak en büyük nedeni tesisatın yanlış kurulumuna bağlamaktadır. Yanlış kurulumlu bir lavabo tesisatı içerisinde biriken su koku yaparak rahatsızlık verir. Firmamız lavabo kokularını doğru tesisat bağlantıları ile çözümlemektedir.

Sıklıkla Yaşanılan Sorun

Tesisat arızal ve onarımları dışında firmamıza gelen sorunlar arasında ilk sırada alan lavabo kokuları için firmamız çözümler üretir. Gıda sektörü üzerine hizmet veren kafeterya, lokanta, yemek hane veya evlerdeki lavabo kokusunu gidermek için kalıcı çözümler üretir. Bu çözümler hem müşteriyi hem de ev sahibini memnun eder.

Atıkların giderde tıkanıklık yapması sonucu oluşan tortu ve kalıntılar yıkama metodu ile temizlenerek gider boruları temizlenir ve uzun süre kokulardan kurtulmak mümkün olur. Firmamızdaki eleman ve teçhizat lavabo koku giderme konusunda birinci sınıftır. Müşteri memnuniyeti için firmamız 7/24 hizmet anlayışı, kesin çözüm ve kısa zaman diliminde bu sorunlarınızın çözüm adresidir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.