Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tüm iç yapıların lavabo tesisatı belli bakımından geçmesi gerekir. Sürekli kullanıma bağlı olarak deforme olan veya tıkanan lavabolar için teknik ekibimiz gereken hassasiyeti göstererek tıkanıklığı en iyi şekilde açmaktadır. Firma olarak tüm işlemlerimizi belli sistemler doğrultusunda yapmaktayız. İlk etapta tüm tıkanıklığın neden kaynaklandığı bulur ve çözüme kavuşturulması sağlanır. İstanbul’un her semtine kesintisiz hizmetlerimiz ile her zaman farkımızı ortaya koymaktayız. Tüm hizmetlerimiz uzman ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Lavabo Tıkanıklığında Doğru Çözümler

Lavabolarda oluşan tıkanıkları açmak için özel malzemelerimizi kullanarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Tüm teknolojik sistemlerin yer aldığı firmamızda tüm ekip düzenli şekilde çalışarak tıkanıklıkların çözüme kavuşması sağlanır. Doğru tespit ve hızlı çözümlerle tüm lavabolar en kısa sürede daha rahat kullanıma kavuşacaktır. Robotla ve özel cihazlarla tıkanıklık açma için profesyonel hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz şekilde devam etmektedir. Gelişmiş kameralarımız ile tıkanıklıklar anında giderilerek daha temiz ortamlar yaratmaktayız.Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren firma

Lavabo Tıkanıklık İçin Bizi Tercih Edin

Farklı sebepler nedeniyle tıkanan lavabolar için her zaman profesyonel hizmetlerimiz devam etmektedir. Gelişmiş kamera sistemlerimiz ile kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma işlemleri en kısa sürede yapılarak daha güvenli ortamlar oluşturmaktayız. Lavaboların daha aktif olabilmesi için firmamız tüm detaylarla ilgilenerek her zaman yanınızda olmayı hedeflemektedir. Tüm bakım ve tamir işlerinde Boğaziçi tesisat olarak desteğimizi asla esirgemeden yapıyoruz. Etkili ve doğru makinelerle tüm lavabolar doğru şekilde açılarak teslim edilmektedir. Mutfak ve banyo lavabolarının tıkanmasını engelleyen önerilerimiz sayesinde daha uzun süre kullanıma sahip olabilirsiniz. Lavabo tıkanıklık açma hizmeti ile 7/24 yanınızda olmayı hedeflemekteyiz.

Uygun Fiyatlarla Lavabo Açma Hizmetleri

Tüm tuvalet ve lavaboların açılması için profesyonel hizmetlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Robotlu ve özel cihazlarımız sayesinde tüm lavabolar en etkili şekilde açılarak teslim edilmektedir. Kredi kartına taksit veya peşin ödemelerle her zaman sizlerin bütçenizi de düşünerek yanınızda olmayı hedefliyoruz. Temizlik ve hijyen için lavabo tıkanıklarını bizimle çözebilirsiniz. Lavabo tıkanıklıklarında kendimize ve ürettiğimiz çözümlere her zaman güvenmekteyiz. Çünkü farkımız tamamen kalitemizden ileri gelmektedir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...