Lavabo Tıkanmasına Hızlı Çözüm

Lavabo Tıkanmasına Hızlı Çözüm sürekli olarak lavabo tıkanması yaşayan kişiler, evlerinde yaşadıkları sorunların en başında gelen lavabo tıkanmasına hızlı çözüm yolu arar. Bu konuda da ilk araştırma yapılan yer internet bilgileri olmaktadır. Kulaktan dolma fikirler ile lavabo açmaya çalışmak, lavaboların tıkanıklık durumunu içinden çıkılmaz bir hale büründürebilir. Bu nedenle de oldukça dikkatli ve tedbirli olunmasında fayda vardır. Tıkanıklık açma işlemleri kişinin kendi imkânları ile hallolamayacak düzeyde ise, tesisatçı çağırması gerekir. Tesisatçı çağırmalarına rağmen, lavabo tıkanıklığı açmak için gelecek olan tesisatçıyı beklerken kişilerin de yapması gereken durumlar vardır. Bu durumların en başında evye içinde bulunan suları dışarı çıkarmak olmalıdır. Bir kap ve bez yardımı ile evye içi temizlenebilir. Ayrıca ince bir hortum ile de evye içindeki su dışarı boşaltılabilmektedir. Bu şekilde profesyonel bir ekip gelip tıkanıklığın nedenini belirleyene kadar, ev sahipleri de suyun geri gelmesini ve dışarı taşmasını önleyici ön hazırlık yapmış olur.

Aletle Lavabo Tıkanıklığı Açan Firmalar

Lavabo tıkanıklığı açan firmalar su gelmesi ve herhangi bir tıkanıklık durumunda suyun geri gelme ihtimalinin önüne geçmek amacı ile ortaya çıkan sorunları çözümlemek amacı ile çalışma gösteren firmalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aletle lavabo tıkanıklığı açan firmalar yardımı aşabilmek için öncelikli olarak lavabo gideri tıkanıklığı yaşamanız ve bunun sonucunda da bir takım ön çalışma yapmanız gerekmektedir. İlk işlem firmamızı aramak ve tesisatçı yardımı ile alakalı olarak yardım talebinde bulunmak olmalıdır. Ardından tesisatçı gelen kadar önlem alınması ve evin su basımından kurtulmasının önüne geçilmelidir.

Tuvaletten su gelmesi durumunda yapılacak olan işlem; klozet ya da alaturka tuvalet olması fark etmeksizin kalın eski bir bez parçasını tuvaletin deliğine tıkamak gereklidir. Bu suyun geri yürümesini bir süreliğine de olsa engelleyecektir. Bez parçasının üzerine bir kaya parçası ya da kaldırım taşı ağırlığında bir şey koymayı önermekteyiz. İçi dolu bir su damacanası ya da evde bulunan bir taş parçası olabilir. Kova koyup içine su ile ağırlık yapabilirsiniz. Tıkanıklık açma tesisatçısı gelene kadar geçici bir süreliğine evlerin su basmasını koruyacaktır.

Mutfaktan su gelmesi durumunda; gelen yer direkt olarak mutfak lavabo evyesinin gider deliği olacaktır. Bakılması gereken yer burasıdır. Bez, poşet veya deliği tıkayıcı herhangi bir işlem ile üzerine ağırlık konularak tesisatçı gelene kadar zamana kazanmakta fayda vardır.

Eğer bir lavabo giderinden su geliyor ise, burada kişinin kendi yöntem ve tekniklerini kullanmasının pek bir önemi yoktur. Çünkü durum ciddidir ve kişinin başka kimyasal maddeler ile buraya müdahale etmesi daha olumsuz ve kötüye gidici sonuçlar alınacaktır. Burada müdahale etmek yersizdir. O nedenle sadece önlem alıp tesisatçıyı beklemek yerinde bir karar olacaktır.

Kişinin kendi imkânları ile kullanmış olduğu lavabo açma yöntemleri, hiçbir şekilde lavabo tıkanmasında hızlı çözüm olarak kullanılamaz. Makineyle lavabo gideri açan firma çağırmak en mantıklı ve yerinde bir karar olacaktır. Firmamız İstanbul geneline lavabo açma servisi sağlayan bir özellik göstermektedir. Bu sayede aletle lavabo açan tesisatçı ve makineyle lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ile birlikte çalışmalarını en kapsamlı şekilde sunmaya çalışmaktadır. Sizler de yaşanılan herhangi bir teknik aksaklık durumunda güven dolu bir şekilde firmamızın bu imkanlarından dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Lavabo tıkanmasının çözümü oldukça önemlidir. Ancak bunun aynında lavabo tıkanmasını önleyici yöntemler konusunun da bilinmesi gerekmektedir. Firmamız tesisatçıları makine ile gider borusu açma işlemi yaparak aşırı tazyik ile gider borularınızı ilk döşeme yapıldığı günkü kadar temiz teslim etmektedir. Bunun sonucunda sizleri lavabo gideri açıcı maddeler kullanılmaması konusunda uyarmakta ve lavabo giderinin tıkanmaması için sağlıklı öneriler sunmaktadır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.