Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Lavabodan Su Geliyor

Yaşam alanlarımızda bulunan lavabo giderlerinden herhangi bir tesisat hatasından kaynaklı olarak lavabodan su gelmesi durumu ya da lavabodan su gitmiyor sıkıntısı ile karşılaşabilmek mümkündür.

Tıkanmış lavaboyu açmak kişilerin kendi imkânları ile üstesinden gelemeyeceği bir durum haline gelebilmektedir. Bunun için çeşitli ev kimyasalları işle lavabo açılmasını sağlayabilmekte bazen de yeniden tıkanmalara ya da daha geniş çaplı tıkanıklıklar ayol açılabilmektedir.

Tıkanıklık açma işlemleri kişilerin kendi imkanları ile zorlanarak daha büyük sonuçlara yol açmasından kaynaklı olarak, işin ehli olan bir tesisat firması ile çalışmanızı önermekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilere özel olarak lavabodan su gelmesi durumunda, gider tıkanıkları ve gider sorunlarına ilişkin kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığını Gideren Lavabo Açıcı Madde

Lavabodan su geri gelmesi problemi, hemen hemen her tıkanıklık yaşanan lavabo giderlerinde karşılaşılan bir problemi oluşturmaktadır. Bu nedenle de tıkanıklık konusunun acil olarak çözümlenmesi gerekmektedir. Lavabo tıkanıklığını açan lavabo açıcı maddeler bulunmaktadır. Bu kimyasal maddeler toz maddeler ve sıvı maddeler olarak ikiye ayrılmaktadır.seramik altından su çıkıyor

Sıvı maddeler direkt olarak lavabo içerisinde dökülebilen materyallerden meydana gelmektedir. Bu sayede lavabo tıkanıklıklarının hafif seyirli çözümünde kullanımı uygundur. Özellikle bebek ve çocuk olan evlerde toz veya ağır kimyasal içeren lavabo açıcı madde kullanımı önerilmemektedir. Sıvı maddelerle lavabo tıkanıklığı giderme işlemlerinde kullanılan kimyasal bileşen hafif seyirli tıkanıklıklar için ve boş olan lavabo giderleri için geçerlidir.

Toz lavabo açıcısıyla lavabo açma işlemi, ise daha ağır oluşan tıkanıklık çözümü için ideal bir yöntemdir. Bu sayede de tıkanıklığın anında açılması sağlanır. Ancak sürekli tıkanan lavabolarda kimyasal madde kullanımı, gider borularının çatlamasına ya da herhangi bir nedenden dolayı çökmesine neden olmaktadır.

Lavabodan su geliyor ya da lavabodan su gitmiyor şeklinde oluşan şikâyetler göz önünde bulundurulduğu zaman kimyasal maddeler kullanılarak lavabo tıkanıklığı açma anlık çözüm gibi görülebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken işlemi lavabolar açılırken bir yandan da giderlere zarar verilmemesi gerektiğidir.

Firmamız tıkanıklık açan firma statüsünde her zaman son model teknolojik imkânlardan yararlanmaktadır. Bu sayede kolay bir şekilde kimyasal kullanımı yöntemine gitmeden gider tıkanıklıklarını anında açabilmektedir. Artık zehirli gaz salınımından uzak ve profesyonel bir şekilde kalıcı olarak robotla taşan lavaboyu açma işleminden yararlanabilirsiniz.

Sizler de kamerayla tıkalı bölgeyi bulma olarak, yapacağımız çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Her zaman başarılı sonuçlar ile saplanılan bu profesyonel hizmetten yararlanabilmek adına firmamızı 7/24 arayabilir ve destek talebi oluşturabilirsiniz. Firmamızda geri taşan lavabolar ya da suların gitmediği lavabolar için geri taşan lavaboyu açacak usta bulunmaktadır. Ustalarımız kendini bu alanda geliştirmiş olup, profesyonel çalışmaları bir anda kısa süreli şekilde sağlamaktadır.

Cihaz Yardımı ile Lavabo Borusu Nasıl Açılmalıdır?

Makine ile lavabo açma işlemi nasıl yapılır? olarak oluşturduğunuz soru taleplerini bu yazımızda cevaplayacağız. Gider tıkanıklığı sinsi bir şekilde ağır ağır işleyen bir oluşumdur. Bu nedenle de giderin tıkanıklığı bir anda olur. Kendini tıkanıyor şeklinde göstermeden anlık olarak tıkanıklık yaşanması, hangi kimyasal maddeyi kullanırsanız kullanın etkili bir çözüm yaratmaz. Burada devreye makine ile gider borusu açma işlemi gelir.

Makine yardımı ile gider borusunu açabilmek için robot kameralı cihazlardan yararlanılmaktadır. Robotla açılan lavabo borusu içerisinde uzun tel yardımı ile ucunda kamera bağlı olan aparat gönderilir. Kameralı aparatın giderdeki sorunu gösterecektir. Ardından makine yardımı ile sebebi ne olursa olsun anlık ortalama yirmi dakika içerisinde gider borusundaki tıkanıklık kalıcı şekilde açılacaktır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...