Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Lavabodan Su Gelmesi

Lavabodan Su Gelmesi

Lavabodan su gelmesi her zaman karşılaşılan bir sorun değildir. Fakat yaşandığı zaman da hem sağlık hem de maddi açıdan insanı zarara sokacak bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu nedene böyle bir durum ile karşılaştığınız zaman hemen firmamız ile iletişime geçiyor olmanız gerekmektedir. Lavabodan su gelince, su evyeden çıkarak mutfak içine yürür, banyodan gelmesi durumunda da aynı şekilde su taşkınına sebep olur. Halı veya elektronik eşyaların ıslanması ile küf, hijyenik olmayan durumlar, elektronik aletlerin zarar görmesine yol açacaktır. Lavabodan su geri gelmesi ile alınabilecek önlemler ve bunun oluştuktan sonra yapılması gereken işlemler yazımızda yer almaktadır.

Lavabodan su geri geliyor

Lavabodan su geri geliyor ise, bu işlemin çaresi hem lavabo evyesinde bulunan suyu çıkarabilecek hem de lavabo gider kanalını makineli robot yardımı ile açabilecek bir tesisat ustası ile açılmaktadır. Bu şekilde çalışmalar da ancak işin profesyonel ve ehli kişileri tarafından gerçekleşebilmektedir. Makineli robot ile çalışma her zaman müşteriye fayda sağlar. Bunun en önemlisi ise, müşterinin kendi gözü ile direkt tıkanıklığın sebebini görmesi ve bir sonraki kullanımlarda bu duruma önlem almasını oluşturmaktadır. Özellikle mutfak giderlerine salınan makineli robot yardımı ile müşteriler buradaki yağlanma ve yemek artıklarını görebilmektedir. Temizleme işlemi ve kanal açma işleminin ardından bir sonraki aşamada kullanım süresinde daha dikkatli olmaktadır. Yağları lavaboya dökmemekte ve yemek artıklarını çöpe dökmeden lavabo içerisinde biriktirmemektedir. Daha dikkatli kullanım bir daha tıkanıklık yaşanması durumunun da önüne geçmektedir.

Makine ile gider açma işlemi

Makine ile gider açma işlemi uygulandığı zaman bir başka faydası ise, bu işlemlerde oluşan zaman pratikliğidir. Normal tesisat işlemi saatler hatta günler alabilirken, makine yardımı ile en zorlu kanal açma işlemleri bire maksimum yirmi dakika sürmektedir. Üstelik bu işlemler yapılırken yaşam alanlarına hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Her zaman kaliteli ve birinci sınıf işçilik ile vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde makineli robot yardımı ile kanal açma işlemi yapmaktayız. Bunun sonucunda da gittiğimiz yaşam alanlarında karşılaşılan tesisat sorunlarını en temiz şekilde halletmekteyiz. Hem kirletme ve dağınıklık olmadan, hem mikrop yayılımının önüne geçerek her zaman hijyenik çalışma sağlamaktayız. Boru içini görüntüleyen kamera her zaman çalışmayı daha kolay kılar. Sizlerde yapılacak olan bu tıkanık açma işlemleri için en kaliteli çözümler sunan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tıkalı Lavabonun Robotla Açılma İşlemi Nasıl Yapılır?

Sizin de atık su borunuz mu tıkandı? Yoksa lavabodan sular geri mi taşıyor? Hem tıkanıklık işlemlerinde hem de suların geri gelmesi durumunda yapılacak tek işlem firmamızı acilen aramak olmalıdır. Çünkü bu büyük çaplı bir tıkanıklıktır. Artık boru akan suyu kabul etmemiş ve geri göndermiştir. Sizin de bu noktadan sonra yapacak tek işiniz bir tesisatçı çağırmak olmalıdır. Tıkalı gider makine ile açılır mı demeyin. Firmamızın tesisatçılarının sağladığı destek ile kırmadan tıkanıklık açma çalışmalarını tıkalı gider borularınız için uygulayabiliriz.

Firmamızın Sağlamış Olduğu Hizmetler

 • Cihazla lavabo tıkanıklığı açma işlemleri
 • Kameralı sisteme atık su borusu açma işlemleri
 • Makine kullanarak tuvalet borusu açma işlemleri

Lavabo Tıkanıklığı Oluşturan Maddeler

Lavabodaki atıkların tıkanması sorunu ile karşılaşıldığında nedenlerine bakılmalıdır. Bu maddeler lavabo tıkayan madde bileşenleri ismi ile karşımıza çıkar. Bu bileşenler tıkanıklığın yerine göre farklılık taşımaktadır. Mutfakta yemek artıkları, yağlar, banyo evye lavabo içlerinde saç kılı, tüyler, sabun ve şampuan artıkları; tuvalet giderlerinde ise, suda çözünmeyen tuvalet kağıdı ve peçeteler olarak karşımıza çıkar. Ayrıca lavabo giderini tıkayan birçok yabancı madde de bunların birleşimi sonucunda lavabo giderinden tam verimlilik alınamamasına neden olmaktadır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...