Lavabodan Su Geri Geliyor Ne Yapmalıyım

Yaşadığınız ortamı kullanmanıza engel olacak her türlü problem acilen çözülmeyi gerektirir. Bu sorunların en önemlisi ve sağlığı olumsuz etkileyeni ise, tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinin tıkanması sorunudur. Lavaboya su döktüğünüzde su geri geliyorsa, lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım sorusunu sormanız son derece doğaldır. Ancak bu sorunu çözmek için bilinçsizce uğraşmak sorunu çözmeyeceği gibi daha korkunç boyutlara taşıyabilir.

Lavabo Gideri Açma

Bir lavaboya döktüğünüz su eğer geri geliyorsa bu tıkanıklık oluşmuş olma ihtimalini akıllara getirir. Bu durum için hemen önlem almak şarttır. Önemli olan işinin ehli olan güvenilir bir tesisatçıdan hizmet almaktır. Bu sorunun nereden kaynaklandığını bulmak tecrübeli tesisat ustalarının işidir. Firmamız su tesisat sorunları, gider tıkanıklık sorunları ve kanalizasyon açma gibi sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında yaşayan tüm müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Lavabo Tıkanıklığını Bulma

Lavaboların tıkanıklığı suyun dışarı taşmasından kolayca anlaşılır. Bu tıkanıklık bazen yanlış kullanım sonucu ortaya çıkarken, bazense yıpranan borular sonucu ortaya çıkar. Firmamız öncelikli olarak tıkanıklığın sebebini bulmakta ve ardından bu tıkanıklığın sebebine uygun tamir yöntemini uygulamaktadır. Ekranlı cihazlarımızla kısa süre içinde tıkalı olan yeri belirler ardından tamir işlemine geçeriz. Sorununuza yönelik en uzun süreli kullanımı sağlayabileceğiniz onarım yöntemlerini belirlemekteyiz.

Tıkanıklık Açmak İçin Üstün Araç Gereç İşlemi

İster banyo, ister tuvalet, isterse mutfak gideri tıkanıklık sorunu olsun hiçbirinde kırıp dökme işlemi yapmamaktayız. Tıkalı olan bölümü kameralı cihazlarımızla tespit ettikten sonra, tamiratını gerçekleştirmek için alet ve edavatlarımızı kullanırız. Sizlere ekstradan külfet oluşturmayacak yöntemleri öncelikli olarak kullanır, tıkanıklığın boyutuna göre tamirat işlemi yaparız.

Lavabo Tıkanıklığını Çözen Firma

Lavabo tıkanıklığını çözmek için evlerde bir dizi yöntem uygulanır. Bu yöntemler anlık olarak tıkanıklığı giderse de ilerde oluşacak büyük arızalara sebep olur. Aynı zamanda bu büyük arızalar maddi bakımdan da daha büyük olacaktır. Yaşadığınız sorunla ilgili bizi hemen arayabilirsiniz. Söz verdiğimiz zaman diliminde mekanınıza gelerek arızanız için gerekli olan müdahaleyi yapmaktayız.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.