Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Makinalı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Makinalı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Firmalarımız sayesinde kanalizasyon tıkanıklığı açma servisi alanında en kaliteli hizmetlerden faydalanabilir ve mobil araçlarımızın hızla konumlarınıza ulaşacağını görebilirsiniz. Tıkanmış kanal borusu sorununu yaşadığınızda, gün içerisinde yoğun bir çalışmanın sizleri beklediğini söyleyebiliriz. Ancak bu işleri kendi başınıza halletmeye çalıştığınızda maddi ve manevi olarak daha büyük zararların içerisine girebilirsiniz. Bu nedenle firmalarımızla çalışmanız halinde daha hızlı çözümleri elde edebilirsiniz. Ekonomik olarak da sizleri rahatlatacak olan fırsatları yakalamak istediğinizde, tüm problemlerinizi çözebilecek olan adreslerimize hemen gelebilirsiniz. Tümüyle tıkanmış atık su borularında kanal açma sistemlerimiz sayesinde, oldukça önemli hizmetlere ulaşabilirsiniz. Teknolojik cihazlarla sizlere en kaliteli hizmetleri veren ve işini son derece ciddiyetle gerçekleştirmekte olan ekiplerimizden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Tıkanmış Kanalizasyon

Firmalarımız sayesinde kurumsal hizmetlerimizden faydalanabilecek ve küçük çapta işletmelerin vereceği hasarlardan kurtulabileceksiniz. Kalitesiz bir şekilde hizmet almak yerine, sizler de garantili hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Örnek verecek olursak, tıkanan duş kanallarının nedenlerine ve çözümlerine dair pratik önerilerimizi sunuyoruz. Firmalarımız sayesinde elde edeceğiniz raporlarla bu durumları yaşamanıza neden olacak faktörleri görebileceksiniz. Firmalarımız gezici araçlarında kanal açma robotu hizmetlerini sizlerle hızlı bir şekilde buluşturmaktadır. Sizler de ihtiyaç duymanız halinde firmalarımızla iletişime geçerek hemen çözümleri elde etmeye başlayabilirsiniz.

Tıpkı hastalık durumunda ambulansları aramanız gibi, bu tip tesisat problemlerinde de bizleri aramanız aynı yola çıkacaktır. Gerek iş esnasında tertipli ve düzenli bir şekilde çalışması sayesinde, gerekse iş bitiminde ortamda herhangi bir kirliliğe yol açmaması gibi faktörlerle sizler de firmalarımızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede düzeninizi bozacak tüm adımlardan uzak duracağımızı fark etmiş olacaksınız. Sizlere zahmet vermemek adına tüm tedbirleri almakta olan firmalarımızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ancak öncelikle bazı tedbirleri almanız hususunda yardımcı olabilecek belirtiler üzerine önemli detayları aktarabiliriz:

 • Gidere baktığınızda suyun ilerlemediğini görüyorsanız ve akıttığınız su lavabo içerisinde birikiyorsa, bu durumda tıkanmış kanalizasyonları işaret edebilir.
 • Duş giderlerinin tıkanması halinde suyun gitmediğini ve usul usul dışarı doğru aktığını görebilirsiniz.
 • Kanalizasyon suyunun taşma ihtimali olduğunu gösteren ve tehlikeli durumlardan birisi olan tıkanmış kanallarla ilgili belirtileri, aynı boru üzerindeki klozet bağlantılarında görebilirsiniz. Kullanılan yerler farklı olsa dahi kabarcıkların oluşması durumunda kanalizasyonların tıkalı olduğunu düşünebilirsiniz.
 • Evinizde küvet bulunması durumunda içerisindeki suyun yavaş bir şekilde boşaldığını görüyorsanız, bu durumda giderlerin tıkalı olacağını söyleyebiliriz.
 • Kullandığınız küvetlerin ya da lavaboların kenarında daha önce olmayan lekeleri ve kabarcıkları görüyorsanız, nedenini çözemediğiniz bu durumların tıkanmış kanalizasyonlardan dolayı olabileceğini unutmamalısınız.
 • Tıkanmış kanalizasyonun diğer bir belirtisi ise lavabolardan gelecek olan kötü ve dayanılmaz kokulardır.

Tesisatçı Çağırmadan Neler Yapabilirim?

 • Lavabonuzun su gider kısmını bir miktar su ile doldurmanız gerekecektir.
 • Daha sonraki süreçte ise bu suyun gidiş hızına bakmalısınız.
 • Suyun yavaş gitmesi halinde basıncı artırabilmek için daha fazla miktarda su ekleyebilirsiniz.
 • Banyolarda bu işlemleri gerçekleştirmeniz halinde bir bez yardımıyla taşacak delikleri tıkamanız gerekmektedir.
 • Daha sonra pompa ile hızlı bir şekilde işlemleri uygulayarak bunu tekrar etmelisiniz.
 • Bu işlemin ardından giderin açılmaması halinde zorlamamaya özen göstermelisiniz.
 • Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde profesyonel destekleri talep etmenizi öneriyoruz.

Duş ya da Küvetin Tıkandığını Nasıl Anlarım?

 • Banyonuzu sele çevirebilecek özelliklerde olan tıkanmış duş ya da küvetin son durumunu anlayabilmek için suyun gidiş hızına bakmanız gerekmektedir.
 • Yavaş bir şekilde boşaldığını görüyorsanız, bu durumda sıkıntılı süreçlerin sizi beklediğini söyleyebiliriz.
 • Suyun gittiği esnada giderden tuhaf seslerin çıkması da bunu işaret edecektir.
 • Gider alanlarından nedeni bilinmedik suların ve kötü kokuların gelmesi halinde tıkanıklığın olabileceğini unutmamalısınız.
 • Giderler kullanılmasa dahi etrafında su oluşmuşsa, hemen profesyonel bir şekilde destek alacağınız firmalarımızla iletişime geçmelisiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...