Kategoriler
İstanbul Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma

Makine İle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Makine İle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Bina yapımı sırasında ne yazık ki atık su gider boruları önemsiz olarak görülmektedir. Oldukça önemli olan bu işlem maliyet düşürmek amacı ile ya da yeterli önemin verilmesi nedeni ile kalitesinde, boyunda ve çapında farklılaşma ile monte edilmektedir. Halbuki bu işlemin oldukça iyi ayarlanması gerekmektedir.

Tesisat sistemi oluşturulurken hiçbir masraftan kaçınılmaması o binanın hiçbir tesisat sorunu yaşamamasını sağlamaktadır. Özellikle mutfak giderlerinin sürekli olarak tıkanmasından kaynaklı olarak yaşanılan sorunların başında da mutfak lavabolarının katı maddeler ile tıkanması gelmektedir.

Ayrıca mutfak giderlerine bağlanan bulaşık makinesi çıkış borusu da makinenin içinde kalmış olan tortuların burada birikmesine ve katılaşmasına neden olur. Yağ, kir ve yabancı katı maddelerin birikmesi ne yazık ki kısa süre içinde mutfak giderinin tıkanmasına neden olur. Bu aşamada ihtiyacınız olan tek şey mutfak gideri açma firması bulmak olmalıdır. 

Firmamız deneyimli kadrosu ile çalıştığı için mutfak gideri konusunda her türlü giderin açılmasını kısa süre içinde gerçekleştirmektedir. İstanbul’da mutfak gideri açan firma olarak arattığınız zaman ilk sıralarda firmamızı bulmanız bir tesadüf değil.

Bu verilen hizmetin karşılığı olarak müşteri memnuniyetinin bir göstergesidir. Uzun yıllardır yapmış olduğumuz tesisat işinde bir numara olduğumuzu kanıtlamak amacı ile İstanbul genelinde her semte hizmet götürmekteyiz. İstanbul tesisat olarak her türlü gider tıkanıklığına çözüm bulmaktayız. 

Mutfak Gideri Tıkanma Nedenleri

Yaşam alanlarımızda mutfakları her kullandığımızda biriken kirler bir süre sonra açılamaz hale gelir. Kendi imkanlarımız ile açılamaz hale gelen mutfak gideri maalesef herkesin karşılaştığı bir problemdir. Mutfak giderinin tıkanması sorunu kendiliğinden oluşmaz. Bunun birtakım nedenleri vardır. Bu nedenleri aşağıda görebilirsiniz. 

  • Büyük yemek artıkları giderden geçiyor ise, tıkanıklığa neden olur. Bu duruma engel olabilmek için iç kısma küçük süzgeçlerden takabilirsiniz. Bu sayede her katı madde gidere akmayacaktır. 
  • Yemek yağları göründüğü kadar masum değildir. bu yağların lavaboya dökülmesi hem olası bir sızıntı ile denizleri ve okyanusları kirletmekte hem de kanalizasyonlarda patlamalarına neden olmaktadır. Bunlar görünen en büyük etkenleridir. En hafif etken olarak da mutfak lavabo giderini tıkadığını ve yaşam alanlarınıza zarar verdiğini söyleyebiliriz. 
  • Bulaşık makinesine kirli bulaşıklar konulurken peçete ile sıyrılması hatta mümkünse sudan geçirilerek konulması makine giderlerinin de tıkanmasını engelleyecektir. Aksi takdirde bu giderlerin de tıkanması kaçınılmaz olur. 

Yukarıda bahsi geçen konulara dikkat etmeniz halinde gene de mutfak giderlerinde tıkanıklık yaşıyorsanız bu aşamada yapılması gereken durum mutfak gideri açan servis firması ile çalışmak olmalıdır.  firmamız sizlere bu servisi sağlamaktadır.

Ayrıca kameralı mutfak gideri açma servisi olarak çalıştığı için hasar ve sorun tespitine yönelik önemli çalışmaları göstermektedir. Makineyle mutfak gideri açan firma bulmak ve bulduktan sonra da temiz ve titiz bir şekilde çalışma beklemek oldukça zordur. İstanbul tesisat olarak sizlerin yaşam alanında bu zorluğu kaldırmaktayız.

En başta kırmadan tıkanıklık açma tekniği ile sadece makine yardımı ile vakumlayarak ya da tazyik göndererek kısa süre içinde bir defada mutfak gideri tıkanıklığınızı açabilmekteyiz. Bundan sonrası sizin bu mutfak giderini temiz tutmanıza bağlı olarak ilerlemektedir. Temiz ve özenli kullanıldığında mutfak gideri tesisatlarında hiçbir şekilde tıkanıklık oluşmamaktadır. 

Mutfak Gideri Açan Makine Özellikleri

Herkesin evinde mutfak lavabolarında tıkanıklık sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu sorunu çözmek için ilk etapta denen doğal yöntemler hiçbir sonuç vermediği zaman tıkanan mutfak giderini makineyle açan tesisatçı firmalar ile anlaşmak isteriz. İşte bu aşamada mutfak giderini açan makineler özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

  • Kırmadan ve dökmeden çalışma sağlanmasına yardımcı olur. 
  • Hiçbir şekilde pislik, sızıntı ve akıntı oluşturmaz. Temiz işçilik ile çalışılmasını sağlar. 
  • Kamera bulundurmasından kaynaklı giderin görüntülenmesini sağlar. 
  • Mutfak giderini açmak için çeşitli aparatları bulunur. Her bir aparat farklı bir tıkanıklık için geçerlidir. 
  • Hem tıkanıklığı açma hem de mutfak giderini temizlemek amaçlı çalışır.