Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Makine İle Tıkalı Boru Açma

Tıkalı boru açma, tıkanan tesisatların açılması hizmetleri çok yaygın olarak alabileceğiniz hizmetler arasında yer alıyor. Tıkalı boruların açılması teknik bir işlem olduğu gibi profesyonel ekipmanlar ile de yapılmaktadır. Eskiden tesisatların bulundukları yüzeyler kırılarak açılan tıkanıklıklar günümüze kamera yardımı ile noktasal olarak tespit edilmektedir. Kameralı tıkanıklık açma yöntemi sayesinde tıkanıklık olan bölgeyi tespit ettiğiniz gibi tıkanıklığa sebep olan etkenleri görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz yöntemi kullanarak tıkanıklığa sebep olan etkenleri ortadan kaldırabiliyor ve tıkanıklığı açmış oluyorsunuz. Çok teknolojik bir yöntem olmasına karşın profesyonellik gerektiren bu yöntem aynı zamanda çok ekonomik ve avantajlı bir yöntemdir.

Lavabo Gideri Neden Tıkanır?

Kameralı lavabo gideri açma yöntemi, lavabo giderlerinde biriken yabancı maddelerin tespit edilmesinde çok önemlidir. Lavabo giderinde tıkanıklığa neden olan etkenlerin tespit edilmesi, tıkanıklığın giderilmesine yönelik önlemlerin alınması ve tıkanıklığı açılmasına yönelik görüntüler elde edeceğiniz bu yöntem sayesinde lavabolarınızı kısa süre de açabiliyorsunuz.

Gider problemleri ile karşılaştığınız çözüm bulmak için yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yardım almak. Makineyle tıkalı boruları açma konusunda tecrübeli ve deneyimli bir firma olarak İstanbul geneline hizmet veren bir tesisat firması olarak kullanmış olduğumuz kameralı görüntüleme sistemi ile gider borusu içine kamera gönderiyor ve görüntülüyoruz. Görüntüleme işlemini 50 metreye kadar yapabildiğimiz için tıkanıklığa sebep olan etkenleri ve tıkanıklığın yerini net bir şekilde görüntülüyoruz. Bu sayede tesisat boyunca kırıp dökme yapmak yerine sadece tıkanıklığın olduğu noktaları kırıp dökerek tıkanıklık probleminden kurtuluyorsunuz. Sizlere sunmuş olduğumuz kameralı lavabo gideri açma yöntemi ile;

 •  Daha az yüzey alanı kırıp döküyorsunuz,
 •  Daha az alan kırıldığı için maddi açıdan tasarruf ediyorsunuz,
 • Temizlik işleri ile uğraşmak zoruna kalmıyorsunuz,
 •  Tıkanıklığı daha kısa süre de kolayca çözebiliyorsunuz,
 •  Profesyonel bir şekilde tıkanıklığı açarak lavabonuzu kullanabiliyorsunuz.

Avantajlarına sahip oluyorsunuz. Lavabo giderlerinde olduğu gibi evinizde yer alan tüm giderler için makine ile boru tıkanıklığı açma yöntemini tercih edebilir, bizimle iletişim geçerek profesyonel bir şekilde teknik destek alabilirsiniz.

Makine İle Boru Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Tıkanmış bir gider borusunu nasıl açarım diye düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmeniz halinde birçok alternatife sahip oluyorsunuz. Tıkalı gider borusunu açmak için en garantili yöntem olarak makineyle tıkalı gider borusu açma yöntemini sizlere sunuyoruz. Bu işlemi yapan firma sayısı çok olsa da hem makineler konusunda uzman ekibe hem de bu alanda profesyonel olarak tecrübeye sahip olduğumuz için sizlere çok kısa süre de tıkanıklık açma hizmeti sunuyoruz. Garantili olarak sizlere sunmuş olduğumuz makineyle gider borusu açma işleminde evinizde bulunan tüm giderler ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları başarılı bir şekilde kısa süre de açıyoruz.

Makine kullanarak gider borusu açan firma olarak son teknoloji ekipmanlara sahibiz. Tıkanıklığın türüne ve tıkanıklığa sebep olan etkene göre tıkanıklık açma yöntemi kullanıyor, kısa süre de tıkanıklıkları garantili olarak açıyoruz. Makineli kanal borusu açma işini yaptıktan sonra giderin içi tekrar kamera ile kontrol edilerek görüntüleniyor ve yeniden tıkanıklık oluşturacak etkenlere karşı tedbirler almanız sağlanıyor. Gerekli görülmesi durumunda giderlerinizin içi kimyasal sıvılar ile yıkanıyor. Bu sayede lavabo giderlerinin içinde tıkanıklığa sebep olarak etkenlerin tamamı ortadan kaldırılmış oluyor. İstanbul geneline profesyonel bir şekilde kameralı tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve deneyimin yanında son teknoloji ekipmanlar ve makineler ile tıkanıklık problemlerini kısa süre de garantili olarak çözüyor ve konforlu bir yaşamı sizlere sunuyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri AçmaKış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212