Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Tuvalet tıkanması gibi durumlar herkesin bir kez olsun yaşamış olduğu ve bu durumun çözümlenmesinde oldukça uğraştığı konulardan bir tanesidir. Bu tıkanma durumlarına bir de tuvalet taşması sorunları eklendiği zaman ne yazık ki işte o zaman sıkıntı çıkmaktadır. Tuvalet tıkanmasını açmak amacıyla kendiniz uğraşmak yerine makineyle tuvalet gideri açan tesisatçı ile çalışmak, hem boruların bakım ve sağlıklı bir şekilde temizlenme işlemini sağlar hem de sizlerin yorulmasını ve ekstra emek harcamışını önler. 

Tuvalet Gideri Açılmadığında Uygulanması Gereken Durumlar

Tuvalet tıkanıklıkları ne yazık ki yaşandığı zaman kişilerin uğraşarak açtığı bir sıkıntı haline gelebilmektedir. Özellikle tıkanıklık olduğunda kimi kişiler tuvaletleri yarı tıkanık şekilde kullanmaya devam eder, kimi ise lavabo açıcılar ile kendisi açmaya çalışır. Tıkanıklık açma makinesi yöntemini kullanan makine ile tuvalet gider açan tesisatçı çağırmak kimse istemez. Halbuki burada yapılması gereken işlem teknolojik alet yardımı ile tıkanıklık nedenlerini bulan ve buna bağlı olarak da sorunun çözümüne odaklı çalışma yapan tesisatçı ile çalışmaktır. 

Tuvalet gideri tıkandığında ve kişilerin kendi imkanları ile açılmadığı zaman yapılması gereken birkaç uygulama adımı bulunmaktadır. Bununla ilgili olarak birkaç adımı burada paylaşacağız. Bu sayede aynı sorunu yaşayan kişilerin yapmaları gereken durumları da göz önünde bulundurmuş olacağız. 

Tuvalet tıkandığı zaman mikrop saçan zararlı bir madde haline dönüşmektedir. Bu nedenle tuvalet temizleme işlemi yapılırken dikkatli olunmalıdır. Gider tıkanıklığını açma işlemi yapılırken kişilerin mutlaka eldiven takmaları, çeşitli kimyasal kullanacak ise, koruyu kıyafet giymeleri gerekmektedir. Özellikle eldiven ve maske kişilerin zehirli gazları solumasını, kimyasal ile uğraşmasını ya da pis işler ile uğraşırken korunmasını sağlayacaktır. 

Tuvalet tıkanıklığına sert cisimler de neden olabilmektedir. Özellikle inşaat sırasında atılan katı maddeler, eski binalardaki tesisat borularının zaman içerisinde kireçlenme ve yapılanma yaşaması gibi durumlarda kimyasal madde kullanımı önerilmemektedir. Bu durumda kimyasal kullanılırsa boru çatlakları ve çökmeleri meydana gelebilir. Tıkanıklığın yanında bir de pis su gideri kaçakları ortaya çıkabilmektedir. Bu durum da iş yüklünü ikiye katlayacak olumsuz bir durumdur. 

Tuvalet pompası ve yeterli dozda tuvalet açıcı ile lavaboların giderleri açılmıyor ise, yapılması gereken işini bilen ve kayıklıyla yerine getiren bir tesisatçı ile çalışmaktır. 

Tuvalet tıkanıklığı açılma süresince boruyu zorlayacak şekilde pompa ya da kimyasal kullanılması önerilmemektedir. Ayrıca tıkanıklığı açarken kullanılacak kimyasal maddeler de fazla solumamalı ve kişinin derisi ile temas etmemelidir. 

Tuvalet gideri açan tesisatçı usta çağırdığınız zaman işin ehli ve firmamız tarafından yönlendirilen makineli tıkanıklık açma işlemini sağlayan ve kırmadan dökmeden kolaylıklar sağlayan ustalarımız ile çalışabilmeniz mümkün hale gelmiştir. 

Tuvalet Gideri Tıkanınca Ne Yapılması Gerekir?

Tuvalet gideri tıkandığında yapılacak işlemler olarak öncelikle tuvaletin kullanımına son verilmelidir. Çünkü hala bu şekilde tuvaleti kullanmaya çalışmak ve açılacağını düşünmek başka kötü durumlara yol açabilir. Su taşkınları, tuvalet taşması, boru çatlaması ve su kaçağının oluşması gibi durumlar olabilir. Tuvaletin bu şekilde kullanılması sonucunda tuvaletten dışarıya suların akması ne yazık ki kaçınılmaz olacaktır. Tıkanan tuvaletin açılmasını sağlamak için tıkanan tuvaleti makineyle açan servis çağrılması gerekmektedir. 

Makine kullanarak tuvalet tıkanıklığı açan firmalar olarak firmamızdan yararlanabilmenizi mümkündür. Bu sayede firmamız sizlere oldukça fazla imkan sunmaktadır. Her türlü makine ve bu makinelerin ilgili aparatları ile tıkanıklık açma işlemleri kırmadan dökmeden çözümlenir. Ayrıca kısa bir sürede tıkanıklık açıldığı içinde tıkanan tuvalet giderini açan tesisatçı arayışında bizleri tercih edebilirsiniz. Makine ile tuvalet gideri açan usta olarak, makineli işlemlerin yanında, kısa süreli ve uzun soluklu işler başarmaktayız. Açılan tuvaletlerin aynı zamanda onarımları ve bakımları da yapıldığı için uzun bir müddet tıkanıklık yaşanmamaktadır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...