Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Tuvalet tıkanması gibi durumlar herkesin bir kez olsun yaşamış olduğu ve bu durumun çözümlenmesinde oldukça uğraştığı konulardan bir tanesidir. Bu tıkanma durumlarına bir de tuvalet taşması sorunları eklendiği zaman ne yazık ki işte o zaman sıkıntı çıkmaktadır. Tuvalet tıkanmasını açmak amacıyla kendiniz uğraşmak yerine makineyle tuvalet gideri açan tesisatçı ile çalışmak, hem boruların bakım ve sağlıklı bir şekilde temizlenme işlemini sağlar hem de sizlerin yorulmasını ve ekstra emek harcamışını önler. 

Tuvalet Gideri Açılmadığında Uygulanması Gereken Durumlar

Tuvalet tıkanıklıkları ne yazık ki yaşandığı zaman kişilerin uğraşarak açtığı bir sıkıntı haline gelebilmektedir. Özellikle tıkanıklık olduğunda kimi kişiler tuvaletleri yarı tıkanık şekilde kullanmaya devam eder, kimi ise lavabo açıcılar ile kendisi açmaya çalışır. Tıkanıklık açma makinesi yöntemini kullanan makine ile tuvalet gider açan tesisatçı çağırmak kimse istemez. Halbuki burada yapılması gereken işlem teknolojik alet yardımı ile tıkanıklık nedenlerini bulan ve buna bağlı olarak da sorunun çözümüne odaklı çalışma yapan tesisatçı ile çalışmaktır. 

Tuvalet gideri tıkandığında ve kişilerin kendi imkanları ile açılmadığı zaman yapılması gereken birkaç uygulama adımı bulunmaktadır. Bununla ilgili olarak birkaç adımı burada paylaşacağız. Bu sayede aynı sorunu yaşayan kişilerin yapmaları gereken durumları da göz önünde bulundurmuş olacağız. 

Tuvalet tıkandığı zaman mikrop saçan zararlı bir madde haline dönüşmektedir. Bu nedenle tuvalet temizleme işlemi yapılırken dikkatli olunmalıdır. Gider tıkanıklığını açma işlemi yapılırken kişilerin mutlaka eldiven takmaları, çeşitli kimyasal kullanacak ise, koruyu kıyafet giymeleri gerekmektedir. Özellikle eldiven ve maske kişilerin zehirli gazları solumasını, kimyasal ile uğraşmasını ya da pis işler ile uğraşırken korunmasını sağlayacaktır. 

Tuvalet tıkanıklığına sert cisimler de neden olabilmektedir. Özellikle inşaat sırasında atılan katı maddeler, eski binalardaki tesisat borularının zaman içerisinde kireçlenme ve yapılanma yaşaması gibi durumlarda kimyasal madde kullanımı önerilmemektedir. Bu durumda kimyasal kullanılırsa boru çatlakları ve çökmeleri meydana gelebilir. Tıkanıklığın yanında bir de pis su gideri kaçakları ortaya çıkabilmektedir. Bu durum da iş yüklünü ikiye katlayacak olumsuz bir durumdur. 

Tuvalet pompası ve yeterli dozda tuvalet açıcı ile lavaboların giderleri açılmıyor ise, yapılması gereken işini bilen ve kayıklıyla yerine getiren bir tesisatçı ile çalışmaktır. 

Tuvalet tıkanıklığı açılma süresince boruyu zorlayacak şekilde pompa ya da kimyasal kullanılması önerilmemektedir. Ayrıca tıkanıklığı açarken kullanılacak kimyasal maddeler de fazla solumamalı ve kişinin derisi ile temas etmemelidir. 

Tuvalet gideri açan tesisatçı usta çağırdığınız zaman işin ehli ve firmamız tarafından yönlendirilen makineli tıkanıklık açma işlemini sağlayan ve kırmadan dökmeden kolaylıklar sağlayan ustalarımız ile çalışabilmeniz mümkün hale gelmiştir. 

Tuvalet Gideri Tıkanınca Ne Yapılması Gerekir?

Tuvalet gideri tıkandığında yapılacak işlemler olarak öncelikle tuvaletin kullanımına son verilmelidir. Çünkü hala bu şekilde tuvaleti kullanmaya çalışmak ve açılacağını düşünmek başka kötü durumlara yol açabilir. Su taşkınları, tuvalet taşması, boru çatlaması ve su kaçağının oluşması gibi durumlar olabilir. Tuvaletin bu şekilde kullanılması sonucunda tuvaletten dışarıya suların akması ne yazık ki kaçınılmaz olacaktır. Tıkanan tuvaletin açılmasını sağlamak için tıkanan tuvaleti makineyle açan servis çağrılması gerekmektedir. 

Makine kullanarak tuvalet tıkanıklığı açan firmalar olarak firmamızdan yararlanabilmenizi mümkündür. Bu sayede firmamız sizlere oldukça fazla imkan sunmaktadır. Her türlü makine ve bu makinelerin ilgili aparatları ile tıkanıklık açma işlemleri kırmadan dökmeden çözümlenir. Ayrıca kısa bir sürede tıkanıklık açıldığı içinde tıkanan tuvalet giderini açan tesisatçı arayışında bizleri tercih edebilirsiniz. Makine ile tuvalet gideri açan usta olarak, makineli işlemlerin yanında, kısa süreli ve uzun soluklu işler başarmaktayız. Açılan tuvaletlerin aynı zamanda onarımları ve bakımları da yapıldığı için uzun bir müddet tıkanıklık yaşanmamaktadır.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212