Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Makineyle Klozet Gideri Açan Firma Bulma

Makineyle Klozet Gideri Açan Firma Bulma

Firma olarak makine ile klozet gideri açma servisi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizler de kalıcı ve uzun süreli tıkanıklık yaşadığınız klozetleriniz için firmamız ile anlaşabilirsiniz. Bu sayede en kaliteli ve deneyimli personellerimizi sizler için yönlendirerek kolay bir şekilde tıkanıklığa belirli çözümleri bulacağız.

Klozet gideri açılması ve oldukça büyük önem arz eden acil tıkanıklık açma servisi hizmetimizden yararlanmanız için bizleri 7/24 olarak aramanızı tavsiye ederiz. En kısa süre içerisinde ilgili soruna çözüm bulabilmek amacı ile tesisat ustalarımız gerekli ekipmanlarını da alarak gelecek ve duruma el atacaklardır. 

Klozet Giderinin Tıkanma Nedenleri

Giderlerde tıkanma sebepleri birçok farklı faktörün bir arada bulunduğu durumları barındırmaktadır. Bu nedenle de giderin tıkanıklığının nedenini bilerek bu duruma uygun hareket etmek önemli bir adım olacaktır. Tuvalet ve klozet gideri tıkanıklık nedenleri aşağıda belirtilmiştir sizler de klozet gideri tıkanmasına ilişkin karşılaştığınız sorunlarda önce kendiniz açmaya çalışın. Ancak açılmıyor ise ya da sürekli olarak tıkanıklık gösteriyor ise tesisatınızdaki sorunları görmezden gelmeyerek direkt olarak bizleri arayın. Bu sayede sizlerin tuvalet ve klozet gideri tıkanma durumuna ilişkin olarak en uygun ve ideal çözümleri sunacağız. 

Klozet tıkanmaları çoğunlukla, klozetin içerisinde yabancı madde atımından kaynaklı oluşmaktadır. Bu nedenle klozet içine erimeyen tuvalet kağıtları, kağıt havlu veya peçete atmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Ayrıca ana boru tıkanıklığı sebebi ile klozet tıkanıklığı da meydana gelmiş olabilir.

Özellikle yeni binalarda yabancı inşaat maddelerinin ana boru giderini tıkanmasının ardından klozet gideri de otomatikman tıkanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ana boru tıkanıklığı ya da gider borusu tıkanıklığı fark etmeksizin oluşabilecek her türlü tıkanıklık nedenlerinde makine ile klozet tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirilecektir.

Bu sayede makine ile çalışılmasının hemen ardından klozet kırma işlemi ya da klozet borusunun yerini tespit edebilmek amacı ile fayans kırma işlemi yapılmadan direkt olarak tıkanıklığın nedeni görülebilmektedir. Robotlu kamera sayesinde klozet gider tıkanıklığının sebebi görülür. Çeşitli aparatlar ile katı cisim çıkarılır ya da tazyikli su basıncı verilerek kanalların açılması sağlanır. Bu işlemin hemen ardından borulara kimyasal basımı gerçekleştirilerek uzun süre yeni tıkanıklık oluşumunun önüne geçilmeye çalışılmaktadır. 

Klozet gideri açan servis konusunda endişeniz olmadan çalışabileceğiniz, ender tesisat firmalarından biri olarak sizlere en az hasar ile çözüm desteği sağlamaktayız. Klozet tıkanmalarının nedeni ne olursa olsun, ana boru tıkanıklığı veya gider tıkanıklığına bağlı olarak çeşitli makinelerin ve bu makinelerin aparatları sayesinde kolay bir şekilde kısa zaman içerisinde klozet tıkanıklık açma işlemi sağlanmaktadır.

Özellikle tuvalet tıkanıklığının bir daha tekrar etmeyecek olması oldukça önemlidir. Bu nedenle de klozet giderini kayganlaştırıcı, kireçlenmesine neden olan maddeleri yok edici kimyasalın dökülmesi ile birlikte daha kolay bir şekilde klozet açma işlemi sağlanır. 

Makine Kullanılarak Klozet Gideri Açma İşlemleri

Kırmak ve dökmek artık tarihe karışmış olan bir klozet açma işlemidir. Bu sayede de daha az hasarlı bir şekilde kolay ve pratik bir süre içerisinde klozet açma işlemi sağlanabilmektedir. Kırmadan makine ile klozet gideri açma demek, sorunun çözümüne inmek için çeşitli yardımcı araçlar kullanmak anlamına gelmektedir. 

Tıkalı tuvalet giderlerine makine gönderilerek açma için, robotlu makine kullanılır. Bunun için ilk işlem tıkanıklığının sebebini görebilmeye dayalıdır. Kameralı robot ile katı düşen cisim tıkanıklıkları tespit edilebilir. Bunun sonucunda çözüm olarak aparat yardımı ile tuvalete düşen telefon vb. katı maddenin çıkarılması klozetin açılmasını sağlayacaktır.

Bazı durumlarda ise, başka yabancı madde atıkları, giderin yanlış bağlanması ya da giderde kireçlenmeye ve zaman aşımına bağlı tıkanıklık oluşur. Bunun sonucunda da jet motorla tuvalet gideri yıkanması işlemi yapılmaktadır. Basınçlı su yardımı ile anında klozet gideri açılmaktadır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...