Kategoriler
Tıkanıklık Açma

Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Mutfak giderleri en çok tıkanan noktalardır. Dikkat edilmeden süzülmeden giderlere atılan atıklar çoğu zaman önü alınmayan sorunlara neden olmaktadır. Kendi çabaları ile yapılan çözümler daha büyük sorunlara yol açtığı için bu gibi durumlarda en iyi çözüm profesyonel destek almak. Firmamız https://www.bogazicitesisat.com sitesi ile mutfak giderlerinde meydana gelen sorunları en kısa sürede çözmek amaçlı ilgililere destek amaçlı kuruldu.

Pratik Çözüm

Firmamız mutfak gider sorunları yaşayanlar için makineyle mutfak gideri açan tesisatçı olarak teknolojik yenilikleri kullanarak çözüm olmaktadır. Firmamız eleman konusunda da çok tecrübeli olup kırmadan nokta atış ile mutfak giderlerini kir ve tıkanıklığa neden olmuş birikintilerden temizlemektedir. Bu sayede giderde oluşan pis kokulardan da kurtulmuş olursunuz.

Firma olarak işimize verdiğimiz öneme istinaden garantili olarak çalışmaktayız. Mutfak giderinde oluşan paslanmış parçaların da değişimini yapmaktayız. Hizmetlerimizden ev hanımları dışında lokanta , cafe işletmeleri, yemekhaneler ve yemek şirketleri faydalanmaktadır. Çünkü bu alanlarda mutfak lavaboları sık ve özentisiz kullanılmakta ve sorun yaratmaktadır. Az yada çok sorunlu bu mutfak giderlerini profesyonel teknik ve teknolojik aletlerle firmamız anında ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul Kapsama Alanımız

Firmamız İstanbul içerisinde Avrupa ve Anadolu yakası şubeleri ile hizmet vermektedir. İletişim için sitemizin ilgili sayfasında yer alan iletişim numaralarından faydalanabilirsiniz. Mutfak gider sorunlarında mucizeler yaratan firmamız giderin başlangıç borusundan bitiş borusuna kadar olan alanın tamamını dezenfekte etmekte ve tıkanıklık sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Ekonomik

Firmamız gider açma konusunda çok başarılı hizmetler sunmuş olup müşterilerin memnuniyeti ile kesin çözümler üretmiştir. Mutfak gideri açma olayına kendi araç ve malzememizle müdahale etmekte ve uygun bir fiyat çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini de göz önünde tutmaktayız. Değişecek olan conta ve boru gibi malzemeleri sıfır ürün olarak garanti kapsamında müşteriye ücret karşılığı vermekteyiz.

Gider Temizlemek Bizim İşimiz

Firmamız İstanbul’da ve sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş öncelikle manuel daha sonra teknolojik araç ve malzeme ile gider tıkanıkları, su kaçağı bulma, petek temizliği, kombi bakım ve pimaş yıkama hizmetleri de vermektedir. Bu alanlardaki sorunlarınız için bize 7/24 ulaşmanız mümkün.