Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Mutfak giderleri en çok tıkanan noktalardır. Dikkat edilmeden süzülmeden giderlere atılan atıklar çoğu zaman önü alınmayan sorunlara neden olmaktadır. Kendi çabaları ile yapılan çözümler daha büyük sorunlara yol açtığı için bu gibi durumlarda en iyi çözüm profesyonel destek almak. Firmamız https://bogazicitesisat.com sitesi ile mutfak giderlerinde meydana gelen sorunları en kısa sürede çözmek amaçlı ilgililere destek amaçlı kuruldu.

Pratik Çözüm

Firmamız mutfak gider sorunları yaşayanlar için makineyle mutfak gideri açan tesisatçı olarak teknolojik yenilikleri kullanarak çözüm olmaktadır. Firmamız eleman konusunda da çok tecrübeli olup kırmadan nokta atış ile mutfak giderlerini kir ve tıkanıklığa neden olmuş birikintilerden temizlemektedir. Bu sayede giderde oluşan pis kokulardan da kurtulmuş olursunuz.

Firma olarak işimize verdiğimiz öneme istinaden garantili olarak çalışmaktayız. Mutfak giderinde oluşan paslanmış parçaların da değişimini yapmaktayız. Hizmetlerimizden ev hanımları dışında lokanta , cafe işletmeleri, yemekhaneler ve yemek şirketleri faydalanmaktadır. Çünkü bu alanlarda mutfak lavaboları sık ve özentisiz kullanılmakta ve sorun yaratmaktadır. Az yada çok sorunlu bu mutfak giderlerini profesyonel teknik ve teknolojik aletlerle firmamız anında ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul Kapsama Alanımız

Firmamız İstanbul içerisinde Avrupa ve Anadolu yakası şubeleri ile hizmet vermektedir. İletişim için sitemizin ilgili sayfasında yer alan iletişim numaralarından faydalanabilirsiniz. Mutfak gider sorunlarında mucizeler yaratan firmamız giderin başlangıç borusundan bitiş borusuna kadar olan alanın tamamını dezenfekte etmekte ve tıkanıklık sorununu ortadan kaldırmaktadır.makineyle mutfak gideri açan tesisatçı

Ekonomik

Firmamız gider açma konusunda çok başarılı hizmetler sunmuş olup müşterilerin memnuniyeti ile kesin çözümler üretmiştir. Mutfak gideri açma olayına kendi araç ve malzememizle müdahale etmekte ve uygun bir fiyat çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini de göz önünde tutmaktayız. Değişecek olan conta ve boru gibi malzemeleri sıfır ürün olarak garanti kapsamında müşteriye ücret karşılığı vermekteyiz.

Gider Temizlemek Bizim İşimiz

Firmamız İstanbul’da ve sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş öncelikle manuel daha sonra teknolojik araç ve malzeme ile gider tıkanıkları, su kaçağı bulma, petek temizliği, kombi bakım ve pimaş yıkama hizmetleri de vermektedir. Bu alanlardaki sorunlarınız için bize 7/24 ulaşmanız mümkün.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...