Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Cihazlı makineler yardımı ile çalışan bütün tesisatçılarda tuvalet açma robotu bulunmaktadır. Bu makine yardımı ile tuvalet giderlerini açabilmek profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. İstanbul genelinde bulunan makine ile tuvalet giderlerinin açılması işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli kural olan kaliteli malzemelerin kullanılmasıdır. Firmamız özel marka ürünleri ile birlikte tıkanıklık açma işlemlerini daha ekonomik hale getirmektedir.

Tuvalet borusu tıkandığı zaman, atık su gider borusundan kendini dışarı atmak ister. En yakın bulunan açık giderden de kendini atacaktır. Bu nedenle boru çatlağında sızıntı meydana gelir. Boru çatlağı olmadığı durumlarda suyun geri gelmesi ile birlikte su taşkınlığına sebebiyet vermektedir. Düzenli şekilde tuvalet kullanımı yapılmadıkça bu problemler de ortaya ne yazık ki çıkacaktır. Şehir hayatının en problemli yanlarından bir tanesi ortak kullanım alanlarıdır. Bu kullanım alanlarının içerisine tuvalet de girmektedir. Kırmadan pis su gideri açma işlemleri genellikle ortak kullanım alanlarının çabuk şekilde kullanıma dönmesine katkı sağlamaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı çözümüne ulaşılırken üst katta bulunan tuvalet giderlerinin açılması, alt katta bulunan giderlerin açılması ya da ortak kullanım alanlarında bulunan tuvalet giderlerinin açılması gibi yer bazında önlemelerin alınması gerekmekledir.  Zemin katlarda bulunan tıkalı tuvaletleri açmak amacı ile birtakım çalışmalar yapılması gerekmektedir.

Tuvalet tıkanıklığının oluştuğu ve açılma işlemi yapılacağının bilgisi diğer dairelere verilmelidir. Çünkü bina genelinde kokuya ya da ani su geri gelmesine, taşkına sebep olabilir. Bu alınması gereken bir önlemdir. Zemin katta bulunan tuvaletler gider borusuna daha yakın olduğu için, zemin katta oluşan ana gider hattına yakınlığı sebebi ile apartmanlarda diğer daire tuvaletlerinin de tıkanmasına yol açacaktır.

Bütün katlara bilgi verildikten hemen sonra ana vana üzerinden suların kesilmesi sağlanır. Bu durum evi ve binayı su baskınından koruyacaktır.

Suyun kesilmesinin ardından sopa veya fırça yardımı ile tuvalet gideri açılabilir. Eğer tıkanıklık büyük ve gözle görülemeyecek derecedeyse yapılması gereken tek işlem firmamız ile iletişime geçerek, bu tıkanıklığı makine yardımı ile açmak olmalıdır. Bu sayede profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Klozet tıkanıklığı açma işlemleri ya da tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri için en kesin çözüm ile siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti her zaman sağlamaktayız. Kameralı robotlu tuvalet açma işlemleri he zaman makine yardımı ile profesyonel hizmeti sağlamaktadır. Kırma ve dökme olmadan hızlı bir şekilde klozet ya da tuvalet tıkanıklıkları açmak yaşam alanlarına zarar vermez.

Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanmanın yeri bulunduktan sonra artık çözüm kolaydır. Tıkanıklığın çeşidine göre kullanılan hususi cihazlar boru içine salınarak bütün pislik temizlenir. Ve en güzeli bütün bu işlemler bittiğinde yeniden kameralı boru içi görüntüleme devreye girer ve bütün borular gözden geçirilerek borunun içi tamamen temizleninceye kadar işlem sürer. Kısaca işlem şekli ve mantığı böyledir.

Makineyle Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

 Eski sistem çalışan tesisatçı ustalar, tuvalet tıkanması gibi durumlarda derhal tadilat gerektirecek işlemlere başlarlar. Aslında bunun yerine makineyle tuvalet tıkanıklığı tespiti yapılmalıdır. Bu tespit işlemi, hela tıkanmasına neden olan tıkanıklığın tam yerini bulabilmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Makineyle hela gideri açan servis ekiplerimizde bu araçların tümü mevcuttur.

İstanbul Gider Tıkanıklığı Açma

Bütün gider tıkanıklık açma işlemleri için gönül rahatlığı ile arayabileceğiniz numaralarımıza, iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Kısa sürede destek sağlayacak ekibimizin, hela tıkanıklığı açmak için gerekli bütün makineleri bulunmaktadır.  Ülke genelinde çeşitli illerde hizmet vermekte olan firmamız size her zaman bir telefon kadar yakın bulunmaktadır. Günün he saatinde sizlere hızlı bir şekilde hizmet verebilmek firma olarak her zaman önceliğimiz olarak kabul edilmektedir. Tüm gider tıkanıklık açma işlemleri ve İstanbul tıkanıklık açma işlemleri için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri AçmaKış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212