Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri

Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri

Makineyle tuvalet gideri nasıl açılır? Diye soruyor ve tıkanan tuvalet giderlerinizi açmak için çeşitli konularda araştırma yapıyorsanız tam da doğru adrestesiniz demektir. Bu yazımızda sizlere makine ile gider açma işlemleri hakkında bilgi vereceğiz sizler de bu sayede tıkanıklığın durumuna bağlı olarak tuvalet tıkanıklığı açma konusunda bilgi alacak ve makineli gider açma yöntemlerinin sağladığı kolaylıkların farkına varacaksınız. Tuvalet giderleri tıkanıklık durumu ne yazık ki sıkıntı çıkaran ve sağlık durumlarını da zora sokan olumsuz durumlardan oluşmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı tam olmaz ise, yarım tuvalet tıkanıklığına rağmen tuvalet gideri kullanılmaya deva etmektedir. ancak bu da oldukça sağlıksız ve hijyenik olmayan sonuçları doğurmaktadır. Tuvalet tıkanıklığının durumuna bağlı olarak ister yarı tıkanık ister tam tıkanıklık olursa olsun makineyle tuvalet gideri açma işlemlerinden yararlanmanız mümkün olacaktır. Bunun için firmamızın sağladığı kolaylıklardan yararlanabilmeniz mümkündür.

Tıkanan Tuvalet Giderinin Makine ile Açılması Durumu

Klozet ve tuvalet tıkanıklığı durumu acilen çözümlenmesi gereken bir işlemdir. Çünkü su taşkınlarına uyun geri tepmesine ve evde meydana gelen su basmasına neden olabilir. Bu durumu kolay atlatabilmenin yolu ise tıkanıklığın türünü belirlemektir. Bazı durumlarda tıkanıklık basit veya orta düzeyde olmaktadır. Bu da kişilerin kendi imkânları ile tuvalet giderini açabilmesi anlamına gelir. Basit ve orta düzeyli tuvalet tıkanıklıkları, piyasada bulunan toz veya sıvı formdaki gider açıcılarının da etkisi ile açılmaktadır. Ancak bu kullanılmasına rağmen tam verimli bir sonuç alınamaması durumunda ise, tıkanan tuvalet gideri makine ile açılmak durumunda kalmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı büyük çaplı olduğu zaman ana gider kanalizasyon borusunu da tıkamaktadır. Bu da sorunun giderek büyüdüğünü gözler önüne sermektedir. Sürekli tıkanan bir tuvalet gideriniz var ise, öncelikli olarak kendiniz açmayı denemelisiniz. Kendi imkanlarınız ile açılmayan tuvalet giderlerinde makineli robotla tuvalet gideri açan tesisatçı çağırmanızı öneririz. Tesisat ustası makine yardımı ile tıkanıklıkları açacaktır. Fakat makinenin de yapabileceği işlem belirli bir yere kadar olmaktadır. Makine ile tuvalet gideri açılma durumu yüzde 99 oranında işe yaramaktadır. Bu nedenle de makine ile giderin açılamadığı durumlarda İstanbul için İSKİ, diğer iller için ise, bulunulan bölgenin su ve kanalizasyon hizmetleri sunumu önemli olmaktadır.

Tıkalı tuvalet gideri nasıl açılır? Sorusunu yanıtlayacak olursak, tuvalet giderinin tıkanıklık durumuna bağlı olarak açılır cevabı uygun olacaktır. Tıkanıklığın kaynağının tespiti hem müdahalede bulunma açısından hem de sonrasında oluşacak tıkanıklıkların önlenmesi açısından önemli olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığını makine ile açma işlemleri klozete veya alaturka tuvalete göre de değişebilmektedir. Alaturka tuvalet tıkanıklığı oluşumundan kaynaklı sıkıntılı süreçlerde tuvaletin es kısmının bulunduğu yerde bir daralma söz konusu olmaktadır. Bu da kireçlenme oluşumuna bağlı olarak zamanla taşlaşma meydana getiren bir yapıdır.

Bu yapının ve gider ağzının değiştirilmeden tıkanıklığın açılması mümkün değildir. Bu şekilde tıkanıklık açıldığı zaman yeniden tıkanması söz konusu olacaktır bu nedenle işini tam zamanlı ve düzgün yapan tesisatçılar ile iş bilir şekilde çalışmak sizlerin yaşam alanlarını daha güvenli hale getirecektir.

Tıkanan tuvalet gideri tıkanıklığı yaşanması hallerinde bir sorun olarak da tuvalet giderinin kireçlenmesi örneğini verebiliriz. Ancak bu kireçlenme işlemi zamana bağlı olarak oluşacak bir durumdur. Eski bina yapılarında sıklıkla görülür ve tuvalet tıkanıklığının eski binalar için en baş nedenleri arasında gösterilir.

Makine Yardımı ile Tuvalet Gideri Açan Firma

Makine kullanarak tuvalet gideri açan firmalar bünyesinde yer almaktayız. Bu nedenle de tuvalet gideri açan usta olarak hizmet sağlamaktayız. Sizler de yaşadığınız tuvalet tıkanıklığı sorunlarında tuvalet gideri açan usta hizmetimizden dilediğiniz zaman en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...