Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır?

Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır?

Evinizde yer alan sıhhi tesisat montajı, sıhhi tesisat armatürlerinin ve vitrifiyelerinin bir profesyonel tarafından monte edilmesi size her zaman avantaj sağlar. Eğer bu işin ustası değilseniz ilerleyen zamanlarda sızdırma ve damlatma sorunu yaşamanız çok olağandır. Profesyonel bir su tesisat servisi ile iletişime geçerek montaj işlemlerini yaptırdığınızda hem kısa süre de montaj işlemlerinden kurtulmuş oluyorsunuz hem de su kaybı yaşatacak arızalar ile karşılaşma riskinizi minimuma indirgemiş oluyorsunuz.

Musluklarınızın damlatması, sızdırması veya kirli su akıtması sağlığınız açısından bir sorun oluşturacağı gibi tamirat ve onarım içinde maliyet anlamına gelecektir. Bu nedenle evinizde bulunan musluk, klozet ve lavabo montaj işlemlerini için ehli olan profesyonellere bırakmanız gereklidir. Musluk montajı yapabilmek ve standartlara uygun olarak bu işlemi gerçekleştirmek için sizlere hizmet veren musluk montaj ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde çok kısa süre de hızlı bir şekilde hizmet alabileceğiniz gibi kaliteli hizmeti çok ekonomik fiyatlara almış olacaksınız. Sahip oldukları tecrübeyi sizinle paylaşan ustalarımız sayesinde musluklarınızın standartlara göre monte edilmesini sağlayacak, damlatma ve sızdırma sorunu ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Klozet Montajı

Evinizde yer alan klozet eskidiğinde, değiştirmek istediğinizde veya klozetin yerini değiştirmeniz gerektiğinde klozet demontaj ve montajı için profesyonel olarak hizmet almanız gerekiyor. Klozet, banyoların en önemli mobilyalarından biri olduğu için montaj sırasında dikkat edilmesi gereken birçok nokta yer alıyor. Klozet montajı için sizlere ve İstanbul geneline su tesisat armatürleri montajı hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimiz ile iletişime geçmeniz halinde çok hızlı bir şekilde hareket eden ustalarımız evinize hızlı bir şekilde geliyor kısa süre içinde montajı yapılacak olan klozeti monte ederek klozet montajı işleminizi sonlandırıyor. Klozet montajı işlemini iki aşamalı olarak sizlere sunan ekibimiz öncelikle klozetin yerine monte edilmesini sağlayarak sızdırmaz bir şekilde bu işlemin tamamlanmasını sağlıyor. Yere sabitlenen klozet montaj işleminden sonra sıra rezervuar montajı ve rezervuar ayarlarının yapılmasına geliyor. Rezervuar montajı için önce iç takım montajını yapan ekibimiz, şamandıra montajı ve su seviyesi ayarını yapıyor. Son olarak basma butonunun montajını yapan servisimiz klozet montaj işlemini tamamlayıp test ettikten sonra sizlere teslim ediyor. Kaliteli montaj hizmetini çok kısa süre içinde çok ekonomik fiyatlara alabilmek için bizi aramanız ve arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Lavabo Montajı

Mutfaklarda, banyolarda kullandığımız lavaboları monte edebilmek için işi ehline bırakmak en doğru seçim olacaktır. Lavabonuzun estetik bir görünüme sahip olması, damlatmaması, sızıntılar oluşmaması ve en önemlisi koku yapmayacak şekilde monte edilebilmesi için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. İstanbul geneline tesisat hizmetleri veren firmamız, klozet ve evye montajında olduğu gibi lavabo montajı konusunda da sizlere profesyonel olarak hizmet veriyor. Sektörde uzun yıllardır yer alan ve sahip olduğu tecrübeyi sizler ile paylaşan firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren hızlı bir şekilde size hizmet vermek için su tesisat servisi ve ustalarımızı evinize yönlendiriyoruz. Evinize gelen ekiplerimiz lavabo montaj işlemini kısa sür ede tamamlayarak lavabolarınızı kullanıma hazır hale getiriyorlar.

Batarya Montajı

Evinizde bulunan bataryaları monte etmek de ince işçilik gerektiren işlemlerdendir. Bataryalar kullanım amacına ve kullanıcı tarzına göre onlarca farklı modele sahiptir. Bu nedenle batarya montajı için mutlaka bataryalar konusunda tecrübeli olan su tesisat firması ile çalışmanız gerekiyor. Tesisat sektöründe yer alan firmamız tüm batarya modelleri konusunda sizlere profesyonel olarak hizmet veriyor ve batarya montajını kısa süre de tamamlayarak sizlere teslim ediyor.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...