Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Mutfak Gideri Açan Firma Bulma

Mutfak Gideri Açan Firmalar

Lavabo tıkanıklığı problemi ile karşılaşıldığı zaman kişiler kendileri açmak ister. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? şeklindeki aramalar ile çözümsel süreçlerini kendileri yönetmek isterler. Bu yazımızda tıkanan lavabo sorunlarına dair açıklayıcı bilgiler paylaşacağız. Mutfak lavabosu tıkanması durumunda nasıl açılır ve giderin tıkanmaması için ne gibi önlemler alınır konularında açıklayıcı yazımızdan faydalanabilirsiniz. Burada yer alan bilgileri yapmanıza rağmen lavabonuz hala açılmıyor ise başka bir sorundan kaynaklı gider tıkanıklığı olabilir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde sorunun çözümüne ilişkin olarak sizlere yardımcı olunacaktır.

Mutfak Lavabosu Nasıl Açılmalıdır?

Mutfak lavabosu açma işlemleri lavabonun tıkanık olduğu durumlarda ya da yarı tıkanıklığın önceden fark edildiği durumlarda gerçekleşmelidir. Bu sayede tıkanıklık açmaya dair her türlü tesisat problemlerini çözümlemek mümkün olur.

Mutfak lavabosunun tıkandığını ve suyun giderden az aktığını, suyun gitmediğini fark ettiğiniz zaman yapılması gereken işlemler öncelikle evyede su birikintisi var ise, onları kova yardımı ile ya da herhangi bir hortum yardımı ile boşaltmak olmalıdır. Bu sayede pratik şekillerde mutfak lavabosunu açabilmek için evye içi temizliği yapılır.

Mutfak lavabosunu kişinin kendi imkanları ile açması birçok farklı yöntemler ile olabilir. Sıvı formda bulunan kimyasal açıcılar, toz formda bulunan kimyasal açıcılar ile bu işlemi anında çözümleyebilirsiniz. Yalnız lavabo gideri açmak için kostik kullanacaksanız bu işi bilen ve deneyimli bir kişi olmanız gerekir. Aksi takdirde kostik maddesinin ne yazık ki deri ile temasında kalıcı hasarları mümkündür.

Lavabo giderini sökerek boru içini tel yardımı ile temizlemek de bir lavabo açma yöntemidir. Bunlara rağmen giderde kireçlenme, yağlanmanın temizlenmemesi ve eğitim hatasından kaynaklı olarak aşırı şekilde tıkanma söz konusu olduğu zaman firmamız ile iletişime geçmek iyi bir yöntem olacaktır. Eğer sizler de mutfak lavabonuzun sürekli olarak tıkanmasından şikayetçiyseniz, kullanımdan kaynaklı olan bir yanlışlık söz konusu olabilir.

Bunun için mutfak giderlerinde en çok tıkanmaya sebep olan etkenler olarak kendi kullanım kriterlerinizi gözden geçirmelisiniz. Mutfak lavabo giderlerini amacına uygun şekilde kullanırsanız, tıkanmaların bir miktar önüne geçmiş olacaksınızdır. Borunun eğimsiz olması tesisat hatasından kaynaklı bir sorundur. Boru eğimsiz ise, lavabonun içine kaçan her türlü şey burada birikecek ve hem koku hem de tıkanıklık yaratacaktır. Bunun için kullanım önlemlerini artırabilirsiniz. Ancak özensiz lavabo kullanımı da gider eğimli olsa dahi tıkanmaya mahkum olan bir durumdur.

Mutfak Giderinin Tıkanmaması için Ne Yapılması Gerekmektedir?

Mutfak gideri açmak için en etkili yöntem gider açma makinesi kullanılmasıdır. Ancak bu tıkanan lavabo çözümleri için en son çare olarak tesisatçılar tarafından yapılması gereken işlemdir. Bu yazımızda giderin tıkanıklığın oluşmaması adına gider açma robotu kullanımından önce kullanıcıların yapması gereken önlemlerden bahsedilmiştir.

Lavabo tıkanıklıkları oluşmaması için meyve sebzelerin evye içinde soyulması önlenmelidir.

Çay makinesi veya çaydanlık süzgeçlerinde kalan posaları çöpte temizlemeden lavabo içine dökmemek gerekmektedir.

Mutfak giderinden her maddenin geçmemesi adına küçük elekli süzgeçlerden kullanılabilir. Bu sayede her küçük maddenin lavabo süzgecinden geçmesi engellenmiş olur.

Ara ara sıvı kimyasallar ile lavabonun temizlenmesi kullanım ömrünü artırır. Ancak ortada ciddi bir tıkanıklık yokken toz kimyasalların kullanılması, gider borularına zarar verecektir.

Gider tıkanıklığı her koşulda kaçınılmaz olmuş ise, yapılması gereken tıkanan mutfak giderini nasıl açarım kapsamında bu soruna çözüm üretmek olmalıdır. Her zaman mutfak gideri açma servisi çağırmanız etkili bir yöntem olacaktır. Bizler de tıkanan mutfak giderini açan tesisatçı firma olarak siz değerli müşterilerimize özel hizmet ve kampanyalarımız ile tüm tesisat sistemlerinizde oluşan problemleri anında çözümlemekteyiz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...