Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Mutfak Gideri Açma Yöntemleri? Mutfak Gideri Nasıl Açılır?

Mutfaklar, en önemli yaşam alanlarımızdır. Yiyeceklerimizi sakladığınız ve yemek yaptığımız mutfaklar, her zaman hijyenik olmalıdır. Hijyenik olmayan mutfaklarda yaşamak beraberinde birçok hastalığı meydana getirir. Mutfak gideri açma, bu açıdan önemli bir sorundur.

Sağlığımız için önemli olan mutfaklarda, meydana gelen tıkanıklıklar, sıradan yöntemlerle açılmayabilir. Özellikle mutfak tezgah gideri sık sık tıkanır. Bu nedenle ‘mutfak gider borusu nasıl açılır?’ konusu, her zaman gündem olmuştur. Yiyeceklerin artıkları, bulaşık artıkları, meyve artıkları ve bulaşık suyu artıkları, mutfak giderlerini tıkamaktadır. Asit, kostik, sirke – karbonat karışımı yöntemler belli bir noktaya kadar etkili olabilir. Tehlikeli olan bu kimyasal bileşenler, dikkatli bir şekilde kullanılmadığı zaman istenmeyen sonuçlara neden olabilir. https://www.bogazicitesisat.com/mutfak-bina-gider-borusu-acma/

Çözüm İşi Ehline Bırakmaktır

Tıkalı bir mutfak, iş akışını ve ev hayatını olumsuz etkiler. Bütün programları alt üst eden gider tıkanıklığı, profesyonel yöntemlerle giderilmelidir. ‘Mutfak gideri tıkandı‘ diye üzülmeyin. Servisimiz kısa sürede tıkanıklığı açmaktadır.

Açma işlemlerinde, hızlı, etkili ve garantili yöntemleri tercih eden servis ekiplerimiz tercih edilmelidir. Servisimiz, randevulu çalışmaktadır. Sizin için en uygun saate randevu veren servisimiz, randevu saatinden önce telefon açmaktadır.

İşin ehli olmayan kişilerin gerçekleştirdiği tıkanıklık giderme işlemleri, evinizde ciddi zarara neden olur. İnşaat masrafları ile uğraşmamak için, kazmadan ve kırmadan tıkanıklık gideren firmalar tercih edilmelidir. Firmamız, bu konuda aradığınız etkili çözüm yöntemlerini bir araya getiriyor. Kazmadan ve kırıp dökmeden tesisat tıkanıklığı giderme ve kaçak tamir işlemleri, pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor.lavabo sifon temizleme

Zaman Herkes İçin Önemli

Her geçen gün hızlanan zaman, herkes için çok kıymetli. Bu nedenle hızlı ve aynı zamanda etkili yöntemler her zaman için tercih edilmektedir. İş dünyasınızı ve sosyal hayatınızı sekteye uğratan, gider tıkanıklığı, tıkanıklık ve kaçak problemleri, pratik çözüm yöntemleriyle çözüme kavuşturulmaktadır. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli elemanlarla gerçekleştirilen servis hizmetimiz, garantili özelliklere sahiptir.

Kış aylarında ve yaz aylarında çözüm üreten firmamız, petek temizliği, kombi temizliği ve pimaş yıkama kategorilerinde de çözüm üretiyor. Bu konuda bizden gün içerisinde bilgi alabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...