Tıkla AraWhatsApp
15 Haziran 2014

Petek Temizliği Fiyatları

 1. Kombi Bakım Petek Temizliği Fiyatları

Firmamız en gelişmiş cihazlara sahip bu makineler sayesinde kalorifer tesisat temizliği işlemi daha kısa sürede yapılmakta ve maliyetlerimizi düşürmektedir.Petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmekte olup dairelerde bu fiyat 140 TL den başlayıp evin büyüklüğüne göre 250 TL ye kadar çıkabilmektedir.

Butonlara tıklayarak bize ulaşabilir aklınıza takılan tüm soruların cevabını uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.Bizden hizmet alın veya almayın uzmanlarımız sizin sorularınız yanıtlamak için hizmetinizde sabah 9:00 akşam 22:00 ister WhatsApp dan yazın isterseniz arayın

TEL:  0212 703 16 74 

GSM- 0538 955 59 74

(2 yıl Petek Temizleme yapılmayan  tesisat içerisinden çıkan suyu görmek için sayfamızdaki videoyu izleyebilirsiniz

Dikkat! Sadece filtre temizliği yaparak kombi petek bakımı yaptıklarını söyleyen firmalara karşı dikkatli olun Kombi bakımı ayrı petek temizliği ayrı bir işlemdir. Boğaziçi Tesisat olarak kombi bakımı ve petek temizliği işlemleri kombi teknisyenleri tarfından yapılmaktadır. Bakımda olsa kombinize tecrübesiz kişilere el sürdüreyin.

Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakım fiyatları sabit olup her marka kombiler için kombi bakım ücreti 100 TL dir. kombi bakımı yılda bir kez yapılması uzmanlar tarafından önerilen bir işlem olup firmamız tarafından en uygun fiyata yapılmaktadır.Kombi petek temizliğiikisi bir arada yapıldığında Kombi temizleme fiyatı 50 TL

Kombi bakımında ne yapılıyor

 • Filtre temizleme,
 • Genleşme Tankının hava kontrol ve takviyesi,
 • Çakmak Temizliği,
 • Fan Temizliği,
 • Yanma Odası Temizliği,gibi işlemler yapılmaktadır

Petek Temizliği Nasıl Yapılır 

 1. Uygun bir petekten makine sisteme bağlanır
 2. Bütün peteklerin vanası kapatılır sadece bir peteğin vanası açık bırakılır
 3. Petekler sökülmeden tek tek bir noktadan ön yıkama yapılırkombi-bakimi-2
 4. Bütün petekler açık konumda İlaçlı yıkama yapılır
 5. Durulama işlemi yapılır
 6. Filtre Temizliği yapılır
 7. Koruyucu kimyasal  ilave edilir( İsteğe Bağlı)
 8. Kombi bakımı yapılır ( İsteğe Bağlı )
 9. Sistem yakılıp hava alma işlemi yapılır.
 10. Sistem yakılıp test edilir ve çalışır vaziyette teslim edilir.
 11. Bu işlemler sırasında evde kesinlikle kirlenme söz konusu değildir.

  Kısaca özetledik detaylı bilgi için yazımızın devamına ve Müşteri memnuniyeti için sayfa sonundaki yorumlara bakabilirsiniz..

dakika dan  sonra gelecek görüntülere dikkatle bakın kombiler bu şekilde katılaşmış suyu ısıtmaya çalışırken daha fazla doğalgaz tüketiyor ve daha fazla fatura gelmesine neden oluyor.

 

Kombi Servis Hizmeti Verdiğimiz Bazı Markalar Kombi Markaları

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI TUTAR / BİRİM
Panel Radyatör Temizleme Fiyatları 20 TL
Kombi Bakım Fiyatları 100 TL
Alurad Petek Temizliği Fiyatları 40 TL
Buharlı Petek Temizleme Fiyatları 40 TL
Döküm Petek Temizliği Fiyatları 30 TL
 Fiyatlar  6 petek 150 TL üzeri her petek için hesaplanır.

 

Buharlı petek araları temizliği için bizi arayın.

Petek temizliği nedir ?

Petek temizliği nedir? Bir çok kez müşterilerimizden petek temizliği nedir sorusuna muhatap olduğumuzdan yazma gereği duyduk petek temizliği petek ve tesisat içerisinin yıkama işlemidir.

Petek Temizliği Neden Yapılmalı?

Tesisat temizliği, her yıl düzenli olarak yapılması gerekli olan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde büyük sorunların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca petek temizliği doğalgaz faturalarınız yüksek gelmesini önleyecektir. Petek temizliği kaç para diye merak edenlere çok uygun bir fiyat politikamız olduğunu belirtebiliriz. Kısa bir süre içinde gerçekleştirdiğimiz bu işlem sayesinde petek temizliğine ödeyeceğiniz miktar doğalgaz faturanız dan düşecek miktar sayesinde size neredeyse bedavaya gelmiş olacaktır. Petek temizliği fiyatları sizi ve cebinizi düşündüğümüz için en uygun seviyelerdedir. Petek temizliği ücreti hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat politikamız sizi memnun edecektir.

Kalorifer tesisatı temizliği  fiyatı araştırması yaparken DİKKAT !!!

Fiyat araştırması yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; GÜVENİLİR FİRMA evet ucuz fiyat veren firmalar ne kadar güvenilir.Bunun araştırmasını iyi yapmalısınız İstanbul gibi metropol şehirlerde komşunuzu bile tanımıyorken evimizde saatlerce çalışacak firmaları çok iyi araştırılmalıdır. Petek temizliği yaptırdınız ve sonrasında sorun yaşarsanız hizmet aldığınız firma bu sorunu çözmeye gelecek mi ? Tüm bu soruların cevabını araştırmak yerine güvenilir  profesyonel hizmet sunan firmalardan hizmet almak daha ekonomik olacaktır. Boğaziçi Tesisat yapmış olduğu tüm işlemler için sözde değil yazılı olarak  garanti vermektedir.

petek hava alma anahtarı

petek hava alma anahtarı

Piyasada bulunan makinaların aksine, işimizi hızlandıran yüksek kalitede makinalar sayesinde, fiyatlarımızı kaliteden ödün vermeden düşürmeyi başardık. Size kalitesiz, ucuz Kalorifer petek temizliği ücreti sunamayız, fakat kaliteli uygun fiyat  garantisi  verebiliriz 

2016 2017 yılı Kampanyalı Petek Temizliği Fiyatları

 • Komşuna tavsiye et  %10 İndirim kazan kampanyası; Aynı apartman,sokak veya mahalledeki komşunuzla aynı gün petek temizliği hizmeti alın, liste fiyatından %10 indirim kazanın.
 • Bölgeye özel %10 indirim günü kampanyası;Haftanın belirli günlerinde, belirlediğimiz bölgelere özel indirimler uyguluyoruz.Bulunduğunuz ilçeye özel indirim gününü öğrenmek için bizi arayın.
 • Daimi müşterilerimize özel %10 İndirim Kampanyası;  6 ay içinde firmamızdan farklı bir hizmet aldıysanız, alacağınız 2. hizmette anında %10 indirim kazanırsınız.
 •  4 daire üzeri işlemlerde toplu iş indirim fırsatı için bizi arayın.
petek-temizliği-nasıl-yapılır

konforlu ısınmak için

Kalorifer Petek Temizliği

Özellikle kış aylarında oldukça hayati bir önemi olan kaloriferlerin uzun yıllar sizinle birlikte olmasını sağlamak, ısıtma başarısını yükseltmek ve en önemlisi de yakıt masraflarının düşmesini sağlamak için kalorifer petek temizliğiperiyodik olarak -genelde yıllık- yapılmalıdır. Ancak bu petek temizliği işlemi uzmanlık gerektiren bir konudur ve profesyonel hizmet alınarak yapılmalıdır. Aksi takdirde peteklerin temizliği başarılı bir şekilde yapılamadığı gibi tesisata zarar verilebilmekte ya da tıkanmalardan kaynaklı sorunlarda aşırı yakıt tüketimine neden olabilmektedir. Diğer yandan kalorifer petek temizliği nasıl yapılır sorusunun cevap olarak farklı yöntemlerin kullanıldığının bilinmesi gerekmektedir.

Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları

Merkezi sitem olsun kombili sistem olsun herkes maliyeti azaltmak için bir takım yöntemler uygulamaktadır. Aslına bakılırsa en büyük sorunların başında petek temizliğinin ihmal edilmesi gelir. Peteklerde biriken tortular ısının yayılmasını önlediği için büyük sıcaklık kaybı yaşatır ve siz fazladan doğalgaz yakmak zorunda kalırsınız. Petek temizleme işlemi yılda bir ya da iki defa mutlaka yapılmalıdır. Boğaziçi Tesisat olarak yaptığımız işlemlerde faturanızın azalmasını peteklerin ısınmasını garanti ediyoruz. Petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmekte olup petek temizliği 100 TL den başlayıp evin büyüklüğüne göre yukarı doğru çıkmaktadır size en uygun fiyat ve kalitelihizmet garantisi sunuyoruz.

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer petek temizliği, belli aşamalar dahilinde yapılmaktadır. Özel tesisat kimyasalları peteklerde ki pas ve tortuyu yok etmektedir. Buna petek yıkama adı da verilmektedir. Bilindiği üzere petekler belli kalıplarda ısıyı en iyi yaymaları adına üretilmiş ve tasarlanmışlardır. Petek gözenekleri bu yüzden tortu bağlayabilir. Kombi petek temizliği işlemleri şu şekilde yapılmaktadır;

 • Öncelikle bağlı bir sistem olan peteklerden banyoda bulunan petek ya da radyatör sökülür.
 • Evde bulunan bütün petekler kapalı konuma getirilir. Sadece banyoda ki petek açık bırakılır. Buradan klozete bir boru ile bağlantı kurulur.
 • Petek temizleme makinesi bağlanır ve petekler sökülmeden tek tek vanaları kapatılıp açılma yöntemi ile Ön yıkama yapılır
 • Ön yıkma bittikten sonra ilaçlı yıkama yapılır
 • İlaçlı yıkama bittikten sonra durulama işlemi yapılır
 • Durulama işleminden sonra filtre temizliği yapılır
 • Sistem havaları kontrol edilip sistem yakılır.
 • gerekli kontroller yapılarak sistem çalışır vaziyette müşteriye teslim edilir.

Bu işlem esnasında petek yıkama makinesine belli bir kimyasal karışım konulmaktadır. Bu karışım güçlü bir etki ile peteklerde ki tortuları yok etmektedir. Eviniz hiç bir şekilde kirletilmez.

Yerden Isıtma ve Tesisat Temizliği

Yerden ısıtma sistemlerinde en büyük sorunlardan birisi kesinlikle çamurlaşmadır. Suyun belli filtrelerden geçmeden tesisatlarda dolaşması bu sorunu meydana getirir. Tesisat temizliğinde son teknoloji makinelerimiz ile işlem yapıyoruz. Kombiye bağladığımız makineler ya da yerden ısıtma sistemlerine monte ettiğimiz sistemimiz ile filtreli bir biçimde temiz suyu eviniz içersin de dolaştırıyoruz. Belli kimyasallar ile desteklediğimiz su sayesinde herhangi bir çamurlaşmanın ya da en ufak bir tortunun bile tesisatların içinde kalmasına izin vermiyoruz. Petekler ısınmıyor tarzı sorunlarınız da ilk yaptırmanız gereken şey petek temizliğidir. Peteklerin ısınma mantalitesi tamamıyla suya duyarlıdır. Sıcak suyun peteklerde gezmesi evinizin ısınması anlamına gelir. Normal olarak kullandığınız bir derecede eski performansı alamıyorsanız yada peteklerin bir bölümü soğuk bir bölümü ise sıcaksa hemen Boğaziçi Tesisat firmamızı alarak üst seviye hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz. Makinemiz sayesinde suyun tüm peteklerde sırasıyla güçlü bir baskı ile gezmesi sağlanarak temizlik sona erer. Bundan sonra faturalarınızda belli bir düşü olacaktır. özellikle yıllar boyunca petek temizliği yapılmayan hanelerde büyük sorunlar meydana gelmektedir. Tortu, kireç ve pas yıllar sonra peteklere iyice tutunur ve bazı durumlarda peteklerin değişmesi gereklidir. Bu yüzden her yıl düzenli olarak firmamıza başvurup petek temizliğini en uygun fiyatlar dahilinde yaptırabilirsiniz.

Petek temizliği yöntemleri kimyasal uygulayarak ya da kimyasal uygulamadan iki şekilde hatta gerektiği durumlarda birbirinin tamamlayıcısı olarak birlikte kullanılabilmektedir. Yöntemin ne olduğu o kadar önemli bir durum olmayıp tekniğin doğru bir şekilde kullanılması ve en önemlisi de deneyimli kişiler tarafından uygulanması daha çok önem taşımaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı kalorifer petek temizliği firması seçimi çok önemlidir. İnce eleyip sık dokunacak konular ise ekibin başarısı, kullanılan ekipmanın kalitesi, firmanın referansları ve uygulayacağı yöntemi iyi analiz edip edemediği şeklindedir.

Kalorifer petek temizliğinde kaliteli hizmeti uygun fiyata almak da önem taşımaktadır. Bunun için de kalorifer petek temizliği fiyatlarını karşılaştırmalı olarak analiz etmek bütçenin sarsılmaması için oldukça önemlidir.

Petek Temizliği Fiyatları, petek sayısına göre değişmekte olup, evin m2 sine göre ve tesisat uzunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir.Firmamız petek temizleme işleminde kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyat garantisi vermektedir.Güvenilir Kaliteli hizmet ve uygun fiyat bir arada olur mu diye  düşündüğünüzü hisseder gibiyiz. Evet bizce bu mümkün. Gelişmiş teknoloji yardımı ile bu mümkün.Gelişmiş ekipmanlarımız sayesinde, bir çok firmadan daha kısa sürede iş bitirme imkanına sahibiz ve uygun fiyatlarımız nedeni ile bir çok firmadan daha çok iş yapmaktayız. (Alet çalışır el övünür ) Ata sözünden aldığımız ilhamla, hep teknolojinin en ileri seviyesinden yararlanıyoruz ve buda bize zaman kazandırıyor.Bu sayede daha çok iş yapıyoruz ve  uygun fiyat garantisi veriyoruz.

1 TIKLA ARA: 0538 955 59 74 – 0850 532 1 536 – 0212 703 16 74

Petek temizleme işlerinizi, diğer işlerinizde olduğu gibi bu konuda piyasada itibar kazanmış firmalara yaptırmanızdır. Boğaziçi Tesisat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir. Petek temizlemenin fiyatları, petek sayısına göre değişmektedir. Petek temizliği fiyatları hakkında fiyat araştırması yapıyorsanız, ucuz petek temizleme yaptırmak ne kadar faydalı olur hiç düşündünüz mü?

Petek temizliği fiyatları, sistem ve petek sayısına göre değişmektedir. Yanıltıcı fiyat vermemek adına, sayfamıza fiyat listesi eklemedik.

Kaliteli hizmetinen uygun fiyatlara sunabilmek için son sistem makinalar kullanıyor,maliyetlerimizi düşürecek bir çok kampanya düzenliyoruz. Kalitemiz aynı fiyatımız farklı

 Haftada 7  günü  açığız. Bizi arayın GSM 0538 955 59 74


Petekleri temizleme ve bakımı yapılmadığında, petek geç ısınıyor gibi bir sorun yaratır. Ve biz bu konuyu petek temizliği sayfamızda, bu problemin çözümünü sizlere detaylı bir şekilde anlattık. Tüm bu işlemleri yaptığınızda, ısı artışında ciddi derecede artış sağlayacaksınız, fakat petek temizlikleri yaptırdığınızda bu verimlilik kat kat daha fazla olacaktır. Sayfamızda anlatılan tüm işlemleri denediniz ve yinede Petek Geç ısınıyor veya hiç ısınmıyor ise mutlaka petek temizleme yaptırmanızı tavsiye ederiz. Petek temizliği, yakıt tasarrufu sağlamanızda size çok büyük katkı sağlayacaktır. Mutlaka peteklerin daha fazla ısınması için verdiğimiz püf noktalarını yapmalısınız.Bu şekilde minimum seviyede de olsa kış hazırlığınızı yapmış olursunuz. Ve unutmayın, bizlerin garantili petek temizleme hizmetlerinden faydalanmak için sizlere sadece bir telefon uzaklıktayız.Faydaları : Yakıt Tasarrufu Sağlar

Petek temizliği

petek temizliği yapılan petekler

Petek temizlemenin en önemli faydası yakıt tasarrufudur. Isı verimliliğini artırdığından dolayı doğalgaz tüketiminiz daha az olacaktır. Yapmış olduğumuz petek temizleme işlemlerinde %30 a varan tasarruflar sağlanmıştır. Minimum %10 yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Uzun süredir petek temizleme yaptırmadıysanız, doğalgaz faturanız rahatlıkla %30 düşecektir. Kombi Ömrünü Uzatır.

Evet, petek temizletme yaptırarak kombi ömrünü uzatmanız mümkündür. Pis petek suları katılaşırlar ve buda kombi pompasını aşırı derecede zorlanmasına sebep olur. Bundan dolayı kombi pompası arıza yapar bu da oldukça pahalıdır.

Elektrik Tasarrufu Sağlar Temizliği yaptırarak kombi pompasının verimli çalışmasını sağlarsınız. Bu verimlilik elektrik faturanıza düşüş olarak yansır. Temizleme sonrasında, peteklerin daha fazla ısındığını fark edeceksiniz.

Petek Temizleme Neden Önemli?

petek temizleme

Petek temizliği bakımı, peteklerin içerisindeki suyun temizlenmesi ve en önemlisi kimyasallı yardımı ile sıcak su tesisatının içerisindeki tortulaşmış kireçlerin kırılarak temizlenmesi demektir. İçerideki suyun temizlenmesi, petek vanalarında birikmiş kireçlerin temizlenmesi sayesinde su dolaşımı daha hızlı olmakta, bu sayede kombi içerisindeki sıcak su soğumadan ulaşmakta, bundan dolayı daha verimli ısınma sağlanmaktadır.Ayrıca içerideki su kireçlerden arındırıldığı için ,kombi suyu ısıtması daha kolay olmakta ve bundan dolayı daha az yakıtla daha fazla verim elde edilmektedir. Kireçlerin temizlenmesi ile su dolaşımı hızlanır demiştik.Bu sayede kombi pompası yorulmaz ve kombi ömrünü ciddi derecede uzatmış oluruz.Kombi pompası zorlanmayacağından dolayı azda olsa elektrik tasarrufu da sağlamış olursunuz. İki yıldan daha uzun süre kombi bakımı yaptıran evlerde %25 % 30 arası doğal gaz yakıt tasarrufu sağlanmıştır. Havaların soğuması ile evinize geldiğinizde sıcak bir ev yerine aynı dışarısı gibi soğuk olan bir ortama girmek herhalde hoş olmasa gerek. Ve onun içindir ki, kış mevsimi gelmeden bakım hizmetlerinden faydalanılması şarttır. Özellikle evinizde genç yaşta olan aile üyeleriniz varsa.

 Haftada 7  günü  açığız, bizi arayın GSM0538 955 59 74

Bakım veya servis için kimden yardım isteyeceğim!

Kışı beklemeniz gerekmiyor. Bu ihmali yapan kişiler, günlerce bakım hizmetini kullanmak için soğukta beklemektedir. Oysa biraz daha akıllı hareket edip, soğuklar tam bastırmadan çağrılacak bakım ve temizleme hizmeti daha akıllıca bir hareket olmakla kalmayıp, ailenizdeki sevdiklerinizin soğuktan korunması demektir. Bütün yıl çalışmayan ısıtma kombinin petekleri, haliyle aynı arabanın kliması gibi ayardan çıkıp istediğiniz görevi vermeyecektir. Onun için sadece temizliği ile yetinmeyip, birde umumi bakım yaptırılması şarttır. Zamanında yapılan müdahale, size uzun mesafede hem soğukta kalmaktan kurtarıp, ayrıca doğal gaz faturasından %30 lira varan bir tasarruf sağlayacaktır. Kombi ömrü uzar ve elektrik masraflarınız bir miktarda olsa düşer. Ama maalesef çoğu kimse bunu zamanında yapmamakta ve ondan sonrada günlerce soğukta kalmaktadır. Sebeplerden bir tanesi, o güne kadar kullanılmayan cihazınızın servise ihtiyacı olduğunu düşünememek ve çalıştırdıktan sonra ısıtmadığını görerek farkına varmak. Bizler kendi deneyimimizi sizlerle paylaşıp, peteklerinizi soğuklar bastırmadan bakıma alın diyoruz. Bu size hem zamandan hemde doğal gaz için ödenen faturadan tasarruf sağlamakla kalmayıp, cihazınızın ömrünü de uzatacaktır. Isıtma araçlarında da tipik sorunlar şöyle sıralanabilir: Isıtmıyor. Altı sıcak üstü soğuk. Üstü soğuk altı sıcak. Veya çok az bir sıcaklıkla sadece kendisini ısıtıyor ama evinizdeki odayı değil. Bütün bunların başlıca sebebi ;uzun aylar çalışmadan duran ısıtmanızın tortu, kireçlenme, paslanma, çamurlaşma ve buna benzer bir çok olgunun tabii şekilde gelişmesidir. Maalesef kombi temizliği ve bakımı gerekli olan araçlar olmadan yapılacak bir iş olmadığı gibi, tecrübeyi de beraberinde getirir. Türkiye pazarında mevcut olan hizmetlerinden faydalanmak en akıllıca bir iş olsa gerek. Ne kadar fazla beklerseniz, peteklerinizin temizliği bir o kadar zorlaşacak ve neticede daha pahalı olacaktır. Kolay ve ucuz yol varken, pahalı yolu seçmek akıllıca bir davranış olmasa gerek. Bulunduğunuz çevrede, hizmetlerini internet aracılığı ile arayıp bu hizmetlerden çok daha ucuz şekilde faydalana bilirsiniz. Ve bizler Boğaziçi Tesisat olan hizmetlerimizle sizlere sadece bir telefon açılması kadar uzağız. Bütün hizmetlerimiz, tecrübeli elamanlarımız tarafından %100 sizlerin memnun olacağı şekilde, garantili olarak yapılacaktır. Paranızı doğal gazdan gelecek ekstra faturalara değil sevdiğiniz şeylere harcayın. Ufak iş, büyük iş diye bir şey yok bizim için. Daha kaliteli petek temizleme hizmeti için; 

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA FİYATLARI  İÇİN TIKLAYIN

1 TIKLA ARA: 0538 955 59 74 – 0850 532 1 536 – 0212 703 16 74

Hizmet verdiğimiz İlçeler Adresi

İstanbul 1. Bölge 

Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

İstanbul 2. Bölge

Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sarıyer, Şişli.

İstanbul 3. Bölge

Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Güngören, Küçükçekmece, Başakşehir, Silivri

 kalorifer petek temizliği esenler,kalorifer petek temizliği küçükçekmece,kalorifer petek temizliği kağıthane,kalorifer temizliği bayrampaşa,kalorifer temizleme sarıyer,kalorifer petek temizliği küçükçekmece,kalorifer petekleri temizleme kağıthane

 

Bu makaleyi puanlamak ister misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Petek Temizliği Fiyatları” üzerine 166 yorum

 • Merhabalarfazil bey Randevu ve Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz. İyi günler dileriz

 • Yogunluktan dolayı meşgul olabiliyor. WhatsApp hattımızdan en kısa zamanda dönüş yapımistir İbrahim bey. Teşekkür ederiz.

 • Merhabalar sadık bey.evet tesisat döşeme işleminde mevcut. En kısa zamanda mailinize geri dönülecektir. iyi günler dileriz

 • Ozan bey öncelikle teşekkür ederiz.fakat Ankara da tavsiye edebileceğimiz bir firma yok. Yardımcı olabileceğimiz başka konu olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz. 🙂

 • Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Şahin bey. Randevu ve Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz.

 • Merhabalar saniye hanım. Öncelikle su sızıntısının sebebi kaçak mi yoksa montajda mi kaynaklı olduğunu tespit etmek gerekir. Daha sonrasında ona göre çözüm üretilmeli. İyi günler dileriz. Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz.

 • Yapılan zamlara rağmen biz bu kış ta kampanyaya devam diyoruz. Ve aynı fiyattan üstelik aynı kampanya ile devam ediyoruz Veysi bey.

 • Merhabalar İsa bey. Bütün daire girişlerine pay ölçer koyarak hangi dairenin ne kadar yaktığını görebilirsiniz.

 • Evet kırmadan acabiliyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz. İyi günler dileriz

 • Evimizde 6 tane petek var. Hem petek hem kombi bakımı hem de küvet giderini açtırmak istiyorum. Gideri sanırım kırıp dökmeden açıyorsunuz. Eğer öyle ise hepsi için sizden güzel bir fiyat istiyorum. Hayırlı akşamlar dilerim.

 • Merhabalar, bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Binada merkezi sistem var. Ben kalorifer vanasını açsam da açmasam da aynı parayı mı öderim? Bu konu hakkında çeşit çeşit fikirler mevcut. Kafam karıştı iyice…

 • Bugün Boğaziçi tesisatı aradım. Petek temizleme işlemi yaptıracağımı belirttim. Telefonda gayet ilgili ve sıkılmadan tüm sorularıma cevap verdiler. İşlerinde profesyonel olduklarını zaten biliyordum ama artık net bir şekilde eminim. Yarın inşallah petek temizliği yaptırmış olacağız.

 • Geçen sene petek temizliği yaptırmıştım. Çok memnun kaldım ve tekrardan yaptıracağım. Geçen sene yaptığınız kampanyadan tekrardan yapmayı düşünüyor musunuz?

 • 2015 yılında aldığımız Alarko marka bir kombimiz var. Alalı 3 sene oldu, bakım yaptırmak gerekiyor mu? Bakım yaptırmak zorunlu ise bir de fiyat alabilir miyim?

 • Petek temizleme ile tıkalı mutfak lavabosu açma için fiyat alabilir miyim? Tıkalı mutfak lavabosu derken, komple tıkanık değil. Sadece normal görevini yerine getirmiyor. Su çok yavaş bir şekilde delikten gidiyor.

 • Petek temizliği yeni yeni yaygınlaşıyor. Bende yaptırdım ve çıkan kirli suyu görünce inanamadım. Artık hem peteklerimiz daha çok ısınıyor hem de buna bağlı olarak doğalgaz faturası da daha az geliyor.

 • Petek temizliği geçen sene yaptırdım fakat başka bir derdim var. Kısa bir zaman önce duşakabin yaptırdım. Yere sıfır olan modellerden… Fakat yerden sürekli su sızdırıyor. Yapan firmayı arıyorum, geleceğiz diyorlar ama gelmiyorlar. Sızıntıyı giderebilecekseniz sizinle çalışmak isterim. Bakırköy’de evim

 • Buradaki yorumlardan sonra dün arkadaşları aradım. Petek temizliği yaptırmak istediğimi söyledim ve aynı günün akşamı geldiler. Ayaklarına galoş giydiler. Müşteri ile iletişimleri gayet nazik ve kibardı. Hemen işe başladılar ve peteklerimin temizliğini kısa bir zamanda şahane bir şekilde bitirdiler. Ben bu kadar iyi hizmeti tüm sektörler için konuşuyorum, hiçbir firmadan almadım. Buradan hepinizi teker teker tebrik ediyorum. Yolunuz açık olsun.

 • Hayırlı işler diliyorum. Methinizi çok duydum azizim, bu yüzden randevu talep ediyorum. İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy-Kazasker’de oturuyorum. En erken ne zaman hizmet alabilirim?

 • Ankara’da yaşıyorum. Keşke burada da şubeniz olsaydı. Birkaç firmanın internet sitesine baktım ama içime sinmedi. Belki bildiğiniz sağlam bir firma vardır. Önerebilirseniz çok memnun olurum. İşiniz rast gelsin.

 • Petek temizliği dışında sanırım tesisat döşeme işi de yapıyorsunuz? Yeni bir ev aldım. Fakat içine taşınmadan önce komple bir tesisat kontrolü ve yenilemesi yaptırmak istiyorum. Size gerekli resimleri ve bilgileri mail attım. Dönüşünüzü bekliyorum.

 • Videolarınızı büyük bir keyifle izledim. İlk defa böyle bir şey duyuyorum. İnternette gezinirken reklamınıza denk geldim. Yapılan olumlu yorumları da görünce bende yaptırmaya karar verdim. Telefonunuz meşguldü, Whatsapp’tan yazdım size…

 • Bayrampaşa Sağmalcılar’da evim var. 3+1 büyüklüğünde ve sanırım 7 tane petek bulunuyor. Şu an iş yerinde olduğum için petek sayısını tahmini söylüyorum. Akşamları kısıtlı bir vaktim var. Bu yüzden hem fiyat hem de işlemin bitiş süresini öğrenmem mümkün müdür?

 • Bizim bacanak ve komşum da petek temizliği yaptırmış. Çok faydalı ve ekonomik tasarruf elde ettirdiklerini söyleyince bende yaptırmaya karar verdim. Referans indirimi oluyor mu acaba?

 • 6 petege kadar fiyatlar sabittir. 150lira ücreti var zeki bey. Sabah servis gönderebiliriz fakat 0850 255 0212 veya 058 955 59 74 hatlardan randevu almanız gerekir. Iyi gunler dileriz.

 • Serdar bey öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Inanın sizlerden gelen bu olumlu yorumlardan ötürü isimizi severek yapıyoruz.:) iyi günler dileriz.

 • Son teknoloji robotlar ile bu sorunu çözüyoruz. Fiyatı 150tl dır. Randevu için lütfen bizimle 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 iletişime geçin.

 • Tesekkur ederiz efendim:) Bizlere 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayarak randevu alabilirsiniz. Iyi günler dileriz.

 • Vailant marka, eski model bir kombim var. Çalışırken bir sorun yok ama nadiren de olsa gümm diye bir ses çıkartıyor. Sanki bomba patlamış gibi… Bu yüzden sizden randevu talep ediyorum.

 • Methinizi çok duydum. Yüzlerce de yapılan yorumlar zaten işinizi düzgün yaptığınızın kanıtıdır. Mecidiyeköy’de oturuyorum. Bende sizden petek temizliği hizmeti almak istiyorum.

 • Hocam banyo küvetinden çok az su gidiyor. Yıllardır böyle ve çıldırmak üzereyim. Sanırım ev yapılırken inşaat molozları falan tıkamış. Bunu kırıp dökmeden açabilmek mümkün mü? Bir de fiyat alabilir miyim?

 • Geçen hafta Boğaziçi Tesisat ile görüşerek petek temizliği yaptırdım. Deneme amacıyla kombiyi çalıştırdık ve anında farketti. Tüm petekler harıl harıl yanıyor. Tekrardan teşekkür ederim.

 • Petek temizliği yaptırmayı düşünüyorum. 1+1 de oturuyorum. Toplam 4 tane petek bulunuyor. Fiyat almam mümkün müdür? Bir de sadece sabahları evde oluyorum. Sabah gelmeniz gerekecek.

 • Vehbi bey 2 yılda bir petek temizliği yapılması gerekmektedir. Sizide periyodik olarak her iki yılda bir bakım yaptıran müşterilerimiz arasına ekledik 2 yıl sonra tekrardan görüşmek dileğiyle

 • Elif hanım peteğin içinden çıkan çamurlarmış su yıllarca kapalı devre sistem içerisinde ısınıp soğuyan su malesef bu şekilde çamurlasma oluşmakta petek temizliği çok eskiden buyana olan bir iş fakat son yıllarda makineli sisteme geçilmesiyle birlikte oldukça yaygınlaşmıştır.

 • Petek temizliği yaparken çıkan pislikler, peteğin içindeki kirler mi yoksa yağ vs tarzında bir şey mi? Bu kadar pislik çıkması çok ilginç gerçekten… Bir de bu hizmet tam olarak ne zaman çıktı? Tamamen merakımdan soruyorum. Eskiden hiç duymamıştık çünkü…

 • Ali Kemal bey müşteri potansiyelimizin 70% sizin gibi referansla gelmekte temizlik yapıldıktan sonra sizde bir komşunuza tavsiye edersiniz inşallah

 • Petek temizliği yaptırdım ve hiç ummadığım kadar etkisini gördüm. Bu kadar etkili olacağını inanın hiç düşünmemiştim. Soruma gelecek olursak her sene mi yoksa 2 sene de bir mi yaptırmak lazım.

 • Şirinevler merkezde 3+1 daire için fiyat alabilir miyim? Arkadaşlar sizi çok meth etti. Bu yüzden fiyat araştırması yapmıyorum bilginiz olsun 🙂 Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 • İstanbul anadolu yakası Erenköy’de yaşıyorum. 20 senedir petekleri temizlemedik 🙂 Eskiden böyle şeyler yoktu o yüzden bilgimiz de yok. Daha yeni yeni popüler olmaya başladı. Bu tarafa hizmet veriyor musunuz?

 • Cevabınız için teşekkür ederim. Tesisat ve kombiye bakmak demişsiniz. Peki bu işlemler çok pahalı mıdır? Malum kiracıyım ve ev sahibi bu tarz konularda çok cins 🙂 Kendi cebimden vereceğim.

 • Merhaba gösterge arızası için uzman teknik ekibimiz gelip arıza tespiti yapması gerekmektedir. Gösterge mi bozuk yoksa farklı bir sebepten mi çalışmıyor diye tespit yapıp fiyat veriyoruz lütfen servis kaydı bırakın ileride ciddi sorunlar çıkabilir

 • Zafer bey iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz sizi tekrar hizmet vermekten memnuniyet duyarız

 • Veli bey petek temizliği ücreti 150 tl petekler tek tek sökülmeden bir petekten makine bağlanarak tek tek temizlemekte petekler sökülmeden tek tek temizlemek mümkün

 • Demet Hanım kombi bakımında yapılan işlemler sayfamızsın üst kısmında yazmaktadır. Bakımdan sonra bir garanti verilmemektedir çalışır vaziyette teslim alıp çalışır şekilde teslim edilir fakat arıza durumlarında değişen parça olursa o zmaan 1 yıl garanti vermekteyiz

 • Petek temizliği yaptırdım ama kombinin su basınç kısmı bozuk. Yaklaşık 2-3 günde bir vanayı açarak su pompalıyorum. Bir gün unutup kombinin arızalanmasından korkuyorum. Tamir için fiyat alabilir miyim?

 • Merhaba, Esenyurt Yeşilkent mahallesinde oturuyorum. Geçen sene petek temizliği için gelmiştiniz. Sizden çok memnun kalmıştık. İnşallah maaşı alınca tekrardan sizleri rahatsız edeceğim. İyi çalışmalar…

 • 7 tane petek var. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum. Fiyat alabilir miyim? Birde petek temizliği yaparken petekleri komple mi söküyor musunuz yoksa tek bir petekten mi işlem yapıyorsunuz?

 • Kombi bakım ve temizliğini ne kadara yapıyorsunuz? Ayrıca bakım işlemlerinde ne gibi parçalara bakılıyor ve garanti veriyor musunuz? Kombi bakımı yaptırmak istiyorum da

 • Kombi bakım ve temizliğini ne kadara yapıyorsunuz? Ayrıca bakım işlemlerinde ne gibi parçalara bakılıyor ve garanti veriyor musunuz? Kombi bakımı yaptırmak istiyorum da

 • Bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Geçen sene petek temizliği yaptırdım fakat hiçbir etkisini görmedim. Konudan pek anlamıyorum ama yapan kişilerde bayağı bir iyi niyetliydi. Petekleri yakınca halen buz gibi… Neden kaynaklanıyor olabilir?

 • Sanem hanım aynı gün hizmet vermeye çalışıyoruz fakat iş yoğunluğuna göre en geç birgün sonrası için randevu alıyoruz fiyatlandirma için iletişim numaranızdan detaylı bilgi verildi

 • Merhaba İsminaz hanım iki yıl sonra tekrar görüşmek bizi fazlasıyla memnun etti servis kaydınız yaptık ve size özel indirim de yapıldı 2 yıl önce olduğu gibi yarın ekiplerimiz tam saatinde adresinizde olacaklar.

 • Samet bey söylemiş olduğunuz sorunlar petek temizliği ile çözülecek sorunlar fakat hayatınızla ilgili bir sorunda olabilir örneğin ters bağlantı veya hatalı yapılan tesisat kaynağı bu gibi sorunları da uzman ekibimiz yerinde tespit edip çözüm üretmektedir.

 • Samet bey söylemiş olduğunuz sorunlar petek temizliği ile çözülecek sorunlar fakat hayatınızla ilgili bir sorunda olabilir örneğin ters bağlantı veya hatalı yapılan tesisat kaynağı bu gibi sorunları da uzman ekibimiz yerinde tespit edip çözüm üretmektedir

 • Merhaba Vedat bey iciniz rahat olsun tecrubeli tekniknisyenler tarafindan kombi bakımında genleşme tankı hava kontrolü ve takviyesi filtre temizliği yanma odası temizliği çakmak temizliği ve ayarları fan temizliği ve yağlanması genel temizliği gibi işlemler vardır

 • Petek temizliği geçen sene yaptırmıştım. Sanırım her sene yaptırmaya gerek yok. Detaylı kombi temizliği için fiyat almam mümkün mü? A’dan Z’ye her şeyinin bakımının ve kontrol edilmesini istiyorum.

 • 10 senedir aynı evde kiracı olarak oturuyorum. Şimdiye kadar hiç petek temizliği yapmadım. Kışın petekleri yaktığımız halde orta ve üst kısımlar hiç ısınmıyor. Petek temizliğinden sonra bu kesin olarak düzelir mi?

 • Merhaba, öncelikle hayırlı işler diliyorum. Hocam ben de petek temizliği ile kombi bakımı yaptırmak istiyorum. Fakat Çatalca’da oturuyorum. Bu tarafa da hizmet veriyor musunuz?

 • 2 sene önce sizden petek temizliği hizmeti almıştım. Çok ciddi bir tasarruf söz konusu oldu. Petek temizliği yaptırmak isteyenlere kesinlikle öneririm.

 • Merhabalar, İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir’de oturuyorum. 3 + 1 130 metrekare evim var. 9 petek sayısı mevcut. Fiyat alabilir miyim? Ayrıca anlaşıldığı takdirde ne kadar süre içerisinde geliyorsunuz.

 • Gercekten cok guzel hizmet veren musteri islerini sorunsuz olarak yapan aldigi parayi hak eden bir sirket herkese bu sirketi rahatlikla tavsiye ediyorum en onemliside musteri memnuniyetini en ust seviyede tutan bir ekip olmalaridir.

 • Temiz ve pratik. Ustamızın sorduğumuz şeylerde güzelce tane tane anlatması da bizi memnun bıraktı.

 • Çok güzel hizmet veren bir firma müşteri memnuniyetini öncelik edinerek çok başarılı hizmet sunuyorlar. Teşekkürler Boğaziçi Tesisat.

 • Petek temizliği çekilişine katılmak istiyorum
  istanbul Bağcılar örnek yorum

 • Bizde buharli temizlik yaptirdik petek aralari cok guzel temizlendi arkadaslsr islerini tam saatinde ve mukemmel sekilde yaptilar tesekkur ederim bogazici tesisat

 • Cemal bey güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz Boğaziçi tesisat olarak binlerce mutlu müşterimiz arasına sizi de dahil etmenin mutluluğu bize işimize daha fazla konsantre olmamız için çok büyük bir kaynak bundan sonra biz ve bizim gibi firmalardan aldığınız hizmetleri yorumlamanız dileğiyle

 • Hatice Hanım hiç fark etmez yazında yaptırsanız kışında yaptırsanız aynı işlem kesinlikle eviniz kirlenmiyor sizin müsaitleik durumunuz hangisi için uygunsa yapabiliriz

 • Petek temizliği yaptırmak istiyorum fakat çok firma var bu işlemi yapan bir komşum sizi önerdi yorumlarınıza da baktığımda gayet memnun müşterileriniz var ben bahar temizliği ile birlikte petek temizliği yaptırmak istiyorum şimdi mi yaptırsam kışınmı yaptırsam karar veremedim

 • Peteklerin ısınmama sebebi ve fiyat hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizden size bilgi verilecek
  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • 7 petegimiz mevcut ve coook eski ve pisler daha onceden hic temizligi yapilmamis petekler hic isinmiyor hep ust taraf soguk alt taraf hafif sicak oluyor fiyat hakkinda yardimci olur musunuz.

 • Bende bugün randövü aldım yurumları okuduktan sonra inşallah hayırlı olur

 • Göktürkte müstakil evimize yerden ısıtma temizliği yaptırdık yıllarca ısındığımızı zannediyormuşuz şuan eskiye nazaran yüzde elli daha iyi ısınıyoruz gelen arkadaşlar da gayet profesyonel işlem yaptılar ellerinize sağlık
  normalde böyle yorumlar yazmazdım ama gerçekten bu yorumu hak ettiler

 • Merhaba Şahin bey bahsetmiş olduğunuz sorunla bir çok ters dublex dairelerde karşılaşmaktayız ve bu sorun temizlik sonrasında tesisatta sorun yok ise çözülmektedir.

 • Merhaba maltepe’de giriş kat ters dublex dairede oturuyorum. 18 yıllık bir kombim var. Alt katta 3 petek var. 2si hiç yanmıyor. 1’i ise çok az yanıyor.üst katta ise 4 petek var. Hepsi iyi yanıyor. Sorun temizlikle çözülür mü? Çözülürse fiyat alabilir miyim? (Toplam 7 panel.)

 • Merhaba Ebru hanım kullandığımız ilaç kesinlikle kombiye zarar vermez kimyasallarımız özel olarak bu iş için üretilmektedir.

 • Merhabalar;

  evimde 5 petek bir havlupan var ayrıca buharlı petek temzilemede yaptırmak istiyorum her ikisinin maliyeti nedir ayrıca petek temizlemede kullandığınız ilaç ismini öğrenebilirmiyim bunlar kombiye zarar veriyormu?

 • Merhabalar

  Evim Gaziosmanpaşa/Küçükköy de 5 adet petek ve kombi temizliği yaptırmak istiyorum.

 • Merhaba Mustafa bey sadece 2 peteğin temizliğini yaptırmanız mümkün fakat çözüm olmayacaktır zamanla temizlenmeyen peteklerdeki çamurlar tekrardan diğer petekleri tıkayacağından dolayı petek temizliğinde bu şekilde bir işlemi önermemekteyiz.

 • petek temizliği için servis yazdırdım arkadaşlar zamanında gelip peteklerin kirli çamurlaşmaya petekleri makine ile tertemiz bir şekilde temizliğini yaptılar eskisiden daha iyi verim alıyorum emeğinize sağlık arkadaşlar .

 • Merhaba benim evimde 8 petek var ama sadece ikisini kullanıyorum 2 peteğin bakımını yaptırmak istiyorum mümkünmü acaba fiyatı ne kadar acaba öğrenebilirmiyim.teşekkürler

 • merhaba;

  evimizde 6 adet petek var temizlik yaptırmak istiyoruz fiyatı ne kadar olur? teşekkürler

 • Dilek hanım İstanbul geneline hizmet veriyoruz fiyat detaylı kombi bakımı 100 TL Petek temizliği 150 TL Şuan Kampanya var İkisi bir arada kampanyası ile toplam 200 TL oluyor

 • Kombiye bakim yaptirmak ve 4 petek temizletmek istiyorum toplamda ne kadar ödeme yapmam gerekiyo .. ve zeytinburnuna geliyor musunuz???

 • Yaklaşık bir haftadır araştırma yapıyordum internette yaptığım araştırma sonucu boğaziçi tesisat da karar kıldım hakkında şikayet olmaması ve çok iyi yorumlar yapılması beni ikna etti fakat birde komşulara sorayim dedim bir iki komşuya sordum direk dedikleri boğaziçi tesisat meğerse herkez biliyormuş bir ben duymamışım yapılan temizlikten çok memnun kaldım teşekkür ederim

 • Farklı bir firmadan randevu almıştım. Randevu gunu geldıgınde gelemeyeceklerını soyleyıp sonraki bırgune erteledıler. Pekı deyip bekledik tekrar randevu gunu söyledikleri saatte adreste olmadılar. Ben randevuyu ıptal edip bogazıcı tesisatı arayıp randevu aldım. Ekip tam saatinde geldiler hem gelmeden once aradılar hem bırgun oncesınde arayıp hatırlattılar. Islerıne sadık öusterıyle ılgılenen bır fırma. Tesekkurler tekrardan (:

 • Bir hafta önceden randevu aldım bir hafta bekledik ama degdi birgün önceden arayıp teyit aldılar ve sabahsi geldiler şuan gayet gûzel ısınıyor petekler

 • Merhaba Osman bey öncelikle istanbul geneline hizmet veriyoruz fiyat kısa süreliğine petek temizliğini yaptirana kombi bakımında %50 indirim kampanyası var ikisi bir arada 250 TL

 • Evimde 4 adet 120 cm 1 adet 100 cm 3 adet 60 cm ilk petek var. Petek temizliği ve kombi bakımı yaptırmak istiyorum fiyat alabilirmiyim.Atasehir de oturuyorum bu bölgeye hizmet veriyormusunuz bilgi alabilirmisin?

 • Merhabalar , evim çobançeşme/Yenibosnada 80 m kare 6 petek var,havlupan yok.Kombi bakım , petek içi temizleme ve buharlı temizlik yaptırmak istiyorum.Fiyat bilgisini paylaşırsanız çok memnun olurum ona göre iletişime geçeriz.İlginiz için simdiden teşekkürler.

 • İnternetten petek ve kombi temizliği için tesadüfen seçtiğim boğaziçi tesisat gerçekten bu işi profesyonelce yapıyor. Petek ve kombi temizliği için gelen Yahya Bey işini son derece dikkatli bir şekilde yapan güleryüzlü ve müşteriye yaptığı işlemleri anlatan iyi bir eleman. Temizlik işleminden sonra hem petekler tertemiz oldu hem de ortalık hiç kirletilmedi. Su ısıtma sorunu olan kombi de gayet düzgün çalıştı. Buradan çok samimiyetle herkese tavsiye ederim. İyi günler.

 • Merhaba Salon ve yatak odası petek lerim 2 adet 1.80 bir adet 1 metre ve 2 adet 80 Cm birde banyo havlupan var petek iç temizlik fiyatımız ne olur beni bilgilendirirmisiniz bu arada sancaktepede oturmaktayim uygunmudur.

 • 5 yıl önce kışın petek temizliği yaptırmıştım çok memnun kaldım artık tesisat kombi ile ilgili ne sıkıntım olsa arıyorum gelip yapıyorlar aile doktoru olur ya burasıda bizim aile tamircimiz oldu sağolsunlar

 • Bahar temizliği kapsamında boya badana yapıyorduk petek aralarındaki aşırı tozlanmaları temizlemek mümkün olmadı petek aralarındaki tozlar nasıl temizlenir diye araştırma yaparken bu sayfayı buldum kısa bir araştırma sonucunda petek araları yüksek basınçlı buharlı petek temizleme makinelerle yapılıyormuş ve bu bir sektör haline gelmiş firmalar arasında uzunca bir araştırma yaptım ve yine dönüp dolaşıp Boğaziçi tesisat sayfasına geri geldim ve randevu aldım sağolsunlar bir kaç saat önce geldiler profesyonel hizmet güvenilir insanlar ve en önemlisi Kombi bakımı, Petek temizliği,Buharlı petek temizleme üçü bir arada uygun fiyata yaptırdım ve üç ayrı firma veya usta ile uğraşmaktan kurtuldum süper tekrar teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

 • Nisan ayı geldi fakat halen ev ısınmıyor evde bebek var bir arastirma yaptım megerse petek temizliği diye bir islem varmış defelarca kombiye baktırdık fakat sonuc alamadım bu yüzden petek temizleme islemine de soğuk bakıyordum son care yaptırdık ama yüzde yüz ısı artışı oldu bir kış bosuna sogukta geçirdik.benim gibi kararsız kalanlara duyurulur

 • Bu kadar çok yorumu görünce tercihim boğaziçi tesisat oldu gerçekten hakkı ile yapıyorlar işlerini daha önce iki kez daha yaptırdık ama bu şekilde yapmamışlardı aynı zamanda kombi bakımı da yapıyorlar tekrar tekrar servis beklemek zorunda kalmıyor ve ikisi bir arada olunca indirimli fiyatlardan da yararlanmak da bir başka artı puan oluyor.

 • Çok araştırdım fakat bir çok firma bazı kelime oyunları yapmakta kimisi ilaçla temizlik yaptığını söylüyor bazıları makine ile yapıyor gelince ilacı yüksek fiyattan satıyor bazıları kombi filtre temizliğini kombi bakımı gibi yansıtıyor . Burayı aradım herşey net Petek temizliği 150 TL Kombi Bakımı 100 TL iki bir arada 200 TL kelime oyunu yapmadıklarını anladım ve aradım geldiler gerçekten ekstra herhangi bir masraf çıkmadı Vaillantın yapmış olduğu bakımdan daha iyi bir bakım yaptılar aslında petek temizliği 100 TL ye geldi bize zaten her sene 100 tl kombi bakımı için ödüyorduk şimdi 2 yılda bir ikisi bir arada yaptıracağım kombi bakımı fiyatına petek temizliği bedavaya geliyor teşekkürler

 • Merhaba;

  istanbul beylikduzun de oturuyorum dairem de 10 petek var ve petek temizliği yaptırmak istiyorum fiyat olarak geri dönmesini rica ediyorum.

 • Bu kış vakti yaptirdim hemen geldiler hallettiler Allah razı olsun hemen fark ettirdi kendi ev aynı derecede iki kat daha isiniyo

 • Slm bahcelievler soganlida oturuyorum dairem ķüçük 4 petek var birde kombi bakimini kaça yapiyorsunuz

 • Bizim ilk hedefimiz mutlu müşteri.
  Hizmetimizden memnun kalmanız bizi fazlasıyla memnun etti, bunun üzerine birde güzel dilekleriniz ve dualarınız için teşekkürler

 • Merhabalar,
  İnternette yaptığım bir araştırma neticesinde firmanızı gördüm ve forumlardaki yorumlara bakıp sizi petek temizliği ve kombi bakımı için çağırmıştım. Şu günlerde belki başka birçok alanda çalışan firmaların dikkat etmediği ki bana göre önemli bir husus olan verdiğiniz saatte adreste bulunmanız çok güzel bir hassasiyet. Gerek iş disiplini gerekse kalite hizmet için verdiğiniz emeklere teşekkürler. Allah daha nice hayırlı, bereketli, bol kazançlar nasip etsiz sizlere.

 • Merhaba Onur bey değerli vaktinizden bize zaman ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Sizinde söylediğiniz gibi bir çok yeni binada da bu şekilde petekler ısınmıyor şikayeti almaktayız bunun başlıca sebebi inşaat esnasında yeterince özen gösterilmemesi nedeni ile peteklere ve tesisat içerisine kaçan toz topraklardır ve bunun en ekonomik ve zahmetsiz yolu petek temizliği ile olmaktadır ve bu yönde işlem yapılarak başarı sağlanmıştır.

 • Boğaziçi Tesisat’ı tesadüfen kombi, petek tıkanıklığı vs. bilgilerine bakarken buldum. Arkadaşlar 2 gün sonra geldiler ve tüm tesisat temizlendi. Sıfır bina olmasına rağmen peteklerden birinde tıkanıklık vardı ve yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyordu. Şimdi çok güzel bir şekilde problem olan oda da ısınıyor. Ayrıca kombi filtresi de temizlendi, onda da toz toprak varmış, su dolaşımı da çok rahat şekilde gerçekleşiyor.

  Çok teşekkür ederim.

 • Peteklerin bir kismi isitiyor digr kismi isitmiyordu. Hava yapiyor diye havalarinida alsam sorun gecmedi. Bir kac firma ile görüşüp fiyat olarak hemde kaliteli bir ekip olduğuna inanarak irtibata gectim. Randevuya tam zamaninda gelerek sorunu cozduler. İslem 1saat civarında sürdü. Suan petekler tamamen isiniyor. Kaliteli ve guleryuzlu hizmetiniz icin tesekkurler.

 • İşlemi biraz araştırıp bilgi sahibi olduktan sonra bir kaç firma ile görüşüp fiyat ve islem bilgisi aldim. Fiyat olarak diger firmalara gore daha uygun fiyat vererek tam zamaninda gelip işlemi gerceklestirdiler. Peteklerden çıkan pis suyu gördüğümde şok oldum. Temiz su gelene kadar işlem devam etti. Ve islemden sonra peteklernet olarak ısındı. Referans gecmisinede bakarak tercih etmistim zaten. Memnunda kaldim. Teşekkür ederim bogazici tesisat

 • Merhaba Hakan bey öncelikle iyi bir konuya değinmişsiniz teşekkürler
  Maalesef her sektörde olduğu gibi servis hizmeti veren firmalarda da dürüst çalışmayan firmalara rastlamak mümkün.
  Bu konuda tüketiciler hizmet aldığı firmaları güvenilir olup olmadığı konusunda araştırma yapması gerekmektedir.Boğaziçi Tesisat olarak bu konuda ciddi alt yapı hazırlıkları yapmaktayız.Önümüzdeki yıllarda bu konuya köklü çözümler üretmek için proje hazırlamaktayız.

 • Kombi temizleme fiyatı gerçekten oldukça uygunmuş. Ben son temizlettiğimde 120 lira filan ödemiştim. Sağlam parçaları bile değiştirdikleri oluyormuş sırf ödeme almak için dikkat edin arkadaşlar.Boğaziçi Tesisatı bundan dolayı tercih ediyorum Haramı Helalı biliyorlar

 • Daha once bir cok firmadan hizmet aldik. Cokca arastirdiktan sonra islemi yaptirsakta hem profesyonellik olsun hem is kalitesi olsun memnun kalmadik. Boğaziçi tesisatin Randevuya tam saatinde iştirak, hizmet kalitesi , musteriye verdikleri deger acikcasi takdire şayan. İsini iyi yapan her zaman tercih edilir bu yuzden tercihimizsiniz .

 • Apartman yöneticisi olarak binamızda bulunan 8 direnin de petek temizliği işlemi için uygun fiyata kaliteli hizmet alabileceğimiz firma araştırması yapıyorken Boğaziçi tesisatı da biraz araştırdım. İstanbul geneline hizmet veren otuz firma ile görüşme yaptım bu görüşmeler sonucu dört firma içime sindi ve bu firmalar arasında Boğaziçi Tesisatı tercih ettim gerek toplu iş indirimi gerekse çevremizde yapmış oldukları işlerden aldığım referanslar nedeniyle ve iyki de bu firmayı tercih etmişiz temiz titiz bir çalışma ile tüm dairelerin petek temizleme işlemini yaptılar. apartman olarak kendileri ile de kombi bakımı ve petek temizliği işlerinde iki yılda bir genel bakım olmak üzere tüm tamir ve arıza işleri kapsamında anlaşma yaptık. Bir kez daha yapılan çalışmadan dolayı teşekkür ederiz.

 • Yeşilköyde bulunan dairemizin yerden ısıtma tesisat temizliğini yaptırdık yapılan işlem ciddi anlamda fayda sağladı kombi pompasında arıza vardı fakat temizliği işlemi sonrasında bu arızada ortadan kalktı işinin ehli ve kaliteli hizmet sunan servis elamanlarına teşekkürler.

 • Petek temizliği yaptırdık gayet memnun kaldık gelen arkadaşlar gayet tecrübeli ve titiz çalışma yürüttüler

 • Kurumsal bir yapıda hizmet veriyorlar teşekkür ederim hız bir şekilde sorunu çözdüler

 • Arkadaşlar belirtilen zamanda gelip titiz ve detaylı şekilde petek temizliğini yaptılar.çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz…Hüseyin ve Yakup bey in ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

 • Dün peteklerin temizliğini yaptırdım.servise gelen hüseyin usta gerçekten işini çok temiz yapıyor.
  Herkese tavsiye ederim,peteklerin ısıtması gerçekten fark etti.

 • Petekler ısınmıyordu ve bazı peteklerden ses geliyordu internette araştırırken http://www.boğazicitesisat.com adresine denk geldim aradım hemen ertesi güne servis yazdılar ertesi gün tamda söyledikleri saatte geldiler ve petek temizliği yaptılar ve petekler artık daha iyi ısınıyor boğaziçi tesisat tercih ettiğimiz için çok şanslıyız tam anlamıyla profesyonel hizmet veriyorlar geçen haftalar dayımlar da aynı hizmeti farklı bir firmadan almışlar hiç memnun değiller şimdi onlar içinde randevu aldık tekrar temizlik yaptıracaklar herkese öneririm

 • Mimaroba kent plus evlerine gelen servis hüseyin beye teşekkür ederim çok titiz temiz çalışma yaptılar kombi daha düşük ayarda çalışıyor petekler iki kat daha sıcak

 • Erkan bey bu güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz Müşteri Memnuniyeti firmamızın prestiji ve saygınlığı açısından üzerinde önem ve ciddiyetle durduğu bir unsurdur.

 • Petek temizleme işlemini az önce yaptırdım arkadaşlar tam saatinde geldi ve işlemi mutazam bi şekilde gerçekleştirdi.Özenli çalıştılar paramızın tam karşılığı iki sene de bir yaptırmayı düşünüyor ellinize sağlık iyi çalışmalar.

 • Fiyat sistem ve petek sayısına göre degisiklik gösterdiğinden telefonla bir iki soru sonrası net ve doğru fiyat verilmekte

 • Kaça temizlediğiniz hakkında bir fiyat koysaydınız daha hoş olurdu. Genelde dürüst iş yapan firmalar fiyat koymaktan kaçınmaz…

 • vermiş olduğunuz hizmet karşılığında alınan fiyatlar gayet makul teşekkürler

 • Gerçekten piyasada kaliteli çalışan firmalar Arasında en uygun fiyatı verdiler kaliteli işçilik uygun fiyat isteyenlere öneririm

 • vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler hızlı ve kaliteli hizmet isteyenlere tavsiyemdir

 • Doğrusu ben pek önemsemem böyle net aracılığıyla ilan lara tavsiye üzerine denemek istedim.memnun kaldım aldığınız ücreti hak ediyorsunuz.

 • Yorum yazmadan geçemeyeceğim herkez kalite ve ucuzluktan bahsediyor ama siz yapiyorsunuz.. emeğinize ve ellerinize sağlik..

 • Annemler size petek temizliği yaptırmış çok memnunlar peteklere el sorulmuyor çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.