Petek Temizliği Fiyatları

Kalorifer peteği temizleme fiyatları  2020 yıllarında olduğu gibi 2022 yılında da aynıdır. Genel olarak kombi petek temizliği fiyatları petek sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Birim fiyatları 30 ₺ ile 50₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Petek Temizliği

Boğaziçi Tesisat 10 yıldır İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Size en yakın servislerimiz için bizi arayın.  0212 703 16 740850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Evde petek temizliğini nasıl yaparım diyorsanız sayfanın sonunda detaylı olarak anlattık okumanızı tavsiye ederiz.

Kalorifer Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Kalorifer petek temizliği kaç yılda bir yapılır? Periyodik olarak iki yılda bir petek temizleme işlemi yapılmalıdır. Bilindiği üzere petekler kapalı devre çalışmaktadır. Buna bağlı olarak yıllarca aynı su tesisat içerisinde pas, kireç, tortu ve çamurlaşma oluşmaktadır. Buna bağlı olarak daha önce gayet iyi ısınan petek ısınmamaya başlar.

Bunun hakkında sayfamızdaki videoya göz atabilirsiniz. Petek gözenekleri bu yüzden tıkanır ve ısı kaybı meydana gelir.

10 yıldır sektörde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasına sizi de eklemek isteriz. Kaliteli , güvenilir ve profesyonel hizmet için hemen şimdi bizi arayın.

1 Dakika dan sonra gelecek görüntüye dikkatle bakın bu şekilde peteklerin ısınması mümkün değildir.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Kombi petek temizliği işlemleri şu şekilde yapılmaktadır;

 • Uygun bir petekten makine sisteme bağlanır.
 • Bütün peteklerin vanası kapatılır sadece bir peteğin vanası açık bırakılır.
 • Petekler sökülmeden tek tek bir noktadan tek tek ön yıkama yapılır.
 • Bütün petekler açık konumda Genel Yıkama
 • Durulama işlemi yapılır.
 • Filtre Temizliği yapılır.
 • Koruyucu kimyasal  ilave edilir
 • Kombi bakımı yapılır. ( İsteğe Bağlı )
 • Sistem yakılıp hava alma işlemi yapılır.
 • Sistem yakılıp test edilir ve çalışır vaziyette teslim edilir.

(Bu işlemler sırasında evde kesinlikle kirlenme söz konusu değildir.)

Aşağıdaki linke tıklayıp petek temizleme videosu izleyin, bir dakikadan  sonra gelecek görüntülere dikkatle bakın. Kombiler bu şekilde katılaşmış suyu ısıtmaya çalışırken daha fazla doğal gaz tüketiyor. Bu durum daha fazla fatura gelmesine neden oluyor.

Kombi Bakım Petek Temizliği Fiyatları

Kombi bakımı ve petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmektedir. Petek temizleme fiyatları hakkında detaylı bilgi için sayfamızın sonunda bulunan fiyat tablosuna bakınız.

Tıkla Ara :    0532 359 0212

WhatsApp : 0532 359 0212

Kombi Petek Temizleme

 

Petek Temizlemede Pratik Çözümle Tanışın

Kış aylarında kombi keyfini çıkarmak için, peteklerin temiz olması gerekir. Firmamız, petek temizliği konusunda deneyimli eleman kadrosuyla, petekleri kışa hazırlıyor.

Kış aylarında aile bütçesini sarsan doğal gaz faturası gelir. Buna rağmen ısınmayan peteklerden kurtulmak için petek temizliği yaptırın. %30 varan ısı performans artışı sağlayın.

Neden Petek Temizliği Gereklidir?

Firmamız, kış aylarında daha az enerji ile daha çok ısınma imkanı sunmaktadır. Kombiler, kış ayı boyunca hiç

Kombi Petek Temizleme Esenler

durmadan yüksek performansla çalışır. Suyun içindeki kireç tesisatın içine yapışır.
Bu nenle tesisatın içerisinde dolaşan su sirkülasyonunu yavaşlar. Buna bağlı olarak sıcak su peteklere gelmeden soğur. Ve verimli ısıtma yapamaz.

Unutmayın! Petekler kapalı devre çalışır ve yıllarca aynı su sistemde dolaşır. Peteklerin içindeki sıcak su, kış boyunca ısınır ve içindeki kireç kalıntılarını peteğe bırakır. Petek bu nedenle tıkanır ve ısınma problemi ile karşılaşır. Petek içerisindeki kireç ve diğer tortular, peteğin kullanım kalitesini en az seviyeye düşürür.

Petek Temizliğin de 8. yıl

Profesyonel eleman kadrosuna sahip olan ekiplerimiz mevcuttur. İlk aşamada peteklerin ısınma problemini test edilir. Yapılan test işleminden sonra özel makineler, temizlik işlemine geçer.

Bu makineler sayesinde petekler sökülmeden, eviniz kirlenmeden petek temizleme işlemi yapılır. Eski usul temizleme yöntemlerinin son bulduğu günümüzde, özel makinelerle petek temizleme işlemi gerçekleştirilir. Boğaziçi Tesisat, tecrübeli elemanlarla kısa sürede bütün petek tesisatını temiz bir şekilde teslim etmektedir.

Size en servis için bizi arayın sabah 8:30 Akşam 23.30  0212 703 16 740850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212

İsterseniz WhatsApp dan yazın. 

WhatsApp : 0532 359 0212

Makineyle Petek Temizliği

Yeni nesil makineler, tazyikli su ile tesisatın içine yapışmış bütün artıkları kısa sürede temizlemektedir. Tazyikin etkisi ile yapışan kireçler ve diğer tortular, tahliye kısmından lavaboya akmaktadır. Temiz su gelene kadar temizlik işlemi devam etmektedir. Kış boyunca az enerji ile çok ısınmak için petek temizliğini ihmal etmeyin.
Müşteri Hizmetlerimiz Haftanın 7 Günü Görevde

Kombi Petek Temizleme

Kombi sistemine ait peteklerin temizliği için, ilk aşamada bizi aramanız yeterlidir. Ekibimiz, sizin için en uygun zaman dilimine randevu işlemi gerçekleştirmektedir. Gecikmeden adreslere ulaşan ekibimiz makineyi çalıştırıp, kısa sürede tesisat içerisindeki bütün yabancı maddeleri dışarı atar.

Petek Temizleme de Profesyonellik Neden Önemlidir?

Sıradan veya amatör petek temizleme yöntemleri, istenilen performansı sergileyemez. Sadece içerisindeki suyu tahliye etmek, sudaki yabancı maddeleri temizler. Yapışan veya tortulaşan kirler, profesyonel petek temizleme hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Petek temizliği neden yapılmalı? Peteklerin temizlenmesi, ekonomik açıdan ve iyi ısınma açısından tercih edilen bir şık haline gelmiştir. Profesyonel yöntemler, diğer yöntemler gibi problem teşkil etmez ve zaman kaybını önler. %100 petek temizliği için ekibimizi haftanın 7 günü aramanız yeterlidir. En kısa sürede ekibimiz adresinize ulaşacaktır.

Petek Temizleme Fiyatı

Petek temizleme fiyatları birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca petek temizliği işlemi yapılan kalorifer peteklerinin sayısı, modeli, ısıtma sistemi ve cinsi de önemlidir. Alüminyum petekler temizleme işleminin en pahalıya, panel petekler ise en ucuza yapılmaktadır. Petek temizliği işlemi yapacak olan firmanın, ayrıca kombi bakımı işlemini de gerçekleştirmesi gereklidir. Bu da temizlik işleminin fiyatlarında değişiklik görülmesine neden olabilir. Petek temizleme fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakım fiyatları sabit olup her marka kombiler için kombi bakım ücreti 250 TL’dir. Kombi bakımının yılda bir kez yapılması uzmanlar tarafından önerilir. Firmamız tarafından en uygun fiyata yapılmaktadır. Kombi petek temizliği kisi bir arada yapıldığında Kombi temizleme fiyatı 200 TL Kombi Bakımı Nasıl Yapılır >> >

Kombi Bakımı Servisi Arızaları Tamiri

Kombi bakımında ne yapılıyor

 • Filtre temizleme,
 • Genleşme Tankının hava kontrol ve takviyesi,
 • Çakmak Temizliği,
 • Fan Temizliği,
 • Yanma Odası Temizliği

Sizlere kısaca özetledik. Detaylı bilgi için yazımızın devamına ve Müşteri memnuniyeti için sayfa sonundaki yorumlara bakabilirsiniz..

2020 2022 yılı Kampanyalı Petek Temizliği Fiyatları

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI TUTAR / BİRİM

Panel Radyatör Petek Temizleme Fiyatları 30 TL

Kombi Bakım Fiyatları 200 TL

Alurad Petek Temizliği Fiyatları 70 TL

Buharlı Petek Temizleme Fiyatları 70 TL

Döküm Petek Temizliği Fiyatları 50 TL

Fiyatlar  5 petek 250 TL üzeri her petek için hesaplanır.

Komşuna tavsiye et  %10 İndirim kazan kampanyası: Komşunuzla aynı gün petek temizliği hizmeti alın. Liste fiyatından %10 indirim kazanın.
Bölgeye özel %10 indirim günü kampanyası: Haftanın bazı günlerinde, bazı bölgelere özel indirimler uyguluyoruz. Bulunduğunuz ilçeye özel indirim gününü öğrenmek için bizi arayın.
Daimi müşterilerimize özel %10 İndirim Kampanyası;  6 ay içinde firmamızdan farklı bir hizmet aldıysanız, alacağınız 2. hizmette anında %10 indirim kazanırsınız.
4 daire üzeri işlemlerde toplu iş indirim fırsatı için bizi arayın.
Petek Temizleme işleminin Faydası
Petek temizlemenin en önemli faydası yakıt tasarrufudur. Isı verimliliğini artırdığından dolayı doğal gaz tüketiminiz daha az olacaktır. Yapmış olduğumuz petek temizleme işlemlerinde %30′ a varan performans artışı sağlanmıştır. En az %10 yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Uzun süredir petek temizleme yaptırmadıysanız,

Evet, petek temizletme yaptırarak kombi ömrünü uzatmanız mümkündür. Pis petek suları katılaşırlar ve buda kombi pompasını aşırı derecede zorlanmasına sebep olur. Bundan dolayı kombi pompası arıza yapar bu da oldukça pahalıdır.

Elektrik Tasarrufu Sağlar Temizliği yaptırarak kombi pompasının verimli çalışmasını sağlarsınız. Bu verimlilik elektrik faturanıza düşüş olarak yansır. Temizleme sonrasında, peteklerin daha fazla ısındığını fark edeceksiniz
İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz vardır

Size en servis için bizi arayın sabah 8:30 Akşam 23.30  0212 703 16 740850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212

İsterseniz WhatsApp dan yazın. 

WhatsApp : 0532 359 0212

Evde Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

İlk olarak kombiyi kapatıp kombinin altında bakış açınıza göre en sağda olan tesisat dönüş vanasını kapatın bazı kombilerde olmayabilir.

Daha sonra bütün peteklerin vanasını kapatın ve sadece bir peteğin vanasını açık kalsın.

Sonra banyoda bulunan tahliye vanasını açıp tesisattaki suyu boşaltın.
Sonra kombi su verme vanasını açın ve tahliye vanasından temiz su gelene kadar sürekli tesisata temiz su takviye edin.

Tahliye vanasından temiz su gelince kombiye su verme vanasını kapatın. Sonra açık olan peteğin vanasını kapatıp, kapalı olan peteklerden birini açın. Petek vanasını açtıktan sonra tekrardan kombi su verme vanasını açıp temiz su gelene kadar su takviyesi yapın.

Evdeki bütün petekleri bu şekilde temizledikten sonra, kombi altında bulunan en sağdaki kalın olan filtreyi anahtar yardımıyla açın ve temizleyip yerine takın. Tahliye vanası kapatın.

Kombiye 1.5 bar su basın ve çalıştırın. Bütün peteklerin tek tek havasını alın  petekten hava aldıkça kombi su eksiltecektir ara ara su takviyesi yapmayı unutmayın.

196 Yorum. Yeni Yorum

 • Annemler size petek temizliği yaptırmış çok memnunlar peteklere el sorulmuyor çok teşekkürler

  Cevapla
 • yunus polat
  2 Eylül 2014 15:43

  Yorum yazmadan geçemeyeceğim herkez kalite ve ucuzluktan bahsediyor ama siz yapiyorsunuz.. emeğinize ve ellerinize sağlik..

  Cevapla
 • Ben petek temizlettim baya yarari varmis güzel bir çözüm beyendim harika

  Cevapla
 • Doğrusu ben pek önemsemem böyle net aracılığıyla ilan lara tavsiye üzerine denemek istedim.memnun kaldım aldığınız ücreti hak ediyorsunuz.

  Cevapla
 • Gerçekmiş temizletince anladım cok teşekkür

  Cevapla
 • Her eve lazim yilda birgun mutlaka temizletmek gerekir

  Cevapla
 • Su Tesisatı Ustası
  12 Eylül 2014 12:56

  Size daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz

  Cevapla
 • vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler hızlı ve kaliteli hizmet isteyenlere tavsiyemdir

  Cevapla
 • Gerçekten piyasada kaliteli çalışan firmalar Arasında en uygun fiyatı verdiler kaliteli işçilik uygun fiyat isteyenlere öneririm

  Cevapla
 • vermiş olduğunuz hizmet karşılığında alınan fiyatlar gayet makul teşekkürler

  Cevapla
 • Kaça temizlediğiniz hakkında bir fiyat koysaydınız daha hoş olurdu. Genelde dürüst iş yapan firmalar fiyat koymaktan kaçınmaz…

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   10 Kasım 2014 14:12

   Fiyat sistem ve petek sayısına göre degisiklik gösterdiğinden telefonla bir iki soru sonrası net ve doğru fiyat verilmekte

   Cevapla
 • Petek temizleme işlemini az önce yaptırdım arkadaşlar tam saatinde geldi ve işlemi mutazam bi şekilde gerçekleştirdi.Özenli çalıştılar paramızın tam karşılığı iki sene de bir yaptırmayı düşünüyor ellinize sağlık iyi çalışmalar.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   23 Kasım 2014 22:50

   Erkan bey bu güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz Müşteri Memnuniyeti firmamızın prestiji ve saygınlığı açısından üzerinde önem ve ciddiyetle durduğu bir unsurdur.

   Cevapla
 • Bakalım yarın yaptircammmmmm

  Cevapla
 • Mimaroba kent plus evlerine gelen servis hüseyin beye teşekkür ederim çok titiz temiz çalışma yaptılar kombi daha düşük ayarda çalışıyor petekler iki kat daha sıcak

  Cevapla
 • Eda Yılmaz
  5 Ocak 2015 20:24

  Petekler ısınmıyordu ve bazı peteklerden ses geliyordu internette araştırırken http://www.boğazicitesisat.com adresine denk geldim aradım hemen ertesi güne servis yazdılar ertesi gün tamda söyledikleri saatte geldiler ve petek temizliği yaptılar ve petekler artık daha iyi ısınıyor boğaziçi tesisat tercih ettiğimiz için çok şanslıyız tam anlamıyla profesyonel hizmet veriyorlar geçen haftalar dayımlar da aynı hizmeti farklı bir firmadan almışlar hiç memnun değiller şimdi onlar içinde randevu aldık tekrar temizlik yaptıracaklar herkese öneririm

  Cevapla
 • Dün peteklerin temizliğini yaptırdım.servise gelen hüseyin usta gerçekten işini çok temiz yapıyor.
  Herkese tavsiye ederim,peteklerin ısıtması gerçekten fark etti.

  Cevapla
 • Arkadaşlar belirtilen zamanda gelip titiz ve detaylı şekilde petek temizliğini yaptılar.çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz…Hüseyin ve Yakup bey in ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

  Cevapla
 • sunny klima servisi
  3 Mart 2015 17:07

  Kurumsal bir yapıda hizmet veriyorlar teşekkür ederim hız bir şekilde sorunu çözdüler

  Cevapla
 • Petek temizliği yaptırdık gayet memnun kaldık gelen arkadaşlar gayet tecrübeli ve titiz çalışma yürüttüler

  Cevapla
 • KenanErsoy
  26 Ekim 2015 16:20

  Yeşilköyde bulunan dairemizin yerden ısıtma tesisat temizliğini yaptırdık yapılan işlem ciddi anlamda fayda sağladı kombi pompasında arıza vardı fakat temizliği işlemi sonrasında bu arızada ortadan kalktı işinin ehli ve kaliteli hizmet sunan servis elamanlarına teşekkürler.

  Cevapla
 • Petek temizliği çok işe yaradı daha çok ısınıyorum

  Cevapla
 • İshak aykaç
  1 Şubat 2016 15:59

  Kobinin suyu hep aynı kalıyor niye yapıyor

  Cevapla
 • Kemal Açıkgöz
  14 Mart 2016 09:16

  Apartman yöneticisi olarak binamızda bulunan 8 direnin de petek temizliği işlemi için uygun fiyata kaliteli hizmet alabileceğimiz firma araştırması yapıyorken Boğaziçi tesisatı da biraz araştırdım. İstanbul geneline hizmet veren otuz firma ile görüşme yaptım bu görüşmeler sonucu dört firma içime sindi ve bu firmalar arasında Boğaziçi Tesisatı tercih ettim gerek toplu iş indirimi gerekse çevremizde yapmış oldukları işlerden aldığım referanslar nedeniyle ve iyki de bu firmayı tercih etmişiz temiz titiz bir çalışma ile tüm dairelerin petek temizleme işlemini yaptılar. apartman olarak kendileri ile de kombi bakımı ve petek temizliği işlerinde iki yılda bir genel bakım olmak üzere tüm tamir ve arıza işleri kapsamında anlaşma yaptık. Bir kez daha yapılan çalışmadan dolayı teşekkür ederiz.

  Cevapla
 • Serap taştan
  24 Nisan 2016 10:34

  Daha once bir cok firmadan hizmet aldik. Cokca arastirdiktan sonra islemi yaptirsakta hem profesyonellik olsun hem is kalitesi olsun memnun kalmadik. Boğaziçi tesisatin Randevuya tam saatinde iştirak, hizmet kalitesi , musteriye verdikleri deger acikcasi takdire şayan. İsini iyi yapan her zaman tercih edilir bu yuzden tercihimizsiniz .

  Cevapla
 • Kombi temizleme fiyatı gerçekten oldukça uygunmuş. Ben son temizlettiğimde 120 lira filan ödemiştim. Sağlam parçaları bile değiştirdikleri oluyormuş sırf ödeme almak için dikkat edin arkadaşlar.Boğaziçi Tesisatı bundan dolayı tercih ediyorum Haramı Helalı biliyorlar

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   1 Ağustos 2016 20:09

   Merhaba Hakan bey öncelikle iyi bir konuya değinmişsiniz teşekkürler
   Maalesef her sektörde olduğu gibi servis hizmeti veren firmalarda da dürüst çalışmayan firmalara rastlamak mümkün.
   Bu konuda tüketiciler hizmet aldığı firmaları güvenilir olup olmadığı konusunda araştırma yapması gerekmektedir.Boğaziçi Tesisat olarak bu konuda ciddi alt yapı hazırlıkları yapmaktayız.Önümüzdeki yıllarda bu konuya köklü çözümler üretmek için proje hazırlamaktayız.

   Cevapla
 • Asli karahan
  27 Eylül 2016 22:35

  İşlemi biraz araştırıp bilgi sahibi olduktan sonra bir kaç firma ile görüşüp fiyat ve islem bilgisi aldim. Fiyat olarak diger firmalara gore daha uygun fiyat vererek tam zamaninda gelip işlemi gerceklestirdiler. Peteklerden çıkan pis suyu gördüğümde şok oldum. Temiz su gelene kadar işlem devam etti. Ve islemden sonra peteklernet olarak ısındı. Referans gecmisinede bakarak tercih etmistim zaten. Memnunda kaldim. Teşekkür ederim bogazici tesisat

  Cevapla
 • Güven aslan
  27 Eylül 2016 22:43

  Peteklerin bir kismi isitiyor digr kismi isitmiyordu. Hava yapiyor diye havalarinida alsam sorun gecmedi. Bir kac firma ile görüşüp fiyat olarak hemde kaliteli bir ekip olduğuna inanarak irtibata gectim. Randevuya tam zamaninda gelerek sorunu cozduler. İslem 1saat civarında sürdü. Suan petekler tamamen isiniyor. Kaliteli ve guleryuzlu hizmetiniz icin tesekkurler.

  Cevapla
 • Boğaziçi Tesisat’ı tesadüfen kombi, petek tıkanıklığı vs. bilgilerine bakarken buldum. Arkadaşlar 2 gün sonra geldiler ve tüm tesisat temizlendi. Sıfır bina olmasına rağmen peteklerden birinde tıkanıklık vardı ve yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyordu. Şimdi çok güzel bir şekilde problem olan oda da ısınıyor. Ayrıca kombi filtresi de temizlendi, onda da toz toprak varmış, su dolaşımı da çok rahat şekilde gerçekleşiyor.

  Çok teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   15 Kasım 2016 10:32

   Merhaba Onur bey değerli vaktinizden bize zaman ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Sizinde söylediğiniz gibi bir çok yeni binada da bu şekilde petekler ısınmıyor şikayeti almaktayız bunun başlıca sebebi inşaat esnasında yeterince özen gösterilmemesi nedeni ile peteklere ve tesisat içerisine kaçan toz topraklardır ve bunun en ekonomik ve zahmetsiz yolu petek temizliği ile olmaktadır ve bu yönde işlem yapılarak başarı sağlanmıştır.

   Cevapla
 • Bende baktıracam

  Cevapla
 • Merhabalar,
  İnternette yaptığım bir araştırma neticesinde firmanızı gördüm ve forumlardaki yorumlara bakıp sizi petek temizliği ve kombi bakımı için çağırmıştım. Şu günlerde belki başka birçok alanda çalışan firmaların dikkat etmediği ki bana göre önemli bir husus olan verdiğiniz saatte adreste bulunmanız çok güzel bir hassasiyet. Gerek iş disiplini gerekse kalite hizmet için verdiğiniz emeklere teşekkürler. Allah daha nice hayırlı, bereketli, bol kazançlar nasip etsiz sizlere.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   6 Aralık 2016 00:10

   Bizim ilk hedefimiz mutlu müşteri.
   Hizmetimizden memnun kalmanız bizi fazlasıyla memnun etti, bunun üzerine birde güzel dilekleriniz ve dualarınız için teşekkürler

   Cevapla
 • Ben de petekleri temizletmek istiyorum.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   6 Aralık 2016 00:03

   0850 532 1 536 arayın detaylı bilgi verelim işi kime yaptırısanız yaptırın fakat bizden bilgi almadan yaptırmayın

   Cevapla
 • Ceyhun özpekmezci
  15 Aralık 2016 09:56

  Slm bahcelievler soganlida oturuyorum dairem ķüçük 4 petek var birde kombi bakimini kaça yapiyorsunuz

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   15 Aralık 2016 13:10

   Merhaba Ceyhun Bey mail adresinize konuyla ilgi bilgi gönderilmiştir daha fazlası için 0850 532 1 536 den bize ulaşabilirsiniz

   Cevapla
 • Bu kış vakti yaptirdim hemen geldiler hallettiler Allah razı olsun hemen fark ettirdi kendi ev aynı derecede iki kat daha isiniyo

  Cevapla
 • Merhaba;

  istanbul beylikduzun de oturuyorum dairem de 10 petek var ve petek temizliği yaptırmak istiyorum fiyat olarak geri dönmesini rica ediyorum.

  Cevapla
 • Çok araştırdım fakat bir çok firma bazı kelime oyunları yapmakta kimisi ilaçla temizlik yaptığını söylüyor bazıları makine ile yapıyor gelince ilacı yüksek fiyattan satıyor bazıları kombi filtre temizliğini kombi bakımı gibi yansıtıyor . Burayı aradım herşey net Petek temizliği 150 TL Kombi Bakımı 100 TL iki bir arada 200 TL kelime oyunu yapmadıklarını anladım ve aradım geldiler gerçekten ekstra herhangi bir masraf çıkmadı Vaillantın yapmış olduğu bakımdan daha iyi bir bakım yaptılar aslında petek temizliği 100 TL ye geldi bize zaten her sene 100 tl kombi bakımı için ödüyorduk şimdi 2 yılda bir ikisi bir arada yaptıracağım kombi bakımı fiyatına petek temizliği bedavaya geliyor teşekkürler

  Cevapla
 • Derya Ataşehir
  6 Mart 2017 00:29

  Bu kadar çok yorumu görünce tercihim boğaziçi tesisat oldu gerçekten hakkı ile yapıyorlar işlerini daha önce iki kez daha yaptırdık ama bu şekilde yapmamışlardı aynı zamanda kombi bakımı da yapıyorlar tekrar tekrar servis beklemek zorunda kalmıyor ve ikisi bir arada olunca indirimli fiyatlardan da yararlanmak da bir başka artı puan oluyor.

  Cevapla
 • ÇOK MEMNUN KALDIM. HAYIRLI İŞLER DİLERİM.

  Cevapla
 • Canan Tütüncü
  22 Nisan 2017 22:34

  Nisan ayı geldi fakat halen ev ısınmıyor evde bebek var bir arastirma yaptım megerse petek temizliği diye bir islem varmış defelarca kombiye baktırdık fakat sonuc alamadım bu yüzden petek temizleme islemine de soğuk bakıyordum son care yaptırdık ama yüzde yüz ısı artışı oldu bir kış bosuna sogukta geçirdik.benim gibi kararsız kalanlara duyurulur

  Cevapla
 • 6 petek 1 havlupan kaç paraya temizleniyor

  Cevapla
 • Serdar Akbulut
  12 Haziran 2017 09:36

  Bahar temizliği kapsamında boya badana yapıyorduk petek aralarındaki aşırı tozlanmaları temizlemek mümkün olmadı petek aralarındaki tozlar nasıl temizlenir diye araştırma yaparken bu sayfayı buldum kısa bir araştırma sonucunda petek araları yüksek basınçlı buharlı petek temizleme makinelerle yapılıyormuş ve bu bir sektör haline gelmiş firmalar arasında uzunca bir araştırma yaptım ve yine dönüp dolaşıp Boğaziçi tesisat sayfasına geri geldim ve randevu aldım sağolsunlar bir kaç saat önce geldiler profesyonel hizmet güvenilir insanlar ve en önemlisi Kombi bakımı, Petek temizliği,Buharlı petek temizleme üçü bir arada uygun fiyata yaptırdım ve üç ayrı firma veya usta ile uğraşmaktan kurtuldum süper tekrar teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 • Meryem Süzer
  26 Temmuz 2017 15:05

  5 yıl önce kışın petek temizliği yaptırmıştım çok memnun kaldım artık tesisat kombi ile ilgili ne sıkıntım olsa arıyorum gelip yapıyorlar aile doktoru olur ya burasıda bizim aile tamircimiz oldu sağolsunlar

  Cevapla
 • Güngör karakulak
  23 Ağustos 2017 11:37

  Merhaba Salon ve yatak odası petek lerim 2 adet 1.80 bir adet 1 metre ve 2 adet 80 Cm birde banyo havlupan var petek iç temizlik fiyatımız ne olur beni bilgilendirirmisiniz bu arada sancaktepede oturmaktayim uygunmudur.

  Cevapla
 • Onursal Kahya
  13 Eylül 2017 15:24

  İnternetten petek ve kombi temizliği için tesadüfen seçtiğim boğaziçi tesisat gerçekten bu işi profesyonelce yapıyor. Petek ve kombi temizliği için gelen Yahya Bey işini son derece dikkatli bir şekilde yapan güleryüzlü ve müşteriye yaptığı işlemleri anlatan iyi bir eleman. Temizlik işleminden sonra hem petekler tertemiz oldu hem de ortalık hiç kirletilmedi. Su ısıtma sorunu olan kombi de gayet düzgün çalıştı. Buradan çok samimiyetle herkese tavsiye ederim. İyi günler.

  Cevapla
 • Merhabalar , evim çobançeşme/Yenibosnada 80 m kare 6 petek var,havlupan yok.Kombi bakım , petek içi temizleme ve buharlı temizlik yaptırmak istiyorum.Fiyat bilgisini paylaşırsanız çok memnun olurum ona göre iletişime geçeriz.İlginiz için simdiden teşekkürler.

  Cevapla
 • Osman Önal
  12 Ekim 2017 00:16

  Evimde 4 adet 120 cm 1 adet 100 cm 3 adet 60 cm ilk petek var. Petek temizliği ve kombi bakımı yaptırmak istiyorum fiyat alabilirmiyim.Atasehir de oturuyorum bu bölgeye hizmet veriyormusunuz bilgi alabilirmisin?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   13 Ekim 2017 18:22

   Merhaba Osman bey öncelikle istanbul geneline hizmet veriyoruz fiyat kısa süreliğine petek temizliğini yaptirana kombi bakımında %50 indirim kampanyası var ikisi bir arada 250 TL

   Cevapla
 • Bir hafta önceden randevu aldım bir hafta bekledik ama degdi birgün önceden arayıp teyit aldılar ve sabahsi geldiler şuan gayet gûzel ısınıyor petekler

  Cevapla
 • Ayhan korkmaz
  18 Kasım 2017 20:17

  Farklı bir firmadan randevu almıştım. Randevu gunu geldıgınde gelemeyeceklerını soyleyıp sonraki bırgune erteledıler. Pekı deyip bekledik tekrar randevu gunu söyledikleri saatte adreste olmadılar. Ben randevuyu ıptal edip bogazıcı tesisatı arayıp randevu aldım. Ekip tam saatinde geldiler hem gelmeden once aradılar hem bırgun oncesınde arayıp hatırlattılar. Islerıne sadık öusterıyle ılgılenen bır fırma. Tesekkurler tekrardan (:

  Cevapla
 • Yusuf Güney
  19 Kasım 2017 21:54

  Yaklaşık bir haftadır araştırma yapıyordum internette yaptığım araştırma sonucu boğaziçi tesisat da karar kıldım hakkında şikayet olmaması ve çok iyi yorumlar yapılması beni ikna etti fakat birde komşulara sorayim dedim bir iki komşuya sordum direk dedikleri boğaziçi tesisat meğerse herkez biliyormuş bir ben duymamışım yapılan temizlikten çok memnun kaldım teşekkür ederim

  Cevapla
 • Kombiye bakim yaptirmak ve 4 petek temizletmek istiyorum toplamda ne kadar ödeme yapmam gerekiyo .. ve zeytinburnuna geliyor musunuz???

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   21 Kasım 2017 22:52

   Dilek hanım İstanbul geneline hizmet veriyoruz fiyat detaylı kombi bakımı 100 TL Petek temizliği 150 TL Şuan Kampanya var İkisi bir arada kampanyası ile toplam 200 TL oluyor

   Cevapla
 • merhaba;

  evimizde 6 adet petek var temizlik yaptırmak istiyoruz fiyatı ne kadar olur? teşekkürler

  Cevapla
 • Mustafa Kaya
  23 Kasım 2017 16:21

  Merhaba benim evimde 8 petek var ama sadece ikisini kullanıyorum 2 peteğin bakımını yaptırmak istiyorum mümkünmü acaba fiyatı ne kadar acaba öğrenebilirmiyim.teşekkürler

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Kasım 2017 21:15

   Merhaba Mustafa bey sadece 2 peteğin temizliğini yaptırmanız mümkün fakat çözüm olmayacaktır zamanla temizlenmeyen peteklerdeki çamurlar tekrardan diğer petekleri tıkayacağından dolayı petek temizliğinde bu şekilde bir işlemi önermemekteyiz.

   Cevapla
 • petek temizliği için servis yazdırdım arkadaşlar zamanında gelip peteklerin kirli çamurlaşmaya petekleri makine ile tertemiz bir şekilde temizliğini yaptılar eskisiden daha iyi verim alıyorum emeğinize sağlık arkadaşlar .

  Cevapla
 • Merhabalar

  Evim Gaziosmanpaşa/Küçükköy de 5 adet petek ve kombi temizliği yaptırmak istiyorum.

  Cevapla
 • Merhabalar;

  evimde 5 petek bir havlupan var ayrıca buharlı petek temzilemede yaptırmak istiyorum her ikisinin maliyeti nedir ayrıca petek temizlemede kullandığınız ilaç ismini öğrenebilirmiyim bunlar kombiye zarar veriyormu?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   9 Aralık 2017 23:59

   Merhaba Ebru hanım kullandığımız ilaç kesinlikle kombiye zarar vermez kimyasallarımız özel olarak bu iş için üretilmektedir.

   Cevapla
 • Merhaba maltepe’de giriş kat ters dublex dairede oturuyorum. 18 yıllık bir kombim var. Alt katta 3 petek var. 2si hiç yanmıyor. 1’i ise çok az yanıyor.üst katta ise 4 petek var. Hepsi iyi yanıyor. Sorun temizlikle çözülür mü? Çözülürse fiyat alabilir miyim? (Toplam 7 panel.)

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   24 Aralık 2017 00:01

   Merhaba Şahin bey bahsetmiş olduğunuz sorunla bir çok ters dublex dairelerde karşılaşmaktayız ve bu sorun temizlik sonrasında tesisatta sorun yok ise çözülmektedir.

   Cevapla
 • fiyatları gayet uygun bence

  Cevapla
 • Göktürkte müstakil evimize yerden ısıtma temizliği yaptırdık yıllarca ısındığımızı zannediyormuşuz şuan eskiye nazaran yüzde elli daha iyi ısınıyoruz gelen arkadaşlar da gayet profesyonel işlem yaptılar ellerinize sağlık
  normalde böyle yorumlar yazmazdım ama gerçekten bu yorumu hak ettiler

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   2 Ağustos 2018 01:25

   Cemal bey güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz Boğaziçi tesisat olarak binlerce mutlu müşterimiz arasına sizi de dahil etmenin mutluluğu bize işimize daha fazla konsantre olmamız için çok büyük bir kaynak bundan sonra biz ve bizim gibi firmalardan aldığınız hizmetleri yorumlamanız dileğiyle

   Cevapla
 • Kenan kızgın
  23 Ocak 2018 09:40

  Bende bugün randövü aldım yurumları okuduktan sonra inşallah hayırlı olur

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   23 Ocak 2018 21:07

   Hayırlı olsun İşlem sonrasında da düşüncelerinizi yazmanızı rica ediyoruz

   Cevapla
 • 7 petegimiz mevcut ve coook eski ve pisler daha onceden hic temizligi yapilmamis petekler hic isinmiyor hep ust taraf soguk alt taraf hafif sicak oluyor fiyat hakkinda yardimci olur musunuz.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   7 Mayıs 2018 12:40

   Peteklerin ısınmama sebebi ve fiyat hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizden size bilgi verilecek
   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Cevapla
 • hatice erbaş
  9 Mayıs 2018 17:49

  Petek temizliği yaptırmak istiyorum fakat çok firma var bu işlemi yapan bir komşum sizi önerdi yorumlarınıza da baktığımda gayet memnun müşterileriniz var ben bahar temizliği ile birlikte petek temizliği yaptırmak istiyorum şimdi mi yaptırsam kışınmı yaptırsam karar veremedim

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   14 Mayıs 2018 17:08

   Hatice Hanım hiç fark etmez yazında yaptırsanız kışında yaptırsanız aynı işlem kesinlikle eviniz kirlenmiyor sizin müsaitleik durumunuz hangisi için uygunsa yapabiliriz

   Cevapla
 • Bizde buharli temizlik yaptirdik petek aralari cok guzel temizlendi arkadaslsr islerini tam saatinde ve mukemmel sekilde yaptilar tesekkur ederim bogazici tesisat

  Cevapla
 • Yakup Aykaç
  14 Eylül 2018 01:43

  Petek temizliği çekilişine katılmak istiyorum
  istanbul Bağcılar örnek yorum

  Cevapla
 • Çok güzel hizmet veren bir firma müşteri memnuniyetini öncelik edinerek çok başarılı hizmet sunuyorlar. Teşekkürler Boğaziçi Tesisat.

  Cevapla
 • Merhaba
  Fiyat listesi güncel fiyatlar mıdır?

  Cevapla
 • Yeni kampanyalar olacak mı acaba

  Cevapla
 • Kombi bakım ücreti kampanyalı ücret mi acaba

  Cevapla
 • Merhaba lar petekleri temizlettin memnun oldum
  Ve sizi arkadaşlarıma tavsiye ediyorum saygılar kolay gelsin

  Cevapla
 • Teşekkürler hızlı ve güvenilir hizmet.

  Cevapla
 • En kısa zamanda petek temizliği için bekliyorum

  Cevapla
 • Bende yaptırdım gayet memnunum arkadaşlara teşekkür ederim

  Cevapla
 • Temiz ve pratik. Ustamızın sorduğumuz şeylerde güzelce tane tane anlatması da bizi memnun bıraktı.

  Cevapla
 • Gercekten cok guzel hizmet veren musteri islerini sorunsuz olarak yapan aldigi parayi hak eden bir sirket herkese bu sirketi rahatlikla tavsiye ediyorum en onemliside musteri memnuniyetini en ust seviyede tutan bir ekip olmalaridir.

  Cevapla
 • Mustafa KARA
  18 Eylül 2018 21:52

  Cekilise katilmak istiyorum

  Cevapla
 • Merhabalar, İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir’de oturuyorum. 3 + 1 130 metrekare evim var. 9 petek sayısı mevcut. Fiyat alabilir miyim? Ayrıca anlaşıldığı takdirde ne kadar süre içerisinde geliyorsunuz.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   19 Ekim 2018 19:12

   Sanem hanım aynı gün hizmet vermeye çalışıyoruz fakat iş yoğunluğuna göre en geç birgün sonrası için randevu alıyoruz fiyatlandirma için iletişim numaranızdan detaylı bilgi verildi

   Cevapla
 • 2 sene önce sizden petek temizliği hizmeti almıştım. Çok ciddi bir tasarruf söz konusu oldu. Petek temizliği yaptırmak isteyenlere kesinlikle öneririm.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   19 Ekim 2018 19:09

   Merhaba İsminaz hanım iki yıl sonra tekrar görüşmek bizi fazlasıyla memnun etti servis kaydınız yaptık ve size özel indirim de yapıldı 2 yıl önce olduğu gibi yarın ekiplerimiz tam saatinde adresinizde olacaklar.

   Cevapla
 • Merhaba, öncelikle hayırlı işler diliyorum. Hocam ben de petek temizliği ile kombi bakımı yaptırmak istiyorum. Fakat Çatalca’da oturuyorum. Bu tarafa da hizmet veriyor musunuz?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   19 Ekim 2018 19:04

   Merhaba Kenan bey Çatalca dahil İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veriyoruz

   Cevapla
 • 10 senedir aynı evde kiracı olarak oturuyorum. Şimdiye kadar hiç petek temizliği yapmadım. Kışın petekleri yaktığımız halde orta ve üst kısımlar hiç ısınmıyor. Petek temizliğinden sonra bu kesin olarak düzelir mi?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   19 Ekim 2018 18:44

   Samet bey söylemiş olduğunuz sorunlar petek temizliği ile çözülecek sorunlar fakat hayatınızla ilgili bir sorunda olabilir örneğin ters bağlantı veya hatalı yapılan tesisat kaynağı bu gibi sorunları da uzman ekibimiz yerinde tespit edip çözüm üretmektedir

   Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   19 Ekim 2018 18:46

   Samet bey söylemiş olduğunuz sorunlar petek temizliği ile çözülecek sorunlar fakat hayatınızla ilgili bir sorunda olabilir örneğin ters bağlantı veya hatalı yapılan tesisat kaynağı bu gibi sorunları da uzman ekibimiz yerinde tespit edip çözüm üretmektedir.

   Cevapla
 • Petek temizliği geçen sene yaptırmıştım. Sanırım her sene yaptırmaya gerek yok. Detaylı kombi temizliği için fiyat almam mümkün mü? A’dan Z’ye her şeyinin bakımının ve kontrol edilmesini istiyorum.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   19 Ekim 2018 18:37

   Merhaba Vedat bey iciniz rahat olsun tecrubeli tekniknisyenler tarafindan kombi bakımında genleşme tankı hava kontrolü ve takviyesi filtre temizliği yanma odası temizliği çakmak temizliği ve ayarları fan temizliği ve yağlanması genel temizliği gibi işlemler vardır

   Cevapla
 • Bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Geçen sene petek temizliği yaptırdım fakat hiçbir etkisini görmedim. Konudan pek anlamıyorum ama yapan kişilerde bayağı bir iyi niyetliydi. Petekleri yakınca halen buz gibi… Neden kaynaklanıyor olabilir?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   20 Ekim 2018 16:19

   ismet bey petek temizliği doğru şekilde yapıldı yinede ısınmıyorsa tesisat ve kombi ye bakmak gerekiyor.

   Cevapla
 • Kombi bakım ve temizliğini ne kadara yapıyorsunuz? Ayrıca bakım işlemlerinde ne gibi parçalara bakılıyor ve garanti veriyor musunuz? Kombi bakımı yaptırmak istiyorum da

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   20 Ekim 2018 16:23

   Demet Hanım kombi bakımında yapılan işlemler sayfamızsın üst kısmında yazmaktadır. Bakımdan sonra bir garanti verilmemektedir çalışır vaziyette teslim alıp çalışır şekilde teslim edilir fakat arıza durumlarında değişen parça olursa o zmaan 1 yıl garanti vermekteyiz

   Cevapla
 • Kombi bakım ve temizliğini ne kadara yapıyorsunuz? Ayrıca bakım işlemlerinde ne gibi parçalara bakılıyor ve garanti veriyor musunuz? Kombi bakımı yaptırmak istiyorum da

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   20 Ekim 2018 16:24

   Arda bey sayfamızda detaylı bilgi var üst bölümden kontrol edebilirsiniz.

   Cevapla
 • 7 tane petek var. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum. Fiyat alabilir miyim? Birde petek temizliği yaparken petekleri komple mi söküyor musunuz yoksa tek bir petekten mi işlem yapıyorsunuz?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   20 Ekim 2018 16:27

   Veli bey petek temizliği ücreti 150 tl petekler tek tek sökülmeden bir petekten makine bağlanarak tek tek temizlemekte petekler sökülmeden tek tek temizlemek mümkün

   Cevapla
 • Merhaba, Esenyurt Yeşilkent mahallesinde oturuyorum. Geçen sene petek temizliği için gelmiştiniz. Sizden çok memnun kalmıştık. İnşallah maaşı alınca tekrardan sizleri rahatsız edeceğim. İyi çalışmalar…

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   20 Ekim 2018 16:28

   Zafer bey iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz sizi tekrar hizmet vermekten memnuniyet duyarız

   Cevapla
 • Petek temizliği yaptırdım ama kombinin su basınç kısmı bozuk. Yaklaşık 2-3 günde bir vanayı açarak su pompalıyorum. Bir gün unutup kombinin arızalanmasından korkuyorum. Tamir için fiyat alabilir miyim?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   20 Ekim 2018 16:31

   Merhaba gösterge arızası için uzman teknik ekibimiz gelip arıza tespiti yapması gerekmektedir. Gösterge mi bozuk yoksa farklı bir sebepten mi çalışmıyor diye tespit yapıp fiyat veriyoruz lütfen servis kaydı bırakın ileride ciddi sorunlar çıkabilir

   Cevapla
 • Cevabınız için teşekkür ederim. Tesisat ve kombiye bakmak demişsiniz. Peki bu işlemler çok pahalı mıdır? Malum kiracıyım ve ev sahibi bu tarz konularda çok cins 🙂 Kendi cebimden vereceğim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   21 Ekim 2018 18:39

   Merhaba İsmet bey fiyat vermek için öncelikle arıza tespiti yapılması gerekiyor detaylı bilgi ic8n bizi arayınız

   Cevapla
 • İstanbul anadolu yakası Erenköy’de yaşıyorum. 20 senedir petekleri temizlemedik 🙂 Eskiden böyle şeyler yoktu o yüzden bilgimiz de yok. Daha yeni yeni popüler olmaya başladı. Bu tarafa hizmet veriyor musunuz?

  Cevapla
 • Şirinevler merkezde 3+1 daire için fiyat alabilir miyim? Arkadaşlar sizi çok meth etti. Bu yüzden fiyat araştırması yapmıyorum bilginiz olsun 🙂 Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   21 Ekim 2018 16:33

   Ali Kemal bey müşteri potansiyelimizin 70% sizin gibi referansla gelmekte temizlik yapıldıktan sonra sizde bir komşunuza tavsiye edersiniz inşallah

   Cevapla
 • Petek temizliği yaptırdım ve hiç ummadığım kadar etkisini gördüm. Bu kadar etkili olacağını inanın hiç düşünmemiştim. Soruma gelecek olursak her sene mi yoksa 2 sene de bir mi yaptırmak lazım.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   21 Ekim 2018 18:50

   Vehbi bey 2 yılda bir petek temizliği yapılması gerekmektedir. Sizide periyodik olarak her iki yılda bir bakım yaptıran müşterilerimiz arasına ekledik 2 yıl sonra tekrardan görüşmek dileğiyle

   Cevapla
 • Petek temizliği yaparken çıkan pislikler, peteğin içindeki kirler mi yoksa yağ vs tarzında bir şey mi? Bu kadar pislik çıkması çok ilginç gerçekten… Bir de bu hizmet tam olarak ne zaman çıktı? Tamamen merakımdan soruyorum. Eskiden hiç duymamıştık çünkü…

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   21 Ekim 2018 17:45

   Elif hanım peteğin içinden çıkan çamurlarmış su yıllarca kapalı devre sistem içerisinde ısınıp soğuyan su malesef bu şekilde çamurlasma oluşmakta petek temizliği çok eskiden buyana olan bir iş fakat son yıllarda makineli sisteme geçilmesiyle birlikte oldukça yaygınlaşmıştır.

   Cevapla
 • Petek temizliği yaptırmayı düşünüyorum. 1+1 de oturuyorum. Toplam 4 tane petek bulunuyor. Fiyat almam mümkün müdür? Bir de sadece sabahları evde oluyorum. Sabah gelmeniz gerekecek.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   22 Ekim 2018 21:33

   6 petege kadar fiyatlar sabittir. 150lira ücreti var zeki bey. Sabah servis gönderebiliriz fakat 0850 255 0212 veya 058 955 59 74 hatlardan randevu almanız gerekir. Iyi gunler dileriz.

   Cevapla
 • Geçen hafta Boğaziçi Tesisat ile görüşerek petek temizliği yaptırdım. Deneme amacıyla kombiyi çalıştırdık ve anında farketti. Tüm petekler harıl harıl yanıyor. Tekrardan teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   22 Ekim 2018 21:30

   Serdar bey öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Inanın sizlerden gelen bu olumlu yorumlardan ötürü isimizi severek yapıyoruz.:) iyi günler dileriz.

   Cevapla
 • Hocam banyo küvetinden çok az su gidiyor. Yıllardır böyle ve çıldırmak üzereyim. Sanırım ev yapılırken inşaat molozları falan tıkamış. Bunu kırıp dökmeden açabilmek mümkün mü? Bir de fiyat alabilir miyim?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   22 Ekim 2018 21:28

   Son teknoloji robotlar ile bu sorunu çözüyoruz. Fiyatı 150tl dır. Randevu için lütfen bizimle 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 iletişime geçin.

   Cevapla
 • Methinizi çok duydum. Yüzlerce de yapılan yorumlar zaten işinizi düzgün yaptığınızın kanıtıdır. Mecidiyeköy’de oturuyorum. Bende sizden petek temizliği hizmeti almak istiyorum.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   22 Ekim 2018 21:26

   Tesekkur ederiz efendim:) Bizlere 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayarak randevu alabilirsiniz. Iyi günler dileriz.

   Cevapla
 • Vailant marka, eski model bir kombim var. Çalışırken bir sorun yok ama nadiren de olsa gümm diye bir ses çıkartıyor. Sanki bomba patlamış gibi… Bu yüzden sizden randevu talep ediyorum.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   22 Ekim 2018 21:24

   Lütfen bize 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 nolu hattan bizlere servis kaydı bırakınız.

   Cevapla
 • Bizim bacanak ve komşum da petek temizliği yaptırmış. Çok faydalı ve ekonomik tasarruf elde ettirdiklerini söyleyince bende yaptırmaya karar verdim. Referans indirimi oluyor mu acaba?

  Cevapla
 • Bayrampaşa Sağmalcılar’da evim var. 3+1 büyüklüğünde ve sanırım 7 tane petek bulunuyor. Şu an iş yerinde olduğum için petek sayısını tahmini söylüyorum. Akşamları kısıtlı bir vaktim var. Bu yüzden hem fiyat hem de işlemin bitiş süresini öğrenmem mümkün müdür?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:12

   Merhabalarfazil bey Randevu ve Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz. İyi günler dileriz

   Cevapla
 • Videolarınızı büyük bir keyifle izledim. İlk defa böyle bir şey duyuyorum. İnternette gezinirken reklamınıza denk geldim. Yapılan olumlu yorumları da görünce bende yaptırmaya karar verdim. Telefonunuz meşguldü, Whatsapp’tan yazdım size…

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:11

   Yogunluktan dolayı meşgul olabiliyor. WhatsApp hattımızdan en kısa zamanda dönüş yapımistir İbrahim bey. Teşekkür ederiz.

   Cevapla
 • Petek temizliği dışında sanırım tesisat döşeme işi de yapıyorsunuz? Yeni bir ev aldım. Fakat içine taşınmadan önce komple bir tesisat kontrolü ve yenilemesi yaptırmak istiyorum. Size gerekli resimleri ve bilgileri mail attım. Dönüşünüzü bekliyorum.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:09

   Merhabalar sadık bey.evet tesisat döşeme işleminde mevcut. En kısa zamanda mailinize geri dönülecektir. iyi günler dileriz

   Cevapla
 • Ankara’da yaşıyorum. Keşke burada da şubeniz olsaydı. Birkaç firmanın internet sitesine baktım ama içime sinmedi. Belki bildiğiniz sağlam bir firma vardır. Önerebilirseniz çok memnun olurum. İşiniz rast gelsin.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:08

   Ozan bey öncelikle teşekkür ederiz.fakat Ankara da tavsiye edebileceğimiz bir firma yok. Yardımcı olabileceğimiz başka konu olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz. 🙂

   Cevapla
 • Hayırlı işler diliyorum. Methinizi çok duydum azizim, bu yüzden randevu talep ediyorum. İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy-Kazasker’de oturuyorum. En erken ne zaman hizmet alabilirim?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:07

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Şahin bey. Randevu ve Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz.

   Cevapla
 • Buradaki yorumlardan sonra dün arkadaşları aradım. Petek temizliği yaptırmak istediğimi söyledim ve aynı günün akşamı geldiler. Ayaklarına galoş giydiler. Müşteri ile iletişimleri gayet nazik ve kibardı. Hemen işe başladılar ve peteklerimin temizliğini kısa bir zamanda şahane bir şekilde bitirdiler. Ben bu kadar iyi hizmeti tüm sektörler için konuşuyorum, hiçbir firmadan almadım. Buradan hepinizi teker teker tebrik ediyorum. Yolunuz açık olsun.

  Cevapla
 • Petek temizliği geçen sene yaptırdım fakat başka bir derdim var. Kısa bir zaman önce duşakabin yaptırdım. Yere sıfır olan modellerden… Fakat yerden sürekli su sızdırıyor. Yapan firmayı arıyorum, geleceğiz diyorlar ama gelmiyorlar. Sızıntıyı giderebilecekseniz sizinle çalışmak isterim. Bakırköy’de evim

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:05

   Merhabalar saniye hanım. Öncelikle su sızıntısının sebebi kaçak mi yoksa montajda mi kaynaklı olduğunu tespit etmek gerekir. Daha sonrasında ona göre çözüm üretilmeli. İyi günler dileriz. Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz.

   Cevapla
 • Petek temizliği yeni yeni yaygınlaşıyor. Bende yaptırdım ve çıkan kirli suyu görünce inanamadım. Artık hem peteklerimiz daha çok ısınıyor hem de buna bağlı olarak doğalgaz faturası da daha az geliyor.

  Cevapla
 • Petek temizleme ile tıkalı mutfak lavabosu açma için fiyat alabilir miyim? Tıkalı mutfak lavabosu derken, komple tıkanık değil. Sadece normal görevini yerine getirmiyor. Su çok yavaş bir şekilde delikten gidiyor.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:01

   Merhabalar Fuat bey. Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz.

   Cevapla
 • 2015 yılında aldığımız Alarko marka bir kombimiz var. Alalı 3 sene oldu, bakım yaptırmak gerekiyor mu? Bakım yaptırmak zorunlu ise bir de fiyat alabilir miyim?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:01

   Merhabalar coşkun bey. Kombi bakımı her yıl yapılmalı.ucreti 100 liradır.iyi günler dileriz

   Cevapla
 • Geçen sene petek temizliği yaptırmıştım. Çok memnun kaldım ve tekrardan yaptıracağım. Geçen sene yaptığınız kampanyadan tekrardan yapmayı düşünüyor musunuz?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   26 Ekim 2018 00:00

   Yapılan zamlara rağmen biz bu kış ta kampanyaya devam diyoruz. Ve aynı fiyattan üstelik aynı kampanya ile devam ediyoruz Veysi bey.

   Cevapla
 • Bugün Boğaziçi tesisatı aradım. Petek temizleme işlemi yaptıracağımı belirttim. Telefonda gayet ilgili ve sıkılmadan tüm sorularıma cevap verdiler. İşlerinde profesyonel olduklarını zaten biliyordum ama artık net bir şekilde eminim. Yarın inşallah petek temizliği yaptırmış olacağız.

  Cevapla
 • Merhabalar, bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Binada merkezi sistem var. Ben kalorifer vanasını açsam da açmasam da aynı parayı mı öderim? Bu konu hakkında çeşit çeşit fikirler mevcut. Kafam karıştı iyice…

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   25 Ekim 2018 23:58

   Merhabalar İsa bey. Bütün daire girişlerine pay ölçer koyarak hangi dairenin ne kadar yaktığını görebilirsiniz.

   Cevapla
 • Evimizde 6 tane petek var. Hem petek hem kombi bakımı hem de küvet giderini açtırmak istiyorum. Gideri sanırım kırıp dökmeden açıyorsunuz. Eğer öyle ise hepsi için sizden güzel bir fiyat istiyorum. Hayırlı akşamlar dilerim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   25 Ekim 2018 23:56

   Evet kırmadan acabiliyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz. İyi günler dileriz

   Cevapla
 • Kombi bakımı ve petek temizliği hizmeti almıştık bahar gelmesiyle birlikte petek araları toz temizliği için çağırdık
  çok güzel bir iş yaptılar petekler tertemiz içerisindeki bütün tozlar gitti teşekkürler

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   11 Haziran 2019 10:05

   Sevcan hanım verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız bizi sevindirdi
   bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

   Cevapla
 • Kış mevsimi yaklaşıyor. Petek temizliğini birçok kişiden duydum ama gerçekten işe yarıyor mu? Bu konuda siz profesyonellerden bilgi rica edeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   10 Eylül 2019 19:44

   Merhaba Aslı hanım uzun süre bakım yapılmamış tesisatta dolaşan su örneğini sayfamızdaki videodan izleyebilirsiniz videoyu izledikten sonra gerçekten işe yaradığını göreceksiniz çünkü petek ve kombi içerisinde dolaşan su yılarca ısınıp soğuyor ve sürekli devirdaim olduğundan dolayı çamurlaşıyor ve balçıklaşan su kombi pompasına arıza veriyor ve bunun yanında ısınma kat sayısı arttığından dolayı doğalğaz tüketimini artırıyor.

   Cevapla
 • Petek temizliği ile birlikte kombi bakımı da yaptırmak istiyorum. Saat geç oldu diye telefonla arayamıyorum. Yarın arayıp sizden randevu talep edeceğim. Teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Petek temizliği yaptırmak istiyorum ama peteklerimiz buharlı mı yoksa döküm mü bilmiyorum? Bunu nasıl anlayabilirim? Ona göre sizden petek temizliği hizmeti alacağım.

  Cevapla
 • Petek temizleme işleminin sadece bir şov olduğunu düşünürdüm ama gerçekten de muazzam bir etkiye sahipmiş. Geçen sene petek temizlettirdik ve petekler öyle bir ısınmaya başladı ki yanından bile geçerken korkuyoruz. Bu sene tekrar petek temizlettireceğim.

  Cevapla
 • Evimiz 3+1 ve toplam 7 petek var. Petek temizliği için fiyat ve randevu almak istiyorum. Şu an gece olduğu için arayamıyorum. Bu yüzden size detaylı bir mail attım. Dönüşünüzü bekliyorum.

  Cevapla
 • Petek temizliği yaptırmak istiyorum fakat bunun için en doğru an ne zaman olur? Kışın mı yaptırmak lazım yoksa sonbaharda mı? Bilgi verirseniz sizden petek temizliği hizmeti almak isterim.

  Cevapla
 • Kombi bakımıyla birlikte petek temizliği de yaptırmak istiyorum. Eski müşterilerinize ekstra bir indirim oluyor mu 🙂 Şaka bir yana en yakın zamanda sizlerden tekrar randevu talep edeceğim.

  Cevapla
 • Petek temizliği için Boğaziçi Tesisat’tan randevu aldım ve hemen ertesi gün yani bugün geldiler. Hızlı bir şekilde gerekli tüm işlemleri yaptılar. Peteklerden çıkan pislikleri görünce gözlerime inanamadım. Verdiğiniz mükemmel hizmet için tekrardan teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Petek temizliği için Boğaziçi Tesisat’tan randevu aldım ve hemen ertesi gün yani bugün geldiler. Hızlı bir şekilde gerekli tüm işlemleri yaptılar. Peteklerden çıkan pislikleri görünce gözlerime inanamadım. İşçiliği ve özveriyle çalıştılar.. Verdiğiniz mükemmel hizmet için tekrardan teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   11 Ekim 2019 19:04

   Hikmet bey öncelikle memnun kalmanız bizi sevindirdi her daim daha iyi hizmet vermek için ekipman ve ekiplerimizi geliştiriyoruz bu sayede İstanbul’da parmakla gösterilen firmalar arasında yer almaktayız.

   Cevapla
 • Petek temizliği fiyatlarını öğrenebilir miyim

  Cevapla
 • Su Tesisatı Ustası
  2 Nisan 2020 23:20

  Berkan Bey evet eski müşterilerimize indirimli fiyatlarımız var

  Cevapla
 • 3+1 ev 8 petek var kombi bakım ve petek temizlik fiyatınızı ogrenebılırmıyım

  Cevapla
 • Saliha Korkmaz
  16 Aralık 2020 14:53

  Petek temizleme fiyatları en uygun firmalardan biri ve aldığımız hizmet gayet kaliteli

  Cevapla
 • Petek Temizleme fiyatların en uygun firma olarak bulduk geldi yaptılar şuan tüm petekler ısınıyor. idris ustaya teşekkür ediyoruz

  Cevapla
 • 8 yıl önce tanışmış olduğumuz Boğaziçi Tesisat ailesiyle bu senede çalışmış bulunmaktayız petek temizliği işlemi için arayın ve farkı görün . Petek temizleme kombi bakımı için teşekkürler

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   7 Ekim 2021 16:36

   Memnun kalmış ve 8 yıl gibi uzun süre sonra tekrar bizden hizmet almış olmanız bizim için büyük bir gururdur. Güzel yorumunuz için teşekkürler

   Cevapla
 • Merhaba petek temizliği yaptıracağım Fiat nedir 3 küçük iki normal ölçü bir banyo zaten banyodan yapılıyor

  Cevapla
 • yalan söylemeye gerek yok gerçekten çok işe yaradı teşekkürler

  Cevapla
 • 2 petek bir kombi bakımı banyodaki petek kucuk o sayılıyor mu bilmiyorum haramidere h
  Fiyat nedir ?

  Cevapla
 • Sıcak su akarken kombi sönüyor su soguyor tekrar yanıyor kırmızı yanıyor resetliyorum ışık sönüyor ama düzelmiyor su bir ısınıyor bir soguyor tekrar tekrar aynı şekilde devam ediyor devamlı olarak sıcak su alamıyorum

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   12 Aralık 2022 14:20

   Merhaba Kombi de oluşan arıza teknik düzeydedir lütfen teknik servisten destek alınız

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212