Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Petek Temizliği Fiyatları

Kalorifer peteği temizleme fiyatları  2020 yıllarında olduğu gibi 2022 yılında da aynıdır. Genel olarak kombi petek temizliği fiyatları petek sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Birim fiyatları 30 ₺ ile 50₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Uzunköprü Petek Temizliği Petek Temizliği

Boğaziçi Tesisat 10 yıldır İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Size en yakın servislerimiz için bizi arayın.  0212 703 16 740850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Evde petek temizliğini nasıl yaparım diyorsanız sayfanın sonunda detaylı olarak anlattık okumanızı tavsiye ederiz.

Kalorifer Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Kalorifer petek temizliği kaç yılda bir yapılır? Periyodik olarak iki yılda bir petek temizleme işlemi yapılmalıdır. Bilindiği üzere petekler kapalı devre çalışmaktadır. Buna bağlı olarak yıllarca aynı su tesisat içerisinde pas, kireç, tortu ve çamurlaşma oluşmaktadır. Buna bağlı olarak daha önce gayet iyi ısınan petek ısınmamaya başlar.

Bunun hakkında sayfamızdaki videoya göz atabilirsiniz. Petek gözenekleri bu yüzden tıkanır ve ısı kaybı meydana gelir.

10 yıldır sektörde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasına sizi de eklemek isteriz. Kaliteli , güvenilir ve profesyonel hizmet için hemen şimdi bizi arayın.

1 Dakika dan sonra gelecek görüntüye dikkatle bakın bu şekilde peteklerin ısınması mümkün değildir.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Kombi petek temizliği işlemleri şu şekilde yapılmaktadır;

 • Uygun bir petekten makine sisteme bağlanır.
 • Bütün peteklerin vanası kapatılır sadece bir peteğin vanası açık bırakılır.
 • Petekler sökülmeden tek tek bir noktadan tek tek ön yıkama yapılır.
 • Bütün petekler açık konumda Genel Yıkama
 • Durulama işlemi yapılır.
 • Filtre Temizliği yapılır.
 • Koruyucu kimyasal  ilave edilir
 • Kombi bakımı yapılır. ( İsteğe Bağlı )
 • Sistem yakılıp hava alma işlemi yapılır.
 • Sistem yakılıp test edilir ve çalışır vaziyette teslim edilir.

(Bu işlemler sırasında evde kesinlikle kirlenme söz konusu değildir.)

Aşağıdaki linke tıklayıp petek temizleme videosu izleyin, bir dakikadan  sonra gelecek görüntülere dikkatle bakın. Kombiler bu şekilde katılaşmış suyu ısıtmaya çalışırken daha fazla doğal gaz tüketiyor. Bu durum daha fazla fatura gelmesine neden oluyor.

Kombi Bakım Petek Temizliği Fiyatları

Kombi bakımı ve petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişmektedir. Petek temizleme fiyatları hakkında detaylı bilgi için sayfamızın sonunda bulunan fiyat tablosuna bakınız.

Tıkla Ara :    0532 359 0212

WhatsApp : 0532 359 0212

Kombi Petek Temizleme Beylikdüzü Kombi Petek Temizleme

 

Petek Temizlemede Pratik Çözümle Tanışın

Kış aylarında kombi keyfini çıkarmak için, peteklerin temiz olması gerekir. Firmamız, petek temizliği konusunda deneyimli eleman kadrosuyla, petekleri kışa hazırlıyor.

Kış aylarında aile bütçesini sarsan doğal gaz faturası gelir. Buna rağmen ısınmayan peteklerden kurtulmak için petek temizliği yaptırın. %30 varan ısı performans artışı sağlayın.

Neden Petek Temizliği Gereklidir?

Firmamız, kış aylarında daha az enerji ile daha çok ısınma imkanı sunmaktadır. Kombiler, kış ayı boyunca hiç

Kombi Petek Temizleme Esenler

durmadan yüksek performansla çalışır. Suyun içindeki kireç tesisatın içine yapışır.
Bu nenle tesisatın içerisinde dolaşan su sirkülasyonunu yavaşlar. Buna bağlı olarak sıcak su peteklere gelmeden soğur. Ve verimli ısıtma yapamaz.

Unutmayın! Petekler kapalı devre çalışır ve yıllarca aynı su sistemde dolaşır. Peteklerin içindeki sıcak su, kış boyunca ısınır ve içindeki kireç kalıntılarını peteğe bırakır. Petek bu nedenle tıkanır ve ısınma problemi ile karşılaşır. Petek içerisindeki kireç ve diğer tortular, peteğin kullanım kalitesini en az seviyeye düşürür.

Petek Temizliğin de 8. yıl

Profesyonel eleman kadrosuna sahip olan ekiplerimiz mevcuttur. İlk aşamada peteklerin ısınma problemini test edilir. Yapılan test işleminden sonra özel makineler, temizlik işlemine geçer.

Bu makineler sayesinde petekler sökülmeden, eviniz kirlenmeden petek temizleme işlemi yapılır. Eski usul temizleme yöntemlerinin son bulduğu günümüzde, özel makinelerle petek temizleme işlemi gerçekleştirilir. Boğaziçi Tesisat, tecrübeli elemanlarla kısa sürede bütün petek tesisatını temiz bir şekilde teslim etmektedir.

Size en servis için bizi arayın sabah 8:30 Akşam 23.30  0212 703 16 740850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212

İsterseniz WhatsApp dan yazın. 

WhatsApp : 0532 359 0212

Makineyle Petek Temizliği

Yeni nesil makineler, tazyikli su ile tesisatın içine yapışmış bütün artıkları kısa sürede temizlemektedir. Tazyikin etkisi ile yapışan kireçler ve diğer tortular, tahliye kısmından lavaboya akmaktadır. Temiz su gelene kadar temizlik işlemi devam etmektedir. Kış boyunca az enerji ile çok ısınmak için petek temizliğini ihmal etmeyin.
Müşteri Hizmetlerimiz Haftanın 7 Günü Görevde

Kombi Petek Temizlemekombi bakımı

Kombi sistemine ait peteklerin temizliği için, ilk aşamada bizi aramanız yeterlidir. Ekibimiz, sizin için en uygun zaman dilimine randevu işlemi gerçekleştirmektedir. Gecikmeden adreslere ulaşan ekibimiz makineyi çalıştırıp, kısa sürede tesisat içerisindeki bütün yabancı maddeleri dışarı atar.

Petek Temizleme de Profesyonellik Neden Önemlidir?

Sıradan veya amatör petek temizleme yöntemleri, istenilen performansı sergileyemez. Sadece içerisindeki suyu tahliye etmek, sudaki yabancı maddeleri temizler. Yapışan veya tortulaşan kirler, profesyonel petek temizleme hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Petek temizliği neden yapılmalı? Peteklerin temizlenmesi, ekonomik açıdan ve iyi ısınma açısından tercih edilen bir şık haline gelmiştir. Profesyonel yöntemler, diğer yöntemler gibi problem teşkil etmez ve zaman kaybını önler. %100 petek temizliği için ekibimizi haftanın 7 günü aramanız yeterlidir. En kısa sürede ekibimiz adresinize ulaşacaktır.

Petek Temizleme Fiyatı

Petek temizleme fiyatları birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca petek temizliği işlemi yapılan kalorifer peteklerinin sayısı, modeli, ısıtma sistemi ve cinsi de önemlidir. Alüminyum petekler temizleme işleminin en pahalıya, panel petekler ise en ucuza yapılmaktadır. Petek temizliği işlemi yapacak olan firmanın, ayrıca kombi bakımı işlemini de gerçekleştirmesi gereklidir. Bu da temizlik işleminin fiyatlarında değişiklik görülmesine neden olabilir. Petek temizleme fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakım fiyatları sabit olup her marka kombiler için kombi bakım ücreti 250 TL'dir. Kombi bakımının yılda bir kez yapılması uzmanlar tarafından önerilir. Firmamız tarafından en uygun fiyata yapılmaktadır. Kombi petek temizliği kisi bir arada yapıldığında Kombi temizleme fiyatı 200 TL Kombi Bakımı Nasıl Yapılır >> >

Kombi Bakımı Servisi Arızaları Tamiri

Kombi bakımında ne yapılıyor

 • Filtre temizleme,
 • Genleşme Tankının hava kontrol ve takviyesi,
 • Çakmak Temizliği,
 • Fan Temizliği,
 • Yanma Odası Temizliği

Sizlere kısaca özetledik. Detaylı bilgi için yazımızın devamına ve Müşteri memnuniyeti için sayfa sonundaki yorumlara bakabilirsiniz..

2020 2022 yılı Kampanyalı Petek Temizliği Fiyatları

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI TUTAR / BİRİM

Panel Radyatör Petek Temizleme Fiyatları 30 TL

Kombi Bakım Fiyatları 200 TL

Alurad Petek Temizliği Fiyatları 70 TL

Buharlı Petek Temizleme Fiyatları 70 TL

Döküm Petek Temizliği Fiyatları 50 TL

Fiyatlar  5 petek 250 TL üzeri her petek için hesaplanır.

Komşuna tavsiye et  %10 İndirim kazan kampanyası: Komşunuzla aynı gün petek temizliği hizmeti alın. Liste fiyatından %10 indirim kazanın.
Bölgeye özel %10 indirim günü kampanyası: Haftanın bazı günlerinde, bazı bölgelere özel indirimler uyguluyoruz. Bulunduğunuz ilçeye özel indirim gününü öğrenmek için bizi arayın.
Daimi müşterilerimize özel %10 İndirim Kampanyası;  6 ay içinde firmamızdan farklı bir hizmet aldıysanız, alacağınız 2. hizmette anında %10 indirim kazanırsınız.
4 daire üzeri işlemlerde toplu iş indirim fırsatı için bizi arayın.
Petek Temizleme işleminin Faydası
Petek temizlemenin en önemli faydası yakıt tasarrufudur. Isı verimliliğini artırdığından dolayı doğal gaz tüketiminiz daha az olacaktır. Yapmış olduğumuz petek temizleme işlemlerinde %30' a varan performans artışı sağlanmıştır. En az %10 yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Uzun süredir petek temizleme yaptırmadıysanız,

Evet, petek temizletme yaptırarak kombi ömrünü uzatmanız mümkündür. Pis petek suları katılaşırlar ve buda kombi pompasını aşırı derecede zorlanmasına sebep olur. Bundan dolayı kombi pompası arıza yapar bu da oldukça pahalıdır.

Elektrik Tasarrufu Sağlar Temizliği yaptırarak kombi pompasının verimli çalışmasını sağlarsınız. Bu verimlilik elektrik faturanıza düşüş olarak yansır. Temizleme sonrasında, peteklerin daha fazla ısındığını fark edeceksiniz
İstanbul'un tüm ilçelerine servisimiz vardır

Size en servis için bizi arayın sabah 8:30 Akşam 23.30  0212 703 16 740850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212

İsterseniz WhatsApp dan yazın. 

WhatsApp : 0532 359 0212

Evde Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

İlk olarak kombiyi kapatıp kombinin altında bakış açınıza göre en sağda olan tesisat dönüş vanasını kapatın bazı kombilerde olmayabilir.

Daha sonra bütün peteklerin vanasını kapatın ve sadece bir peteğin vanasını açık kalsın.

Sonra banyoda bulunan tahliye vanasını açıp tesisattaki suyu boşaltın.
Sonra kombi su verme vanasını açın ve tahliye vanasından temiz su gelene kadar sürekli tesisata temiz su takviye edin.

Tahliye vanasından temiz su gelince kombiye su verme vanasını kapatın. Sonra açık olan peteğin vanasını kapatıp, kapalı olan peteklerden birini açın. Petek vanasını açtıktan sonra tekrardan kombi su verme vanasını açıp temiz su gelene kadar su takviyesi yapın.

Evdeki bütün petekleri bu şekilde temizledikten sonra, kombi altında bulunan en sağdaki kalın olan filtreyi anahtar yardımıyla açın ve temizleyip yerine takın. Tahliye vanası kapatın.

Kombiye 1.5 bar su basın ve çalıştırın. Bütün peteklerin tek tek havasını alın  petekten hava aldıkça kombi su eksiltecektir ara ara su takviyesi yapmayı unutmayın.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

nazan05 Temmuz 2014

Annemler size petek temizliği yaptırmış çok memnunlar peteklere el sorulmuyor çok teşekkürler

yunus polat02 Eylül 2014

Yorum yazmadan geçemeyeceğim herkez kalite ve ucuzluktan bahsediyor ama siz yapiyorsunuz.. emeğinize ve ellerinize sağlik..

davut02 Eylül 2014

Ben petek temizlettim baya yarari varmis güzel bir çözüm beyendim harika

Selim02 Eylül 2014

Doğrusu ben pek önemsemem böyle net aracılığıyla ilan lara tavsiye üzerine denemek istedim.memnun kaldım aldığınız ücreti hak ediyorsunuz.

Selim02 Eylül 2014

Gerçekmiş temizletince anladım cok teşekkür

Farrel02 Eylül 2014

Her eve lazim yilda birgun mutlaka temizletmek gerekir

Su Tesisatı Ustası12 Eylül 2014

Size daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz

yusuf01 Ekim 2014

vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler hızlı ve kaliteli hizmet isteyenlere tavsiyemdir

Kenan26 Ekim 2014

Gerçekten piyasada kaliteli çalışan firmalar Arasında en uygun fiyatı verdiler kaliteli işçilik uygun fiyat isteyenlere öneririm

hakan01 Kasım 2014

vermiş olduğunuz hizmet karşılığında alınan fiyatlar gayet makul teşekkürler

Sinan06 Kasım 2014

Kaça temizlediğiniz hakkında bir fiyat koysaydınız daha hoş olurdu. Genelde dürüst iş yapan firmalar fiyat koymaktan kaçınmaz…

Su Tesisatı Ustası10 Kasım 2014

Fiyat sistem ve petek sayısına göre degisiklik gösterdiğinden telefonla bir iki soru sonrası net ve doğru fiyat verilmekte

Erkan Varel23 Kasım 2014

Petek temizleme işlemini az önce yaptırdım arkadaşlar tam saatinde geldi ve işlemi mutazam bi şekilde gerçekleştirdi.Özenli çalıştılar paramızın tam karşılığı iki sene de bir yaptırmayı düşünüyor ellinize sağlık iyi çalışmalar.

Su Tesisatı Ustası23 Kasım 2014

Erkan bey bu güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz Müşteri Memnuniyeti firmamızın prestiji ve saygınlığı açısından üzerinde önem ve ciddiyetle durduğu bir unsurdur.

atafun23 Kasım 2014

Bakalım yarın yaptircammmmmm

neriman25 Kasım 2014

Mimaroba kent plus evlerine gelen servis hüseyin beye teşekkür ederim çok titiz temiz çalışma yaptılar kombi daha düşük ayarda çalışıyor petekler iki kat daha sıcak

Eda Yılmaz05 Ocak 2015

Petekler ısınmıyordu ve bazı peteklerden ses geliyordu internette araştırırken http://www.boğazicitesisat.com adresine denk geldim aradım hemen ertesi güne servis yazdılar ertesi gün tamda söyledikleri saatte geldiler ve petek temizliği yaptılar ve petekler artık daha iyi ısınıyor boğaziçi tesisat tercih ettiğimiz için çok şanslıyız tam anlamıyla profesyonel hizmet veriyorlar geçen haftalar dayımlar da aynı hizmeti farklı bir firmadan almışlar hiç memnun değiller şimdi onlar içinde randevu aldık tekrar temizlik yaptıracaklar herkese öneririm

kamil06 Ocak 2015

Dün peteklerin temizliğini yaptırdım.servise gelen hüseyin usta gerçekten işini çok temiz yapıyor.
Herkese tavsiye ederim,peteklerin ısıtması gerçekten fark etti.

Alper15 Ocak 2015

Arkadaşlar belirtilen zamanda gelip titiz ve detaylı şekilde petek temizliğini yaptılar.çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz…Hüseyin ve Yakup bey in ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

sunny klima servisi03 Mart 2015

Kurumsal bir yapıda hizmet veriyorlar teşekkür ederim hız bir şekilde sorunu çözdüler

Sami20 Eylül 2015

Petek temizliği yaptırdık gayet memnun kaldık gelen arkadaşlar gayet tecrübeli ve titiz çalışma yürüttüler

KenanErsoy26 Ekim 2015

Yeşilköyde bulunan dairemizin yerden ısıtma tesisat temizliğini yaptırdık yapılan işlem ciddi anlamda fayda sağladı kombi pompasında arıza vardı fakat temizliği işlemi sonrasında bu arızada ortadan kalktı işinin ehli ve kaliteli hizmet sunan servis elamanlarına teşekkürler.

Selim20 Ocak 2016

Petek temizliği çok işe yaradı daha çok ısınıyorum

İshak aykaç01 Şubat 2016

Kobinin suyu hep aynı kalıyor niye yapıyor

Kemal Açıkgöz14 Mart 2016

Apartman yöneticisi olarak binamızda bulunan 8 direnin de petek temizliği işlemi için uygun fiyata kaliteli hizmet alabileceğimiz firma araştırması yapıyorken Boğaziçi tesisatı da biraz araştırdım. İstanbul geneline hizmet veren otuz firma ile görüşme yaptım bu görüşmeler sonucu dört firma içime sindi ve bu firmalar arasında Boğaziçi Tesisatı tercih ettim gerek toplu iş indirimi gerekse çevremizde yapmış oldukları işlerden aldığım referanslar nedeniyle ve iyki de bu firmayı tercih etmişiz temiz titiz bir çalışma ile tüm dairelerin petek temizleme işlemini yaptılar. apartman olarak kendileri ile de kombi bakımı ve petek temizliği işlerinde iki yılda bir genel bakım olmak üzere tüm tamir ve arıza işleri kapsamında anlaşma yaptık. Bir kez daha yapılan çalışmadan dolayı teşekkür ederiz.

Serap taştan24 Nisan 2016

Daha once bir cok firmadan hizmet aldik. Cokca arastirdiktan sonra islemi yaptirsakta hem profesyonellik olsun hem is kalitesi olsun memnun kalmadik. Boğaziçi tesisatin Randevuya tam saatinde iştirak, hizmet kalitesi , musteriye verdikleri deger acikcasi takdire şayan. İsini iyi yapan her zaman tercih edilir bu yuzden tercihimizsiniz .

Hakan15 Temmuz 2016

Kombi temizleme fiyatı gerçekten oldukça uygunmuş. Ben son temizlettiğimde 120 lira filan ödemiştim. Sağlam parçaları bile değiştirdikleri oluyormuş sırf ödeme almak için dikkat edin arkadaşlar.Boğaziçi Tesisatı bundan dolayı tercih ediyorum Haramı Helalı biliyorlar

Su Tesisatı Ustası01 Ağustos 2016

Merhaba Hakan bey öncelikle iyi bir konuya değinmişsiniz teşekkürler
Maalesef her sektörde olduğu gibi servis hizmeti veren firmalarda da dürüst çalışmayan firmalara rastlamak mümkün.
Bu konuda tüketiciler hizmet aldığı firmaları güvenilir olup olmadığı konusunda araştırma yapması gerekmektedir.Boğaziçi Tesisat olarak bu konuda ciddi alt yapı hazırlıkları yapmaktayız.Önümüzdeki yıllarda bu konuya köklü çözümler üretmek için proje hazırlamaktayız.

Asli karahan27 Eylül 2016

İşlemi biraz araştırıp bilgi sahibi olduktan sonra bir kaç firma ile görüşüp fiyat ve islem bilgisi aldim. Fiyat olarak diger firmalara gore daha uygun fiyat vererek tam zamaninda gelip işlemi gerceklestirdiler. Peteklerden çıkan pis suyu gördüğümde şok oldum. Temiz su gelene kadar işlem devam etti. Ve islemden sonra peteklernet olarak ısındı. Referans gecmisinede bakarak tercih etmistim zaten. Memnunda kaldim. Teşekkür ederim bogazici tesisat

Güven aslan27 Eylül 2016

Peteklerin bir kismi isitiyor digr kismi isitmiyordu. Hava yapiyor diye havalarinida alsam sorun gecmedi. Bir kac firma ile görüşüp fiyat olarak hemde kaliteli bir ekip olduğuna inanarak irtibata gectim. Randevuya tam zamaninda gelerek sorunu cozduler. İslem 1saat civarında sürdü. Suan petekler tamamen isiniyor. Kaliteli ve guleryuzlu hizmetiniz icin tesekkurler.

Onur Arslan14 Kasım 2016

Boğaziçi Tesisat’ı tesadüfen kombi, petek tıkanıklığı vs. bilgilerine bakarken buldum. Arkadaşlar 2 gün sonra geldiler ve tüm tesisat temizlendi. Sıfır bina olmasına rağmen peteklerden birinde tıkanıklık vardı ve yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyordu. Şimdi çok güzel bir şekilde problem olan oda da ısınıyor. Ayrıca kombi filtresi de temizlendi, onda da toz toprak varmış, su dolaşımı da çok rahat şekilde gerçekleşiyor.

Çok teşekkür ederim.

Su Tesisatı Ustası15 Kasım 2016

Merhaba Onur bey değerli vaktinizden bize zaman ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Sizinde söylediğiniz gibi bir çok yeni binada da bu şekilde petekler ısınmıyor şikayeti almaktayız bunun başlıca sebebi inşaat esnasında yeterince özen gösterilmemesi nedeni ile peteklere ve tesisat içerisine kaçan toz topraklardır ve bunun en ekonomik ve zahmetsiz yolu petek temizliği ile olmaktadır ve bu yönde işlem yapılarak başarı sağlanmıştır.

Yasin16 Kasım 2016

Bende baktıracam

Hatice02 Aralık 2016

Merhabalar,
İnternette yaptığım bir araştırma neticesinde firmanızı gördüm ve forumlardaki yorumlara bakıp sizi petek temizliği ve kombi bakımı için çağırmıştım. Şu günlerde belki başka birçok alanda çalışan firmaların dikkat etmediği ki bana göre önemli bir husus olan verdiğiniz saatte adreste bulunmanız çok güzel bir hassasiyet. Gerek iş disiplini gerekse kalite hizmet için verdiğiniz emeklere teşekkürler. Allah daha nice hayırlı, bereketli, bol kazançlar nasip etsiz sizlere.

Erol02 Aralık 2016

Ben de petekleri temizletmek istiyorum.

Su Tesisatı Ustası06 Aralık 2016

0850 532 1 536 arayın detaylı bilgi verelim işi kime yaptırısanız yaptırın fakat bizden bilgi almadan yaptırmayın

Su Tesisatı Ustası06 Aralık 2016

Bizim ilk hedefimiz mutlu müşteri.
Hizmetimizden memnun kalmanız bizi fazlasıyla memnun etti, bunun üzerine birde güzel dilekleriniz ve dualarınız için teşekkürler

Ceyhun özpekmezci15 Aralık 2016

Slm bahcelievler soganlida oturuyorum dairem ķüçük 4 petek var birde kombi bakimini kaça yapiyorsunuz

Su Tesisatı Ustası15 Aralık 2016

Merhaba Ceyhun Bey mail adresinize konuyla ilgi bilgi gönderilmiştir daha fazlası için 0850 532 1 536 den bize ulaşabilirsiniz

Hüseyin10 Ocak 2017

Bu kış vakti yaptirdim hemen geldiler hallettiler Allah razı olsun hemen fark ettirdi kendi ev aynı derecede iki kat daha isiniyo

Gokhan28 Ocak 2017

Merhaba;

istanbul beylikduzun de oturuyorum dairem de 10 petek var ve petek temizliği yaptırmak istiyorum fiyat olarak geri dönmesini rica ediyorum.

Su Tesisatı Ustası30 Ocak 2017

Gökhan bey dönüş yapıldı

Canan30 Ocak 2017

Çok araştırdım fakat bir çok firma bazı kelime oyunları yapmakta kimisi ilaçla temizlik yaptığını söylüyor bazıları makine ile yapıyor gelince ilacı yüksek fiyattan satıyor bazıları kombi filtre temizliğini kombi bakımı gibi yansıtıyor . Burayı aradım herşey net Petek temizliği 150 TL Kombi Bakımı 100 TL iki bir arada 200 TL kelime oyunu yapmadıklarını anladım ve aradım geldiler gerçekten ekstra herhangi bir masraf çıkmadı Vaillantın yapmış olduğu bakımdan daha iyi bir bakım yaptılar aslında petek temizliği 100 TL ye geldi bize zaten her sene 100 tl kombi bakımı için ödüyorduk şimdi 2 yılda bir ikisi bir arada yaptıracağım kombi bakımı fiyatına petek temizliği bedavaya geliyor teşekkürler

Derya Ataşehir06 Mart 2017

Bu kadar çok yorumu görünce tercihim boğaziçi tesisat oldu gerçekten hakkı ile yapıyorlar işlerini daha önce iki kez daha yaptırdık ama bu şekilde yapmamışlardı aynı zamanda kombi bakımı da yapıyorlar tekrar tekrar servis beklemek zorunda kalmıyor ve ikisi bir arada olunca indirimli fiyatlardan da yararlanmak da bir başka artı puan oluyor.

MÜRTEZA ÇİÇEK24 Mart 2017

ÇOK MEMNUN KALDIM. HAYIRLI İŞLER DİLERİM.

Canan Tütüncü22 Nisan 2017

Nisan ayı geldi fakat halen ev ısınmıyor evde bebek var bir arastirma yaptım megerse petek temizliği diye bir islem varmış defelarca kombiye baktırdık fakat sonuc alamadım bu yüzden petek temizleme islemine de soğuk bakıyordum son care yaptırdık ama yüzde yüz ısı artışı oldu bir kış bosuna sogukta geçirdik.benim gibi kararsız kalanlara duyurulur

ali23 Mayıs 2017

6 petek 1 havlupan kaç paraya temizleniyor

Su Tesisatı Ustası24 Mayıs 2017

150 TL Alibey

Serdar Akbulut12 Haziran 2017

Bahar temizliği kapsamında boya badana yapıyorduk petek aralarındaki aşırı tozlanmaları temizlemek mümkün olmadı petek aralarındaki tozlar nasıl temizlenir diye araştırma yaparken bu sayfayı buldum kısa bir araştırma sonucunda petek araları yüksek basınçlı buharlı petek temizleme makinelerle yapılıyormuş ve bu bir sektör haline gelmiş firmalar arasında uzunca bir araştırma yaptım ve yine dönüp dolaşıp Boğaziçi tesisat sayfasına geri geldim ve randevu aldım sağolsunlar bir kaç saat önce geldiler profesyonel hizmet güvenilir insanlar ve en önemlisi Kombi bakımı, Petek temizliği,Buharlı petek temizleme üçü bir arada uygun fiyata yaptırdım ve üç ayrı firma veya usta ile uğraşmaktan kurtuldum süper tekrar teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

Meryem Süzer26 Temmuz 2017

5 yıl önce kışın petek temizliği yaptırmıştım çok memnun kaldım artık tesisat kombi ile ilgili ne sıkıntım olsa arıyorum gelip yapıyorlar aile doktoru olur ya burasıda bizim aile tamircimiz oldu sağolsunlar

Güngör karakulak23 Ağustos 2017

Merhaba Salon ve yatak odası petek lerim 2 adet 1.80 bir adet 1 metre ve 2 adet 80 Cm birde banyo havlupan var petek iç temizlik fiyatımız ne olur beni bilgilendirirmisiniz bu arada sancaktepede oturmaktayim uygunmudur.

Su Tesisatı Ustası29 Ağustos 2017

Merhaba Güngör Bey mail adresinize detaylı bilgi gönderilmiştir

Onursal Kahya13 Eylül 2017

İnternetten petek ve kombi temizliği için tesadüfen seçtiğim boğaziçi tesisat gerçekten bu işi profesyonelce yapıyor. Petek ve kombi temizliği için gelen Yahya Bey işini son derece dikkatli bir şekilde yapan güleryüzlü ve müşteriye yaptığı işlemleri anlatan iyi bir eleman. Temizlik işleminden sonra hem petekler tertemiz oldu hem de ortalık hiç kirletilmedi. Su ısıtma sorunu olan kombi de gayet düzgün çalıştı. Buradan çok samimiyetle herkese tavsiye ederim. İyi günler.

Eray18 Eylül 2017

Merhabalar , evim çobançeşme/Yenibosnada 80 m kare 6 petek var,havlupan yok.Kombi bakım , petek içi temizleme ve buharlı temizlik yaptırmak istiyorum.Fiyat bilgisini paylaşırsanız çok memnun olurum ona göre iletişime geçeriz.İlginiz için simdiden teşekkürler.

Osman Önal12 Ekim 2017

Evimde 4 adet 120 cm 1 adet 100 cm 3 adet 60 cm ilk petek var. Petek temizliği ve kombi bakımı yaptırmak istiyorum fiyat alabilirmiyim.Atasehir de oturuyorum bu bölgeye hizmet veriyormusunuz bilgi alabilirmisin?

Su Tesisatı Ustası13 Ekim 2017

Merhaba Osman bey öncelikle istanbul geneline hizmet veriyoruz fiyat kısa süreliğine petek temizliğini yaptirana kombi bakımında %50 indirim kampanyası var ikisi bir arada 250 TL

Kerem16 Kasım 2017

Bir hafta önceden randevu aldım bir hafta bekledik ama degdi birgün önceden arayıp teyit aldılar ve sabahsi geldiler şuan gayet gûzel ısınıyor petekler

Ayhan korkmaz18 Kasım 2017

Farklı bir firmadan randevu almıştım. Randevu gunu geldıgınde gelemeyeceklerını soyleyıp sonraki bırgune erteledıler. Pekı deyip bekledik tekrar randevu gunu söyledikleri saatte adreste olmadılar. Ben randevuyu ıptal edip bogazıcı tesisatı arayıp randevu aldım. Ekip tam saatinde geldiler hem gelmeden once aradılar hem bırgun oncesınde arayıp hatırlattılar. Islerıne sadık öusterıyle ılgılenen bır fırma. Tesekkurler tekrardan (:

Yusuf Güney19 Kasım 2017

Yaklaşık bir haftadır araştırma yapıyordum internette yaptığım araştırma sonucu boğaziçi tesisat da karar kıldım hakkında şikayet olmaması ve çok iyi yorumlar yapılması beni ikna etti fakat birde komşulara sorayim dedim bir iki komşuya sordum direk dedikleri boğaziçi tesisat meğerse herkez biliyormuş bir ben duymamışım yapılan temizlikten çok memnun kaldım teşekkür ederim

Dilek21 Kasım 2017

Kombiye bakim yaptirmak ve 4 petek temizletmek istiyorum toplamda ne kadar ödeme yapmam gerekiyo .. ve zeytinburnuna geliyor musunuz???

Su Tesisatı Ustası21 Kasım 2017

Dilek hanım İstanbul geneline hizmet veriyoruz fiyat detaylı kombi bakımı 100 TL Petek temizliği 150 TL Şuan Kampanya var İkisi bir arada kampanyası ile toplam 200 TL oluyor

kerem22 Kasım 2017

merhaba;

evimizde 6 adet petek var temizlik yaptırmak istiyoruz fiyatı ne kadar olur? teşekkürler

Su Tesisatı Ustası22 Kasım 2017

Merhaba Kerem bey 6 adet petek temizliği 150 TL

Mustafa Kaya23 Kasım 2017

Merhaba benim evimde 8 petek var ama sadece ikisini kullanıyorum 2 peteğin bakımını yaptırmak istiyorum mümkünmü acaba fiyatı ne kadar acaba öğrenebilirmiyim.teşekkürler

yavuz25 Kasım 2017

petek temizliği için servis yazdırdım arkadaşlar zamanında gelip peteklerin kirli çamurlaşmaya petekleri makine ile tertemiz bir şekilde temizliğini yaptılar eskisiden daha iyi verim alıyorum emeğinize sağlık arkadaşlar .

Su Tesisatı Ustası26 Kasım 2017

Merhaba Mustafa bey sadece 2 peteğin temizliğini yaptırmanız mümkün fakat çözüm olmayacaktır zamanla temizlenmeyen peteklerdeki çamurlar tekrardan diğer petekleri tıkayacağından dolayı petek temizliğinde bu şekilde bir işlemi önermemekteyiz.

Tamer30 Kasım 2017

Merhabalar

Evim Gaziosmanpaşa/Küçükköy de 5 adet petek ve kombi temizliği yaptırmak istiyorum.

ebru05 Aralık 2017

Merhabalar;

evimde 5 petek bir havlupan var ayrıca buharlı petek temzilemede yaptırmak istiyorum her ikisinin maliyeti nedir ayrıca petek temizlemede kullandığınız ilaç ismini öğrenebilirmiyim bunlar kombiye zarar veriyormu?

Su Tesisatı Ustası09 Aralık 2017

Merhaba Ebru hanım kullandığımız ilaç kesinlikle kombiye zarar vermez kimyasallarımız özel olarak bu iş için üretilmektedir.

Şahin23 Aralık 2017

Merhaba maltepe’de giriş kat ters dublex dairede oturuyorum. 18 yıllık bir kombim var. Alt katta 3 petek var. 2si hiç yanmıyor. 1’i ise çok az yanıyor.üst katta ise 4 petek var. Hepsi iyi yanıyor. Sorun temizlikle çözülür mü? Çözülürse fiyat alabilir miyim? (Toplam 7 panel.)

Su Tesisatı Ustası24 Aralık 2017

Merhaba Şahin bey bahsetmiş olduğunuz sorunla bir çok ters dublex dairelerde karşılaşmaktayız ve bu sorun temizlik sonrasında tesisatta sorun yok ise çözülmektedir.

ahmet26 Aralık 2017

fiyatları gayet uygun bence

Cemal27 Aralık 2017

Göktürkte müstakil evimize yerden ısıtma temizliği yaptırdık yıllarca ısındığımızı zannediyormuşuz şuan eskiye nazaran yüzde elli daha iyi ısınıyoruz gelen arkadaşlar da gayet profesyonel işlem yaptılar ellerinize sağlık
normalde böyle yorumlar yazmazdım ama gerçekten bu yorumu hak ettiler

Kenan kızgın23 Ocak 2018

Bende bugün randövü aldım yurumları okuduktan sonra inşallah hayırlı olur

Su Tesisatı Ustası23 Ocak 2018

Hayırlı olsun İşlem sonrasında da düşüncelerinizi yazmanızı rica ediyoruz

Gokce03 Mayıs 2018

7 petegimiz mevcut ve coook eski ve pisler daha onceden hic temizligi yapilmamis petekler hic isinmiyor hep ust taraf soguk alt taraf hafif sicak oluyor fiyat hakkinda yardimci olur musunuz.

Su Tesisatı Ustası07 Mayıs 2018

Peteklerin ısınmama sebebi ve fiyat hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizden size bilgi verilecek
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

hatice erbaş09 Mayıs 2018

Petek temizliği yaptırmak istiyorum fakat çok firma var bu işlemi yapan bir komşum sizi önerdi yorumlarınıza da baktığımda gayet memnun müşterileriniz var ben bahar temizliği ile birlikte petek temizliği yaptırmak istiyorum şimdi mi yaptırsam kışınmı yaptırsam karar veremedim

Su Tesisatı Ustası14 Mayıs 2018

Hatice Hanım hiç fark etmez yazında yaptırsanız kışında yaptırsanız aynı işlem kesinlikle eviniz kirlenmiyor sizin müsaitleik durumunuz hangisi için uygunsa yapabiliriz

Su Tesisatı Ustası02 Ağustos 2018

Cemal bey güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz Boğaziçi tesisat olarak binlerce mutlu müşterimiz arasına sizi de dahil etmenin mutluluğu bize işimize daha fazla konsantre olmamız için çok büyük bir kaynak bundan sonra biz ve bizim gibi firmalardan aldığınız hizmetleri yorumlamanız dileğiyle

Ebubekir02 Ağustos 2018

Bizde buharli temizlik yaptirdik petek aralari cok guzel temizlendi arkadaslsr islerini tam saatinde ve mukemmel sekilde yaptilar tesekkur ederim bogazici tesisat

Su Tesisatı Ustası02 Ağustos 2018

Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler

Yakup Aykaç14 Eylül 2018

Petek temizliği çekilişine katılmak istiyorum
istanbul Bağcılar örnek yorum

Hüseyin16 Eylül 2018

Çok güzel hizmet veren bir firma müşteri memnuniyetini öncelik edinerek çok başarılı hizmet sunuyorlar. Teşekkürler Boğaziçi Tesisat.

Anonim16 Eylül 2018

Merhaba
Fiyat listesi güncel fiyatlar mıdır?

Anonim16 Eylül 2018

Yeni kampanyalar olacak mı acaba

Baattin16 Eylül 2018

Kombi bakım ücreti kampanyalı ücret mi acaba

Gürkan Can16 Eylül 2018

Merhaba lar petekleri temizlettin memnun oldum
Ve sizi arkadaşlarıma tavsiye ediyorum saygılar kolay gelsin

Mehmet16 Eylül 2018

Teşekkürler hızlı ve güvenilir hizmet.

Selim16 Eylül 2018

En kısa zamanda petek temizliği için bekliyorum

Enver16 Eylül 2018

Bende yaptırdım gayet memnunum arkadaşlara teşekkür ederim

Yakup16 Eylül 2018

Temiz ve pratik. Ustamızın sorduğumuz şeylerde güzelce tane tane anlatması da bizi memnun bıraktı.

Hüseyin17 Eylül 2018

Gercekten cok guzel hizmet veren musteri islerini sorunsuz olarak yapan aldigi parayi hak eden bir sirket herkese bu sirketi rahatlikla tavsiye ediyorum en onemliside musteri memnuniyetini en ust seviyede tutan bir ekip olmalaridir.

Mustafa KARA18 Eylül 2018

Cekilise katilmak istiyorum

Sanem19 Ekim 2018

Merhabalar, İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir’de oturuyorum. 3 + 1 130 metrekare evim var. 9 petek sayısı mevcut. Fiyat alabilir miyim? Ayrıca anlaşıldığı takdirde ne kadar süre içerisinde geliyorsunuz.

isminaz19 Ekim 2018

2 sene önce sizden petek temizliği hizmeti almıştım. Çok ciddi bir tasarruf söz konusu oldu. Petek temizliği yaptırmak isteyenlere kesinlikle öneririm.

kenan19 Ekim 2018

Merhaba, öncelikle hayırlı işler diliyorum. Hocam ben de petek temizliği ile kombi bakımı yaptırmak istiyorum. Fakat Çatalca’da oturuyorum. Bu tarafa da hizmet veriyor musunuz?

samet19 Ekim 2018

10 senedir aynı evde kiracı olarak oturuyorum. Şimdiye kadar hiç petek temizliği yapmadım. Kışın petekleri yaktığımız halde orta ve üst kısımlar hiç ısınmıyor. Petek temizliğinden sonra bu kesin olarak düzelir mi?

vedat19 Ekim 2018

Petek temizliği geçen sene yaptırmıştım. Sanırım her sene yaptırmaya gerek yok. Detaylı kombi temizliği için fiyat almam mümkün mü? A’dan Z’ye her şeyinin bakımının ve kontrol edilmesini istiyorum.

Su Tesisatı Ustası19 Ekim 2018

Merhaba Vedat bey iciniz rahat olsun tecrubeli tekniknisyenler tarafindan kombi bakımında genleşme tankı hava kontrolü ve takviyesi filtre temizliği yanma odası temizliği çakmak temizliği ve ayarları fan temizliği ve yağlanması genel temizliği gibi işlemler vardır

Su Tesisatı Ustası19 Ekim 2018

Samet bey söylemiş olduğunuz sorunlar petek temizliği ile çözülecek sorunlar fakat hayatınızla ilgili bir sorunda olabilir örneğin ters bağlantı veya hatalı yapılan tesisat kaynağı bu gibi sorunları da uzman ekibimiz yerinde tespit edip çözüm üretmektedir

Su Tesisatı Ustası19 Ekim 2018

Samet bey söylemiş olduğunuz sorunlar petek temizliği ile çözülecek sorunlar fakat hayatınızla ilgili bir sorunda olabilir örneğin ters bağlantı veya hatalı yapılan tesisat kaynağı bu gibi sorunları da uzman ekibimiz yerinde tespit edip çözüm üretmektedir.

Su Tesisatı Ustası19 Ekim 2018

Merhaba Kenan bey Çatalca dahil İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veriyoruz

Su Tesisatı Ustası19 Ekim 2018

Merhaba İsminaz hanım iki yıl sonra tekrar görüşmek bizi fazlasıyla memnun etti servis kaydınız yaptık ve size özel indirim de yapıldı 2 yıl önce olduğu gibi yarın ekiplerimiz tam saatinde adresinizde olacaklar.

Su Tesisatı Ustası19 Ekim 2018

Sanem hanım aynı gün hizmet vermeye çalışıyoruz fakat iş yoğunluğuna göre en geç birgün sonrası için randevu alıyoruz fiyatlandirma için iletişim numaranızdan detaylı bilgi verildi

ismet20 Ekim 2018

Bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Geçen sene petek temizliği yaptırdım fakat hiçbir etkisini görmedim. Konudan pek anlamıyorum ama yapan kişilerde bayağı bir iyi niyetliydi. Petekleri yakınca halen buz gibi… Neden kaynaklanıyor olabilir?

demet20 Ekim 2018

Kombi bakım ve temizliğini ne kadara yapıyorsunuz? Ayrıca bakım işlemlerinde ne gibi parçalara bakılıyor ve garanti veriyor musunuz? Kombi bakımı yaptırmak istiyorum da

arda20 Ekim 2018

Kombi bakım ve temizliğini ne kadara yapıyorsunuz? Ayrıca bakım işlemlerinde ne gibi parçalara bakılıyor ve garanti veriyor musunuz? Kombi bakımı yaptırmak istiyorum da

Veli20 Ekim 2018

7 tane petek var. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum. Fiyat alabilir miyim? Birde petek temizliği yaparken petekleri komple mi söküyor musunuz yoksa tek bir petekten mi işlem yapıyorsunuz?

zafer20 Ekim 2018

Merhaba, Esenyurt Yeşilkent mahallesinde oturuyorum. Geçen sene petek temizliği için gelmiştiniz. Sizden çok memnun kalmıştık. İnşallah maaşı alınca tekrardan sizleri rahatsız edeceğim. İyi çalışmalar…

serdar20 Ekim 2018

Petek temizliği yaptırdım ama kombinin su basınç kısmı bozuk. Yaklaşık 2-3 günde bir vanayı açarak su pompalıyorum. Bir gün unutup kombinin arızalanmasından korkuyorum. Tamir için fiyat alabilir miyim?

Su Tesisatı Ustası20 Ekim 2018

ismet bey petek temizliği doğru şekilde yapıldı yinede ısınmıyorsa tesisat ve kombi ye bakmak gerekiyor.

Su Tesisatı Ustası20 Ekim 2018

Demet Hanım kombi bakımında yapılan işlemler sayfamızsın üst kısmında yazmaktadır. Bakımdan sonra bir garanti verilmemektedir çalışır vaziyette teslim alıp çalışır şekilde teslim edilir fakat arıza durumlarında değişen parça olursa o zmaan 1 yıl garanti vermekteyiz

Su Tesisatı Ustası20 Ekim 2018

Arda bey sayfamızda detaylı bilgi var üst bölümden kontrol edebilirsiniz.

Su Tesisatı Ustası20 Ekim 2018

Veli bey petek temizliği ücreti 150 tl petekler tek tek sökülmeden bir petekten makine bağlanarak tek tek temizlemekte petekler sökülmeden tek tek temizlemek mümkün

Su Tesisatı Ustası20 Ekim 2018

Zafer bey iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz sizi tekrar hizmet vermekten memnuniyet duyarız

Su Tesisatı Ustası20 Ekim 2018

Merhaba gösterge arızası için uzman teknik ekibimiz gelip arıza tespiti yapması gerekmektedir. Gösterge mi bozuk yoksa farklı bir sebepten mi çalışmıyor diye tespit yapıp fiyat veriyoruz lütfen servis kaydı bırakın ileride ciddi sorunlar çıkabilir

ismet21 Ekim 2018

Cevabınız için teşekkür ederim. Tesisat ve kombiye bakmak demişsiniz. Peki bu işlemler çok pahalı mıdır? Malum kiracıyım ve ev sahibi bu tarz konularda çok cins :) Kendi cebimden vereceğim.

melek21 Ekim 2018

İstanbul anadolu yakası Erenköy’de yaşıyorum. 20 senedir petekleri temizlemedik :) Eskiden böyle şeyler yoktu o yüzden bilgimiz de yok. Daha yeni yeni popüler olmaya başladı. Bu tarafa hizmet veriyor musunuz?

ali kemal21 Ekim 2018

Şirinevler merkezde 3+1 daire için fiyat alabilir miyim? Arkadaşlar sizi çok meth etti. Bu yüzden fiyat araştırması yapmıyorum bilginiz olsun :) Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

vehbi21 Ekim 2018

Petek temizliği yaptırdım ve hiç ummadığım kadar etkisini gördüm. Bu kadar etkili olacağını inanın hiç düşünmemiştim. Soruma gelecek olursak her sene mi yoksa 2 sene de bir mi yaptırmak lazım.

Su Tesisatı Ustası21 Ekim 2018

Ali Kemal bey müşteri potansiyelimizin 70% sizin gibi referansla gelmekte temizlik yapıldıktan sonra sizde bir komşunuza tavsiye edersiniz inşallah

elif21 Ekim 2018

Petek temizliği yaparken çıkan pislikler, peteğin içindeki kirler mi yoksa yağ vs tarzında bir şey mi? Bu kadar pislik çıkması çok ilginç gerçekten… Bir de bu hizmet tam olarak ne zaman çıktı? Tamamen merakımdan soruyorum. Eskiden hiç duymamıştık çünkü…

Su Tesisatı Ustası21 Ekim 2018

Elif hanım peteğin içinden çıkan çamurlarmış su yıllarca kapalı devre sistem içerisinde ısınıp soğuyan su malesef bu şekilde çamurlasma oluşmakta petek temizliği çok eskiden buyana olan bir iş fakat son yıllarda makineli sisteme geçilmesiyle birlikte oldukça yaygınlaşmıştır.

Su Tesisatı Ustası21 Ekim 2018

Merhaba İsmet bey fiyat vermek için öncelikle arıza tespiti yapılması gerekiyor detaylı bilgi ic8n bizi arayınız

Su Tesisatı Ustası21 Ekim 2018

Melek hanım istanbul geneline hizmet veriyoruz

Su Tesisatı Ustası21 Ekim 2018

Vehbi bey 2 yılda bir petek temizliği yapılması gerekmektedir. Sizide periyodik olarak her iki yılda bir bakım yaptıran müşterilerimiz arasına ekledik 2 yıl sonra tekrardan görüşmek dileğiyle

zeki22 Ekim 2018

Petek temizliği yaptırmayı düşünüyorum. 1+1 de oturuyorum. Toplam 4 tane petek bulunuyor. Fiyat almam mümkün müdür? Bir de sadece sabahları evde oluyorum. Sabah gelmeniz gerekecek.

Serdar22 Ekim 2018

Geçen hafta Boğaziçi Tesisat ile görüşerek petek temizliği yaptırdım. Deneme amacıyla kombiyi çalıştırdık ve anında farketti. Tüm petekler harıl harıl yanıyor. Tekrardan teşekkür ederim.

sami22 Ekim 2018

Hocam banyo küvetinden çok az su gidiyor. Yıllardır böyle ve çıldırmak üzereyim. Sanırım ev yapılırken inşaat molozları falan tıkamış. Bunu kırıp dökmeden açabilmek mümkün mü? Bir de fiyat alabilir miyim?

isminaz22 Ekim 2018

Methinizi çok duydum. Yüzlerce de yapılan yorumlar zaten işinizi düzgün yaptığınızın kanıtıdır. Mecidiyeköy’de oturuyorum. Bende sizden petek temizliği hizmeti almak istiyorum.

kemal22 Ekim 2018

Vailant marka, eski model bir kombim var. Çalışırken bir sorun yok ama nadiren de olsa gümm diye bir ses çıkartıyor. Sanki bomba patlamış gibi… Bu yüzden sizden randevu talep ediyorum.

Su Tesisatı Ustası22 Ekim 2018

Lütfen bize 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 nolu hattan bizlere servis kaydı bırakınız.

Su Tesisatı Ustası22 Ekim 2018

Tesekkur ederiz efendim:) Bizlere 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayarak randevu alabilirsiniz. Iyi günler dileriz.

Su Tesisatı Ustası22 Ekim 2018

Son teknoloji robotlar ile bu sorunu çözüyoruz. Fiyatı 150tl dır. Randevu için lütfen bizimle 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 iletişime geçin.

Su Tesisatı Ustası22 Ekim 2018

Serdar bey öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Inanın sizlerden gelen bu olumlu yorumlardan ötürü isimizi severek yapıyoruz.:) iyi günler dileriz.

Su Tesisatı Ustası22 Ekim 2018

6 petege kadar fiyatlar sabittir. 150lira ücreti var zeki bey. Sabah servis gönderebiliriz fakat 0850 255 0212 veya 058 955 59 74 hatlardan randevu almanız gerekir. Iyi gunler dileriz.

mustafa23 Ekim 2018

Bizim bacanak ve komşum da petek temizliği yaptırmış. Çok faydalı ve ekonomik tasarruf elde ettirdiklerini söyleyince bende yaptırmaya karar verdim. Referans indirimi oluyor mu acaba?

fazıl23 Ekim 2018

Bayrampaşa Sağmalcılar’da evim var. 3+1 büyüklüğünde ve sanırım 7 tane petek bulunuyor. Şu an iş yerinde olduğum için petek sayısını tahmini söylüyorum. Akşamları kısıtlı bir vaktim var. Bu yüzden hem fiyat hem de işlemin bitiş süresini öğrenmem mümkün müdür?

ibrahim23 Ekim 2018

Videolarınızı büyük bir keyifle izledim. İlk defa böyle bir şey duyuyorum. İnternette gezinirken reklamınıza denk geldim. Yapılan olumlu yorumları da görünce bende yaptırmaya karar verdim. Telefonunuz meşguldü, Whatsapp’tan yazdım size…

sadık23 Ekim 2018

Petek temizliği dışında sanırım tesisat döşeme işi de yapıyorsunuz? Yeni bir ev aldım. Fakat içine taşınmadan önce komple bir tesisat kontrolü ve yenilemesi yaptırmak istiyorum. Size gerekli resimleri ve bilgileri mail attım. Dönüşünüzü bekliyorum.

ozan23 Ekim 2018

Ankara’da yaşıyorum. Keşke burada da şubeniz olsaydı. Birkaç firmanın internet sitesine baktım ama içime sinmedi. Belki bildiğiniz sağlam bir firma vardır. Önerebilirseniz çok memnun olurum. İşiniz rast gelsin.

şahin24 Ekim 2018

Hayırlı işler diliyorum. Methinizi çok duydum azizim, bu yüzden randevu talep ediyorum. İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy-Kazasker’de oturuyorum. En erken ne zaman hizmet alabilirim?

Sercan24 Ekim 2018

Buradaki yorumlardan sonra dün arkadaşları aradım. Petek temizliği yaptırmak istediğimi söyledim ve aynı günün akşamı geldiler. Ayaklarına galoş giydiler. Müşteri ile iletişimleri gayet nazik ve kibardı. Hemen işe başladılar ve peteklerimin temizliğini kısa bir zamanda şahane bir şekilde bitirdiler. Ben bu kadar iyi hizmeti tüm sektörler için konuşuyorum, hiçbir firmadan almadım. Buradan hepinizi teker teker tebrik ediyorum. Yolunuz açık olsun.

Saniye24 Ekim 2018

Petek temizliği geçen sene yaptırdım fakat başka bir derdim var. Kısa bir zaman önce duşakabin yaptırdım. Yere sıfır olan modellerden… Fakat yerden sürekli su sızdırıyor. Yapan firmayı arıyorum, geleceğiz diyorlar ama gelmiyorlar. Sızıntıyı giderebilecekseniz sizinle çalışmak isterim. Bakırköy’de evim

çetin24 Ekim 2018

Petek temizliği yeni yeni yaygınlaşıyor. Bende yaptırdım ve çıkan kirli suyu görünce inanamadım. Artık hem peteklerimiz daha çok ısınıyor hem de buna bağlı olarak doğalgaz faturası da daha az geliyor.

Fuat24 Ekim 2018

Petek temizleme ile tıkalı mutfak lavabosu açma için fiyat alabilir miyim? Tıkalı mutfak lavabosu derken, komple tıkanık değil. Sadece normal görevini yerine getirmiyor. Su çok yavaş bir şekilde delikten gidiyor.

coşkun25 Ekim 2018

2015 yılında aldığımız Alarko marka bir kombimiz var. Alalı 3 sene oldu, bakım yaptırmak gerekiyor mu? Bakım yaptırmak zorunlu ise bir de fiyat alabilir miyim?

veysi25 Ekim 2018

Geçen sene petek temizliği yaptırmıştım. Çok memnun kaldım ve tekrardan yaptıracağım. Geçen sene yaptığınız kampanyadan tekrardan yapmayı düşünüyor musunuz?

hakkı25 Ekim 2018

Bugün Boğaziçi tesisatı aradım. Petek temizleme işlemi yaptıracağımı belirttim. Telefonda gayet ilgili ve sıkılmadan tüm sorularıma cevap verdiler. İşlerinde profesyonel olduklarını zaten biliyordum ama artık net bir şekilde eminim. Yarın inşallah petek temizliği yaptırmış olacağız.

isa25 Ekim 2018

Merhabalar, bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Binada merkezi sistem var. Ben kalorifer vanasını açsam da açmasam da aynı parayı mı öderim? Bu konu hakkında çeşit çeşit fikirler mevcut. Kafam karıştı iyice…

fehmi25 Ekim 2018

Evimizde 6 tane petek var. Hem petek hem kombi bakımı hem de küvet giderini açtırmak istiyorum. Gideri sanırım kırıp dökmeden açıyorsunuz. Eğer öyle ise hepsi için sizden güzel bir fiyat istiyorum. Hayırlı akşamlar dilerim.

Su Tesisatı Ustası25 Ekim 2018

Evet kırmadan acabiliyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz. İyi günler dileriz

Su Tesisatı Ustası25 Ekim 2018

Merhabalar İsa bey. Bütün daire girişlerine pay ölçer koyarak hangi dairenin ne kadar yaktığını görebilirsiniz.

Su Tesisatı Ustası25 Ekim 2018

Guzel yorumunuz ve düşünceniz için Teşekkür ederiz Hakkı bey :-)

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Yapılan zamlara rağmen biz bu kış ta kampanyaya devam diyoruz. Ve aynı fiyattan üstelik aynı kampanya ile devam ediyoruz Veysi bey.

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Merhabalar coşkun bey. Kombi bakımı her yıl yapılmalı.ucreti 100 liradır.iyi günler dileriz

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Merhabalar Fuat bey. Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz.

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Faydalı yorumunuz için çok teşekkür ederiz çetin bey :)

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Merhabalar saniye hanım. Öncelikle su sızıntısının sebebi kaçak mi yoksa montajda mi kaynaklı olduğunu tespit etmek gerekir. Daha sonrasında ona göre çözüm üretilmeli. İyi günler dileriz. Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz.

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz Sercan bey. :-)

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Şahin bey. Randevu ve Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz.

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Ozan bey öncelikle teşekkür ederiz.fakat Ankara da tavsiye edebileceğimiz bir firma yok. Yardımcı olabileceğimiz başka konu olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz. :)

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Merhabalar sadık bey.evet tesisat döşeme işleminde mevcut. En kısa zamanda mailinize geri dönülecektir. iyi günler dileriz

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Yogunluktan dolayı meşgul olabiliyor. WhatsApp hattımızdan en kısa zamanda dönüş yapımistir İbrahim bey. Teşekkür ederiz.

Su Tesisatı Ustası26 Ekim 2018

Merhabalarfazil bey Randevu ve Ayrıntılı bilgi için bizi 0850 255 0212 veya 0538 955 59 74 numaralı hatlardan arayabilirsiniz. İyi günler dileriz

Sevcan10 Haziran 2019

Kombi bakımı ve petek temizliği hizmeti almıştık bahar gelmesiyle birlikte petek araları toz temizliği için çağırdık
çok güzel bir iş yaptılar petekler tertemiz içerisindeki bütün tozlar gitti teşekkürler

Su Tesisatı Ustası11 Haziran 2019

Sevcan hanım verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız bizi sevindirdi
bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

Aslı10 Eylül 2019

Kış mevsimi yaklaşıyor. Petek temizliğini birçok kişiden duydum ama gerçekten işe yarıyor mu? Bu konuda siz profesyonellerden bilgi rica edeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

Su Tesisatı Ustası10 Eylül 2019

Merhaba Aslı hanım uzun süre bakım yapılmamış tesisatta dolaşan su örneğini sayfamızdaki videodan izleyebilirsiniz videoyu izledikten sonra gerçekten işe yaradığını göreceksiniz çünkü petek ve kombi içerisinde dolaşan su yılarca ısınıp soğuyor ve sürekli devirdaim olduğundan dolayı çamurlaşıyor ve balçıklaşan su kombi pompasına arıza veriyor ve bunun yanında ısınma kat sayısı arttığından dolayı doğalğaz tüketimini artırıyor.

Esin10 Eylül 2019

Petek temizliği ile birlikte kombi bakımı da yaptırmak istiyorum. Saat geç oldu diye telefonla arayamıyorum. Yarın arayıp sizden randevu talep edeceğim. Teşekkür ederim.

Kerim11 Eylül 2019

Petek temizliği yaptırmak istiyorum ama peteklerimiz buharlı mı yoksa döküm mü bilmiyorum? Bunu nasıl anlayabilirim? Ona göre sizden petek temizliği hizmeti alacağım.

Kenan12 Eylül 2019

Petek temizleme işleminin sadece bir şov olduğunu düşünürdüm ama gerçekten de muazzam bir etkiye sahipmiş. Geçen sene petek temizlettirdik ve petekler öyle bir ısınmaya başladı ki yanından bile geçerken korkuyoruz. Bu sene tekrar petek temizlettireceğim.

Veli13 Eylül 2019

Evimiz 3+1 ve toplam 7 petek var. Petek temizliği için fiyat ve randevu almak istiyorum. Şu an gece olduğu için arayamıyorum. Bu yüzden size detaylı bir mail attım. Dönüşünüzü bekliyorum.

Korhan14 Eylül 2019

Petek temizliği yaptırmak istiyorum fakat bunun için en doğru an ne zaman olur? Kışın mı yaptırmak lazım yoksa sonbaharda mı? Bilgi verirseniz sizden petek temizliği hizmeti almak isterim.

Su Tesisatı Ustası14 Eylül 2019

Korhan bey kışa girmeden yaptırırsanız daha iyi olacaktır

Berkan15 Eylül 2019

Kombi bakımıyla birlikte petek temizliği de yaptırmak istiyorum. Eski müşterilerinize ekstra bir indirim oluyor mu :) Şaka bir yana en yakın zamanda sizlerden tekrar randevu talep edeceğim.

Ekin16 Eylül 2019

Petek temizliği için Boğaziçi Tesisat’tan randevu aldım ve hemen ertesi gün yani bugün geldiler. Hızlı bir şekilde gerekli tüm işlemleri yaptılar. Peteklerden çıkan pislikleri görünce gözlerime inanamadım. Verdiğiniz mükemmel hizmet için tekrardan teşekkür ederim.

Hikmet11 Ekim 2019

Petek temizliği için Boğaziçi Tesisat’tan randevu aldım ve hemen ertesi gün yani bugün geldiler. Hızlı bir şekilde gerekli tüm işlemleri yaptılar. Peteklerden çıkan pislikleri görünce gözlerime inanamadım. İşçiliği ve özveriyle çalıştılar.. Verdiğiniz mükemmel hizmet için tekrardan teşekkür ederim.

Su Tesisatı Ustası11 Ekim 2019

Hikmet bey öncelikle memnun kalmanız bizi sevindirdi her daim daha iyi hizmet vermek için ekipman ve ekiplerimizi geliştiriyoruz bu sayede İstanbul’da parmakla gösterilen firmalar arasında yer almaktayız.

Canan28 Mart 2020

Petek temizliği fiyatlarını öğrenebilir miyim

Su Tesisatı Ustası28 Mart 2020

Merhaba Canan hanım Toplamda kaç adet petek var ?

Su Tesisatı Ustası02 Nisan 2020

Berkan Bey evet eski müşterilerimize indirimli fiyatlarımız var

Nihat09 Kasım 2020

3+1 ev 8 petek var kombi bakım ve petek temizlik fiyatınızı ogrenebılırmıyım

Su Tesisatı Ustası09 Kasım 2020

Merhaba Nihat bey size iletişim bilgilerinizden size ulaşamadık

Saliha Korkmaz16 Aralık 2020

Petek temizleme fiyatları en uygun firmalardan biri ve aldığımız hizmet gayet kaliteli

Rustic17 Aralık 2020

Petek Temizleme fiyatların en uygun firma olarak bulduk geldi yaptılar şuan tüm petekler ısınıyor. idris ustaya teşekkür ediyoruz

Begüm05 Ekim 2021

8 yıl önce tanışmış olduğumuz Boğaziçi Tesisat ailesiyle bu senede çalışmış bulunmaktayız petek temizliği işlemi için arayın ve farkı görün . Petek temizleme kombi bakımı için teşekkürler

Su Tesisatı Ustası07 Ekim 2021

Memnun kalmış ve 8 yıl gibi uzun süre sonra tekrar bizden hizmet almış olmanız bizim için büyük bir gururdur. Güzel yorumunuz için teşekkürler

Tamer21 Ekim 2021

Merhaba petek temizliği yaptıracağım Fiat nedir 3 küçük iki normal ölçü bir banyo zaten banyodan yapılıyor

Su Tesisatı Ustası23 Ekim 2021

Merhaba Tamer Bey 5 petek temizliği ücreti 200 TL

Selim28 Ekim 2021

yalan söylemeye gerek yok gerçekten çok işe yaradı teşekkürler

Gözde24 Eylül 2022

2 petek bir kombi bakımı banyodaki petek kucuk o sayılıyor mu bilmiyorum haramidere h
Fiyat nedir ?

Su Tesisatı Ustası28 Eylül 2022

Merhaba Gözde Hanım telefonda detaylı bilgi verildi

Anonim10 Aralık 2022

Sıcak su akarken kombi sönüyor su soguyor tekrar yanıyor kırmızı yanıyor resetliyorum ışık sönüyor ama düzelmiyor su bir ısınıyor bir soguyor tekrar tekrar aynı şekilde devam ediyor devamlı olarak sıcak su alamıyorum

Su Tesisatı Ustası12 Aralık 2022

Merhaba Kombi de oluşan arıza teknik düzeydedir lütfen teknik servisten destek alınız

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...