Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Petek Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Peteklerin içinde sürekli olarak sıcak su dolaşır. Odayı ısıtan sıcak su bir süre sonra soğur ve bu sıcak su peteğin gider bölümünden tekrar ısıtılacağı yere doğru gider. Bu işlem sürekli olarak sürdürülür. Ancak petekler yapıları gereği uzun zaman bakımları yapılmazsa bazı sorunlar çıkartabiliyor. Bu yazımızda da petek temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler konusuna değineceğiz.

Petek Temizliği Nasıl Olmalı?

Petekler belirli zaman aralıklarında temizlenmelidir. Bu sayede peteklerde tıkanma olmaz ve sağlıklı bir devir daim oluşması sağlanır. Peteklerin temiz tutulması sayesinde peteklerin ömrü uzar.

Piyasada peteklerin temizliğini yapan birçok farklı tesisat firması bulunuyor. Boğaziçi Tesisat olarak petek temizliği konusunda en iyi tesisat firmalarından olduğumuzu garanti ediyoruz. Uzman ekiplerimizle evlerdeki tüm petekleri itinayla kirlerinden arındırıyoruz. Oldukça makul ücretlere petekleriniz rutin temizliğini yaptırabilmeniz mümkün. Bu rutin temizliklerin her yıl düzenli olarak yapılması çevre dostu bir ısınma için büyük önem taşır.petek temizlemede dikkat edilmesi gerekenler

Petek Temizliği Neden Yapılır?

Petek temizliklerimizde amaç peteklerde biriken kir, kireç, gider suları, çamur ve çeşitli yabancı maddeleri temizlemektir. Özellikle bakımı yapılmamış eski peteklerde bu tür yabancı maddeler oldukça sık bulunuyor. Bu maddeler suyun petek içindeki dolaşımını zorluyor ve peteğin düzgün çalışmasını engelliyor. Bu maddeler peteğe gelen ısının doğru dağılmasını engelliyor ve doğalgaz tüketimini artırıyor. Bu tüketim de doğrudan doğalgaz faturasına yansıyor.

Boğaziçi Petek Temizliği Hizmetleri

Günümüzde artık petek temizleme işlemleri modern aletlerle hızlı ve kolay bir şekilde yapılıyor. Petek temizliği fiyatlarıysa petek sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Petek temizliği fiyatları 140 TL’den 250 TL’ye kadar değişebiliyor. Dairedeki petek sayısı fiyatı etkiliyor.

Bu tür temizliklerle doğalgaz faturasını düşürerek ev bütçesine katkıda bulunmak mümkün. Bu kirler doğalgaz tüketimini ciddi şekilde artıyor ve bu da doğrudan faturaya yansıyor. Ayrıca bu şekilde doğalgaz tüketimini azaltarak daha çevreci davranmak da avantajlar arasında yer alıyor.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pendik Petek temizleme

Pendik Petek temizleme Pendik Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Tuzla Petek Temizleme

Tuzla Petek Temizleme Tuzla Petek temizleme, Kombi temizleme, tesisat temizliği, uygun fiyat en yakın

Kombi Petek Temizliği Eyüp Sultan

Kombi Petek Temizliği Eyüp SultanKombi Petek Temizliği Eyüp Sultan, Boğaziçi Tesisat En yakın petek temizliği

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama

Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama Kombi Petek Temizliği ve Tesisat Yıkama, Kağıthanede Petek Temizleme Firması

Kombi Filtre Temizliği

Kombi Filtre Temizliği Kombi Filtre Temizliği Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kalorifer Peteği Temizleme Firması

Kalorifer Peteği Temizleme Firması Kalorifer Peteği Temizleme Firması Normal petek temizleme, ilaçlı petek temizliği.

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...