Pimaş İçi Temizleme

Mutfak gibi önemli mekânlarda meydana gelen pis su gider tıkanıklıkları, yemek artıkları, çamur artıkları ve benzeri artıklar nedeniyle meydana gelir. Lavabo süzgeci ve benzeri önlemler sadece tıkanmayı geciktirir.

Profesyonel Logar Temizleme Hizmeti Sunuyoruz

Diğer yandan zamanla biriken tortular giderin tıkanmasında önemli rol oynar. Bu problemi tam anlamıyla ortadan kaldırmak için işin ehli ekiplere ihtiyaç vardır. Sıradan tedbirler geçicidir. Sık sık tıkanan bütün giderler, her zaman problem meydana getirir. Hizmet kalitesini her zaman güncel bir şekilde gerçekleştiren firmamız, tıkanma problemini ortadan kolaylıkla kaldırabilmektedir. Pimaş temizleme fiyatları kategorisinde özel makinelerle pis su gider açma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Tıkla Ara : 0532 359 0212

 

Tuvalet gideri, logar kategorisinde en önemli mekânlardan biridir. Tıkandığı zaman pis koku yayar ve yaşamı olumsuz etkiler. Bununla birlikte dizanteri gibi problemleri de beraberinde getirir. Bu problemlerin ortadan kaldırılması için profesyonel pimaş içi temizleme hizmetlerinin tercih edilmesi gerekir.

Kanal temizleme işleminde ilk aşamada kameralı makineler tıkanıklığı tespit ediyor. Makinenin uzun hortum şeklindeki kısmı, tıkalı yeri açıyor. Bütün bu işlemler kameradan takip edilebilmektedir.

pimaş içi temizleme

Profesyonel Çözüm Adresine Geldiniz

Hayatımızı karartan ve yaşam kalitemizi düşüren lavabo tıkanıklık sorunu, profesyonel servis ekiplerimiz sayesinde kısa sürede giderilmektedir. Lavabo, tuvalet ve benzeri mekânlara özel pis su giderleri için çözüm üreten ekiplerimiz, foseptik çukurlar için de çözüm üretiyor.

Tıkla Ara : 0532 359 0212

Binaların alt kısımlarında ve değişik yerlerinde bulunan bu çukurlar, kanalizasyon sisteminin en önemli noktalarıdır. Bu çukurların tıkanması durumunda foseptik çukuru temizleme ekibimizi çağırabilirsiniz. Ekiplerimiz temizleme işlemi öncesinde tıkanıklık tespit işlemi gerçekleştiriyor. Pis suyun içerisinde görüntüleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren makineler, tıkalı yeri kolaylıkla tespit ediyor.

Tercih Edilen Yöntemler Oldukça Güvenilir

Kameralı olan bu cihazlar aynı zamanda akustik özelliklere sahiptir. Akustik dalgalar sayesinde tıkalı veya kaçak noktalar anında tespit edilebilmektedir. Kaçak ve tıkalı bölümlerin tespit edilmesinin ardından tıkalı bölümler sorunsuz bir şekilde açılabilmektedir. Bu işlem esnasında fayanslar ve mermerler kırılmamaktadır. Evinizi inşaat alanına çevirmeden özel makine ve cihazlarla tıkanıklık sorunu kısa sürede giderilmektedir. Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen kaçak tespit işlemi kısa sürede gerçekleşiyor.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.