Robotla Pimaş Açma

Evlerin, mutfak, banyo ve tuvalet giderleri, çeşitli cisimlerin birikmesi neticesinde tıkanabilir. Tıkanmanın ilk belirtisi, lavabo ve tuvaletlerde, koku artışıdır. Bu koku, insanları rahatsız etmektedir. Ancak, tıkanma ilerlediğinde su akışı tamamen durur. Bu durumda, lavabo ve tuvaletlerde taşma meydana gelir. Tuvaletlerin ya da lavaboların taşması evlerde maddi hasara sebep olurken ev sakinlerinin yaşam konforunu olumsuz yönde etkilemektedir. Tıkalı giderlerin açılması için firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Alanında tecrübeli personelimizle ve teknolojik cihazlarla sunduğumuz robotla pimaş açma işlemiyle insanların sıkıntılarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Pimaş Neden Tıkanır?

Binalarda atık suyun tahliyesini sağlayan borulara, pimaş denir. Pimaş, çeşitli cisimlerin, pimaş dirsek yerlerinde birikmesi ile tıkanır. Mutfak giderlerinde kullanılan pimaşlarda ise, deterjan ve yemek yağları sebebiyle tortu birikmesi olur. Bu tortular, pimaşlarda önce daralmaya, ardından tıkanmaya sebebiyet verir.

Pimaş Yıkama Ne Fayda Sağlar?

Pimaşın içerisinde biriken tortular, pimaş yarıçapında daralmaya sebep olurlar. Zamanla katılaşan bu bu tortuların temizlenmesi ile pimaş, su tahliye görevini yerine getirebilir. Peki, pimaşın içi nasıl temizlenir? Pimaş yıkama denilen bu işlem nasıl yapılır?robotla pimaş açma

Pimaş Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

lı atık su giderlerini açma konusunda çokça tercih ediliyor. Firmamız, profesyonel personelimiz, sahip olduğumuz teknolojik cihazlar sayesinde pek çok müşterimin çözüm ortağı oluyor. Tıkanmış pimaşları açmak için de tercih ediliyoruz. Belediyelerin logar yıkama makinelerine benzeyen bir cihazımız var. Robotla pimaşın tıkalı noktasının tespitini yapıyor sonrasında tazyikli suyla pimaşın içerisinde oluşmuş olan tortuları temizliyoruz. Pimaşın içerisindeki tortular dağıldığında, pimaştaki tıkanıklık açılmış oluyor. Bizler, bu sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmamız sayesinde öne çıkıyoruz.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Hizmetlerimiz

Bizler, uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan bir firmayız. Pimaş açma hizmetimiz dışında, su kaçağı bulma, ilaçlı petek temizliği, kombi bakımı ve tamiri gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, buharlı petek toz temizliği, mutfak tıkanıklık açma ve daha pek çok hizmet sunuyoruz. Kaliteli ve garantili hizmetlerimizi, uygun fiyatla sunmamız sayesinde uzun yıllardan bu yana tercih ediliyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.