Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Robotla Pis Su Borusu Açan Firmalar

Robotla Pis Su Borusu Açan Firmalar

Kameralı Robot, adı ile de bilinen alet yardımı ile pis suların kanallarını açmaya yarayan makine ile teknolojik gelişmelerden faydalanılarak yaşam alanlarında yaşanılan aksaklıklara çözüm üretilmeye çalışılmaktadır. Bu makinenin üretilme amacını düşündüğümüzde de insanların hayatını kolaylaştırmak ve tıkanıklıklar büyümeden anında müdahale edebilme desteğini sağlamak olarak gösterilebilmektedir.

Bu makine aynı zamanda tuvalet açma, klozet açma ve mutfak gideri tıkanıklığı açma işlemlerinde de kullanılmaktadır. Çok amaçlı ve oldukça yardımcıdır. Bu nedenle herhangi bir gider tıkanıklığı durumunda ilk etapta yapılması gereken işlem kendi imkanlarınız ile bu giderleri açmaya çalışmaktır. Eğer tıkanıklık açma konusunda başarılı olamadıysanız robotla kırmadan pimaş açma tekniğinden faydalanmak üzere, pis su borusu açan firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Robot Makinesiyle Pis Su Borusu Açan Firma Desteği

Pis su boruları hem çevresel faktörlerin etkisi ile hem de zaman bağlı olarak bazen tıkanıklık gösterir. Binaların eski olması ya da zaman içinde daralan borularda sıkıntı çıkması nedeni ile birtakım problemler bir arada yaşanabilmektedir. Bu nedenle de bu yazımızda sizlere robot makinesi hakkında bilgi vereceğiz.

Robotlar, kameralı sistemlerden oluşan ve gider borularını, pis su kanallarını açmaya yarayan işlemler için yardımcı olan aletlerdir. Kameralı göstergeleri sayelerinde de olabildiğince hassas çalışılmasını sağlamaktadır. Ayrıca hiçbir şekilde borulara zarar vermemekte pis su kanallarının neden tıkandığını bularak çözümüne ilişkin hız kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Pis su borusu tıkanıklıklarını çözmek için firma desteği ihtiyacınızda bizlere ulaşabileceğinizi bilmelisiniz 7/24 olarak ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızı siteden temin edebilirsiniz.

İstanbul genelinde robot ile gider açma işlemini sürdürmekteyiz. Bu sayede İstanbul’ un tüm ilçeleri ve semtlerine sağlanan hizmet sayesinde daha güvenilir binalarda yaşamanız için elimizden gelen çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın bu kapsamda sağlamış olduğu hizmetler aşağıda listelenmiştir.

 • Robot makinesi yardımı ile pis su borusunun açılma işlemi.
 • Robot makinesi yardımı ile kanal açma işlemi
 • Robot makinesi yardımı ile pimaş açma
 • Robot makinesi yardımı ile kanalizasyon açma
 • Robot makinesi yardımı ile tıkalı tuvalet borusu ve tıkalı gider borularının açılması işlemlerinizi güvenle yapıyoruz.

Robotla Boru Nasıl Açılır?

Robotlu sistem adı verilen bir mekanizma sayesinde tıkanmış olan boruların açılma işlemi borunun çapına uygun tel yardımı ile gidere gönderilme işlemi yapılır. Tuvalet tıkanmalarında tıkanıklığın sebebi bir yabancı cisim ise, bu robot mekanizmasından yararlanılır. Kalın ve erimeyen peçeteler, kaput, bez parçası, ped, telefon vb. tuvalete düşebilecek yabancı cisimlerin çıkarılmasına yönelik bir işlemdir. Robot aynı zamanda tıkanıklığın nedenini bularak buna göre de tel mekanizması sayesinde tıkanıklığa neden olan nesnenin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Bu işlem yapılırken borulara zarar verdiği düşüncesi hakim olmaktadır. Burada söylememiz gerek ki robotla gider açtırma işleminin hiçbir şekilde zararı bulunmamaktadır. Boruların zarar görmesi, birbirinden ayrılması vb. durum söz konusu değildir. Çünkü borunun çapı hesaplanarak bu işlem uygulanmaktadır.

Robotla gider açtırma işleminin en avantajlı yanı sadece gider borusunun açılma işlemi değildir. Aynı zamanda gider borusunun içini de kameralı sistem ile göstererek bizlere tıkanıklığa neden olabilecek başka bir bulgu olup olmadığını, boruların durumunu kireçlenme ya da taşlaşma nedeni ile daralma olup olamayacağı konusunda bilgi vermektedir.

Bu sayede giderin bir daha tıkanıp tıkanmayacağı hakkında da kesin bir bilgi sunmuş olur. Sorunu kökünden çözmek için ideal ve avantajlı bir sistemdir. Robotla gider açtırma işlemleriniz için en kısa sürede firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Hem kolay hem de pratik işlemler için bizleri her zaman arayabilirsiniz. Bu sayede de değerli vaktiniz size kalmış olur.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...