Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Robotla Pis Su Gideri Açma Servisi

Robotla Pis Su Gideri Açma Servisi

Toplu olarak kullanım gösterilen yaşam alanlarında mutfak, lavabo ve banyo gider borularından akan pis sular kanalizasyonlara bağlanmaktadır. Yaşam alanlarımızdan kanalizasyonlara doğru yönlenen bu yolda bazı kötü kullanımlar giderlerin tıkanmasına neden olabilmektedir. Pis su giderleri tıkanıklık sonucunda öncelikli olarak kişinin kendi imkanları ile açılmaya çalışılır.

Giderlerin kanalizasyona olan mesafesi oldukça uzundur. Bu nedenle de kişilerin kendi imkanı ile açması oldukça zor olmaktadır. Tıkanmış olan giderleri kırmadan açmak için yapılması gereken en önemli şey pis su gideri açan servis ile irtibata girmek olmalıdır.

Ayrıca pis su giderleri aynı kanala bağlansa da ne yazık ki aynı nedenlerden dolayı tıkanmazlar. Genellikle banyo ve lavabo giderlerinin tıkanmasına örnek olarak saç, tüy, yabancı sert cisimlerin gitmesi vb. durumlar gösterilebilmektedir.

Mutfak lavabo giderlerini tıkayan unsurlar ise yemek kalıntıları ve özellikle de yapıların lavabolara dökülmesinden kaynaklı olarak orada katılaşarak tıkanıklığa neden olma durumları gösterilebilmektedir. Bu gider tıkanıkları insan eli ile yani çevresel faktörlerden oluşa tıkanıklıklardır.

Bir de gider borularının göstermiş olduğu zaman aşımı ve kalitesinden dolayı da kireçlenmeye ya da çatlamaya bağlı olarak tıkanıkların yaşanma durumu olabilmektedir.  Gider açma işlemleri göz önünde bulundurulduğunda tıkanıklığın dışarıya yakın olan kısımları çeşitli kimyasallar ile eritilerek kendiliğinden çözümlenebilir işlemlerdir.

Fakat giderin orta mesafeden daha uzak aşamada kimyasalın uzanamayacağı yerlerde tıkanıklık göstermesi ya da tıkanıklığın kendi imkanlarınız ile açılamayacak seviyeye gelmesi durumunda ise yapılması gereken işlem pis su gideri açma servisi ile çalışmak olmalıdır. Bütün bu işlemler göz önüne alındığı zaman servis ile çalışma sonucunda daha kaliteli bir işçilik ile tüm pis su giderlerini açabilme şansını yakalarsınız. 

Firmamız aletle pis su gideri açan servis olarak değerlendirilmektedir. Bu sayede kırmadan ve dökmeden makine yardımı ile pis su giderlerinin açılmasını sağlayacaktır. 

Pis su giderleri incelendiğinde lavaboların giderleri, tuvalet giderleri ve makine giderleri olarak üç aşamada değerlendirilmektedir. Her giderin tıkanıklık nedeni farklıdır. Bunun için de bu gider kanallarının açılma kısmında farklı metotlar uygulanmalıdır. Bu gider açıldıktan sonra da temiz bir uygulama alanı ile çalışılması gerekmektedir. Yoksa yeniden tıkanabilir.

Özellikle makine giderlerinin tıkanması sonucunda bu durum elektronik eşyalarınıza da zarar verebilmektedir. Elektrik çarpması ya da elektronik aletlerin bozulması durumu ne yazık ki istenmeyen durumlar arasında gösterilmektedir. Lavabo gideri tıkanıklıklarında ise, ev ve iş yerlerini su basma tehdidi ile karşılaşabilirsiniz. 

Pis Su Gideri Açma Robotunun Özellikleri

Günümüzde teknolojik gelişmelerden gider açma işlemleri sırasında da yararlanılmaktadır. Bu sayede gider ile ilgili herhangi bir risk teşkil eden durumlarda, gider borusu tıkanıklıkları durumlarında daha da ilerleme olmaması için en kısa sürede pis su gideri, gider açma robotu ile giderin temizlenmesi gerekmektedir. 

Gider açma robotları üretim amacına uygun olarak bu kanalları açıp, temizleyip ve bir daha da uzun süre tıkanmasına neden olacak etmenleri ortadan kaldırmak amacıyla üretilmiş aletlerdir. Bu iş için üretilme nedeninden dolayı da olabildiğince hızlı ve amacına uygun olarak kullanılmaktadırlar. Gider tıkanıklığı açan robotlar kendine özgü olarak özellikleri bulunan aletlerdir. Bu özelliklerden ilki kameralı gider açma robotları olmalarıdır. Kamera sayesinde giderin içini görüntüleme şansı elde edilir. Bu sayede soruna neden olan kaynak incelenir ve nasıl açılması gerektiğine karar verilir. Vakumlama ya da tazyik yöntemleri ile kanalizasyona giden yolu açılmasına özen gösterilir. 

İstanbul Tesisat olarak, İstanbul’ un bütün ilçe ve semtlerinde vermiş olduğumuz bu hizmetten yararlanmak adına sizler de iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede yaşam alanlarınıza gelerek pis su gideri açan servis robotu ile giderlerinizi temizleriz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri AçmaKış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212