Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Robotla Tıkalı Kanal Borusu Açan Firma Bulma

Kanal boruları kanalizasyona bağlanmaktadır. Kanalizasyon hattı aslında halk arasında lağım olarak da bilinen ve pis atık sularının birikmesi durumunda zaman içerisinde çevresel faktörlerden ötürü tıkanma yaşanan sistemdir. Kanal açma boruları kanalizasyon hattına döşendiği zaman bu işleri inşaat mühendisleri, çevre planlamacıları ve çevre mühendisleri ortak bir çalışma ile yürütmektedir.

Bazı teknik donanım yetersizlikleri nedeni ile şehir planlama konusunda bir takım sorunlar çıkabilmektedir. Bu da alt yapı yetersizliklerine neden olur. Düzensiz alt yapılardan ortaya çıkacak en büyük sorun ise kanalizasyon hatlarına ulaşan borularda tıkanma sorunu ile karşı karşıya kalınmasıdır. 

Firmamız kanalizasyon sorunları ile ilgili de çalışma vermektedir. Bu iş tanımı kapsamında kanal açma makineleri yardımı ile tıkanmış olan kanalizasyon borularında kırmadan ve dökmeden maksimum 25 metre seviyesine kadar boru hattı açabilme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Firmamızda son teknolojik özellik olarak kullanılan kanal açma makineleri mevcuttur. REMS COBRA 32 kanal açma aracı ve ROTHENBER R600 kanal açma aracı il durumun kritikliğine göre müdahale edebilme avantajına sahibiz.

İki adet makine kullanımı, kanal tıkanıklığının hasar tespitine göre karar kılınan bir durumdur. Atık su borularının kanalizasyona kadar olan uzantısında tıkanıklığa yol açan her türlü sorunu rotadan kaldırmaktayız Bu nedenle tıkalı kanal borusu açma konusunda güven duyarak çalışma isteği duyacağınız bir firma olarak her zaman hizmetteyiz.

Tıkanmış bir kanalizasyon borusu işini iyi yapamayan bir sistem demektir. Tıkanıklık çatlamalara hatta büyük patlamalara bile neden olabilir. Buradan temiz su kaynaklarına sızıntı gerçekleşebilir. Bu durum dam kişileri hijyen bakımından olumsuz yönde etkileyen bir takım hastalıkların yayılmasına neden olabilmektedir.

İşte tam da bu nedenle kanalizasyon boruları düzenli olarak temizlenmeli ve göz ardı edilmemelidir. Kanal borusu tamir işlemlerinde geleneksel tesisatçılar kırma ve dökme sonucunda bir davranış sergiler. Bu durum işlerin daha da kötüye gitmesine ve birçok işin birden çıkmasına neden olur. Hem emek israfı hem de maddi israf olarak karşılaşılan sık durumlardan bir tanesidir.

Taşan kanal borusu geleneksel yöntemlerden biraz uzaklaşılarak tamir edilmelidir. Artık teknolojik çağda olduğumuza göre bu teknolojiye de biraz ayak uydurmak durumundayız. Bu sayede akılcı bir yaklaşım sergileyerek teknoloji ve işçiliği bir araya getirebiliriz. Bu işlemler adına kullanılmak üzere kanal açma makinesi üretilmiştir.

Tesisat firmaları arasında kanal açma robotu olarak da tanınan bu sistem tesisatçıların büyük yardımcılarıdır. Bu alet sayesinde hızlı ve pratik çözümler ileri sürülür. Bu alet sayesinde temiz bir işçilik ortaya çıkarılır. Kırma ve dökme işlemlerini yapmadan fakat gerekirse de en aza indirgeyerek yapan ustalar, her zaman bu aletten kullanmaktadır. Robotla kanal açan firma arayışı içindeyseniz firmamız tam da aradığınız iş için uygun potansiyele sahiptir. Bunun için yapılması gereken işlemler arasında sırası ile bir yol izlenmektedir.

Her şeyi yerli yerinde yapan ve bir adım yol ile olabildiğince titiz çalışmalar sergileyen firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızda yer alan iletişim numarası sayesinde dilediğiniz zaman aradığınızda sizlere randevu verilecektir. Bulunduğunuz ilçe ve semte göre en profesyonel ekibimiz sizlere yönlendirilecek ve randevu verilen gün ve saatte sizlere destek sağlamak amacı ile orada olacaktır.

Robot makinelerle kanal açma yapan tesisatçı firma arayışı için tüm İstanbul semtlerine hizmet vermekteyiz. Bu sayede müşterileri mağdur etmemek adına hem kaliteli hem profesyonel hem uygun bütçe ile hem de titizlikle çalışmaktayız. Her zaman bizleri güvenerek arayabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...