Su Borularının Nereden Geçtiğini Bulan Servis

Su Borularının Nereden Geçtiğini Bulan Servis İle Çalışma

Su borularının geçtiği yeri bulan servis su tesisatında yaşanan herhangi bir durumda anında müdahale için yer kontörlü yapmaktadır. Tesisat boruları duvar içlerine ya da zemin, tavan gibi evin görünmeyen kısımlarında gizli şekilde durmaktadır. Bu gizlilik herhangi bir sorun yaşandığında anında gün yüzüne çıkmaktadır.

Olası problemlerin önüne geçilmesi amacı ile tesisat borularının yerini belirleme işlemi oldukça önemlidir. Bina içine gizlenmiş bu yerlerin doğru tespit edilmesi kırma işlemi için önemli bir bilgidir. İstanbul tesisat firması olarak İstanbul’ un Asya ve Avrupa yakalarında bulunan her ilçe, semt ve mahallelere su borularının yerini belirleme hizmeti vermekteyiz.

Uygun fiyatlandırma seçenekleri ile sizler de bu hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Şüphelendiğiniz bir alan üzeninde tesisat borusundaki kaçağı tespit etmek ya da herhangi bir sorun olma ihtimaline karşın önceden tedbir almak için sizler de tesisat borularınızın yerini tespit etme işleminde firmamızdan yararlanabilirsiniz. 

Tesisat Borularının Nereden Geçtiğini Bulma 

Gelişen teknolojik gelişmelerin ışığında durumları değerlendirecek olursak, robotla tıkanık açma cihazları kullanılmadan önce tesisat borularının geçtiği yeri tespit eden cihazlar da kullanımda mümkündür. Teknolojik imkanlar sayesinde tesisat alanında oldukça sistematik şekilde çalışma prensibi edinilmektedir. Eskiden teknolojik imkanlar yeterli olmadığından boruların yerini tespit etme sırasında ya da tıkanıklık açma konusunda ne yazık ki bütün duvarın kırılması gerekiyordu.

Hal böyle olunca da onlarca masraf kapısı çıkabilmekteydi. Artık bilgisayarlı su tesisatının yerini bulma hizmeti sayesinde, bilgisayarlar tesisat kullanım alanlarımıza da girmiş bulunmaktadır. Tesisat borularının geçtiği yeri bulabilmek için özel olarak makinelere bağlanmaktadır. Bu sayede su kanallarının geçtiği yol kendini gösterebilmektedir. Yanlış kırma alanı yanlış yer tespiti gibi durumlar ile bu uygulama sayesinde karşılaşılmamaktadır. Bilgisayar yardımı ile yapılan çalışmalar tesisat alanının her bölümünde oldukça işe yarayan bir sistem haline gelmiştir. 

Kırmadan Su Borularının Yerini Bulma İşlemi

Tesisat alanında oldukça fazla tesisat firması bulmanız mümkündür. Bu firmalar kullandıkları aletler ile fiyat politikasını belirlemektedir. İşin garip tarafı teknolojik olarak donanıma sahip olan firmalarda uygun fiyatlı politikalar benimsenirken, teknolojik yetersizlikler ile çalışan firmalarda daha fazla fiyat çıkabilmektedir.

Bu işin temel nedeni de teknolojik imkanları olan firmaların alet ve ekipman konusunda yeterli desteği olduğu için su kaçağı tespiti bulma, su kanalı yeri bulma vb. işlemlerde pratik çözümler ile çalışmasıdır. Bunun için ekstra zaman ve ekstra emek harcanmaz. Pratik olarak anında tespit edilen işleme yönelik hizmetler sergilenir.

Oysa teknolojik açıdan yetersizlikleri bulunan firmaların tesisatçıları el göz koordinasyonları ile çalıştıkları için ekstra zaman harcar. Sürekli kırıp dökerek yer tespiti yapmaya çalıştığı için ekstra zarar verir ve bu zararın giderilmesi için de ekstra para harcamanıza neden olur. Bu konudaki seçimler de size kalmış olur. 

Firmamız sizlere kaliteli hizmetler sunabilmek için kırmadan su tesisatı yeri belirleme hizmeti vermektedir. Sağlamış olduğu bu hizmet kapsamında en kaliteli işçilikler ile desteklemiş olduğu iş tanımında oldukça kaliteli ürünler ortaya koymaktadır.

Sizler de su tesisatı yerini belirme işlemlerinde güvenilir ve makul fiyatlar ile çalışan bir tesisatçı arıyorsanız o zaman aradığınızı bulmanız için çalışmalarımızı görebilirsiniz. Her yaşam alanında yüzde yüz tam sonuç ile çalışmakta ve sağlamış olduğumuz verimlilik sayesinde de müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarmaktayız. Bu nedenle her zaman her türlü tesisat işlerinizde firmamız ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Fiyat ve bilgi için en kısa sürede dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Su yapısı gereği en ufak sızıntılardan bile akabilmekte ve çok farklı

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.