Su Borusu Patlaması

Günlük hayatta su boru patlağı sorunu, hayatı felç eden önemli sorunlardan biridir. Profesyonel servis ekipleriyle su patlaması sorununu pratik bir şekilde çözen personelimiz, bu konuda pratik çözümleri bir araya getiriyor. Su kaçağı veya su patlaması, birçok nedenden meydana gelir. En önemli nedeni kötü malzeme ve amatör işçiliktir. Diğer yandan kış aylarında şiddetli soğuklar nedeniyle borular patlayabilir. Patlamış boru tamiri konusunda her zaman için profesyonel firmaları tercih etmelisiniz. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme, tesisatın ömrünü uzatacaktır.

İşte Çözüm

Acil su kaçak tamir ekibimiz, su patlaması durumundan en kısa sürede adresinize ulaşabilmektedir. Bu gibi durumlarda vanayı kapatma olanağınız varsa, ilk aşamada hemen vanayı kapatın. Vanayı kapatma olanağınız yoksa patlağı kapatabilecek bir malzeme ile patlağı kapatın. Bu önlemleri alarak suyun evinize vereceği zararı en aza indirmiş olursunuz. Alabildiğiniz önlemleri aldıktan sonra hemen bizi arayın. Deneyimli elemanlarımız yedek parçaları yanında getirmektedir. Tamir işlemi kısa sürede gerçekleşmektedir. Su boru patlağı tamiri konusunda deneyimli elemanlarımız, tamir ve bakım işlerinde kaliteli malzeme kullanmaktadır.su  borusu patlağı

Hizmet Kalitemizle Tanışmadan Karar Vermeyin

Su kaçağı, su patlağı ve pimaş tıkanıklığı gibi konularda uzman olan personelimiz, kombi ve petek temizliği konusunda da aradığınız etkili çözümleri adresinize taşıyor. Mutfak giderleri, lavabo giderleri, banyo giderleri ve wc giderleri, firmamızın uzmanlık alanına giriyor. Yenileme, tıkanıklık açma, yıkama ve temizleme gibi kategorilerde profesyonel çözüm seçenekleri sunuyoruz. Günlük yaşantımızı olumsuz bir şekilde etkileyen tesisat tıkanıklığı ve kaçak problemleri, kısa sürede çözüme kavuşturuluyor.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.