Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Evlerde su kaçağı olması ciddi bir sorundur ve daha fazla hasara yol açmadan tespit edilmesi gereklidir. Ama bu konuda korkmanıza gerek yok. Yüksek su faturanızdan şikâyetçi iseniz, ya da alt komşunuz sizden su damladığını iddia ediyorsa veya evdeki bütün suları kapattığınız halde su sayacınız dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı olabilir. Hemen önlem almazsanız sorun büyüyebilir. Bu yüzden size su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda bazı bilgiler vermek istiyoruz. https://www.bogazicitesisat.com/su-kacagi-bulma/

Su Kaçağını Tahmin Etme

Zorlaşan hayat koşullarında yüksek gelen faturalar evimizin en büyük problemlerinden birisi olabilir. Eğer fazla kullanmadığınız halde su faturanız yüksekse gece yatmadan önce evdeki bütün suları kapatın. Özellikle tuvaletinizde yer alan bütün taharet musluklarının da kapandığından emin olun ve de sayacınızdaki rakamı kontrol edin. Sabah kalktığınızda numara yükselmişse evinizde su kaçağı olabilir. Ayrıca klozetler de en çok su kaçağı olan yerlerdir. Herhangi bir ses gelmesi halinde kontrol etmeniz gerekir.

Uzman Bir Yardım Eli

Yukarıda saydığımız unsurlar ancak su kaçağı konusunda bir tahmin yürütmenizi sağlar. Yüksek su faturasının yanında kararan tavanlar, kabaran ve tabi ki su akan yerler de su kaçağı belirtisidir. Ama su kaçağından şüpheleniyorsanız mutlaka uzman bir firmadan yardım almalısınız. Firmamız bu konuda son teknolojiye göre geliştirilmiş, kameralı özel cihazlarla çalışıyor. Evinizde hiç bir yeri kırıp dökmeden çalışanlarımız su kaçağı tespiti yapabilir. Bu konuda kesin bir bilgi almak isterseniz mutlaka bizim gibi profesyonel bir firmadan yardım almalısınız.

Kısa Sürede Kesin Çözüm

Görüntülü bir cihaz olmadan evde su kaçağı tespiti çok zordur. Evinizdeki tesisatı tehlikeye atmamak ve bu konuda kesin bir çözüme kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kısa bir sürede kaçak tespiti yapıp alınması gereken önlemler ve muhtemel çözümler konusunda sizi bilgilendirebilir. Hesu kaçağı nasıl tespit ediliyorm tıkanıklığın kesin olarak yerinin tespit edilmesi hem de gereken onarım konusunda bize güvenebilirsiniz. Özel cihazlarımızla evinizde tadilata gerek kalmadan kaçağın yerini belirler ve çok kısa bir süre içerisinde gereken işlemleri tamamlarız. Risk almadan kesin bir çözüm için bizi arayabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...