Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Su Kaçağı Tespiti Hangi Aletlerle Yapılır?

Su kaçağı, kimi zaman borulardaki üretim veya yapım hatalarından kimi zamansa aşınan contalar veya eski borular yüzünden oluşabilir. Su kaçağı durumlarında sorunun kaynağının en kısa sürede tespit edilmesi ve sorunsuz bir şekilde müdahale edilmesi önemli bir konudur.

Su kaçağı tespiti önceden tahmin veya kırma gibi yöntemler ile yapılırken günümüzde teknolojik cihazlardan yararlanarak yapılıyor. Boğaziçi Tesisat olarak su kaçağı bulma, gider açma, petek temizliği, pimaş yıkama, kombi bakım ve tamir hizmetlerimiz ile tüm sorunlara doğru teknik malzemelerle en kısa sürede çözüm bulmayı amaçlıyor ve bu gayeyle çalışıyoruz.

Boğaziçi Tesisat Mobil Servis Hizmetlerimiz

Boğaziçi Tesisat firmamız, öncelikle sorunların tespitini en doğru ve en iyi şekilde yapmayı, müşterilerimizin sorunlarına en akılcı çözümlerle yaklaşmayı ilke ediniyoruz. Yıllardır su kaçağı tespiti, petek temizliği, kombi bakım ve tamiri, tıkanıklık açma gibi alanlarda profesyonel hizmet veriyoruz. İstanbul’un her iki yakasında tüm ilçelere mobil servis hizmeti sunuyoruz.Su Kaçağı Tespiti Hangi Aletlerle Yapılır?

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Fatih

Tesisatın zaman geçtikçe yıpranması veya yanlış tesisat yapılması su kaçağı problemine neden olabilir. Su kaçağı problemiyle karşılaşılması durumunda kurumsal bir firmayla iletişime geçmek ve destek almak önemlidir. Su kaçağı tespiti fatih firması olarak bu alanda gerekli uzmanlığa sahip olup deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle birlikte teknolojik gelişmelerden yararlanıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en etkin çözümlerle karşılık veriyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma işlemlerimizde duvarlara herhangi bir zarar vermeden çalışıyoruz. Su kaçağı tespitini teknolojik makineler kullanarak yapan uzman ekibimiz sayesinde en kısa sürede su kaçağını tespit ederek onarım işlemlerine başlıyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma konusunda uzman tesisatçılarımız doğru teknik ekipmanları kullanarak işleme başlıyor. Su kaçağı en kısa sürede bulunduktan sonra gerekli onarım işlemlerine başlanıyor. Su kaçağı bulma Fatih firması olarak sunduğumuz tüm hizmetler garanti kapsamında yer almakla birlikte doğru ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Boğaziçi tesisat firmamız su kaçağı bulma işlemlerinde dinleme cihazları, termal kamera, pis su kamerası, boru kamerası ile görüntüleme, manyetik cihazlarla dinleme, boruya gaz verilmesi gibi yöntemleri kullanıyoruz. Gelişmiş ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle yıllardır siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümleri sunmaya ve sektörün lider firmalarından biri olmaya devam ediyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...