Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su kaçağı tesisatlarda kullanılan metal boruların zamanla çürümesi, pas ve kireç oluşumlarından meydana gelebilir. Tesisat borularının ek yerlerinde oluşabileceği gibi diğer alanlarda da çatlama veya delinme sonucu su kaçağı meydana gelebilir. Çok katlı ve asansörlü yapılarda su tesisatlar asansör boşluklarından geçirilebilir. Bu sebeple tesisatta meydana gelen kaçaktan dolayı asansör boşluğuna su doluyor olabilir. Ayrıca asansör boşluğuna komşu olan banyo, tuvalet ve lavabo borularında meydana gelen su kaçakları da asansör boşluğuna su dolmasına yol açabilir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Teknolojinin etkin olarak kullanmadığı dönemlerde su kaçakları gözle kontrol edilmekteydi. Bu eski yöntemle duvarda meydana gelen ıslaklık, nem, rutubet ve boya kabarmaları olan her nokta açılarak tesisat kontrol edilmekteydi. Ancak, günümüz teknolojisinde bütün duvarların kırılması işlemi geride kalmıştır.

Yüksek hassasiyete sahip dinleme ve sistemin içerisine girebilen kameralar ile su kaçağı bulunan noktanın belirlenmesi daha kısa ve kolay hale gelmiştir. Duvar içerisinde bulunan tesisatta ortaya çıkan su kaçağı dinleme cihazları ile tek seferde nokta olarak tespit edilmektedir.su kaçağı tespiti hizmeti firması

Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

Tesisatlarda meydana gelen su kaçakları uzman ekipler tarafından hassas cihazlar kullanılarak kaçağın oluştuğu nokta belirlenmektedir. Bu noktada işlem yapılabilecek azami çalışma alanı planlanır ve kaçağın giderilmesi için müdahale yapılır.

Böylelikle eski sistemde olduğu gibi bütün duvarların kırılmasına gerek kalmadan kısa sürede çözüm yolu bulunur. Su kaçağı tamiri için çalışma alanında bulunan karo, fayans gibi parçalar kırılmadan düzgün bir şekilde sökülerek tamirat sonrasında yerlerine takılmaktadır.

Boğaziçi Tesisat Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Boğaziçi Tesisat günümüz teknolojisini yakından takip ederek en yeni cihazlar ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Yüksek kalite kamera ve hassas dinleme cihazları kullanılarak su kaçağı oluşan nokta belirlenmektedir.

Profesyonel ekipler azami çalışma alanları belirleyerek arızayı gidermektedir. Çalışma alanında bulunan karo ve fayanslar kırılmadan düzgün bir şekilde sökülmekte, tamir ve tadilat işlemleri tamamlandıktan sonra çalışma alanı orijinal haline getirilmektedir. Yapılan tamirat sonrasında yaşam alanlarının estetik görünümü de korunmuş olmaktadır.

Su kaçağı bulma hakkında çok daha fazla bilgi için https://www.bogazicitesisat.com/su-kacagi-bulma/

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur? Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlarsa belirli bir zaman

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Cihazlı Kamera İle Su Kaçağı BulmaSu kaçağı tespiti yaparken eskiden birçok alanın kazılması, kırılması ve

Bina Temelinden Su Çıkması

Bina Temelinden Su ÇıkmasıDaha çok yeni yapılan binalarda temelden su çıkma sorununa sıkça rastlanır.

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu?

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu?Su kaçağı tuvaletlerdeki, banyolardaki ve lavabolardaki borularda veya vanalarda

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  TIKLA ARA 0532 359 0 212