Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su kaçağı tesisatlarda kullanılan metal boruların zamanla çürümesi, pas ve kireç oluşumlarından meydana gelebilir. Tesisat borularının ek yerlerinde oluşabileceği gibi diğer alanlarda da çatlama veya delinme sonucu su kaçağı meydana gelebilir. Çok katlı ve asansörlü yapılarda su tesisatlar asansör boşluklarından geçirilebilir. Bu sebeple tesisatta meydana gelen kaçaktan dolayı asansör boşluğuna su doluyor olabilir. Ayrıca asansör boşluğuna komşu olan banyo, tuvalet ve lavabo borularında meydana gelen su kaçakları da asansör boşluğuna su dolmasına yol açabilir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Teknolojinin etkin olarak kullanmadığı dönemlerde su kaçakları gözle kontrol edilmekteydi. Bu eski yöntemle duvarda meydana gelen ıslaklık, nem, rutubet ve boya kabarmaları olan her nokta açılarak tesisat kontrol edilmekteydi. Ancak, günümüz teknolojisinde bütün duvarların kırılması işlemi geride kalmıştır.

Yüksek hassasiyete sahip dinleme ve sistemin içerisine girebilen kameralar ile su kaçağı bulunan noktanın belirlenmesi daha kısa ve kolay hale gelmiştir. Duvar içerisinde bulunan tesisatta ortaya çıkan su kaçağı dinleme cihazları ile tek seferde nokta olarak tespit edilmektedir.su kaçağı tespiti hizmeti firması

Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

Tesisatlarda meydana gelen su kaçakları uzman ekipler tarafından hassas cihazlar kullanılarak kaçağın oluştuğu nokta belirlenmektedir. Bu noktada işlem yapılabilecek azami çalışma alanı planlanır ve kaçağın giderilmesi için müdahale yapılır.

Böylelikle eski sistemde olduğu gibi bütün duvarların kırılmasına gerek kalmadan kısa sürede çözüm yolu bulunur. Su kaçağı tamiri için çalışma alanında bulunan karo, fayans gibi parçalar kırılmadan düzgün bir şekilde sökülerek tamirat sonrasında yerlerine takılmaktadır.

Boğaziçi Tesisat Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Boğaziçi Tesisat günümüz teknolojisini yakından takip ederek en yeni cihazlar ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Yüksek kalite kamera ve hassas dinleme cihazları kullanılarak su kaçağı oluşan nokta belirlenmektedir.

Profesyonel ekipler azami çalışma alanları belirleyerek arızayı gidermektedir. Çalışma alanında bulunan karo ve fayanslar kırılmadan düzgün bir şekilde sökülmekte, tamir ve tadilat işlemleri tamamlandıktan sonra çalışma alanı orijinal haline getirilmektedir. Yapılan tamirat sonrasında yaşam alanlarının estetik görünümü de korunmuş olmaktadır.

Su kaçağı bulma hakkında çok daha fazla bilgi için https://www.bogazicitesisat.com/su-kacagi-bulma/

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...