Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Sultangazi Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz. Sultangazi su kaçağı bulma firmaları arasında en uygun fiyat ve garantili hizmet sunmaktayız. 

Şikayetiniz aşağıdakilerden hangisi?su kaçağı
 • Banyodan su damlaması
 • Üst kattan sızan su
 • Duvarda su sızıntısı
 • Duvarda kabarma ve nem var

Fakat böyle durumlarda su tesisatında kaçak nasıl bulunur?

Kesinlikle cihaz kullanımı olan, profesyonel işlemler uygulayan tesisat firmaları arayın. Aksi taktirde cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları su kaçağı bulma işleminde su borularının geçtiği tüm duvarları kıracaktır.

 Su Kaçakları Kırmadan Dökmeden Bulma

 • Su tesisatı kaçağı iki farklı sistemde oluşmaktadır. Bu sistemler ise pis su tesisat sistemleri ve temiz su tesisat sistemleri olmaktadır. Bu yüzden de öncelikle temiz su tesisatı kaçak tespiti işlemleri yapılması gerekir. Temiz su tesisatında problem yoksa pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemlerinin uygulanması gerekir.
 • Sultangazi de tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinde akustik dinleme cihazları ile kameralı görüntüleme sistemleri kullanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde de fayanslarda en ufak hasarla su kaçağı alanları bulunmaktadır.
 • Akustik dinleme cihazları ile boruların geçtiği tüm alanlar dinlenip su kaçağı olan bölgeler tespit edilir. Sonra kameralı görüntüleme sistemleri ile bu alanlar görüntülenir. Su kaçaklarının hangi aşamada olduğu ve bu su kaçakları nasıl önlenir üzerine çalışma yapılır.

Cihazlar Sayesinde Hem  Maddi Zarar Oluşmaz Hem de Zaman Kaybı Yaşanmaz

Su kaçağının tespiti ve onarımı işlemlerinde cihaz sistemleri sayesinde kolay ve başarılı sonuçlar alıyoruz. Cihaz sistemleri kullanmayan tesisat firmalarında duvarda su sızıntısı nasıl bulunur? öncelikle bir yer kırılır sonra burası değilmiş sonra başka yeri kırarlar şansınıza buradan da çıkmadı derken bütün seramikleri kırarlar. Bu işlemler sırasında ise yapılardaki tüm yaşamsal düzenler bozulacak ve evlerin içi adeta bir inşaat alanına dönecektir. Su tesisat kaçak tespiti işlemlerinin bu şekilde yapılması üstelik bir de çok yüksek fiyatlar tutacaktır.
 
Sultangazi Bölgesinde Teknolojik Tesisat Çalışmaları
 
Sultangazi kırmadan su kaçağı tespiti işlemi için bizi arayın Sultangazi de bulunan ekiplerimizi hızlıca adresinize yönlendirelim.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...